tavanlarda Seçilmiş ve kurulu spot,

tavanlarda Seçilmiş ve kurulu spot,

12 October 2017Noktalar Olağandışı ışık desenleri oluşturan veya odanın hemen çalışmalarını vurgulamak için izinNoktalar Olağandışı ışık desenleri oluşturan ya da sadece tavanlarda seçim aydınlatmak için komnatySuschestvuet çeşitli seçenekler çalışmalarını vurgulamak için izin verir. Modern piyasa spot, avizeler sunar, ışık panelleri PVC kumaş bir tavana sahip mekanın aydınlatması için uygundur. Bağımsız bir kurulum beğeninize mükemmel bir yer noktalar seçin ve yapmak - sonuç güzelliği ve mükemmelliği ile sizi şaşırtacak.


nokta germe tavanlar: Ana avantajları

Stretch tavan uzun dünyada tüketicilerin güvenini kazandı. Aslında nedenleri çok var: o maliyet ve kurulum kolaylığı ve ağır prosedürler hizalama, sıvalı duvarlar ve tavan astar olmadan güzel şık tavan yapma yeteneği. hafif streç tavanlı odasına geldiğinde, o zaman birkaç seçenek vardır. Birçok kişi spot tutun ve klasik avize kullanmak olasılığı hakkında sanmıyorum.

Ana ışık kaynağı kenarlarında noktalar yerleştirin ve zengin, güzel ve çok yönlü aydınlatma kompozisyonunu alacakAna ışık kaynağı kenarlarında noktalar yerleştirin ve zengin, güzel ve çok yönlü aydınlatma kompozisyonunu alacak

Ancak, bir çok avantaj, tavanlar için var projektörler:

 • Büyük seçim. Sen ve fiyata uygun olacak bir seçenek ve tarzı ve kalitesini seçebilirsiniz!
 • noktalar takma profesyonel müdahale gerektirmez. Tasarım hatta bir rahip olmayan kimse yüklemek mümkün olacak, böylece kurmak spot var.
 • İmar aydınlatma enerji tasarrufu sağlar, aynı zamanda aydınlatma cihazlarının operasyonda ek kolaylık yaratır.
 • yerleştirme özgürlüğü. Eğer özgürce konumu için yer seçin, böylece Noktalar düzenlenir.
 • tasarım efektleri oluşturmak için potansiyeli. Bir gerilim tavana kendi ışık deseni oluşturabilir. Ayrıca, noktalar kullanarak görsel alanı genişletebilir veya odadaki en önemli alanını vurgulamak için.

Bunun diğer bir avantajı avize noktalar spot birleştirmek yeteneğidir. 

En iyi seçenek yerini görür

Eğer yönlü ışık ile eski lambaları değiştirmeden önce ilk adım tavanda görmek istiyorum tam olarak ne anlama gereklidir. ile tavan Asma düzgün bulunan ve kurulu havai nokta odası süsleyen ve tüm tüketici taleplerini karşılayan mükemmel kapsama verir.


Stretch Tavanları Yer noktalar sekiz temel türleri şunlardır:

 1. Oval. böyle bir düzenleme havai noktalar odanın kenarlarında tek tip aydınlatma sağladığı için, lambanın ortasında terk etmek istediğinizde bu şema en sık kullanılır, ancak merkez karardı alan kalır
 2. Çember. Bu düzen bir kare odaya koymak en iyisidir. O, aynı zamanda, oval, karanlık bir merkez bırakarak kenarlarında düzgün bir aydınlatma sağlar.
 3. Odaklanın. Odanın köşelerinde odağı yaratacaktır Bu seçenek yerinde küçükseniz, bazı önemli ayrıntıları altını çizmek yardımcı olacaktır.
 4. İki yarım daire. Tipik bir çözelti kenarlarda oda ışık. Bu uygulama ile, avize merkezini terk etmek de arzu edilir.
 5. Doug. Eğer vurgu istediğinizi - Böylece odanın çalışma alanı tahsis etmek mümkündür.
 6. Dalga. Standart olmayan bir boyutta olan bir oda en noktalarından oluşan bir dalgalı düzenleme ile görüntülenecektir.
 7. Dikdörtgen. Dikdörtgen streç tavan kenarları üzerinde lekeler konumu görsel oda boyutunu artırmaktır.

Haç düzenleme noktalar bir avize yüklemek nebhodimo ortadan kaldırırHaç düzenleme noktalar bir avize yüklemek nebhodimo ortadan kaldırır

Eğer seçeneklerden birini kullanabilir veya armatürleri kendi düzenlemesi ile gelip karar verirseniz, en fazla 2 metrekare olmalıdır her yerinde aydınlatma iyi kalite için unutmayın. m, tavan yüzeyi.

Eğer tavan noktalar yüklüyorsanız gibi

asma tavanda spot yüklemek için, çok dikkatli ve talimatları dikkatlice takip etmek gerekiyor. Bu başarısız olursa, tavan zarar verebilir, bu onun yerine sadece düzeltilebilir!Hala yeteneklerine inanan ve fikstürler kendiniz yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki eylemleri gerçekleştirin:

 • demirbaşlar için bağlantı elemanları sıkma belirlediği tavan önce. oda kesmek için unutmayın!
 • Doğrudan çubuğunun altında özel takviye halkasını yapıştırın. uzaklıklar izin vermeyin.
 • bıçakla halkasının içinde filmi kesin.
 • Şimdi dışarıya kablolama getirmek ve aşırı ısınma durumunda deformasyonun tavan koruyacak yalıtım halkası eklemek gerekir.
 • Şimdi yavaşça takılabilen tutucu ve kliplerle halka içinden yerleştirin.
 • Bir ampul Vida ve sonucu kontrol edin!

Tavan filmi zarar verebilir çarparak gözüne kartuş tanıtımıyla dikkatTavan filmi zarar verebilir çarparak gözüne kartuş tanıtımıyla dikkat

Böylece, bazı basit eylemler ustaca gerçekleştirilen ve özenle, başarıya götürecektir.

 yavaş yavaş tüm hareketleri gerçekleştirmek için tavsiye edilir, böylece Kelepçe aksi madde asma tavana içine alabilirsiniz, bahar mekanizması üzerinde tutun.

Asma noktalar: özellikleri ve kurulum

Bu asma tavan noktalar için çok popüler. Onlar bu lambaların tanınmış özellikleri sayesinde bile acemi ayarlayabilirsiniz. Asma noktalar mümkün özel bir yarık lamba altında PVC film halinde kesmek için yapar tavana dirsek, bağlı olan bir sutyen, benzeyen küçük bir yapıyı göstermektedir. Bu ışıklar çok iyi asma tavana uygundur.

yükü tipi lambalar spot ayırın. Bu lamba için kullanılabilir:

 1. akkor ampuller. Sadece onların düşük maliyetli bu ampullerin avantajlar arasında ayırt edilebilir. Ancak bu avantaj, bu cihazın tükettiği enerji miktarının sönmeden. Buna ek olarak, tungsten asma tavan deforme olabilen çok yüksek bir sıcaklığa sahiptir.
 2. Halojen lambalar. aydınlatma teknolojisi Bu tür çok daha uygun tavan noktalar içindir. tüketilen enerji miktarını akkor lambaların durumunda daha düşük olan, bir halojen lamba sıcaklık PVC filme tehlike değildir.
 3. LED ampuller. Bu karar tavan noktalar için en başarılı olacaktır. LED lambalar inanılmaz dayanıklılık ve minimum ısıtma sıcaklığı var. Enerji tüketim miktarı en aza indirilir.

Tavan noktalar yüklemesinde Çalışma çok zaman alıcı nedenle ve çok pahalı değil değilTavan noktalar yüklemesinde Çalışma çok zaman alıcı nedenle ve çok pahalı değil değil


havai tavan noktalar Özelliği tur olası en büyük sayıdır. Bir nokta en fazla 7 adet içerebilir! Böyle bir cihaz, kolayca tam bir fikstür değiştirebilir ve terkibini tamamlamak üzere, tek nokta ile takviye edilebilir.

asma tavan aydınlatma ayarlanması (video)

aydınlatma armatürleri yüklerken dikkatli olun. Kurulum elektrik kapatılması gerekir önce unutmayın. Onların yeteneklerine güvenen değilseniz, o zaman bir uzmana aramaya çekinmeyin. spot aydınlatma seçeneği tadını çıkarın ve evinizin benzersiz tasarım oluşturmak.

Tavanlar için Spotlar (fotoğraf)

0d3861ec436b41bd986687b9a685faa5 19e67fcf92069f3824f4d016de060563 30fcb2b285e61f94a170a8689aafb85e 0347 936big 6519eb3377c1918188c8fc7cd93165a9 8170CL 59834img3 65383c2d1bd65a7e0c64f8f74028a8de 999862b


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 + = 22

map