Tavan boya rulosu profesyonellerden 7 hileler

Tavan boya rulosu profesyonellerden 7 hileler

12 October 2017tavan boyama silindirin doğru seçim en kaliteli sonuçlar elde sağlayacakTavan yüksek kaliteyi elde etmek için izin verecektir silindir resminin doğru seçim tavan yüzeyini dönüştürmek için birçok farklı şekilde rezultataEst. Böyle bir yöntem tavan boyama edilir. Silindir - iş için harika bir araç. Ancak, tavan makara Bole kolay ve verimli boyama yapacak bazı özel hile vardır. Eğer bir merdane ile boyama mükemmel bir sonucunu görmek istiyorsanız, o zaman aşağıda okumak!


tavan boyamak için bir silindir olmalıdır neler

Her silindir tavan boyama için uygundur. Bu yüzey özelliklerine bağlıdır: geniş bir alanda, boyama, rahatsız edici bir yer yüzeyi düzgün bir şekilde ve düzeyde gerekir. Ayrıca boya öncesi hazırlık gereği üzerinde odaklanmalıdır. Sıvalı ve tavan astarlanmış dikkatle uyum sağlamak gereklidir.

Bunun yerine alçıpan tavan yapabilir tavan tesviye. Boyayı uygulamadan önce de tavan ve daha iyi yapışma mükemmel bir düzlük için bir astar tabakası uygulamak için önerilir.

En iyi sonuçlar için, geniş bir tavan boyama silindirleri seçimEn iyi sonuçlar için, geniş bir tavan boyama silindirleri seçim

biz fırça rulo ile karşılaştırmak, ikinci birinci önemli bir avantajı tespit etmek mümkündür:

 • Fırça, olursa olsun olabilir ne kadar iyi, bu kaplanacak yüzey üzerinde lekeler ve çizgiler bırakır. silindir sayesinde Bunu önlemek mümkündür.
 •  Silindir çok daha sık boya içine daldırma olan bir fırça ile karşılaştırıldığında zaman kazandırır boya, emer.
 • Silindir, aynı güç tüketimi ile fırçadan daha geniş bir yüzey çizer. 
 • alet rulo formunun kullanımı için özel uzun saplı merdivenleri olmadan mümkün değildir fırça ile boyama çok daha fazla rahat.

Biz tavan boyama için silindirin özellikleri hakkında konuşmak, burada öneri oldukça basittir. Mükemmel sonuçlar için, doğal kürk kıllara sahip bir silindir kullanılır. değeri de uyku uzunluğuna sahiptir. daha boya emer yüksek kazık, seçin.


Ne bir silindir tavan lateks boya boyamak için

Lateks boya - bir tavan boyama için çok popüler bir seçimdir. Bu boya, ucuzdur geniş bir renk paletine sahip, çevre dostu onu çabuk kurur ve uygulaması kolay olan bir liderdir.

Lateks boya işlevsel farklılıkları vardır, her biri birkaç tipe ayrılır:

 1. Mineral vodoemulsionku nadiren iç dekorasyon için kullanılır. Boyanın bu tip miras - cepheler.
 2. Silikat boyası ıslak alanlar için uygun değildir, ama yine de iç dekorasyon için kullanılabilir.
 3. Farklı türde etkilerine karşı çok dayanıklı akrilik vodoemulsionku. Ama yine de banyo için boya bu tip kullanmayı tavsiye edilmez.
 4. Silikon bazlı Vodoemulsionku oda herhangi bir türü için uygundur. Boya pahalı ve güzel görünüyor. Onun değeri vodoemulsionok diğer türleri daha yüksektir, ama buna değer: Böyle boya dayanıklılık, o nem ve soğuktan deforme olmaz güneşte solmaz başka bir renk daha yüksektir.

Böylece, boya seçimi hedef tesislerinde bağlıdır. silindir gelince, o zaman renkleri bu tür tümüne aynı silindiri uygun olacaktır. Uzun doğal kıllarıyla, bir saplı oldukça geniş bir silindir üzerinde tercih durdurun. Çok fazla boya absorbe ve eşit yüzeyi boyunca dağıtmak mümkün uzun bir doğal fırça kıllarına sahip SilindirÇok fazla boya absorbe ve eşit yüzeyi boyunca dağıtmak mümkün uzun bir doğal fırça kıllarına sahip Silindir

boya - silindir ile Dahil özel bir tepsi satın almak için tavsiye edilir. Tavana boşanma olasılığını en aza indirecektir merdane üzerinde boya rulo için uygundur.

Tavan lateks boya rulosu boya nasıl

Doğru rulo ve ilgili tüm ürünleri seçerseniz, tavan rengi sizin için zor olmayacaktır.

Aşağıdaki deyim gerekli yaratacak bir boyama işlemi tavan lateks boya silindiri sunulması için temel:

 • Öncelikle tam tavan hizalamak gerekir ve bunu astarlanmış. tat, çanta ve diğer koşullara uyum bir yolunu seçin.
 • tamamen kuru ve temiz tavana boyama geçin. pencere yanında köşesinde başlayın. Daha küçük işler için, uygun bir fırça kullanın.
 • köşeleri ve Süpürgelik ele fırça yakın bölgede sonra, bir silindir ile çalışmaya başlayabilir.
 • boya bir kapta Silindir daldırma, boya tepsisinin kaburga rulo ve karşıt duvara göre pencereden uzak yönde boya uygulamaya devam edin.
 • Tam kurutma (yaklaşık 10 saat) bekleyin.
 • ikinci mürekkep tabakası, birinci dik uygulanır. Kurutma ve bekleyişten sonra.
 • Nihai tabaka, birinci ile aynı. Boya uygulamasının düzgünlüğünü takdir, güneşle birlikte çalışmak için deneyin. çizgiler veya teknikte pıhtı slayt boş silindirin oluşması halinde; Merdane fazla boyayı absorbe edilmelidir.

Tavan lateks boya boyama doğru yürütme size mükemmel sonuçlar verecektirTavan lateks boya boyama doğru yürütme size mükemmel sonuçlar verecektir

nem, ısı ve doğrudan güneş ışığı etkisi olmadan gece boyunca daha iyi Kuru boya.

tavan akrilik boya rulosu ile boyanmış

Akrilik boya - ucuz değil, ama akrilik diğer malzemeler üzerinde, tüm masrafları karşılayacak sahip olduğunu avantajları.

Akrilik değerini belirlemek için, aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. Akrilik boya tavanda çatlaklar, küçük düzensizlikler ile baş etmek kolaydır.
 2. Zaman renk veya boya durumu ya değiştirmez.
 3. Akrilik nem korkar değildir.
 4. Boya hatta mutfak tavana davranacaktır: sıcaklık değişimlerine kayıtsız akrilik.
 5. Akrilik boya bile çocuklar ve hayvanlar için, tamamen güvenli, kokusuz, zararsızdır.
 6. Akrilik boya hafifçe komple kurutma anı kararan, çabuk kurur.
 7. akrilik boya fiyat için çok demokratiktir.
 8. akrilik renk sayısı kesinlikle düşünülemez. Herkes kendisine uyan gölge bulacaksınız.

Yeterince akrilik boya iki kat olarak tavanda koymak ve belirgin bir şekilde transforme edilirYeterince akrilik boya iki kat olarak tavanda koymak ve belirgin bir şekilde transforme edilir


Resmin çok işlem lateks boya ile olağan boya farkı yoktur. kaliteli malzemeler seçin ve böylece tavan yapmak. Onu nasıl görmek istiyorum!

akrilik boya ile ekonomik olmaya çalış. Boya tabakası mümkün ve doğru olduğunca ince kuruldu, böylece normalden biraz daha uzun rulo dışarı yuvarlayın. Kurutma işlemi, tabaka kalınlığının azaltılması ile hızlandırılır.

boyama Tavan boya silindiri (video)

bulgular Özetle, biz rulo bile tavan boyama için gerekli ve ihtiyaç olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz! zor değildir seçin. Doğal nitel silindir eşsiz sonuçlarla tavan boyası izin verir. niteliksel boyama düzeyi duvar, tavan ve silindirin seçimine bağlıdır. Buna ek olarak, iyi bir rahat minder eğlenceli kullanmak. Renk ve doku ve gerçeğe fikirleri çevirecek iyi seçilmiş rulo açısından seçiminizi yapın!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 88

map