tavan için duvar kağıdı: 7 Yolları Kullanımı

tavan için duvar kağıdı: 7 Yolları Kullanımı

12 October 2017Duvar kağıdı tavan dekorasyon için geleneksel materilov harika bir alternatif olacakbüyük revizyon itibariyle tavan kaplaması için harika bir alternatif ve kozmetikte - Duvar kağıdı büyük bir tavan süsü olarak kayıt için geleneksel materilov potolkaOboi alternatif olacaktır. Modern duvar kaplama malzemeleri tavan yüzey kalite ve tasarım özgünlük başka yöntemlerde daha düşüktür. Yanı sıra, daha yoğun ve yatay yüzey uyarlanmış olan onarım uygun bir sıvı ya da özel tavan duvar olağan rulodan.


tavan için Popüler duvar kağıdı: kataloglar başlıca türleri

Duvar kağıdı, avantajlı duvar malzemesi ile ilişkili, ancak aynı derecede etkili bir tavana bir kaplama olarak uygulanır. Bu tavan duvar kağıdı iç belirli koşullar altında önemli olan önemli yararları vardır zaman.

tavanlarda duvar kağıdı asılı yapılarından niteliksel farklıdır:

 • Düşük maliyetli bir malzeme;
 • yapıştırma hizmetleri için düşük maliyetli;
 • meslekten işleyebilir çalışma Basitlik;
 • malzeme ile çalışırken özel araçların eksikliği;
 • alçak tavanlı özellikle değerli olan oda, yüksekliğinin korunması;
 • yetenek boya ve tavan resimleri yeniden boyamak için.

Bununla birlikte, kumaş duvar kaplama malzemesi genel olmadığı anlaşılmalıdır, bu nedenle bunların kullanımı ile ilgili sınırlamalar vardır edilmelidir.

Ana artı duvar kağıdı - düşük fiyat, önemli ölçüde onarım maliyetini azaltır, ancak bazı dezavantajları vardırAna artı duvar kağıdı - düşük fiyat, önemli ölçüde onarım maliyetini azaltır, ancak bazı dezavantajları vardır


Duvar kağıdı dezavantajları:

 1. Kırılganlık (malzeme beş yılda ortalama orijinal estetik özelliklerini kaybeder);
 2. Pozlama yakmak için;
 3. malzemeye bağlı olarak neme karşı dayanıklı bileşenlerinin ya da bir su direnci düşük seviyede olmaması;
 4. kokuları emmek;
 5. tavanın önemli eşitsizliği saklanma.

Bu, dikkate bu malzemenin tüm özelliklerini almalı olumsuz duvar kağıdı ömrünü uzatmak ve onların ana avantajı kullanmak için bez etkileyen faktörleri ortadan kaldırmak için - en çeşitli ürün yelpazesine.

Duvar kağıdını seçerek duvar kağıdı yürütecek tesislerinde ve hedefleri temel fikri ile değer başlayın.

en iyi geleceği onarımlar için uygundur neyi kumaş: Herhangi özel mağaza belirlemek için yardımcı duvar kağıdı için olası seçenekler, fotoğrafları ile katalogları vardır.ne seçmek ve değerlendirmek için kriterler nelerdir: tavanda duvar kağıdı

döşeme malzemelerinin Modern aralık bileşimi, özellikleri ve tasarım etkileri çeşitliliği ile etkileyici, bu yüzden daire, yazlık ve özel evlerde kullanılabilir.

Malzemeye bağlı olarak duvar kağıdı şeklindedir:

 • sıvı;
 • dokuma olmayan;
 • kadife;
 • vinil;
 • mantar;
 • tekstil işlerinde;
 • 3 D duvar kağıdı.

duvar, her türlü arasındaki temel fark, - bir kumaş, sentetik ya da kağıt olabilir bir malzeme. Sentetik duvar kağıdı, örneğin, vinil, minimum dozlar formaldehit ve diğer zararlı maddelerin izole edilmiştir. Bu nedenle, yatak odasında ve çocuk odası talimatları malzeme sıhhi şartlara uygun olduğunu belirtti bile daha çevre dostu malzemeler seçmek daha iyidir.

yapmaz tavan işi için duvar kağıdı seçin: seçimdir büyük, egzotik sıvıya geleneksel kağıt duvar kağıdı değişenyapmaz tavan işi için duvar kağıdı seçin: seçimdir büyük, egzotik sıvıya geleneksel kağıt duvar kağıdı değişen

Kadife duvar kağıdı, genellikle duvarlar için kullanılan, ama mükemmel ve tavanda bak.

Duvar kağıdı özellikleri:

 1. Belirli aydınlatma şartları altında dökülür kadife dokulu;
 2. sönmek ve solmaya üzerinde koruyucu bir kaplama var;
 3. gürültüyü absorbe;
 4. mutfak çalışma alanında da tavan için uygun değildir kokuları emmek;
 5. Kötü temizlenmeli.

Sıvı duvar kağıdı, son yıllarda çok popüler bir mikro gözenekli yapıya sahiptir. Duvar kağıdı tavanına uygulanan çok daha uygun rulo daha fazladır.

Sıvı duvar özellikleri:


 • Kumaş yapının duvar uygulanmasından önce yüzey hizalı değildir;
 • Duvar yalıtım özellikleri ve küçük ses yalıtım sahiptirler;
 • antifungal ve anti-statik kompozisyonu sahip olmak;
 • kesintisiz bir yüzey oluşturur.

Özellikler olmayan dokuma zeminli duvar kağıdı:

 1. Gibi tavan için uygun Tutkal duvar kağıdı yüzeye uygulanır, ve gerekliliğidir;
 2. Duvar kağıtları renk değişikliği 10 renge kadar dayanabilir;
 3. yüzey üzerinde küçük düzensizlikler ve çatlaklar Maske;
 4. emmek ve yırtılmaya karşı dayanıklı değildir;
 5. Aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Dokumasız duvar kağıdı olarak güçlü ve dayanıklı bir malzeme olduğunu kanıtladıDokumasız duvar kağıdı olarak güçlü ve dayanıklı bir malzeme olduğunu kanıtladı

Duvar kağıdı, vinil esaslı:

 • Yanmaz, çünkü vinil malzeme yanma destek olmaz;
 • Nedeniyle geçirilen hava yapısına;
 • Dayanıklı (hizmetin en fazla 20 yıl);

Tekstil duvar kağıdı veya bez üzerine olabilir. Bu en çevre dostu ve ekonomik bir seçimdir. tavan yüzeyine için bunların uygulanmasını engelleyecek şekilde, yapıştırma Ancak, tekstil duvar germe ve ıslak olsun.


3D Duvar Kağıdı - Bir toplu etkiye sahiptir fotoğraf duvar kağıtları özel bir tür. Bu duvar kağıtları, çünkü pratik bakım vardır herhangi bir deterjan yıkayın.

duvarları için arka plan Mantar en yaygın malzeme, bununla birlikte, bu tür bir tavan duvar kaplaması olarak mükemmel bakacağız. bir mantar bazlı ile duvar kağıdı çok ağırdır, bu nedenle özel bir yapıştırıcının üzerine monte edilir. Duvar kağıdı toza ve antistatik özellikler vardır.

Bu onların özellikleri ve vasıfları açısından malzemeyi birleştirmek için bir oda için,, duvar kağıdı birkaç çeşit seçebilirsiniz.

Tavan kağıdı için duvar kağıdı

Bir kağıt kaplama ile duvar kağıdı klasik yatırıldı ve malzeme ciddi değildir. Yerli üreticilerin duvarın aksine yoğun çekirdek, özel tavan duvar kağıdı, üretirler. Ancak, dünyanın başka hiçbir yerinde böyle bir ayrım yoktur.

Kağıt duvar kağıdı olabilir:

 1. Tek (tek katmanlı);
 2. Çift taraflı (iki-katmanlı);
 3. Üç katmanları.

Simplex duvar kağıdı çok kısa süreli ve düşük bakım özelliklerine sahip. Dubleks duvar kağıdı, iki tabakadan oluşan, bir temele sahip. En dayanıklı ve kaliteli duvar kağıtları - üç katmanlı, onlar, çok yoğun bir dokuya sahiptir minör yüzey düzensizlikleri kolayca yapıştırıcı ile etkileşim gizlemek, böylece bantlama ve gerekirse, duvar sökülmesi, zorluklara neden yoktur.

Kural olarak, tavan için özel kağıt duvar kağıdı nedeniyle çok tabakasına daha kompakt bir yapıya vardırKural olarak, tavan için özel kağıt duvar kağıdı nedeniyle çok tabakasına daha kompakt bir yapıya vardır

Kağıt duvar kağıdı çok çeşitli ve zengin tasarımı. Duvar kağıdı pürüzsüz mat veya parlak bir yüzey olabilir ve yapısal hem yivli olabilir.

Tabanlı kağıt duvar kağıdı ana satış noktaları - doğal küf görünümünü engeller malzemeleri ve nefes alabilme, meydana gelen nedeniyle, çevre dostudur. Bu yüzden, bu duvar yatak kullanmak tercih edilir. Ama banyoda nem nedeniyle böyle duvar kağıdı sığmıyor.

Beyaz Arka Plan: kombinatorik kurallarını seçmek ne renk tavan ve

Renk tavan duvar iç tesislerinde önemli bir rol oynamıştır. tavan için özel olarak tasarlanmış Yurtiçi duvar kağıdı, münhasıran beyazdır. Bu renk klasik tavan yüzeyi, maksimum alçak tavanlı küçük odalarda yararlıdır.

beyaz tavan duvarlı bir beyaz kaplama bir kombinasyonunun avantajları şunlardır:

 • nedeniyle ekstra ışık alan ışık yansıyan;
 • odanın görsel genişleme olarak;
 • hafiflik, saflık ve özgürlük psikolojik anlamda.

Beyaz tavan mükemmel diğer renklerle kombine, bu nedenle herhangi bir duvar rengi alabilirsiniz. oda modern tarzda veya avangart dekore edilirse, siyah ya da mor tonları tercih vermek mümkündür.

Düz beyaz kağıdı Stretch Tavanlar badana veya için mükemmel bir alternatif olacakDüz beyaz kağıdı Stretch Tavanlar badana veya için mükemmel bir alternatif olacak

Standart iç duvar kağıdı ek olarak bağımsız doğru kombinasyonunu bulmak için ithal duvar kağıdı, boya misyon satın alabilirsiniz. Uygun renk kombinasyonu can görsel doğru orantıları odası içinden.

duvarlara tavan Popüler renk kombinasyonları:

 1. Beyaz tavan - herhangi bir gölge duvarları;
 2. Bej tavan - kahverengi duvar;
 3. Mavi veya turkuaz tavan - beyaz duvarlar.

Kontrast bileşim, örneğin, beyaz ya da sarı duvarlı yeşil tavan kalın bir kombinasyonu, ama uygun bir tonalite ile yüksek tavanlı bir odada renk kombinasyonu tarzı gradyanı dışında çok atmosferi izleyici, kullanılabilir.

Düz duvar kağıdı yanında faydalı bir tavana kalıpları kullanabilirsiniz. Örneğin, duvar kağıdı şeritleri oda oranlarına bağlı olarak, birlikte ya da odanın tavanı yapıştırılmış olabilir.

tavan için En popüler 3D duvar kağıdı

Geleneksel dairelerin açısından benzersiz bir bileşimini oluşturur yenilikçi 3D teknolojisi, teşekkür etkileri çevre ile özellikle popüler duvar kağıdı. Özellikle etkileyici tavan görünüm üzerinde duvar kağıdı gibidir:

3D-duvar kağıtları - düşük tavanlı odalar için vazgeçilmez bir çözüm3D-duvar kağıtları - düşük tavanlı odalar için vazgeçilmez bir çözüm

Duvar kağıdı Avantajları:

 • Duvar tavan sınırları kaldırmak için, alanı genişletmek;
 • Polyester taşıyıcı tükenmişlik gelen duvar korur
  Su direnci;
 • Bunlar hafif bir gece aydınlatma yaratan özel bir kaplama ile floresan duvar kağıdı bir çeşitlilik vardır.

deniz konularla Banyo uygun hacimsel duvar kağıdı. koridor duvar kağıdı duvar resimleri görüntü ile muhteşem bakacağız. bulutlar veya yıldızlı gökyüzü ile gökyüzünün 3D efekti - Çocuklarda. Ana oda gibi Hall tavana büyük hacimli çiçek tahsis edilebilir.

Tavana duvar kağıdı (video)

o tavan yüzeyini düzenlemek için en basit ve en kolay yollarından biridir olarak, yüksek talep tavan dekorasyon olarak duvar kağıdı. Bu tür yüzey başlıca avantajları, kolu olan düşük malzeme maliyeti ve montaj kolaylığı vardır.

Tavana için tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

3b-Siyah odalı-özellik-duvar 133705 24-30-1 29-24 325 1450568856bumazhnye-Potolochnye-Oboi 33-35 AW2 ceilingwallpaper ceiling1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 8

map