Tavan bileşenlerinin doğru hesaplama Armstrong

Tavan bileşenlerinin doğru hesaplama Armstrong

12 October 2017Tavan Armstrong montajı yanı sıra herhangi bir onarım çalışması bileşenlerinin doğru hesaplama gerektirirTavan Armstrong montajı yanı sıra herhangi bir onarım çalışması Armstrong "körlemesine" Doğru hesaplama komplektuyuschihPokupat Montaj tavan gerektirir - yapmak olsa çok makul değil. Eğer bileşenler daha küçük alırsak gezinizi sonuncu olmasını değil aslında olsa eserin tüm hızıyla kesintiye süreç teknolojisi, sen dükkana geri dönüp gerekli almak gerekir. Sonuç olarak, kullanılmayan kalırsa, memnun olacak ekstra bir ambalaj tavan fayans veya gereksiz ayrıntılar çerçeve kimse - mantıklı değil bir hisse senedi ile çevirin. Gereksiz masraflardan kaçınmak için, tüm bileşenleri nasıl hesaplanacağını bilmek gereklidir.


Armstrong asma tavan: bileşenlerin hesaplama

Tavan Armstrong hesaplanması kendilerini bileşenleri, araç ve insan gücü sahip olarak, aynı gerekli bir şeydir. Ve bu hesaplama ilk bakışta göründüğü kadar zor değil.

Hesaplama şarj edilebilir:

 • Şarkıcı yaklaşan montaj;
 • Asma tavan Tedarikçiler.

Şirketin web sitesinde (çevrimiçi hesap) online hesaplama - başka bir seçenek yoktur.

bileşenlerin Hesaplama genellikle sanatçı eserlerin sorumluluğundadır, ancak bugün bazı şirketlerin kendi web sitelerinde online hesap sunuyoruzbileşenlerin Hesaplama genellikle sanatçı eserlerin sorumluluğundadır, ancak bugün bazı şirketlerin kendi web sitelerinde online hesap sunuyoruz


hesaplama için değerler

onlar sadece üç değerlerini hesaba çünkü belli formüller kullanılarak asma tavan, hem de çevrimiçi hesap makinesi tedarikçileri, malzemenin miktarını belirleyen bir çok yaklaşık hesabı, kullanılacak verir.

yani:

 1. m2 Alan;
 2. Levha boyutu;
 3. rm Çevre

Bunlar yaklaşık değerlerdir pek tüketiciyi uygun olacaktır. Doğru hesaplama yardım minimuma hatalarını azaltmak için.Çevrimiçi hesap makineleri kullanımı oldukça basit, ancak bu durumda hesaplamanın doğruluğu, kural olarak, arzu edilen düzeyde bırakırÇevrimiçi hesap makineleri kullanımı oldukça basit, ancak bu durumda hesaplamanın doğruluğu, kural olarak, arzu edilen düzeyde bırakır

En doğru hesaplamalar asma tavan montaj sanatçılar Armstrong elde inanılmaktadır.

onlar da var bu hesaplamaların gerçeği yapmak çünkü yüz değil yerinde hesaba birçok nüansları alarak teoride ama pratikte. nüansları altında, bu durumda, bölüm ifade eder, kolonlar, kirişler, vs. Ancak, kaç kişi - bir çok görüşü. sadece senin için, her durumda, onların karar almak!

Tavan Armstrong boyutu: nasıl hesaplamak

Yani, hala böyle Armstrong tavan boyutu gibi parametrelerin belirlenmesi için ne gereklidir?

Sen hesaplamak zorunda:

 • plakaların sayısı;
 • Kılavuz profillerinin sayısı;
 • duvarın kenar uzunluğu;
 • askı ve çapalar sayısı.

Doğru hesaplamak için, gerekli ölçümleri yapmak gerekir ve kullanan ölçümler ve formüller belli katsayılar ve formüller kullanır.

Hassas ölçümler - iyi bir sonuç neredeyse yüzde yüz garantisidirHassas ölçümler - iyi bir sonuç neredeyse yüzde yüz garantisidir


Tabii ki, hesaba odanın bazı özelliklerini almadan, her şey çok doğrudur, ancak bu, dikkate malzeme veya aksesuar bazı eklenmesi zorunlu olan özellikle küçük.

plakaların sayısını belirlemek için nasıl

Panellerin sayısını belirlemek için, tavan alanı (S), bir plakanın alanı ile bölünen ve bir plaka (bazı, sadece durumda, iki ekleme) eklemek edilir.

Toplam tavan alanı ve aynı zamanda, bir plaka yeterince kolay alanı bilmek plakaları sayısını belirlemek içinToplam tavan alanı ve aynı zamanda, bir plaka yeterince kolay alanı bilmek plakaları sayısını belirlemek için

Örneğin: gerçek boyutları 610 x olmasına rağmen, örneğin tavan, 5.6 x 3, 3 bölgede 18, 48m2 eşittir, bir plakanın alanı, örneğin, bir, 0, 32m2 (bu levhalar, 600 x 600 mm çapında için de geçerlidir plakalar biçiminde 610 x 1219mm (bahsedilen ise 610mm), ya da 0, 74m2 ile çarpılır ölçüleri - 600 x 1200 ° C).

hesaplama kılavuzu

kılavuzları hesaplamak için dikkate kendi uzunluğunu ve belli bir katsayı almalıdır. So. 3, 66m arasında bir uzunluğa sahip olan bir profil, bu 0.8 mil eşittir, y, uzun 1,22m kılavuzları, bu 1, 55. S - oda alan, ve bir katsayı ile çarpın ve daha sonra profilin uzunluğuna bölmek.

Armstrong tavan için Hesaplama kılavuzu özel bir oranı ile yapılırArmstrong tavan için Hesaplama kılavuzu özel bir oranı ile yapılır


Örneğin: x 0 18,48m, 8: 3 = 40 66, 39, yani. 18 48m bir tavan alanı olan bir oda için, 3, 66m uzunluğundaki, 41 Profil.

Tespitleri hesaplamak için nasıl

3, 05m bir uzunluğa sahip parietal kenar hesaplamak için, odanın çevre ölçmek için yeterlidir.

dübel ve süspansiyonlar sayısını hesaplamak için, 0,7 mil başka faktör dikkate alınması gerekmektedir. Yine odanın alanını çarpın, şimdi, bu hızla, biz parçalara istenen sayıda elde ederiz.

bağlantı elemanları hesaplanması da oldukça basittir ve çok zaman almayacaktırbağlantı elemanları hesaplanması da oldukça basittir ve çok zaman almayacaktır

Örnek: 18, x 0 ila 48, 129 = 7, 36, diğer bir deyişle, 130podvesov 130 ve dübel.

o hesaplamalar herhangi bir özel bilgi ve hesaplama gerektirmeyen tüm görülebilir yukarıda verilen herkes tarafından kullanılabilir - tüm basit bir formülü ve oranına göre karar verdi.

asma tavan Armstrong 1m2 ağırlık

1m2 tavan başına Ağırlık önemli bir faktördür. Tavan aparatı farklı anne panoları kullanımını içerir.

Ortalama olarak, tavan Armstrong ağırlık / m2 2.5 ila 8 kg arasında olan. Her şey, tabii ki, kullanılan malzeme türüne bağlıdır. Levhaların kalınlıkları değişebilir.

Uygulanabilir malzemesi:

 1. Ağaç;
 2. metal;
 3. Basalt ve mineral yün.

Hafif olması, mineral lif levha tavana Armstrong için uygundurHafif olması, mineral lif levha tavana Armstrong için uygundur

Tabii ki, tadı farklıdır. Bir de tüm diğerleri alüminyumdan başka bir şey kullanmak istemiyorum, alüminyum tercih bir mineral lif paneli tanımıyor ve diğerleri bu gerçekten ihtiyaç duyduklarını olduğunu göz önünde bulundurarak, maden liflerinin güvenmek, ayna yüzeyi, dördüncü tercih ederler.

Tabii ki, ağaç daha sağlam görünüyor, ama hafif mineral lif levha, yüklemeye güçlük sizi rahatlatacak.

Mineral plakalarının avantajları

ağır, bu yüzden, tabii ki, daha fazla askıları tavan gerekir.

Mineral plakalarının avantajları:

 • Düşük fiyat;
 • Hafif tasarım ekipmanı olarak, bu yönü üzerinde tasarruf edecek;
 • Güzel görünüm bize herhangi bir odaya konfor ve hatta bazı prezentabl yapmamızı sağlar.

Mineral plakası da fiyatı ve güzel bir görünüm ile karşılaştırıldığında olumluMineral plakası da fiyatı ve güzel bir görünüm ile karşılaştırıldığında olumlu

Bu malzemenin yüksek satış kanıtlandığı gibi tüketicilerin çoğu için uygun hali maden levhaları,.

asma tavan Armstrong için aksesuarlar

Belki de asma tavan Armstrong için ek ekipman üzerinde odaklanmalıdır.

Tavan gerçekten modern tavan olmaz onsuz aksesuarları, söz etmeden bu yanlış tavan bahsetmek yanlış olur.

Güzel olmadan, çağdaş havalandırma menfezleri ve lambalar kolaylık ve işlevsellik güzelliği olmazdı.

Böylece, ek donanım:

 1. Havalandırma ızgarası;
 2. Tavan ışıkları.

Petek Havalandırma ızgarası darbeye dayanıklı plastikten yapılmış ve özel bağlantı elemanları olmadan asma tavanlar Armstrong yüklenir.

tavanlar Armstrong için temel donanımları için hava deliklerini ve gömme aydınlatma dahiltavanlar Armstrong için temel donanımları için hava deliklerini ve gömme aydınlatma dahil

Bu modülün parametreleri:

 • Kalınlık - 8 mm.
 • Hücre boyutu - 15 x 15 mm.
 • kafes genel boyutları - 595 x 595mm.

ızgara birimi plastik (PVC), beyaz yapılmıştır. Kafesli havalandırma Sota sadece teknik işlevleri yerine değil, aynı zamanda daha da önemlisi, iç harika görünüyor değil.

Tavan Armstrong armatürleri

Fikstür ayrılır:

 1. Gömme tavan. sadakatle tüketiciyi vermektedir armatürleri en kanıtlanmış formu, birinci düzine yıl değil. Güvenilir ve dayanıklı, kullanımı kolay.
 2. Yanlış tavan. tavan yüzeyinde Yüklü. giriş koridoru vestiyer, kiler, banyo: En yaygın olarak küçük alanlarda kullanılır. Yapıları taban ve tavan takılan küçük yapılabilir arasındaki boşluk (minimum yükseklik) gibi bir parametre verir.
 3. Dekoratif gömme. Bu odaya bir "Kraliyet" görünüm vermek, çok görkemli bir görünüm farklıdır.
 4. LED paneli. aydınlatmanın en modern ve şık formu. Bu ultra-ince panel en uygun maliyetli, uzun süren (50.000 saat süresi)

Tavan Armstrong armatürleri gömülü veya örtüşebilir yaTavan Armstrong armatürleri gömülü veya örtüşebilir ya

Buna ek olarak, LED ışıklar farklıdır ve daha az yanıcı olan ve çok az ısı yaydığını. aydınlatma Bu tür elektrik gerçekten önemsiz miktarda tüketir ve bu da, pürüzsüz, doğal ve titreşimsiz ışık yayarlar, aynı zamanda kullanım rahatlığı açısından önemlidir.

Hesaplama bileşenleri asma tavan Armstrong (video)

Sonuç olarak, ben şunları belirtmek isteriz. tavan Armstrong doğru hesaplama, gereksiz problemler ve maliyetler sizi kurtaracak. Onlar sadece tavan hesaplamak için çok fazla sorun değildir ve eylem kesinlikle gerekli olduğu açıktır, dedi. Hemen hemen herkes yıllardır garaj veya bodrum yıllardır toz topluyor olacağız tavan ekstra bileşenler, keyfine varacaksınız. Zaten para ödemiş olan Yararsız şeyler hayal kırıklığı duygusu dışında başka duygular neden olmaz. Bunu önlemek için, nemudronymi formüller ve katsayılarını kullanın veya bir başkası tarafından sizin için bunu onlara sormak: Mağazada satıcı veya doğrudan yükleme sanatçı.

Onarmak iyi şanslar!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 35 =

map