Taśma światła Zakarniznaya sufitowe LED: unikatowy oświetlenie

Taśma światła Zakarniznaya sufitowe LED: unikatowy oświetlenie

12 October 2017Sufit gzyms - najlepszym rozwiązaniem technologicznym dla podświetleniem LEDSufit gzyms - najlepszym rozwiązaniem technologicznym dla lampy sufitowe LED taśmy podsvetkiZakarniznaya stanie harmonijnie uzupełniają tradycyjne lampy lub nawet całkowicie je zastąpić. To światło jest konwertowane pokój stworzy specjalny nastrój i atmosferę.


Jaki jest gzyms na suficie gipsowo-kartonowych

Ten rodzaj oświetlenia jest zamontowany korzystnie na suficie gipsowo-kartonowych. Własna występ, który jest osadzony taśmy LED jest konwencjonalna listwa z pustym wewnątrz wnęki. Taśma może być przymocowany do niego na kilka sposobów.

Zalety takiego podświetlenia:

 • efektywność;
 • oryginalność;
 • łatwy montaż;
 • taniość (taśma jest znacznie tańsze niż najbardziej proste warianty lustra);
 • można go regulować.

Jedyna trudność z taśmą LED backlight zakarniznoy - jest potrzeba, aby dodać kontroler strukturę i zasilacz, ponieważ takie światło nie może działać za pośrednictwem standardowej sieci 220V z napięciem przemiennym.

taśma LED wykorzystywane jako zakarniznogo oświetleniem stwarza iluzję rozproszonego strumienia światła w pomieszczeniutaśma LED wykorzystywane jako zakarniznogo oświetleniem stwarza iluzję rozproszonego strumienia światła w pomieszczeniu

Najprostszym rozwiązaniem - aby ukryć wszystkie z tych elementów o tej samej farby olej sufitu.


Gzyms, z kolei, jest przymocowany do sufitu za pomocą kleju. Najlepiej jest użyć poliuretanu, który nie uszkadza struktury materiału i płyty gipsowo-kartonowej tej samej chroni przed wilgocią.

Poliuretan gzyms sufit: korzyści

Listwy poliuretanowe są wygodne, ponieważ są one odporne na wilgoć i w ten sposób może chronić cała utwardzona przez ich elektroniki. Ponadto, materiał ten jest bardzo skuteczne odprowadzanie ciepła, który odgrywa ważną rolę w korzystaniu z podświetleniem LED. Światła Zakarniznaya, ukryte za nim, będą rozproszone równomiernie na całej powierzchni pomieszczenia.

A dzięki temu, że gzyms poliuretanowa waży bardzo mało, to może zamontować nawet na taśmie dwustronnej. Oczywiście, aby tego nie robić, ale nie tworzyć obciążeń na suficie podwieszanym.Gzyms podświetlany sufit wizualnie powiększa obszar, jeżeli sygnał jest wykonany w pokrywie sufituGzyms podświetlany sufit wizualnie powiększa obszar, jeżeli sygnał jest wykonany w pokrywie sufitu

Zalety kształtek poliuretanowych:

 1. niskim ciężarze;
 2. możliwe jest zastąpienie elementów kształtowych sufitach;
 3. odprowadzanie ciepła oraz;
 4. zwykle są one mocowane na obwodzie sufitów podwieszanych, gdzie się ukryć całą elektronikę nie będzie trudne.

Opcja: gzyms pianki sufit

Gzyms z piany - jest to jeden z najtańszych opcji na suficie ukryty podświetleniem LED, ale musimy pamiętać, że to jest izolowany. W związku z tym, że taśma może zakończyć ze słabym diod LED mocy, gdzie nie ma potrzeby, aby uaktualnić chłodzenia dla normalnego oświetlenia. Ponieważ sufit pianki poliuretanowej zaleca się wzmocnienie kleju, nie śrub i śrub, nie wspominając układania profili metalowych. I tak, oni są dość elastyczne, w razie potrzeby, pozwala na zamontowanie oświetlenia dla danego modelu.

Aby nie uszkodzić profilu pienienia, zaleca się, aby jedynie zwilżenia mieszaniny wody i alkoholu. I można to zrobić i to jest łatwiej - na zamówienie gzyms dla danego szkicu. Na szczęście, ta usługa zapewnia mnóstwo firm.

Listwy poliuretanowe - lekkie i trwałe, proste w montażu, służą do ustawienia podświetlenia LEDListwy poliuretanowe - lekkie i trwałe, proste w montażu, służą do ustawienia podświetlenia LED

Plusy pripotolochnogo gzyms z pianki:

 • niski koszt;
 • Dźwięk efekt izolacji (wyzwalane, gdy okap będzie działać jako cokół, i położył się na obwodzie pomieszczenia);
 • sufit nie tworzyć dodatkowego obciążenia.

Należy jednak pamiętać, że materiał nie jest dość stabilny lub wilgoć lub uszkodzenia mechaniczne. Dlatego, na przykład, w łazience przy pomocy oświetlenia tego typu nie będzie działać na budowę - to dość szybko idzie w dół, czy będzie on się czarny gzyms z grzybów i pleśni.

Ozdobne gzymsy pod sufitem z drewna

Listwy mogą być wykonane z dowolnego materiału, ale jest najczęściej używany do tego celu jest drzewem. Sufit jest to dość duże obciążenie, więc baza jest podłączona bezpośrednio do profilu, na którym w całości lub napięcie zamontowany samolot. Oznacza to, że drewniane okapu powinna być przybita do głównego sufitu lub stworzenie stabilnego montażu na ścianie. Mogą być również wykorzystywane jako ukrytej niszy dla zasłon. Co do zasady, dołączyć je tylko za wysokie sufity przed oknem. Istnieje również nie jest wielka dziura w 10-15 cm, gdzie umieszczone gzyms. Widoczna jest tylko część jego twarzy.


Pianka gzyms praktycznie nieważkości, więc łatwo zainstalować na każdym rodzaju powierzchniPianka gzyms praktycznie nieważkości, więc łatwo zainstalować na każdym rodzaju powierzchni

Tego rodzaju listwy są dość drogie, jednak są one uważane za najlepsze pod względem wizualnym. Mogą być ozdobą każdego wnętrza, bez względu na ogólny projekt. Drewno - rodzaj niepowtarzalnym wystroju.

Odpowiedzi wskazują również, że zakarniznoy podświetlenie jest idealne - to drewniane okap.

Ale są też pewne wady:

 1. wysoki koszt (jak wspomniano powyżej);
 2. złożoność instalacji (proste klej - nie rób);
 3. istnieje potrzeba lakierowane całą widoczną część okapu;
 4. O dużej masie;
 5. Po zainstalowaniu sterownika częściowo zdemontować gotowy sufit podwieszany.

Opcja: gzyms gipsowy sufit

Obecnie gips pręty nie są używane do ustawiania zakarniznoy oświetlenie z taśm LED. W przeważającej części, z powodu kruchości tego materiału budowlanego, a także jego kruchości. Jest w stanie wchłonąć wilgoć, po którym staje się nieco ciemniejszy odcień.


Sufit gipsu gzyms jest dobre pochłanianie wody, może być stosowany w pomieszczeniach o dużej wilgotnościSufit gipsu gzyms jest dobre pochłanianie wody, może być stosowany w pomieszczeniach o dużej wilgotności

Jeśli tak, i umieścić gzymsy gipsowe, to lepiej je wymienić oni cokół, który jest w użyciu połączonego modelu.

Przy wyborze taśmy tego rodzaju gzymsu należy pamiętać:

 • miał złe odprowadzanie ciepła, więc najlepiej jest zastosować taśmę do minimalnej dopuszczalnej mocy;
 • pokój zdecydowanie potrzebują dodatkowego oświetlenia - żyrandol;
 • wstawić łatwo uszkodzone przez działanie mechaniczne.

Łączenia taśm LED w gzyms sufitu

Taśma się w gzyms jest przyłączona do konwencjonalnego taśmy dwustronnej. Najważniejszą rzeczą podczas układania, aby zapobiec jego skręcanie. Kontakty na końcu taśmy są specjalnie oznaczone. Plus - to czerwony przewód ujemny - czarny (zwykle nie jest to konieczne, należy więc rozważyć także oznaczenia na samej taśmie). Wszystko to jest podłączone do sterownika i zasilacza (niektóre z nich użył zastrzeżonego złącze, więc coś mieszać - nie będzie działać). taśma zasilająca, zwykle 12 woltów. Ogrzewanie - do 40-60 stopni. Jeżeli temperatura wzrośnie powyżej, to wpłynie to na żywotność oświetlenia. Powtarzające się taśmy demontaż zazwyczaj nie są możliwe. Nawiasem mówiąc, jeśli mylić, a plik Plus - minus i odwrotnie, nic się nie dzieje, a taśma nie zostaną naruszone - to nie może się bać.

System mocowania taśmy LED w cokole sufituSystem mocowania taśmy LED w cokole sufitu

Podczas montażu okablowania podświetlenie zakarniznoy jest kierowany na tylnej części do cokołu. Naturalnie, to lepiej jest wykonać go w etapie dołączania lub suficie napięcie do niej w czasie nie ma, nawet częściowo rozmontowane.

Przy wyborze taśmy LED powinny mieć świadomość, że są różne:

 1. kolorem (główną zaletą LED - możliwość pełnego wykorzystania zakresu kolorów);
 2. Moc (obliczone na metr);
 3. Diody LED gęstości sadzenia (Więcej - lepsze, ponieważ światło jest jednolita);
 4. grubość samej taśmie (nie odgrywają rolę, której ucieleśnieniem zatrzymać).

Montaż zakarniznoy podświetlenie (wideo)

Ogółem, najtrudniejsza rzecz w aranżacji sufitu ukryte oświetlenie - jest wybór gzymsu i zrozumienie zasady połączenia. Czy to wszystko własnymi rękami - to nie problem. I to jest ważne - oświetlenie jest bardzo ekonomiczne.

Zakarniznaya lampy sufitowe we wnętrzu (zdjęcia)

36 9 13 000000000044 499651 13557366 44200460p4qbdkv6y5900x1000 508060708 2321468777 com-predl6

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 83

map