Tavan beyazsa: duvarlar ve zemin seçmek için hangi

Tavan beyazsa: duvarlar ve zemin seçmek için hangi

12 October 2017Binlerce yıldan beri, tavanlar saflık ve tazelik sembolü olarak kabul edilir beyaz renkte, boyanmıştıBinlerce yıldan beri, tavanlar saflık ve svezhestiBely tavan sembolü olarak kabul edilir beyaz renkte, boyanmıştı - güzel ve şık. alçıpan, boya, gerilme ve asma tavan: Bu farklı malzemelerin kullanımı dahil dekorasyon teknikleri, çeşitli doldurulabilir. malzemeyi seçerken özellikle tavan beyaz verme kararına, özelliklerini bilmek önemlidir. materyal seçimi öncesinde tavan tasarımı sadece dikkate almak önemlidir. Ama aynı zamanda bir bütün olarak tüm iç. Tavan beyazsa: duvarlar ve taban uyum içinde onlarla olmalıdır.


Beyaz tavan: özellikleri asma tavanlar

Tavan gergin tuval yapma günümüzde çok popüler. Bu uzun yıllar boyunca yüksek kaliteli ve güzel kapsama sağlayacaktır bitirmek bir kullanışlı ve güvenilir türüdür. Biz renk seçimi son derece dikkatli olmak gerekir nedenini bilmek istiyorum.

tavanlar için renkleri seçerken, resimlerinde çevreleyen iç yansıtmak için bir özelliği vardır gerçeğine dikkat çekmek önemlidir. Bu tavan rengi duvarlar ve mobilyalar yansıtan ek tonları almak anlamına gelir. Bu nedenle, renk tonu çok dikkatli seçilmelidir.

en klasik seçenek beyaz seçmektir. Bu renk güzel çağdaş bir tarzda iç, hem de klasik içine uyacaktır.

Beyaz tavanlar mükemmel iç dekorasyon için seçilen tüm renkler ile birleştirilirBeyaz tavanlar mükemmel iç dekorasyon için seçilen tüm renkler ile birleştirilir

mat ve parlak dokulu Avantajları ve asma tavan dezavantajları

 • Germe tavanları tamamen düz bir yüzey sağlar.
 • renkte maliyetin altında streç tavan beyaz tavana maliyeti.
 • iç herhangi bir renk uyumlu bir kombinasyon.
 • Esneklik, esneklik ve dayanıklılık uzun servis tavanı sağlar.
 • Parlak tavanlar görsel alanı genişletmek. Yansıtıcı boya görsel tavan yüksekliğini arttırır.
 • Beyaz bir yüzey üzerinde mükemmel olmazdı geniş ekran resmini uygulama yeteneği.

tavan için beyaz seçerken önemli duvarlar için renk seçimine dikkat etmek. Ayrıca, tavanda beyaz renk kontrast siyah ile kombine edilebilir. Bu odada şık ve özgün yapacaktır.


tezat Oyun nepovotrimy renk alanını oluştururtezat Oyun nepovotrimy renk alanını oluşturur

Gri-beyaz tavan: iç mükemmel birleşimi

Gri odaya konfor ve şıklık atmosferi verebilecek. Bazen yeni onarımından odası tasarruf tonlarının kombinasyonu hatalarını düzeltmek için eşsiz bir kaliteye sahip. gri her gölge kendine has özellikleri vardır, uzmanlar dikkatle binayı süsleyen gri renk kullanmak tavsiye ederiz.

gri tonları: • Yağmur öncesi gökyüzünün sesi;
 • söğüt dal tonu;
 • Fare sesi.

Gri renkli beyaz parlaklık ile mükemmel uyum ve herhangi bir odaya sakin bir ruh hali yaratmak kısmaGri renkli beyaz parlaklık ile mükemmel uyum ve herhangi bir odaya sakin bir ruh hali yaratmak kısma

O saf renk kullanmak tavsiye edilmez hatırlamak önemlidir. Örneğin, kategorik yanlış tavan dekor Fırtınalı gökyüzünün sesini kullanmak.

Bu bir ahşap dekorasyon bulunabilir gri takım elbise turuncu ve açık sarı renkte, tonları maç için en iyisidir. Bu tür renk açık meşe, ceviz, kayın, kızılağaç ve akasya tonlarında bulunabilir.

krem, karamel, süt: tavan somut bir örneğinde narin beyaz tonları ile yumuşak gri rengin iyi birleşimidir.

iç Beyaz duvarlar ve tavan

Duvarların beyaz renk ve iç tavan - benim favori tasarımlarından biri. Bu kombinasyon hastane koğuş hatırlatan Eskimiş kavramı. Aksine, beyaz bir uyum üzerinde, rahat, bir nötr hale odasında atmosfer boşaltır.

Bir leke tutmaz özelliklere sahip modern malzemeler başarıyla yüzleşmek için - beyaz renk ile dekorasyon kirlenme kalıcı korku iter zaman, o zaman endişe edilmemelidir.

iç Beyaz renk malzemeleri dekorasyon için kullanılır ne bağlı olarak değişecektir bir çok avantajı vardır.

beyaz Avantajları

 • Oda aydınlatması. Beyaz aydınlık bir odada efekti oluşturarak, bir yansıtıcı özelliği vardır.
 • Büyütme alanı. Beyaz boşluk genişler, bu nedenle oda daha büyük ve tavanlar gibi görünür - daha yüksek.
 • İç tasarımı. beyaz renk rüya sağlar ve deneyler için geniş bir alan açılır. beyaz zemin üzerine dekorasyonda farklı malzemelerin kullanımı - Herhangi bir iç için kazanan bir seçim.
 • vücut üzerinde ahenkli etkisi. Beyaz yararlı zihin, enerji verir üzerindeki etkileri ve hafiflik ve huzur duygusu vardır.

beyaz renk duvarlar ve tavan dekorasyon için büyük fırsatlar sunmaktadır. Beyaz boşluk bağdaştıran, bunu yapmak şık, özgün ve benzersiz.


oda beyaz dekore edilmiş, özel bir temizlik enerjiye sahiptiroda beyaz dekore edilmiş, özel bir temizlik enerjiye sahiptir

Belçika tavanlar: fiyat ve kalite

asma tavan üreticileri arasında uygun bir fiyata yüksek kaliteli tavan üretmek Belçikalı üreticileri tahsis etti. iki büyük üreticilerin iç piyasaya temsil edilir.

asma tavanların Belçika üreticileri:

 • Polyplast. Üretici yüksek gücü ile kesintisiz kumaş sunuyor.
 • Mistral. Bu kurulum için ısıtma ekipmanlarının kullanımını gerektirmeyen bir fiyatla, en sorunsuz kumaş üretmektedir.

Belçika streç kumaşların düşük maliyetle birlikte, nedeni yüksek kalitede pazara ürünlerini kazandı.


Belçika tavanlar, uzun süre kendi rengini ve dokusunu kaybetmek yok bakım ve özel bakım ve uygun fiyat gerektirmeyen, kokmazlarBelçika tavanlar, uzun süre kendi rengini ve dokusunu kaybetmek yok bakım ve özel bakım ve uygun fiyat gerektirmeyen, kokmazlar

Nihai fiyat her biri kendi vardır malzemelerin maliyet ve fiyatlandırma ürünleri tarafından belirlenir olmadığına dikkat etmek önemlidir.

Belçika Üreticileri streç kumaş geniş bir yelpazede sunmaktadır. Onlar kesinlikle insan sağlığı için güvenli olan, yalnızca sertifikalı çevre dostu materyallerin kullanımı ile ilgili Avrupa standartlarına uymak.

Alçı beyaz tavan (video)

İçindekiler tavan beyaz - mükemmel tasarım çözümü. Beyaz oda dekor için geniş olanaklar sağlar. Onun tarafsızlığı bize farklı renkte dekore edilmiş iç, duvarlar ve sahada, odaklanmasını sağlar. Tüm renkler uyum içinde birbirleriyle kombine edilmiştir önemlidir. Şık beyaz renk tonlarında herhangi biriyle iyi bir uyumluluk var, ama beyaz da farklı renklerde olabilir düşünmekte yarar var.

İç (fotoğrafın) Beyaz tavan

2 3c2f4bb604ffc2202f59c73f134d5f66 124 121 141 520x0resizeinterior78031334659090 10060650 7625897orig-1 1364839492coff3 1431546273belyjgljancevyjnatjazhnojpotolok1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − = 31

map