Temalı nakış çapraz düzenleri "aşk": 7 Fikirler

Temalı nakış çapraz düzenleri “aşk”: 7 Fikirler

12 October 2017Nakış aşk teması Sevgililer Günü için harika bir hediyeNakış aşk teması Aziz ValentinaShemy nakış aşk haç Günü için harika bir hediye - bu en nazik ve hoş bir iştir. Yüksek anlamda hayata ve onun kültür ortamından kaynağıdır. Aşk olmadan hayat zordur, bu nedenle bu konuda nakış çok popülerdir. Neyse ki, ilginç ve basit şeması basit buluyorum. Herkes kişi olabilir çapraz dikiş tekniğini uzmanlaşın. Önemli olan temellerini bilmek ve sadece sıkı çalışma için yapmayız.


Çapraz Dikiş "aşk": Sevgililer Günü için en iyi hediye

Toprak tüm umutlar ve arzuları merkezidir seviyorum. bu harika bir duygu bilen kişiler, herkesle paylaşmaya çalışın. nakış yoluyla duygularını ifade etmek istiyorum dikişçi. Günümüzde yüksek duyguların tema üzerinde şemaları ve çizimleri çok çeşitli vardır.

tatil, özellikle Sevgililer Günü beklentisiyle, ben benzersiz bir hediye oluşturmak istiyorum. Bazı kadınlar favori nakış vermeye çalışıyoruz. Sahneleri acemi eşitlemek mümkün olacak onlarla başa çıkmak için değiştirilebilir. Önemli olan azim ve eşsiz bir kompozisyon oluşturmak için arzudur.

nakış çeşitli renklerde Aralığı ve seçim fikrini karmaşık hale getirebilir. ideal çözümdür - Uzmanlar ilk kez, hazır ayarları seçmek için önerilir. Düzenleri mümkünse biraz daha büyük yazdırmak gerekiyor. Bu çalışmayı basitleştirecek ve olumsuz gözleri etkilemeyecektir.

sevilen biri için sevimli hediye oyuncak ayılar aşıkların görüntü ile işlemelisevilen biri için sevimli hediye oyuncak ayılar aşıkların görüntü ile işlemeli

tuval doğru kullanımını yardımcı olacaktır resmin görünümünü geliştirin. Bu etkiyi elde etmek için, nakış ipliği üç kullanabilirsiniz.


Belli bir algoritma takip etmek önerilir:

  • İlk olarak, koyu unsurları;
  • Sonra orta tonları;
  • Nihayet - parlak renkler.

dikiş sürecinde önceden oluşmuş elemanlar bir belirteç ile işaretlenebilir. Önemli: Çalışma sırasında, doğru eylemleri gözlemlemek ve teknikle hemen tespit.

Çapraz Dikiş "inanç, umut ve sevgi": duyuların sihirli

Bu deyişle ne kadar güç - Faith Umut. Bazen duyguları iletmek için yeterli değil anlatmak için. Bu durumda, nakış için yardım planı geliyor. Nakış - kendi duyguları hakkında ve kumaş üzerinde onları yakalamak için uzun süre anlatmak için en iyi yoldur. Doğu inanışa göre, en iyi hediye aşk büyülü bir yazıt bulunmaktadır. Bu sizin özel hayatımdan uzak tüm fazlasının ayrılması mümkün gizemli karakterleri göstermektedir. Sembolik nakış tekniği genellikle kullandı.Kırmızı, pembe, sarı: aşk teması şarkı nakış, bu parlak renklerin bir iş parçacığı kullanmak en iyisidirKırmızı, pembe, sarı: aşk teması şarkı nakış, bu parlak renklerin bir iş parçacığı kullanmak en iyisidir

Bu aşk güvercinlerin bir sembolüdür. Onlar her zaman özgürlük temsil ve gerçek duygular göstermek var. Bu nakış sevilen bir için bir hediye için büyük bir katkı olabilir. Bu kartların şeklinde yapılır ve böylece orijinal bir gösteri oluşturmak edilebilir. çalışmanın başlıca avantajı, imal edildiği bir yöntemdir, bu, tek renkli bir. Siyah-beyaz-resim Düz çizgileri ile büyülüyor. koyu renkler bir ağırlığı ile, kumaş Aida 14 işlem nakış.

Bir resim seçtiğinizde zorluklarla karşılaşırsanız, hazır bir set alabilirsiniz.

Özellikle popüler:

  • Aşk sayı 0590 de evde olduğu;
  • 0158 numarası altında sevin
  • numara 1370 kapsamında Anne sevgisi.

ilk resim kalp var olduğu arasına iki aşık baykuşlar, gösterir. Resimdeki çiftinin varlığı aşk arenasında iyi şanslar sembolize eder. Aynı zamanda sadece baykuş, ama insanlar olabilir. yatak odasında bir resim asmak önerilir.

İkinci filmde kanji kelime şeklinde düzenlendiği sonraki hangi bir gül ya da bir kuğu olabilir "aşk". siyah arka plan üzerinde benzersiz desen, çalıştırılabilir. işin ayrıntılı şeması internetten indirilebilir.

aşıkların bir çift tasvir Çoğu nakış evliler düğün için bir hediye olarak idealdiraşıkların bir çift tasvir Çoğu nakış evliler düğün için bir hediye olarak idealdir

Geçen resimde bir melek gösterir. Bu dokunaklı ve ihale resim Karşıya anne sevgisi, bütün dehşet taşır olduğunu. Seçilen yukarıdaki fikri nedir, her dikişçi kendi başına giderir. hepsi aşkla yapıldığını ana şey.

nakış çapraz düzenleri favori ve özgün

Aşk konulu nakışları örnekleri çok var. Onlar internette ücretsiz olarak indirilebilir veya zanaat dükkanında hazır bir set satın alınabilir.


En popüler desenler şunlardır:

  • Paris dolgu;
  • Sana vereceğim;
  • Cupid ve Ruh.

Bu türün gerçek bir klasik. Parisli dolgu aşkın tüm gücünü taşır. Resmin merkezinde Eyfel Kulesi'nin arka plan üzerinde manzara. kahramanları aşığız. Romantik, tutkulu kucaklama ve ifade edilemez bir atmosfer etrafında - Tüm bu resmin merkezinde yer almaktadır. Sen Aida 14 üzerinde çalışıyoruz.

Ahşap bir çerçeve içerisine yerleştirilmiş aşıkların İşlemeli çifti, bunu bir romantizm vererek daha iyi herhangi bir iç dönüşümü yapabiliyorAhşap bir çerçeve içerisine yerleştirilmiş aşıkların İşlemeli çifti, bunu bir romantizm vererek daha iyi herhangi bir iç dönüşümü yapabiliyor

Sana vereceğim - 20. yüzyılın sanatçıların şekilde yazılmış başka ikonik düzeni. Başlıca özelliği büyük ölçüde işi kolaylaştırır düzgün oluşturulmuş bir çizim tuvali üzerinde varlığıdır.

Cupid ve Psyche - boyama, antik resimlerinde tarzında yapılmış. Sıkı çalış, ama kimse kayıtsız seyirci terk edemez. romantizm, aşk ve bağlılığın Bu dansı.


Romantik kanaviçe şeması "aşk" (video)

Ne resmi seçmek için, herkes kendi karar verir. Tüm düzenleri güzellik, zarafet ve benzersiz bir atmosfer farklıdır.

Düzenleri kanaviçe aşk teması: örnekler (fotoğraf)

0a7f116952fc0fXXXL 1c41ad5391ecaffe99f166a62f94dac11 2fab592d0790 125 810ss2 573ea4741c163da006c843f418e3745f 56080561220 131449246513 834929987716 28126214

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =

map