Tavan arası merdivenleri Fakro: seçmek için 3 neden

Tavan arası merdivenleri Fakro: seçmek için 3 neden

12 October 2017onlar güvenli ve pratik olduğu için Attic merdiven Fakro oldukça popülerdirTavan arası merdivenleri Fakro doğal çam ahşap merdiven genellikle Fakro güvenli ve praktichnyeKak çünkü oldukça popüler, ancak metal de vardır. Seçim, tabii ki, müşteri tamamen bağlıdır. Ürün özel bir ev ikinci Zemin kattan Güvenli kaldırma sağlar. işlem tamamlandıktan sonra, Farcot merdiven katlanır ve az ek alanı gerektirir tavan altında depolanır. Böyle ev mobilyası odanın herhangi bir tarzda sığar. Temel olarak, onlar özel evlerde kullanılan, ancak depo veya başka bir odada, garajda yüklemek mümkündür.


Orijinal tavan FAKRO merdivenleri

Böyle bir kaldırma mekanizmasını alırken, büyük ölçüde sadece tasarruf edebilirsiniz, ancak yükleme yürütmek zor değil aynı zamanda, saati ayarlamak için.

Merdiven Fakro - şudur:

 • kolaylık;
 • erişilebilirlik;
 • Rahatlık.

Merdiven Fakro avantajı erişilebilirlik yatıyorMerdiven Fakro avantajı erişilebilirlik yatıyor

Bu özellikler ürünler anlamıyla her gün popülerlik kazanmaya olanak sağlar. Buna ek olarak, merdiven kompakt, fonksiyonel ve en önemlisi, kolay kurulumu. Kapak kalınlığı yaklaşık 36 mm'dir ve sunta levhalar ile kaplı bir çerçeve içine yapılan.


çerçeve içinde yer gerekirse, köpüğün veya strafor, yalıtım tabakasının dolgu maddesi kullanılarak doldurulur. dış yüzeyinde pürüzsüz. kapağın açılması ve metal çubuklar ve kilitleri ile kapatılır. yapısı yükleme en yüksek doğruluk gerektiren, sıkıca kapalı kapak, ve açıklık boyutları ile farklılık.

Teşekkür köşe parçalara, merdiven sıkıca ve açıkça ayarlayın ve kararlıdır.

katlandığında kapağı dokunmayın böylece ürünün mukavemetini arttırmak için, size kırlangıç ​​kuyruğu tekniğinin adımları düzeltmek gerekir.

FAKRO merdivenleri Türleri

Polonya üreticisinden tavan merdiven yüklemeden önce, yapının tipini belirlemek gerekir.tavan merdiven için çeşitli seçenekler almak o bir iç oda verilmelidir vardırtavan merdiven için çeşitli seçenekler almak o bir iç oda verilmelidir vardır

Bu olabilir:

 1. Rahatlık - lwk.
 2. Akıllı-Lws.
 3. Termo-ltk.
 4. Fakro (LYM).
 5. Isı yalıtımı - lst.

Merdivenin her tür kendine has özellikleri vardır. Örneğin, çam ağacından özel olarak gerçekleştirilen bir merdiven türü akıllı-LWS, kapak yalıtkan ile takviye edilmiş ve 36 mm kalınlığında bir kapağı vardır. Model Komfort lwt sadece çam ağacı ve yüksek kategori imal edilmiş ve aynı zamanda 36 mm kadar bir kalınlığı olan bir kapağı vardır. Bu tasarım parlak tavana sadece mükemmel bakmak. Bir kural olarak, ürünün kullanım kolaylığı ve güvenlik için, 3-4 bölümler, aynı zamanda metal tırabzanın tarafında oluşur.

merdiven kauçuk pabuçları açılması esnasında zemin kaplamasına zarar görmesini önler ki, mevcut bulunmaktadır.

Tasarım Fakro merdiveni özellikleri

Merdiven Fakro Temel - ikinci kata asansörle için yüksek kaliteli bileşenler sadece bir dizi değil ve süper yapısının oluşturulduğu tarafından unsurları ayrıntılı.

bunlar yüksek kalite ve güvenilirlik özellikleri nedeniyle, birçok insan, merdiven Fakro seçmeyi tercihbunlar yüksek kalite ve güvenilirlik özellikleri nedeniyle, birçok insan, merdiven Fakro seçmeyi tercih

merdiven Bileşenleri - şudur:

 • Yanal uzunlamasına kirişler;
 • Yatay aşama;
 • Yan üyelerini bağlanması.

Bu bileşenler ürünü güçlendirir ve onu daha dayanıklı hale getirilmesidir. Teknoloji geliştirme sadece bir sürgülü merdiven oluşturmak ve o kadar kararlı ve düzenli ağır yüklerle uzun yıllar hizmet verebilecek yapmaktı.


basamaklarında, bağımsız merdivenin, iniş ve çıkış sırasında kaymayı önlemek için aracılığıyla özel kaymaz uzunlamasına oyuk bulunmaktadır.

Fakro merdiveni: boyutları ve özellikleri

Boyutlar Farko merdiven farklı olabilir. Özellikle, hazır tasarım standart bir biçim satın alabilirsiniz.

Bir merdiven yüklemeden önce açılma genişliği ve uzunluğu ölçümleri yapmak ilerlemek zorundadırBir merdiven yüklemeden önce açılma genişliği ve uzunluğu ölçümleri yapmak ilerlemek zorundadır

Ancak, edinim öncesi, ölçmek için gereklidir:

 • Birinci, ikinci kat için yüksekliği;
 • açıklığın genişliği;
 • açıklığın uzunluğu.

Standart tavan merdiven de taban yüksekliği açısı 50-75 derecedir. 270-350 cm olarak kabul edilir, ve sap 1 m'den daha az olabilir. ahşap yapılar Alış, daha uzun bir uzunluğu seçmek için ve gerekirse, kolayca çıkarılabilir.


merdiven metal makas ise birkaç sektörler buna eklenebilir.

Standart boyut ambar bkz 60-70h120-140 düşündü. O ciddi ısı kaybını provoke edecek şekilde, daha büyük bir boyut kullanılması arzu edilmemektedir. açıklık oluştururken, her iki tarafında 5 cm'lik bir ilave marj yapmak gerekir. Daha sonra çatı merdiveni montaj açıkça gözlenen normlar olacaktır.

Kullanmak gerekenden daha da aşırı durumlarda yol açabilir olarak, bu tür tesisler kurmak için hiçbir beceri varsa Kural, merdiven satışı gibi, satıcıları, kurulum için ek bir bağlantı malzemesi değil, aynı zamanda hizmetleri sunma.

Tavan arası merdivenleri Fakro takma

Tavan arası merdivenleri Farko Plus özelliği nedir? İlk bakışta göründüğü gibi onların montaj olduğunu, ilke olarak, hiçbir sorun ve anlaşılması gerçeği olarak zor değildir.

talimatları dikkatlice okuyun - Fakro, ana şey sahip olabilirler tavan merdiven yükleyintalimatları dikkatlice okuyun - Fakro, ana şey sahip olabilirler tavan merdiven yükleyin

Bir tek talimatları vardır:

 1. Ambar ve boyutlarda açılması kontrol etmek gereklidir.
 2. kapağın alt kısmı yardımcı tahta merdiven sabitlenmiş olan hakkında açık bir halde destekler.
 3. Çalışma sırasında, anahtar 10, bir köpük ve vidalarla iletki tornavida kullanılmasını gerektirir.
 4. Merdiven yükselir ve destekleyici gemide eğilir.
 5. merdiven kutusunu montaj esnasında sen düzgünlüğü dayanacak gerekir. Kutunun açılması uç bölümleri arasında Bunu yapmak için, bir ara parça eklemek için.
 6. Merdiven kutusu her iki tarafta vidalarla bağlanır.
 7. Bundan başka, bir referans tablosu kaldırıldı ve uzatılabilir merdiven edilir. montaj çalışmalarının tamamlanmasının kadar, tasarım ayarlı değil iken, gazla kesinlikle yasaktır, çünkü ikinci katta kalmak gerekir.
 8. Bundan başka tavan kaplama ile açıklık arasında bir köpük merdiven açıklıkları ile doldurulur.
 9. Vidaları gevşetin ve bitirmek için merdiven katlamak için gereklidir.
 10. Ayrıca cıvataları sıkı sıkılır.
 11. Daha sonra, bir kaldırma elemanı merdivenleri, çok uzun veya ektir eğer. demir merdiven varsa, istenilen segmentleri ekleyebilirsiniz.

Gerekirse, biz merdivenin eğimi düzenlenmesi gerçekleştirebilir. Bunu yapmak için, yanal desteklerin konumuna taşımak gerekir.

Tavan arası merdivenleri Fakro: yorumlar

Merdiven Fakro çok olumlu geri bildirim ve hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Veya sanayi ve konut binalarında, daha kesin konuşmak gerekirse.

Fakro merdiveni güzel içerideki hemen her odası süslemeleriFakro merdiveni güzel içerideki hemen her odası süslemeleri

çünkü onlar yapımı için talep oldukça, haklı:

 • Bunlar çevre dostu malzemeden imal edilmiştir;
 • cips, ezilmiş çizilme ve görünümünü taban yüzeyini korumak için kapaklar sahip olmak;
 • Bir katlama biçiminde bir basitleştirilmiş montaj sistemi üzerine monte edilmiştir;
 • kapı ve adımlar arasındaki mesafeyi artırmak için izin ver;
 • Bunlar ısı yalıtımlı kapakları var;
 • kaymaz adımlarla donatılmış;
 • metal rampalı donatılmıştır;
 • Onlar kurulan ve profesyonellerin kendi başlarına yardımı olmadan yapılabilir;
 • bir kırlangıç ​​kuyruğu şeklinde katlama aşamaları bir sistemi vardır.

Genel olarak, merdiven Fakro - hafif katlanabilir tasarım, bölme 3-4 oluşur. Ahşap ve metalden imal edilen daha yüksek bir kaliteye sahiptir. Bir ahşap yapıyı ise Özellikle, daha sonra tuval üzerine düğüm veya yonga olmayacaktır. Mükemmel bitirmek, iyi görüş ve maksimum sağduyu. inşa kale sayesinde, tavan erişimi kısıtlamak, kapıyı kilitleyebilir. Bir kompakt ünite monte ve tavan saklanan olarak görünüyor çünkü Katlanmış merdiven, görünür değil.

tavan takma Fakro (video) merdivenleri

Kolay kurulum, mükemmel dekor ve ağırlık avantajları. Bütün bu şirketin Fakro gelen geleneksel çatı merdivenleri satın alarak elde edilebilir.

merdivenleri Fakro Örnekler (fotoğraf)

1 5 4 216fakro 494d 656cherdachnye-lestnitsy-FAKRO-LMS 1444293205cherdachnaya-lestnica-fakro1231 259686628w640h640cid2579563pid181507632-86d66873 cati-merdivenleri1 art0000025a1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 + = 36

map