tavana Avizeler: ilk 5 çeşit

tavana Avizeler: ilk 5 çeşit

12 October 2017Herhangi lambalar neredeyse imkansız olan avizeler herhangi bir odanın iç zorunlu nitelik ve bunların yerineAvizeler herhangi bir odanın iç zorunlu nitelik ve herhangi lambalar ile değiştirin neredeyse nevozmozhnoLyustra insanlık ile gelip en eski aydınlatma cihazıdır. Doğum İlk avizeler - 17. yüzyılın sonu. mumlar - ışık kaynağı petrol, daha sonra bir kez. İnsanlar hızlı örneğin, cam veya kristal avize bir mum veya lamba çok daha fazla ışık verir, fark etti. Buluş ampuller avizeler "evrim" gerçek atılım oldu.


Avizeler: onlarsız tavan yalın ve şık bir noktada dahil herhangi armatürleri, değiştirmez. Ancak, avizeler ve lambaların diğer türleri bir arada, moda şimdi.

tavana Üç avizeler: Devre basittir

tavanda avizeler sayısı her şeyden önce, yani doğrudan odanın büyüklüğüne bağlıdır, farklı olabilir.

Birisi avize çok fazla asla olduğunu söyledi. Ancak, tüm aşırıya kaçmadan iyi ve tavanda birkaç avizeler düzeni üzerinde, yükleme ile acele etmeyin, bunu düşünmek gerekir.

Herhangi odada tavana üç avizeler kadar hizmet verebilir ve onu güzel ve şık görünecekHerhangi odada tavana üç avizeler kadar hizmet verebilir ve onu güzel ve şık görünecek

Odayı istediğini, geniş üç avizeler kadar, örneğin, yerleştirilebilir.


Daha ayrıntılı olarak:

 • o şekil olarak dikdörtgen ise böyle oteller, barlar olarak restoranında, avizeler iyi, odasında boyunca aynı hat üzerinde yer alır;
 • oda kare ise, o zaman her biri şartlı üst avizeler olacak, önceki alımı başvurmak veya avizeler üçgenler asmak mümkündür;
 • bölgeye bir arıza var büyük oda, olarak, her bölge hatta bir masanın üzerinde, senin avize asabilirsiniz. Bu durumda, yapıcı avizeler hatta farklı olabilir.

Biz temel teknikleri göstermiştir Üstü düzenini avizeler. Belki sizin hayal ve hayal gücü ve tasarımcı başka bir şey ile gelip izin verecektir.

tavana Düz avize: dikkate alınması gerekmektedir

Düz avizeler, ağırlıklı olarak daire alçak tavan yönelik.hepsi onun odası için tasarım seçmek bağlıdır - Tavan alçak olduğu yerlerde değil Tabii ki, düz bir avize kullanabilirsiniz.

Düz lambalar düşük tavanlı odalar için idealdirDüz lambalar düşük tavanlı odalar için idealdir

Düz görsel avize "lift" sizin apartmanda bir alçak tavan. tasarımı için, birçok ünlü Avrupa şirketleri benzer ürünler üretmek gibi, böylece kalite ve lambanın güzel görünümü gerekli değildir şüphe etmek.

Düz avizeler seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenler:

 1. Işık gözlerime dövmek olmamalı;
 2. Avize tüm oda kalitesini aydınlatmak için yeterince güçlü ampuller olmalıdır;
 3. Çok koyu veya renkli avize parlak dikkat üzerinde durmak ve düşük tavana, yüzden bir avize ışık ve narin tonları seçmek mantıklı olacaktır. Beyaz avize, örneğin, mükemmel bu görevin üstesinden.

Bu temel parametreler göz önüne alındığında, bir ışık kalitesi ve optik zum yüksekliği tavan ulaşacak. Düz lamba olarak önemli bir kalite vardır: tavandan çıkarmadan yıkamak için çok kolaydır.

Noktalar ve tavana avize: Başarılı bir kombinasyon

Nokta - yön ve parlak bir ışık veren bir lamba.

Atama nokta bir ev sahibi, kendisi ve başkalarının dikkatini keskinleştirmek istiyor hangi oda ya da nesnenin ışığı bölümünü vurgulamak için.

Noktalar buna göre dekore odanın içini tamamlayacak yardımcı olacaktırNoktalar buna göre dekore odanın içini tamamlayacak yardımcı olacaktır

Yani, sadece yerel noktalar, yönlü aydınlatma ver. Noktalar ışık deseninin genel tasarımına gibi hassas bir konuda yardım eder.


Noktalar neredeyse her yere monte edilebilir:

 • salonunda;
 • Oturma odasında;
 • Banyoda;
 • Mutfakta, vb

Noktalar diğer lambalara :. vb Aplikleri, zemin lambaları, Daha da fazlası olabilir yerine başarıyla kullanılmaktadır, miktar da mevcut iç ve taban alanı bağlıdır. Noktalar bir varyantı olarak, ve avizeler ile temel aydınlatma, yani mükemmel bir uyum içinde kendileri tarafından bulunmaktadır. Bunu yapmak için, sadece favori düzeni seçmek gerekir, birçok düzenleri yükleme vardır.

tavan boşluğu avizeler: kendi sırları vardır

Avize - Herhangi bir odanın neredeyse vazgeçilmez nitelik.

Avize tavan tek başına ana kadar, ve, sözgelimi, spot olabilir. Bu tür bazı tavan denir: Bir nokta.

Doğru bu güzel ve sıradışı iç vermenize yardımcı olacaktır odasında bir avize aldıDoğru bu güzel ve sıradışı iç vermenize yardımcı olacaktır odasında bir avize aldı


Bir avize satın almaya karar. Bunu yapmadan önce bir şeyler düşünmeye tavsiye edilir.

yani:

 1. Oda boyutları, özellikle yükseklik;
 2. Bu alanda imar varlığı;
 3. diğer aydınlatma armatürleri varlığı;
 4. mobilya, tavanındaki varlığını öne;
 5. Renk düzeni tesislerinde;
 6. İç tarzı.

Ve sonra, dükkana gidebilir ve satıcı-danışman danışarak, hesaba yukarıdaki alarak, sağ avize satın.

avize altında tavana Rozet: Bir seçim var

avize altında Rozet tavan uzun süre bir tavan dekorasyon olduğunu. Soket - genellikle kaleci açıklığı sahip farklı malzemelerin bir grubu. Bununla birlikte, soketlerin şekli, oval veya kare olabilir. Elbette bu diğer formları hariç tutmaz.

  Tavan rozet gibi basit düz ve desen ile kabartma olabilirTavan rozet gibi basit düz ve desen ile kabartma olabilir

Daha önce, sadece sıva kullanılan kapların üretimi için, şimdi onlar poliüretan köpük, cam, taş malzemeden yapılmıştır. Ancak, sıva onlar da yapmaya devam.

onun edinim çeşitli faktörleri göz atmalıdır kadar Satınalma Ancak günümüzde çıkış zor değildir.

faktörler:

 • Bu ürünün dekor diğer sıva elemanları, hem de korniş ile kombine edilmelidir. Tüm rakamlar az ya da çok benzer olduğunu gereklidir ve sıra dışı bir şeyler kullanmak istiyorsanız, tüm odanın görünümünü bozabilir.
 • çıkış çapı avize çapına uygun olmalıdır.
 • Oda yüksek tavanlı büyükse, o avize veya tavana boş boş bakacağız küçük soket boyutundan daha soket daha büyük boyutunu seçmek için en iyisidir. Resimde gelince, o daha küçük bir çıkış basitçe tavanda kaybolacak ile telaffuz, akılda kalıcı olmalıdır.

Yuva düz veya alçak kabartma olabilir. tavan dahil kazıkların her türlü sevmiyorum olanlar için daha tercih Smooth.

Kesinlikle böyle Strafor olarak ucuz çıkışları, modelleri kullanabilirsiniz ancak yüksek nemli odada, eğer poliüretan arzu çıkış yeridir.

avize altında Poleüretan Gülbezekler sadece etkileyici ve güzel değil, aynı zamanda yüksek kaliteli malzemeden yapılmış bakmakavize altında Poleüretan Gülbezekler sadece etkileyici ve güzel değil, aynı zamanda yüksek kaliteli malzemeden yapılmış bakmak

Tabii ki, Poleüretan rozet kullanılması banyoları ve banyolarda sadece uygundur.

Onlar kutlamaları salonları, salonları, vb restoranlarda monte edilmiştir sırrı basit: onlar çok prezentabl görünüm ve nem direnci vardır - sadece itibar. Onlar çıkışları diğer türleri üzerinde belirgin avantajları vardır.

avantajları:

 1. Kolay kurulum;
 2. onlara bakan Kolay;
 3. kokuları absorbe etme;
 4. Em, arzu edildiği takdirde, renklendirici,
 5. Eğer avizeler devretmeye karar verirseniz, çıkış zarar vermeden (kabuğu) sökmek oldukça basittir.

Elbette bu prizler ucuz değildir, ama pratikte neredeyse sonsuz olan, anlaşılacağı - elden malzeme.

tavana Uzun avize: hayal derinliği

yüksek tavanlı büyük odalarda büyük talep tavanda Uzun avize.

Avize odası süslemeleri ve böylece Büyüklüğüne karşılık gelmelidir. belki de evin veya herhangi bir kurumun sahipleri memnun edecek - Bir avize tavana neredeyse fark edilmeyecek bir küçük yüksek odanın boyutunu düşünün.

Uzun avizeler iyi yüksek odalarda tavan süslemeleri için kullanılırUzun avizeler iyi yüksek odalarda tavan süslemeleri için kullanılır

Uzun lambalar genellikle bir tüp ya da zincirin uzun bacak var. Abajur rengi ve şekli istiyorum ya da tamamen yokluğunda ne olabilir olabilir.

Tavan nelerdir:

 • Silindirik. Cam, plastik ve diğer malzemeler. Abajur parlak mat olabilir. Birkaç olabilir.
 • lampshade formunda.
 • kandil formunda.
 •  "Çıplak" lambaların şeklinde.
 •  Küresel.
 • bir ters kadehler formunda.
 • bir gaz feneri olarak, vs.

tüm yukarıdan açıkça birinin geçerli: Fantezi tasarımcılar sadece zengin değil, üzerinde rulo. Kendilerini avize parçaları gerçeği kadar her şeyi yapabileceğimi altın kaplama veya fotoğraf baskı ile krom. Hiçbir az orijinal bindirme avizeler gibi farklı tür detaydır.

avizeler ve avizeler bu tip için, hatta kat seviyesine askıda kalabilir süspansiyonları basamaklandýrýlýyor.

İç (video) içinde Avizeler

Sonuç olarak, ben söylenenlerin özetlemek istiyorum. Modern, Barok, Rönesans, hi-tech: Modern lambalar çeşitli tarzlarda fabrikasyon. Bu kesinlikle ev dairesinde tamirini ve iyileştirme planlarken hayal tam olarak ne için seçebileceksiniz olacağı anlamına gelir. Bu sürekli popüler armatürleri sayısı gelince, işte kendi tercihlerine ve tasarım önerileri hareket etmelidir. Herhangi bir odada güzel avizeler örnekleri verilen değer görünüm fotoğrafları ve videoları.

tavanda avizeler (fotoğraf)

8ce7a204a343cb7079ba511044b0df34 131812 33-26 489 34 101 0967MN 362CABOCHEGRANDEsuspensionroomset1 75690 1064999original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 56

map