The BlogAvize düz stil yönünü oluştururken büyük bir rol oynarAvize tavanlar için uygun stil oryantasyon pomescheniyaKakie avizeler yaratmada büyük rol oynar? Tuval üzerine menteşeli hemen her avize monte edilebilir. Önemli olan - aydınlatma ünitesini düzeltmek ve uygun bir ipotek bulmak için doğru. Avize girinti veya oyuk olabilir. aydınlatma aygıtı girintili halojen veya LED ampul sokulabilir. banyo bitirmek için ilk seçeneği kullanmak daha iyidir. Diğer durumlarda, LED lambalar kullanmak daha uygundur.


Asma tavanlar için uygundur Ne avizeler

Büyük bir giriş salonu veya oturma odası varsa, düz avizeler kullanılması önerilir. Aynı ayarda böyle bir aydınlatma armatürü gerilmiş kanvas içinde boğulabilir. düz taban ve tavan avize arasındaki uzaklık ise 20-22 santimetredir.

Avize streç tavan doku kumaş temelinde seçilmelidirAvize streç tavan doku kumaş temelinde seçilmelidir

Avizeler tarzında olabilir:

 1. Klasik. Gömülü avizeler, klasik tarzda zarif ve simetrik tasarlanmıştır. Onlar imparatorluk tarzındaki veya Provence tasarlanmıştır odasında mükemmel uyum.
 2. Ülke. Böyle bir avize armatürleri oyma veya ahşap olabilir. Aydınlatma armatürleri parlak gergin tuval mükemmel kır evi tarzında dizayn edilmiştir.
 3. Hi-tech. Bu lambalar olağandışı yapılandırma farklıdır. Eğer tavana dikkatini istiyorsanız Aydınlatma armatürleri, yüksek teknoloji ihtiyaçlarının tarzında tasarlanmış.

Ne zaman bir avize seçerken her zaman dikkate kumaşın dokusunu almalıdır. Tavan parlak ise, LED ışıkları ile bir avize alışılmadık yapılandırmayı yüklemek için en iyisidir. Bu kır evi tarzında tasarlanmış gömme tavan cihazlarını kullanmak en iyisidir.

yatak odasında bir avize asılı tavanlar seç

Neden yatak odası bir avize yüklemek için en iyisi nedir? Tasarımcılar geleneksel lambalar şatafatlı bakacağız ve ev konforu atmosferini yeniden yardımcı olmadığını iddia ederler. oda uzaktan kumanda ile kontrol edilen plakalar şeklinde avize yüklemek için önerilir.


yatak odasında bir avize seçerken, şekil ve fonksiyonel pratikliği düşünmelisinizyatak odasında bir avize seçerken, şekil ve fonksiyonel pratikliği düşünmelisiniz

Eğer bir plaka şeklinde yapılmış bir avize, tercih ederseniz, bunun bir metal taban olmaması gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, cihaz ısıtılacaktır ve ağ germe yangına neden olabilir.

yatak odasında bir avize seçerken, nüanslar bir dizi düşünün:

 • gerginlik kumaşlardan bir uzun mesafe olan lambaları seçin. Aksi takdirde özel ipotek ve güç dönüştürücüler yüklemek zorunda kalacaktır.
 • streç tavan doku edin. Herhangi desenli bir tuval fotoğraf baskı yüklü ise, düşük güç ürünlerde seçiminizi durdurun.
 • Yatak odasında parlak tavan varsa, görünmeyen iç kablolama olan bir avize, seçmek gerekir.

Modern streç tavan Avize: Nasıl Seçilir

Seçim avize uygun bir tutturma mekanizması seçimi ile başlar. Entegre armatür vidalar ile sabitlenmiş olduğu özel bir kanca ya da kaplama levhası, üzerine monte edilebilir. Tavana kurulum için sadece kanca sabit olan bu avizeler için uygulanmalıdır. Bir çubuk eklenen Aydınlatma armatürleri, pratik kullanın.Eğer tavan bağlamak istiyorsanız, avize uzun süspansiyon olması gerektiğini unutmayın. Bu ayrıntı ağın gerginlik ısınmayı önlemeye yardımcı olacaktır. Ayrıca her reflektör lamba üzerinde o yüklemek için arzu edilir.

Odanın tasarımına mükemmel uyum olmalıdır Modern streç tavan avize, pratik ve fonksiyonel olmasıOdanın tasarımına mükemmel uyum olmalıdır Modern streç tavan avize, pratik ve fonksiyonel olması

bir avize seçerken de dikkate ampullerin türlerini almak gerekir. Her faydaları ve özellikleri bir numarası vardır. Bu avize kesinlikle herhangi ampul vidalı edilebilir dikkati çekiyor.

ampuller 3 ana tipi vardır:

 1. akkor ampuller. Onlar spot olarak değil, aynı zamanda arka aydınlatması olarak da kullanılmaktadır. Eğer halkaya bağlı olan bir kare ya da bir plaka şeklindeki avize, varsa, o akkor lambaların üzerinde tercih durdurun. Ancak, bu tür ürünler düşük verime sahip olduğunu unutmayın.
 2. Halojen lambalar. aydınlatma verimliliği birkaç kat daha yüksektir. Halojen lambalar 35-36 watt güç üzerinde bir kısıtlama var olduğunu belirtmek gerekir.
 3. LED ampuller. Bu ürünlerin en yüksek verim olarak. uzun olduğu gibi LED ampuller, en uygun kullanın. Buna ek olarak, bu ürünler nadiren başarısız.

faydaları ve özellikleri: LED tavan lambaları

LED lambalar yaygın olarak yüksek performans nedeniyle kullanılmaktadır. Bu ürünler muhtemelen en iyi yedek enerji tasarruflu lambalar vardır. Çoğu zaman LED avize kontrol etmek için bir özel kızılötesi uzaktan kumanda kullanır.

LED lambaların başlıca avantajları: güvenlik, verimlilik ve uzun kullanım ömrüLED lambaların başlıca avantajları: güvenlik, verimlilik ve uzun kullanım ömrü

LED lambaların avantajları:

 • Uzun kullanım ömrü. LED ışık kaynakları halojen lambalara göre 2-3 kat daha uzun.
 • Ekonomik. LED lamba halojen lamba% 60 daha az güç tüketir.
 • renk tayflarında çeşitli. tavan bitirme için, hatta renkli ışıklar satın alabilirsiniz. oda bir füzyon tarzında sürdürüldüğü takdirde, uygun gibi ışık kaynakları kullanın.
 • Güvenlik. LED lambalar, insan gözü için tamamen güvenlidir ışık üretir. Bu ürünü kullanırken ek olarak, titreşimsiz yoktur.

Eğer PVC paneller yapılmış asma tavanlar yüklediyseniz, bunların ısıtılmış bez yol olmadığı için LED dış ışıkları ile lambalar kullanılması önerilir. Diğer durumlarda, iç ışıkları ile lambalar kullanabilirsiniz.

Neden asma tavanın altında avize altında ipotek

İpotek - Bir avize yüklediğiniz özel bir platformdur. Ne olursa olsun aydınlatma tür kullanılır ne, ipotek bile askıya ağların montaj aşamasında ayarlanmalıdır. avize gevşek ipotek yükledikten sonra, eğer tamamen açmayacak gerektiğini hatırlatırız ve platformu değiştirin.


Bir ipotek üretimi için kalın bir kontrplak kullanılması önerilir. Bu yüksek viskozite kontrplaklar BS en sağlam olur, böylece malzeme lif. ipotek dekorasyon için poliüretan fişin yapılabilir.

İpotek - asma tavan avizelerin altında monte etmek için kullanılan özel bir platform gereklidirİpotek - asma tavan avizelerin altında monte etmek için kullanılan özel bir platform gereklidir

Nasıl avize altında ipotek kurmak için:

 1. avize altında yer işaretleyin.
 2. kontrplak bir dikdörtgen kesin. Bu avize platformunun boyutuyla eşleşmelidir.
 3. Elde edilen dikdörtgen delik delin ve elektrik telleri aracılığıyla iplik.
 4. zımpara kullanarak kontrplak tüm yönleriyle ele alınız. Aksi takdirde, ipotek çapak etrafında oluşmuş ve boyama asılı zarar olabilir.

Yeni Asma tavan aydınlatma armatürleri ve avizeler yükleyin

asma tavanda spot veya lambaları yükleme hazırlık faaliyetleri ile başlar. Başlamak için, kumaş delik yapmak ve gerekli tüm iletişim yapmak gerekir. Sonra aydınlatma armatürleri eklenme yeri işaretlemek gerekir.

kendinden yüklenen aydınlatma armatürleri ve streç tavan için avizeler, çok özenli ve dikkatli olmak gerekir değilken kumaş gerginliği yapıları zararkendinden yüklenen aydınlatma armatürleri ve streç tavan için avizeler, çok özenli ve dikkatli olmak gerekir değilken kumaş gerginliği yapıları zarar


Lambalar şu sırayla takılır:

 • Kabloları gerektiği gibi hareket ettirin.
 • spot sonra sabit olacak özel rafları, sabitleyin.
 • parantez yükleyin.
 • terminallerine bağlayınız.
 • yayı bağlama itin.
 • Lambanın seviyesini ayarlayın.

armatürlerin bağlantı sırasında manifolduna her fikstür tel tedarik edilmesi gerekir. Eğer halojen lambalar ile çalışırken eldiven giymek unutmayın.

Nasıl tavandaki avize yüklemek için:

 1. tuval yükü bir delik kesin.
 2. kancayı takın.
 3. tavana avize asın.
 4. dekoratif kapağı yukarı kaldırın.
 5. Kaputu düzelt.

elleriyle bir streç tavan avize nasıl kaldırılır

Bir streç tavanlı avize basittir çıkarın. Öncelikle yapının dekoratif kısmını sökmeye gerek. Bunu yapmak için, bir spatula, bir matkap ve bir tornavida seti kullanın. Eğer dekoratif unsurlar kaldırdıktan sonra elektrik kapatmak emin olun. Aksi halde elektrik çarpması riski yüksek. Uzmanlar tamamen tavsiye evde ağ bağlantısını kesin.

Bir uzman aramak gerek yok gerginlik tavandan avize kaldırmak için, kolayca kendiniz yapabilirsinizBir uzman aramak gerek yok gerginlik tavandan avize kaldırmak için, kolayca kendiniz yapabilirsiniz

avizeler sökülmesi birkaç aşamada gerçekleştirilir:

 • tavan lambaları ve ampuller çıkarın.
 • Jant kapağını gevşetin.
 • kancayı çıkartın.
 • kapatın ve tel tarafına yayıldı.
 • Tavan 3 telleri izole edin.

Eğer bir plaka şeklindeki avize varsa, önce cıvataları sökün gerekir. Bunu yapmak için, bir Phillips tornavida kullanın. seyreltik teller önce, bir tornavida göstergeli gerilimi kontrol edin.

üzerine montajı Germe tavan avize (video)

Yükleme ve asma tavanda avize demontaj temel kurallar ve güvenlik düzenlemeleri tabi bir çırpıda. optimum ampulleri seçerken özen, sen asma tavan yüklü olduğu odanın dekorasyonu için bir avize kullanmaya karar verirsek. Enerji tasarrufu veya LED ampuller kullanılması önerilir. Ayrıca güçlü bir ipotek kontrplak kurmak ve ışıkları altında delik resimlerinde kesmek için emin olun.

Tavanlar için Avize (fotoğraf)

29201406241707916108- 01df029a07355031c84872a4632fe8a8d987ca- 5- 11- 13 56f6ac7781196- 069a2a61a6965f78fb80a9357576cc36- 78f266c5b6c2e09773aafa68dbd6c8ab- 0866- 2871-1280-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 − 49 =