tavana Sıvı duvar kağıdı: mükemmel bir seçenek bitirmek

tavana Sıvı duvar kağıdı: mükemmel bir seçenek bitirmek

12 October 2017Sıvı duvar kağıdı Eğer yüzeyi tesviye gerek kalmadan tavanda kusurları gizlemek için izin veren sıva tüm avantajlara sahiptavan bitirme büyük bir seçenek, son yıllarda giderek daha popüler hale geliyor - Sıvı duvar kağıdı tavan üzerindeki poverhnostiZhidkie duvar uyum için gerek kalmadan tavanda kusurları gizlemek için izin verir alçı, tüm avantajlara sahip. Böyle tavanlar şık ve lüks değil sadece bakmak. malzemenin Ekolojik saflığı, biraz olsa kendi sağlıklarını izlerken tüketici, büyülemektedir. Uzun kullanım ömrü kapsama de sonsuz bir onarım içine hayatını çevirmek istemeyen bir kişi için önemlidir. Kısacası, bu malzemenin avantajları bol olur ve üretim sürecinin karmaşıklığı gelince, zaten işin başlamasından sonra yarım saat, evinizin görünümünü iyileştirmek, mala ile güvenle çalışmak gerekecek.


elleriyle ucuz olan tavana Sıvı duvar kağıdı

Bizim zor zamanlarında acil ucuz onarım haline geldi. Kesinlikle malzeme üzerinde tasarruf edebilirsiniz. en ucuz malzeme uzun sürmesi muhtemeldir çünkü Ancak bu tasarruflar, sorgulanabilir.

Bir işe işgücünün gelince, bu onarım ellerinizle yapabiliriz daha iyidir yapacak hiçbir garantisi yoktur. Aslında toplam işsizliğin bu yaş konusunda uzman olmayan yapmak çok "takım" olduğunu, ancak olanlar için onlar iddiasında.

pamuk, mika, tekstil atıkları: sıvı duvar yapısı doğal bileşenleri içerirpamuk, mika, tekstil atıkları: sıvı duvar yapısı doğal bileşenleri içerir

tavanda sıvı duvar kağıdı 2-3 uygulamanın videosunu inceledikten sonra, yalnızca bu çalışmanın tam bir resim var, ama aynı zamanda mükemmel bir şekilde işi kendileri idare olmayacaktır. Ayrıca bu tavan kağıt, vinil veya dokunmamış duvar kağıdı yapıştırılmış geleneksel çok daha iyi ve daha kolay olduğunu fark edecektir. Tavan duvar kağıdı sıvı uygulamak amacıyla, kendileri ihtiyaç ve çok nemudrony aracı kağıdı.

Sıvı duvar kağıdı çeşitli tesislerin iç dekorasyon için kullanılan kuru bir karışımıdır.


karışım, aşağıdaki bileşenleri oluşabilir:

 • Selüloz;
 • Pamuk;
 • Yün;
 • İpek;
 • CMC tutkal;
 • Akrilik.

son iki bileşen bir bağlayıcı vardır. ilk dört sıvı duvar kağıdı türüne bağlı olarak uygulanabilir.

Türler: 1. selüloz;
 2. İpek. En dayanıklı ve solmaya karşı çok dayanıklıdır.
 3. İpek ve selüloz.

Elbette kağıdı ve kalite ipek kağıdı biraz aşağı ipek, selüloz hamuru, ve bunların daha ucuz.

aracı:

 • bunun şişmesine sıvı duvar doldurmak için gerekli olan kapasite;
 • Mala, spatula ya da bir mala;
 • Plastik mala;
 • Pulverizerler.

Eğer talimatlara aşina ve üreticinin tüm önerileri dikkate almalıdır kuru karışımından duvar kağıdı pişirme başlamadan önceEğer talimatlara aşina ve üreticinin tüm önerileri dikkate almalıdır kuru karışımından duvar kağıdı pişirme başlamadan önce

Tabii ki, sprey malzemesinin bazı tasarrufları verir ancak. Kural olarak, bu araç başarılı bir mala ile aynı yerini aldı.

Yüzey Hazırlama eski duvar kağıdı veya badana kaldırmaktır.

Sıvı duvar kağıdı hem de cam duvara, bir boya eski boyalı yüzeye uygulanabilir. sıvı duvar kağıdı uygulamadan önce, yüzey prime edilmektedir.

Avantajları ve sıvı duvar dezavantajları (video)

tavanda sıvı duvar kağıdı nasıl uygulanır doğru yapmak

tavana sıvı duvar Teknoloji uygulama duvarlarına uygulamadan temelde farklı değildir.


aşağıdaki gibi iş sıvı duvar hazırlanmasıdır:

 1. paketten malzeme çalışma başlangıcından önceki 12 saat boyunca 25-30 derece su sıcaklığı emmek için;
 2. Her bir paket, ayrı ayrı hazırlandı. Parlak genellikle ilk döküldü. Bir ön iyice suya bileşenleri höyük karışımı karıştırmak için paketin içeriğini sallamak sonra Sonra, biz homojen bir kitle elde etmek. Doğal maddelerden yapılmış duvar kağıdı - Bu kendi cilt için korkmadan, iyi bitti eller olduğunu. Luster, bu arada, çoğu kez hiç kullanılmaz.
 3. Elde edilen karışım daha bir torba içine yerleştirilmiş ve 12 saat için şişmeye bırakıldı.
 4. 12 saat malzeme karıştırılabilir sonra, bölümler halinde bölünmüş ve iki hafta içinde, gerektiğinde, depolamak için gerekli.
 5. Duvar kağıdı uygulanmasından kısa bir süre önce yapılan duvarlar Astar. Primer gerekli kuru karşılamak için iki kat olarak uygulanır. duvara Dub mutlaka ideal değildir. toprak ile ilgili olarak, bu tavan ilk alanında ve ikinci tabakanın yüzeyine uygulanır - enine doğrultuda.
 6. Bitmiş materyal duvarında iyi bir sopa, hiçbir kayma ve hiçbir pullanma olmalıdır. Karışım kadar ıslak ise, paket başına litre hesaplanmasında su ekleyin. Malzeme paslanmaz çelik, 1-2mm bir tabaka (bir spatula ile) mala ile tatbik edilir.

Sıvı duvar kağıdı ışık yumuşatma hareketleri ile bir mala kullanılarak duvarın yüzeyine uygulananSıvı duvar kağıdı ışık yumuşatma hareketleri ile bir mala kullanılarak duvarın yüzeyine uygulanan

Eğer kaplamanın bölümünü güncellemek veya tamamen yeni kaplama tabakası perekleit gerekirse eski katmanda doğrudan uygulanır. Gerçekten de tatbik desenleri ve diğer renk ve desen ve edebilen Bu kaliteli malzeme, değiştirme hale bilinen iç hissetmek, sıvı duvar kağıdı farklı bir renk uygulanması için çeşitli yöntemleri kullanmak için. Her şey sadece doğru bir şey yapıyor olması, mümkün!

Çalışma sırasında mala (mala) yerine tüm düzlemine göre yaklaşık 15 derecelik bir açı tutmak.

malzemenin bir başka yeni bir parti raznotonnosti kaplama önlemek için, bir önceki ile karıştırılır.


Tavan hazır olduğunda, hafifçe tavan malzemeye neden düzleştirin mala ile su içinde ıslatılmış gereklidir.

Sıvı duvar kağıdı Tavan: Tüketici yorumlar

Nispeten "Genç" materyal daire ve evlerin tüm yeni yerleşim alanı "otvoovyvaet" zaten başarıyla bu yıl sıvı duvar kağıdı aradı.

Nedeniyle pek çok pozitif çok sıvı duvar kağıdı, geribildirim nitelikleri ve hepsine, neredeyse olumlu.

Kaplama kusurun bir hasar veya kirlenme duvar ihtiva eden bir çözelti kullanılarak elimine edilebilir zamanKaplama kusurun bir hasar veya kirlenme duvar ihtiva eden bir çözelti kullanılarak elimine edilebilir zaman

tavan için Sıvı duvar kağıdı önemli ölçüde evinizin içini değiştirebilir çok iyi malzemedir.

değerlendirmesi Yani

 • Ben yapmadım rağmen kolayca yüzeye uygulanır;
 • Hasarlı çocuk veya büyük bir yüksekliğe sahiptir mobilya, yeniden düzenlenmesini onarmak için çok kolay;
 • Çatlaklar tavan ortaya fiş kolaydır;
 • ses yalıtımı iyileştirmek değil, ama sadece odada da akustik;
 • Çabuk kurur, taslaklar korkmuyoruz ve kurutma kalitesi hızlandırır;
 • Tavan yüzeyi ek yerleri vardır; tavandan biri engin levha yapıştırılan görünüyor;
 • çatlaklar ve tavan hafif eşitsizliği göremiyor musunuz;
 • tavanda toz oturup yapmaz;
 • kolayca sıvı duvar kağıdı tabakası kaldırmak göre;
 • Yeni uygulanmadan önce eski tabakasının kaldırılmasını gerektirmez. Yeni katman eskisinin üzerine uygulanabilir.

yalnızca doğal maddeler içerdiğinden Tüm misafirler, bu duvar kağıtları çevre dostu malzeme olduğunu ekleyebilir.

Sıvı duvar kağıdı mükemmel evler ve ülke evler için önemlidir evde, sıcaklık ve çekme aşırı tolere.

15 yıla kadar - Sıvı duvar kağıdı uzun süre pullanma, solmaya eğilimli değildir.

tavanda Sıvı beyaz duvar kağıdı: popülerlik için nedenler

Tüketicilerin büyük çoğunluğu beyaz tavan görmeye alışıktır ve bu stereotip sıkıca özellikle muhafazakar doğalarında, subcortex sıkıştı.

Ancak, her şey hakim muhafazakarlık ya, basmakalıp neredeyse yüzyıllardır üzerinde sadece bağlıdır. tasarım olarak bu yönüyle de kılıfı.

duvarlar için karışımlar renk ve doku içinde çok çeşitlidir ve bu size daire veya benzersiz ofis içini yapmanızı sağlarduvarlar için karışımlar renk ve doku içinde çok çeşitlidir ve bu size daire veya benzersiz ofis içini yapmanızı sağlar

Neyse ki, bina ve internet mağazalarında her renkte duvar kağıdı seçimi boldur. Beyaz istisna değildir.

Böylece, seçim için başlıca nedenleri:

 1. tavana Beyaz sıvı duvar görsel oda genişler.
 2. Herkes renkli tavan sever.

Bununla birlikte, (beyaz ve renk arasında) bir ara ürün olarak, açık bir renk bir durum söz konusudur: açık gri veya soluk bej renkli vs. Çoğunlukla kişisel algı, bütün meselesi. Ve yine, duvar kağıdı seçmek için değil günah farklı renklerin ve bunun yanı sıra video ile bir fotoğraf görmek.

tavana sıvı duvar Teknoloji uygulaması (video)

Sonuç olarak, daha çok tecrübesiz tamir kuvveti altında sıvı duvar kağıdı ile çalışan unutulmamalıdır. Buna ek olarak, onarım sırasında odalarda, onların ev herhangi bir rahatsızlık vermeden onarmak için izin verir rahatsız edici koku koku, olmayacaktır. işlem her zaman çöp olmayacak sırasında sıvı kağıt kaplanması işlemi, yani, temiz. dairesini havalandırın, derhal kullanımdan sonra, duvar kağıdı tamamen kurutmadan beklemeden olabilir - olumsuz bir işe yaramaz var. Kısacası, böyle bir onarım katı artıları olduğunu! oturma odası, koridor, yatak odasında Sıvı duvar kağıdı tutkalı. Yüksek nem ile alanlarda istenmeyen yapıştırma! Bunun için gitmek ve her şeyi mükemmel şekilde olsun! 

tavana sıvı duvar kağıdı örnekleri (verilmedi iç)

3 4 5 9 10 11 13 16 18 33

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − 48 =

map