tatlılar Topiary: özel hediyeler yapmak ve kendi elleriyle iç süslemeleri

tatlılar Topiary: özel hediyeler yapmak ve kendi elleriyle iç süslemeleri

12 October 2017Bir oda dekore edin ve onu daha özgün, sen tatlılar topiary kullanabilirsiniz yapmak göze çarpan bir yere yerleştirerekİyi bir ev kadını varlığı olduğu evin, önemli bir mesteNepovtorimy konfor saltanatları yerleştirerek, bir oda dekore edin ve onu daha özgün, sen tatlılar topiary kullanabilirsiniz olun. Bu genellikle ellerini tarafından oluşturulur güzel küçük şeylerde tecelli ediyor. All-rounder bir vasıflı işçi ol kolay, gerekli beceri, bilgi ve deneyim değildir. Ancak, orada iç dekorasyon öğeleri olan herkes can bunu nasıl öğrenirler. Topiary - bunlardan biri. el altında herhangi bir malzemeden yapılabilir Bu fantezi ağaç taç. Bu amaçla, ideal bir şeker için. Bu ürün sadece oda süslemeleri, aynı zamanda büyük bir hediye olacak değil. Çikolata heykelcikleri ile sıradan kutuların yeni bir form Tatlıyı sürpriz.


Eğer tatlılar topiary yapmadan önce hazırlamak için gerekenler

İlk taç için süslemeler tercih ancak o zaman baz malzemeleri seçmek gerekir ve böylece Topiary birkaç unsurdan oluşmaktadır.

Bu parlak şeker paketi ile şeker budama sanatı takım elbise üretimi için en iyisidir: yeşil, kırmızı, maviBu parlak şeker paketi ile şeker budama sanatı takım elbise üretimi için en iyisidir: yeşil, kırmızı, mavi

Aşağıdaki Dekoratif ağaçların geleceğin Bileşenleri:

 • Pot. Oldukça büyük ve ağır olması gerekir. Boyutu ve ağırlığı parametreleri benzer temel yapıya göre belirlenir. İlk şeker senin türünü belirlemek ve daha sonra bir pot seçin böylece Şeker, ağırlık, boyut ve yoğunluk farklı olabilir. Daha iyi bir çömlekçi kabı kullanın.
 • taç şeklinin kazandırılması için materyal. başarısız olur geometrik şekil şapka ağaç şeklinde, karar verin. Sonra hurda malzemelerden oluşturun. Bu istenen tipine sıkıştırılır ve sonra bant şeklinde düzeltmek olabilir bu gazetenin, için uygundur. Takım elbise ve işlenmiş - küçük çocuk plastik veya kauçuk topları. Kesip köpüğün şekli olabilir.
 • Gövde. Biz üst ağırlığını dayanabilir pürüzsüz ve oldukça uzun bir sopa gerekir. Hatta basit bir kalem küçük ağaçlar için uygundur. Diğer durumlarda, sap sanat fırçaları kullanabilir veya preform depolar el sanatları satın.
 • İlgili malzemeler. Bu yapışkan elbette, fantezi bagajı süslemek için, saten kurdeleler toprağı simüle etmek tencere, çakıl, çeşitli küçük şeyler ve doldurma için köpük, tatlılar kendilerini içerir.

Chupa Chups Topiary oluşturulmasına ilişkin Usta sınıfı

Chupa chupsy - ince plastik sopalarla üzerine sevdiği çocuk şekerler. Bu tatlılar Fidan herhangi çocuğa neşe getirecek. çok kolay hale getirin, yaratıcı sürecin tüm özellikleri ele bu yardımcı olacaktır atölyesi.


Böyle budama sanatı iyi bir küre olarak görülüyor. çubuklar gizlemek ve birden fazla delik yapmak kolaydır köpük ya da başka malzeme iskeletini de şeker sıkıştırın.

mükemmel günlük bazda Çocuk odası içine uyum ve elma şekerinin Topiary çocuğu neşelendirecekmükemmel günlük bazda Çocuk odası içine uyum ve elma şekerinin Topiary çocuğu neşelendirecek

pot, gövde ve taç için temel - gerekli tüm el sanatları bölümlerini hazırlayın. Ayrıca bu özel örnekte şunlar gerekir:

 • Chupa chupsy. aynı boyutta şeker atın. renk Sarıcı kendi takdirine bağlı seçin. Çok büyük lolipop almayın. Bunlar çok ağır, ağaç kap zahmetlidir ve tasarım kendisi kararsız.
 • Saten kurdele. dolaşıklık gövdeyi taklit etmek yapışır için bu gereklidir. şeker sarma renk ile birlikte renk, seçin.
 • Pot. ağır bir pot kullanın veya taşlarla yükleyin. Aksi takdirde, tasarım devrilebilir - chupa çok tartmak chupsy.
 • Poliüretan köpük. O pot doldurdu. Bu, tüm yapının kararlılığını sağlayacaktır.
 • dekor için pot. Eğer köpük çekirdek yapıştırılması ve chupa chupsy yeniden istemiyorsanız, şifon kumaş ve renkli kafaları yuvarlak pimleri dar şerit alır.
 • Clay. Şeffaf, iz bırakmayan ve hızlı kuruyan.
 • Crohn. Bir kapta çekirdeğine şeker çubukları yerleştirin. Bu temel malzemenin görünür değildir bu yüzden, birbirlerine mümkün olduğu kadar yakın olarak elemanları yerleştirmek için deneyin. Sonuç şeker bir kap oldu.
 • Gövde. saten kurdele alın, tutkal nazikçe onu promazhte ve tamamen gövde değnek sarın.
 • Pot. , Köpük çekirdek içini doldurun katılaşmaya bekleyin. oluşturulan tümsekler üst ise - yüzeye onları kesip o inişli çıkışlı değildi.
 • Montaj. Bir tencerede bagajı dekore eklentisinin ardından şeker topu koydu. Kale konstrüksiyonlar için promazhte bağlantı delikleri yapışkan.
 • Bir şifon eşarp alın ve bir ağacın altında yaptığı zarif kıvrımlar dökümlü, çeşitli yerlerde işaretçilerine sopa. Bu nedenle kap içinde köpük gizlemek ve budama sanatı daha rafine hale gelir.

Sevimli tatlı hediye hazır.tatlı buket şeklinde Raffaello topiary oluşturmak için ana sınıfı

Topiary tencerede ağacın ama buket sadece şeklini alabilir. Bu durumda, sadece bir temel olarak hizmet edecek kapaklar ve şeker çubukları oluşur. Böyle bir hediye herhangi bir kadın ve kızı memnun edecektir. güzel bembeyaz wrap Bu amaçla, uygun Raffaello tatlılar, ışık,.

sevgili romantik hediye iyiliği için Raffaello şekerler yapılmış budama olacaksevgili romantik hediye iyiliği için Raffaello şekerler yapılmış budama olacak

Gerekli malzemeler hazırlayın:

 • Rafaello. By Bunların sayısı o tabanın tüm alanını dolduracak şekilde olmalıdır.
 • Bir küre ya da yarım küre şeklinde tabanı. Elinde hafif malzemeden tasarımını atın.
 • toprağa bağlı kalın. Daha uzun ve daha kalın almak daha iyidir.
 • Krep kağıdı. Bir buket sarmalayıcıları yanılsaması yaratmak gerekir.
 • buket ve dekorasyonlar tabanını giyinme için Atlas bantlar.
 • Clay.

Nasıl bir buket toplamak

 • bir yapıştırıcı ile bir şeker tabanı takın.
 • obkleyte kağıt, üst obveyte saten bandı değnek.
 • birbirlerine yapıştırılması ve kapağı ve tabanı bağlayın.
 • için paket oluştururken, oluklu kağıt yapımını sarın "çiçekler."
 • Bandın "buket" bağla.

Romantik hediye hazır.

elleriyle tatlılar topiary yaratma Diğer fikirler

Şeker - üretim topiary için verimli materyal. Onlar herhangi bir renk, herhangi bir şekil ve boyutta olabilir. Bu yaratıcılık için neredeyse sınırsız olanaklar sağlamaktadır.

tatlılar iç benzersizliğini ekleyerek pencere pervazına tencere yerine mümkün budama arasındatatlılar iç benzersizliğini ekleyerek pencere pervazına tencere yerine mümkün budama arasında

Başka hangi fikirler, o zaten kabul yanında dekoratif ahşap oluşturmak için uygulanabilir?


 • Şekerleme ambalaj malzemesi olmadan kullanılabilir. Taç kürdan kullanarak olmalıdır çerçevesine bağlı jöleleri, hatmi, karamela ve diğer yumuşak şekerler, vardır. Bu düğünlerde tatlı tablo için mükemmel bir fikir.
 • kap tatlı jöle fasulye, fındık, şeker ya da küçük pastiller dökülür. Bu tür dolgu maddesi ağırlık ve yapısı ve gıda ek bir kaynak olarak hizmet edecektir.
 • tek bir kap içine yerleştirilmiştir, böylece farklı tatlılar - bir kap içinde bir değil birkaç ağaçlar olmayabilir. telle bu dallanma gövdesini yapmak için.

tatlılar Topiary yapmaya Usta sınıfı (video)

kendi elleriyle hediyeler ve iç nesneleri oluşturma - büyük bir zevk. usta sonuçlanması emin olduğunda süreç kolaydır. Topiary - hatta başlayanlar döner, ama sonuç oldukça profesyonel görünen bir hatıra. deneme korkmayın.

İç (fotoğrafın) 'de tatlılar Topiary

- 3d9a979b1c7ae6adda1ab5edd6c87151XL 8-3 1002740 1002816 1363 8532 7908944 11892432 10122428

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 4 =

map