The Blogtavan boyama - bu, belirli bir yüzey bitirmek için en basit ve pratik bir yoludurtavan boyama - bu poverhnostiSovremenny inşaat piyasasını bitirme en basit ve pratik bir yoludur tavan bitirme ve bunların nasıl yükleneceği için malzeme çok sunmaktadır. Bunlar giderek daha popüler tavanlar haline değil, aynı zamanda tüm talep boyalıdır. Bu renk onarım oldukça maliyetli bir yöntem ve renk büyük bir seçim olduğunu ve dokular mümkün iç ile uyum içinde olan bir renk seçin ve bunları tamamlayacak yapmak gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Tavan boyası yüksek kalitede olması gerektiğini onarım uzun ömürlü olduğunu ve yüzey güzel ve şık görünüyordu.


Nasıl doku renklerin tavan türlü boya

Boya veya görünüm ve doku bakımından farklılık boyalar farklı türde olabilir odasında tavan boya. Birlikte daha yakından tanımak boya satın almadan önce boya mevcut türlü alım kalitesini emin olmak, hem de çalışmak için ne malzeme bilmek.

Faturanın altında boya Türleri:

 • Parlak.
 • Yarı mat.
 • Matt.

tavan için Lateks boya boyalı yüzeyin eşitsizliği ortadan kaldırmak için, güçlü, dayanıklı kolaydırtavan için Lateks boya boyalı yüzeyin eşitsizliği ortadan kaldırmak için, güçlü, dayanıklı kolaydır

Boyayı nasıl seçileceği merak, hesaba bunun uygulanacağı yüzeyin durumunu almak önemlidir: o pürüzsüz veya kabartmalı olduğunu.


boya bileşiminin türleri

 • Lateks. Beton tavandan sunta için: Hiçbir koku boyamak, bu toksik olmayan yüzey türleri için de geçerli kolaydır. plastik bir kaplama için uygun daha yüzeydir. boyalı yüzeylerin kolayca temizlenebilir.
 • Akrilik. Hiçbir boya kokusu yoktur. Böyle dayanıklılık, nem direnci, güneş ışığına karşı direnç gibi avantajları vardır. mükemmel çatlakları gizler boyayın.
 • Lateks. nispeten yüksek bir maliyete sahipse bu dayanıklı boya. Su geçirmez. Nefes yüzey yapısı çürüyen değildir sağlar, ve tek bir tabaka halinde uygulanan daha yüksek kalitede güzel bir yüzey görünüm sağlar.
 • Silikat. Bu boya baz - silikat cam. Bu etkili bir buhar ve neme karşı dayanıklı bir çatlak, kapatmak mümkün olan, küf ve mantar oluşumunu engeller. Bu Bileşiminde beri bazı güvenlik kurallarına uymak için ihtiyaç uygulandığında Bununla birlikte, bir alkalidir. Aynı zamanda boyanın diğer türleri ile uyumlu değildir.

onlar iyi inşaat sektöründe etkin rol oynamaktadır olarak, çok almaz boya uygun türü seçin.

Silikat boya boya diğer türleri ile birlikte olmadığını bilmek önemlidir. kuruduktan sonra Lateks boya onun zemin, mobilya ve duvarların kirliliği kaçınmaları uygulandığında, bu nedenle zaman yüzeyden çıkarmak zordur.

Evrensel Boya Evrensel Boya "Kartopu" - bu tavan bitirme için çevre dostu ve yüksek kaliteli malzeme var

kompozisyon, kullanım talimatlarını: boya seçerken etikette açıklamayı okumak için önemlidir.tavan için iyi bir boya karar vermek nasıl

kalite, fiyat, üretici, kompozisyon ve zengin renk paleti varlığı: boya seçimi çeşitli faktörlere bağlıdır.

En popüler renkler Değerlendirme:

 • Dufa. onun bembeyaz, pürüzsüz ve elastik doku, dayanıklılık, güç ve makul fiyat politikası ile tanınan kabağı supervays Boyama.
 • Caparol. Silikon boyalar yapısal dayanıklılığı, püskürtmek için iyi bir yetenek, nem direnci, çatlak kapatmak olanağı sağlar.
 • Dulux. hatta en küçük kusurları gizlemek yeteneğini etkileyen mükemmel bir ışık emici kapasiteye sahiptir Mat dokulu boya,. Boyanın Sadece iki katmanı herhangi tavan için ideal bir yüzey oluşturmak edebiliyoruz.
 • Halo. ideal olarak yüzeye yerleştirilen dekoratif boya halo, gizlenmesi düzensizlikler, çabuk kurur.
 • Tikkurila. , Dayanıklı, çevre dostu, güneş ışığına dayanıklı: Boya özellikleri bir numarası vardır. Bu güvenle, karıştırma farklı renklerle deneme örneğin, boya unutulmaz bir sedef gölge aktarabilir sağlar.
 • Kar. Ucuz boya, birleştirerek kalite ve uygun fiyat. Yüzey herhangi bir tür kapak uygundur.

Boya şirketi Tikkurila yüksek dayanıklılık ve estetiğe sahipBoya şirketi Tikkurila yüksek dayanıklılık ve estetiğe sahip

Her renk üretici seçerken bunun dikkate alınmalıdır, kendine has özellikleri vardır.

Eğer satın aldığınızda o boya üreticisinin değerlendirme dikkat etmek önemlidir. Sahte dikkat ve özenle boya ve uygulama özellikleri hakkında bilgi edinmek için.

Modern Euro, Alman ve Amerikan markaları boya malzemeleri, bir dizi temsil "Finncolor", "Tex", "Dali", "Pro", "Madenci", "Bekkers", "Parade", "Mareşal", "lakra 'iç mermer çipleri ile, "Matlateks", "Olympus", siyah Luxens Matt, Alpina, deluxe. Liste uzayıp gidiyor ve biz iyi boya seçin.

tavan için Dulux boya: göz kamaştırıcı beyaz yüzey

titizlik olanlar uygun olacaktır Dulux boya markası otelochnyh tesislerinde malzeme seçimine karşılık gelir. ürünlerin renkleri her türlü yüksek kalitede. Boya onun kar-beyaz ve pürüzsüz bir etki için ünlüdür. Dokulu mat boya dikkatlice tavan, herhangi iç parlak bir görünüm yüzeyinde tüm kusurları gizler.

Dulux avantajları boya:


 • Kolay uygulama teknolojisi;
 • güvenlik;
 • Hızla kurur;
 • Hiçbir koku;
 • Sıkı bir kaplama temin eder;
 • dayanıklı;
 • Suya dayanıklı;
 • Yapısı;
 • yıkanabilir;
 • Doğal.

Dulux marka boya çabuk kurur ve uzun bir servis ömrü vardır, kalıcı mat bir görünüm yaratırDulux marka boya çabuk kurur ve uzun bir servis ömrü vardır, kalıcı mat bir görünüm yaratır

Mark Dyulaks beyaz, yüksek kalitesi ve geniş bir seçim için tüketicilerin sevgisini kazandı.

doğal bir antiseptik olan gümüş iyonları, eklenmesiyle Orada boya. doğal mum ekleme boya neme karşı sağlar.

zenginliği lezzetleri renk paleti. Ve en süper beyaz boya tüketici göz kamaştırıcı beyaz bastırılmış.

Ne boya tavan için seçim: temel kuralları

Seçilmelidir düz boya tavan boyama mürekkebi oluşturan bileşenlere, yapımcı ve pazarda ününü odaklanarak için renk paleti sağladı.


Kurallar seçimler boya:

 • dikkate boya uygulanacak yerinizi alın.
 • dikkate tavan yüzeyinde boya yapacak beklenen görsel efekti, atın.
 • mürekkep, operasyon ve dayanıklılık açısından performansı özelliklerini ele almak.

Bu üç kural doğru boya ve markalarını seçiminde yardımcı olacaktır.

Uzmanları tavan boya için yağ kullanımını tavsiye etmiyoruz. Yağlı boya hızla görünümünü kaybeder.

Akrilik boya ıslak alanlarda kullanılır, buhar geçirmez, kolay temizlenebilir, kokusuzAkrilik boya ıslak alanlarda kullanılır, buhar geçirmez, kolay temizlenebilir, kokusuz

Boyanın türünü seçmek, yüzeyde türlerin her birinin benzersiz bir etki yaratır olarak, bireysel tasarım dikkate almak önemlidir.

ıslak alanlar için tavan boya: Bu tür özelliklerini

Islak odalar tamamlanırken, birçok resmin yolunu seçin. Günümüzde inşaat piyasasında özelliklerini ve niteliklerini kaybetmez, bunun etkisi altında bozulmaz nemle mükemmel bir iş yapmak akrilik boya, çok sayıda temsil etti.

Modern dayanıklı akrilik boyalar küf oluşumu yüzeyi korumak özel maddeler içerir. Böyle boyalar rengini kaybetmez sık yıkamaya dirençlidir.

Bu tür özelliklere sahip dış boya banyo, yüksek nem içeriğine sahip ortamlarda uygulanabilir.

Özellikler ıslak odalar için boya:

 • Direnç sıcaklık ve nem düşmesi;
 • kir direnci;
 • Kaplama yüzeylerinin yüksek.

nemli bir odada tavan boyama önce, uzmanlar bunu güçlendiren özel akrilik astar derin penetrasyonu, yüzeyini tedavi etmek öneriyoruz.

tavan için boya (video) nasıl seçilir

Bugünün üreticileri nem farklı düzeylerde odalarda boyama tavan yöneliktir renkler, geniş bir yelpazede sunuyoruz. Su kompozisyonlar ile Boya kendi özellikleri ve renkleri seçerken için görünmelidir özelliklere sahiptir. Finncolor, Tikkurila, Dulux, Caparol, Dufa, Kartopu, "Deluxe": Piyasa renkli ürünler arasında en iyi olarak kendilerini kanıtlamış en popüler markalarını sunuyor. boya seçerken dikkate bitirmek yapılacaktır yeri, boyanın kalitesini, hem de renk paleti ve olası çizimler almak iç ahenkli hale getirmek için doğru gölge seçmek için izin önemlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

30 + = 31