Tavana duvar kağıdı: iç tasarım 30 fotoğraf

Tavana duvar kağıdı: iç tasarım 30 fotoğraf

12 October 2017Tavan orijinal duvar kağıdı vasıtasıyla kolayca mümkündür süsleyintavan süsleyin orijinal oboevOboi vasıtasıyla kolayca mümkün - konut ve diğer konut dışı bina bitirme için en ucuz ve en yaygın materyal. Modern teknolojiler dikkate bütün isteklerini alarak sağlamak ve tavana uygun duvar kağıdı seçmek için izin verir. Bu tür malzemelerin bolluğu ölçüde bir bütün tamir fikrini değiştirdi. Bu taklit seramik, alçı, ahşap, taş, bez ile bir yüzey oluşturmak mümkün olmuştur. tamamen pürüzsüz bir uygun ağ-, serigrafi, kaba bir yapısı, derin çekme, sıvı, speküler ve diğerleri seçin.


iç Tavan duvar kağıdı

tavanda Duvar kağıdı - yüzeye onarım bitirme aşaması. Bu süreç vurgulanmalıdır. Kalite sonuç malzeme odanın bireysel özellikleri, doğru ve uygun bağlıdır. renk duvar kağıdı tavan ve iç kombinasyonu önemli bir rol oynar.

, Ahenkli odanın tasarlamak için özenle diğer öğeleri ile birleştirerek, duvar kağıtları seçilmelidir, Ahenkli odanın tasarlamak için özenle diğer öğeleri ile birleştirerek, duvar kağıtları seçilmelidir

Örneğin:

 • yatak odası veya oturma odası için o sakin ve yumuşak tonları kullanılması tavsiye edilir.
 • Mutfak - mor tavan, mavi veya turkuaz iştah kırmak yardımcı olacaktır. Bir portakal, tam tersine, bu uyanır.
 • Pembe - romantizm ve gizem katacak.
 • Bej veya fildişi herhangi bir odayı üzerinde yapıştırabilirsiniz. Özlü Yan odaya sorunsuz bir geçiş ile, bu tür renkleri uygulayın. Bu tür boyalar uyum ve hafiflik bir ortam yaratır.
 • kırmızı deney bakım aşırı miktarlarda alınmalıdır ile, saldırganlık uyandırır.

Tüm odalar için yadsınamaz, beyaz mükemmel - bir klasik.


Tavan ekran baskı duvar kağıdı seçin olmamalıdır. Görsel olarak, bu tavan ezmek ve uzay sıkıştırır.

Ne duvar kağıdı tavan seçmek - ne aramak için

dekorasyon bir tür olarak tavanda, üzerine duvar kağıdı, popülerliğini kaybetmez. Duvar kağıdı tür tavan seçmek merak, odanın özelliklerinden başlamak gerekir.

yani:

 • dikkate oda aydınlatma atın.
 • tavan alanı ve yüksekliği boyutu.
 • Nem.
 • İç özellikleri ve incelikler.

tavan için duvar kağıdı rengini seçme, oda aydınlatma ve iç özellikleri dikkatetavan için duvar kağıdı rengini seçme, oda aydınlatma ve iç özellikleri dikkateolmayan dokuma duvar kağıdı tabanında büyük talep. Onlar tavanda uzandı kolaydır ve onun görünmez gizlemek "günahları". öncekinin benzeridir özellikleri için dokunmamış destek malzemesinin üzerinde vinil duvar kağıdı. Cam duvar - tasarım yüzeyinin kalın fikirlerin gerçekleştirilmesi için mükemmel bir malzeme. Fiberglas mükemmel kalite ve zarif bir görünüme birleştirmek, böylece ucuz bir malzeme olarak kabul edilmez. Sıvı duvar kağıdı - tavana ve duvarlara, kesinlikle herhangi bir odaya kullanılır. pamuk veya ipek - Doğal ham malzemeleri içerir. Böyle kesintisiz malzeme çevre dostudur ve yüzey "nefes" izin verir.

Tavan duvar kağıdı boyama için renk şemaları dikkatle kompozisyon çalışmak. piyasada yılların deneyimi ile bir imalatçı seçiniz.

Mutfak için uygun duvar kağıtları: select tavan

Mutfakta duvar kağıdı seçimi, öncelikle dikkate yani tesislerinde, bazı özelliklerini almalıdır: Sıcaklık ve nem değişiklikleri. Duvar kağıdı - çok dayanıklı ve er ya da geç onlar hala bu şartlarda suya düşmek olmayacak. Bu nedenle, dikkatli uzun bir servis ömrü için duvar kağıdı farklı üsleri özelliklerini incelemek.

aşağıdaki özelliklere sahip tavan duvar kağıdı tercih ediniz:

 • Nem direnci. Periyodik olarak, ıslak temizleme yüzeyi yapmak gerekir.
 • Nefes alabilir. Bu yoğunlaşma birikmesini önlemek için çok önemli bir noktadır.
 • Yangın direnci.

mutfak tavana duvar kağıdı etkileyici görünüyordu, onlar suya dayanıklı ve nefes alabilen olmalıdırmutfak tavana duvar kağıdı etkileyici görünüyordu, onlar suya dayanıklı ve nefes alabilen olmalıdır

Bu şartlar yerine ya da dokunmamış destek vinil duvar kağıdı, sıvı duvar kağıdı, özellikle cam elyaf kaplama.

Tavan duvar kağıdı çiziyorsanız, su geçirmez boya ile kaplanmış kumaş, seçin. Bu yüzey sadece yağ ve tozdan temizlenmesine gerek yoktur.

Flizelin temelinde Tavan - nedir

Sigara dokuma duvar kağıdı tavan oldukça basit ve yüksek kaliteli bir malzemedir. Nedeniyle kalınlığına, onların yardımıyla gizlemek kusurları ve yüzey düzensizliklerinin iyi. duvar kağıdı diğer türleri çok daha hızlı bir malzeme ile tavan kaplama malzemeleri. Onlar germek sırasında ve kuruduktan sonra deforme olmazlar. Bu duvar kağıtları boyama için de kullanılabilir.

dokunmamış destek malzemesinin üzerinde kağıdı tavana düzensizlikler ve yüzey pürüzlülüğü gizlemek için yardımcı olacaktırdokunmamış destek malzemesinin üzerinde kağıdı tavana düzensizlikler ve yüzey pürüzlülüğü gizlemek için yardımcı olacaktır


Sigara dokuma duvar kağıtları iki türlüdür:

 • Bir kağıt temelinde. Bu gibi çift-tabakalı dokunmamış duvar taban ve vinil belirli dokular ve renk dış katmandan oluşur.
 • Tamamen Post. Onların güç ve dayanıklılık içinde ayırt edici özellik.

duvar kağıdı hijyenik Dokumasız ve alerjiye neden yoktur.

Kağıt temelinde tavan duvar kağıdı tutkalı ağın yerine yapışkan bir yüzeye yayılması meydana gelir.

alçak tavanlı bir oda için duvar kağıdı nasıl seçilir

Düşük tavanlı wallpapered dairede sorun değildir. görsel alan daha hacimli ve konforlu hale getirmek için, odanın tüm eksiklikleri gizlemek için modern tasarım çözümleri ve teknolojileri sizi tanır.

Ne vurgulanmalıdır:


 • tavan malzemesini tamamlanması. İyi bir çözüm parlak duvar kağıdı, asma tavan veya bir ayna olacaktır. Nedeniyle yansıtıcı kaplama sayesinde odanın yüksekliği görsel olarak artar. tam yanılsaması duvar yüksekliğini dengeler.
 • Renk paleti. gri, inci, ışık - - mavi kazanan seçenek tavan ışık beyaz serin tonları olacaktır.
 • İç dekorasyonlar. Alçak tavanlı durumunda, görsel mavi ve yeşil renklerde oda yüzeylerin ve nesnelerin uzay yenmek için yardımcı olur.

alçak tavanlı bir oda için parlak duvar kağıdı seçmek daha iyidiralçak tavanlı bir oda için parlak duvar kağıdı seçmek daha iyidir

Tavana için aydınlatma spot seçmek daha iyidir. Bir yerde birkaç aplikler ana duvar boyunca veya çevre üzerinde gölgelendirir.

Düşük tavanlı odalarda duvarlar, rasyonel daha canlı renkler düzenler. Olası bir dar dikey bir şerit ile bir kafes kullanımı.

tavana 3D duvar kağıtları: belirtmenizi

tavana 3D efekti ile Duvar - mükemmel alımı görsel oda daha hacimli ve "canlı" olun. Genellikle yıldızlarla evren, çiçekler, kuşlar, soyutlama, gökyüzünün görüntü ile duvar kağıtları tercih ederim.

Bu duvar kağıtları çoğu tutkal:

 • Yatak odasında;
 • oturma odası;
 • Mutfak.

oda daha oda daha "canlı" Make kolay olabilir: tavan parlak duvar kağıtları pokleit sadece üzerinde

Üç boyutlu görüntü çizimi iletilmesi önemli bir rol renkleri oynar. İstenen sonucu haklı değil - Çok doymuş ve parlak renkler alanı, karanlık azaltmak - kasvetli bir havaya ve mat yaratır.

Küçük bir alana sahip odalarda, soğuk renkler üzerinde durularak duvar kağıtları tercih - bu görsel tavan yüksekliği yükseltmek!

3D duvar kağıtları - ucuz değil, ama etkisi haklı.

mavi tavan sığacak şekilde hangi duvar kağıdı seçmek için

Beyaz sıva veya duvar kağıdı yapıştırma sıradan beyaz tavan - Son yüzyıl. Bugün daha cesur renkler hakimdir. Bu anlamda Mavi hemen saf bulutsuz gökyüzü ilişkisini girer istisna değildir. Ve iyi seçilmiş duvar kağıdı yardımıyla, iç oda mucizevi iyi bir şekilde, dönüştürdü.

mavi tavan için seçenekler:

 • Düz duvar kağıdı.
 • sade desenli duvar kağıdı.
 • Duvar.
 • Sıvı duvar kağıdı.

tavanda Mavi duvar kağıdı odası süslemeleri ve daha özgün haletavanda Mavi duvar kağıdı odası süslemeleri ve daha özgün hale

Duvar kağıdı malzemesi odası özelliklerine uygun olmalıdır. Örneğin, yüksek nem oranı olan banyo kağıdı duvar tutkal makuldür. Renk paletinin seçeneği ile "aşırıya." için önemlidir sarı, turuncu, kırmızı, bordo ve hepsi aynı klasik beyaz: Uygun sessiz tonları olmak.

mavi tavan için duvar kağıdı seçerken, aynı zamanda akılda mobilya rengini ve şeklini tutun.

tavan için Parlak duvar kağıdı, onların avantajları

Büyük bir alana sahip küçük odalarda ya da odalarda kullanılan tavan için Parlak duvar kağıdı. Onların yansıtıcı yüzey alanı daha hacimli ve derin hale getirir. Parlak gergi tavan Görme anımsatan. Duvar kağıdı Bu tür tüm odalar için kesinlikle uygundur. Onlar oldukça nem geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Çoğu durumda, parlak duvar kağıdı parçaları kullanılır. Bu tür malzeme, yüksek sıcaklıklarda imal edilmektedir.

Parlak duvar kağıdı gibidir:

 • Monofonik. renklerin çeşitli bu resimleri olun.
 • Şekilden. yıldızlı gökyüzü - En popüler bulutlar, uzun ağaçlar teması ve elbette.

mükemmel bir küçük oda olarak içine uygun ve geniş bir oda Parlak duvar kağıdımükemmel bir küçük oda olarak içine uygun ve geniş bir oda Parlak duvar kağıdı

Bu malzemenin tek dezavantajı yüzey düzensizlikleri, toz ya da başka kirlenme derhal görünür hale gerçektir. Parlak duvar kağıdı genellikle tavan için kullanılan neden kuralın istisnaları olsa da bu vardır.

Parlak duvar kağıdı için Tavan yüzeyi tamamen düz olmalıdır. duvar kağıdı mutlaka altını böyle bir malzemenin altında olacak bir şey, ama tam tersi, hatta en küçük çatlaklar veya dikişler saklayın!

Parlıyor tavana tutkal duvar kağıdı mümkün mü

tavanda duvar kağıdı Parlayan - özgün ve modern tasarım yeniliği. Bu duvar kağıtları güvenle çocuk odası, yatak odası veya oturma odası uygun.

Parlayan kavgaları 3 türleri şunlardır:

 • Gümüş. Bu duvar kağıtları kompozisyonu onlar uzaktan kontrol edilebilir aydınlatma iletkenlerin rol oynar, gümüş iplikler ekledi. Bunlar duvar kağıdı ve zarif, çok pahalı görünüyor.
 • Floresan. Çizimde, bu ışık duvar bir ayırt edici özelliği. Böyle bir üç boyutlu görüntü formatı gerçekçi ve canlı hale getirir.
 • Fosfor. Çocuk odası için en iyi seçenek, dikkatsizlik, bir şekilde, desen sayesinde. O akrilik boya ile fosfor karıştırarak tuvale uygulandı.

aydınlık bir duvar kağıdı seçerken onların kalitesine özellikle dikkat etmelidiraydınlık bir duvar kağıdı seçerken onların kalitesine özellikle dikkat etmelidir

gün ışığında duvar kağıdı Parlayan, özellikle dışarı durmazsa. Ama karanlıkta - itaatkar romantik pırıltı ışık. Bu muhteşem duvar kağıdı yüksek tavanlı geniş bir odaya bakacağız.

Duvar kağıdı Bu tür öylesine bilinçli büyük bir kompozisyon güzel görünümlü seçin ucuz değil.

Tavan duvar kağıdı (video) süslemek için nasıl

Tavan duvar kağıdı oldukça basit ve ucuzdur süsleyin. Tamamen yeni bir duvar kağıdı toplarken veya geçerli farklı bir renk repainted - önemli ölçüde tasarım alanını değiştirebilir. Son yıllarda, yaygın tavana duvardan geçen duvar kağıdı kullandı. iç renk kombinasyonu ruh etkiler. Gerçek bir rahatlık nem ve UV ışınlarına dayanıklıdır tavan duvar vardır.

tavan için Fantezi duvar kağıdı (fotoğraf)

8b151b0a3d9d92a9ee01c10a6cc7cb49 47foto 55a42bcd0c64e38ca39d9ed718489f6e 222 1305-1280 2016 335.102-Svetik 79988111large71foto 1450568856bumazhnye-Potolochnye-Oboi 1450623039okleennyy-oboyami-potolok

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − = 31

map