tasarımı, fotoğrafın - koridor şık duvar kağıdı

tasarımı, fotoğrafın – koridor şık duvar kağıdı

12 October 2017genellikle o olduğu için onarım yapma, sen daire hakkında ilk izlenim yaratır kim koridor nedeniyle dikkat etmek gerekirgenellikle bu odada her zamanki gibi insanların çok az zaman harcamak ve tamiratlar, Çoğu kişi koridor tasarımı düşünmek daire hakkında ilk izlenimi yaratır kim olduğunu çünkü Making onarım, bunu malzemenin geri kalanı gider, koridor nedeniyle dikkat etmek gerekir. Ama neyse ki 2017 moda trendleri takip edenler de vardır. o daire ona genel bir izlenim oluşmuş bizi karşılayacak şekilde Ancak, özel önem koridor ve haklı olarak çok yerleştirilir. Doğal olarak koridorda tasarım seçiminin nüanslar üzerinde durmak gerekir, buna uygun ve başarılı ve ne orijinal görünümünü uzun yenilenmiş koridor korumak istiyorsanız aramaya olacağını anlaşılmalıdır.


iç koridorda duvar kağıdı nasıl seçilir

Doğru duvar kağıdını seçmek önemlidir. Örneğin, ince sarışın duvar kağıdı koridor için en iyi seçenek değildir. Hızla silinip lekeler ile kaplı, deforme edilir. koridor iç - o da bir toz birikimi, yani yıllardır kaliteli onarımlar yapmak istiyorsanız, o zaman ciddi süsleme malzemeleri anti-statik özellikleri hakkında düşünmek gerekir. Neyse duvar kağıdı pazar bugün toz birikmesini önlemek, hem de kalıp ve küf karşı koruma sağlamak malzeme boldur sunuyor.

Şimdi, tasarımcılar tasarım için fikirler bir sürü sunuyoruz:

 • koridor;
 • yatak;
 • mutfak;
 • konuk;
 • Kreş.

Diğer bir seçim kriteri - sıcaklık koşullarının aşırı bir direnç.

Duvar kağıdı görüntüsü ek olarak nın aynı zamanda mukavemet ve aşınma direnci gibi özelliklerine dikkatDuvar kağıdı görüntüsü ek olarak nın aynı zamanda mukavemet ve aşınma direnci gibi özelliklerine dikkat


salon ve koridor için duvar kağıdı olmalıdır:

 • dayanıklı;
 • elastik;
 • kir dayanıklı;
 • Güzel.

Birçok eski moda ve belki de kağıt duvar kağıdı için düşük maliyetli tercihi. Bu tabiri caizse en iyi seçenek değildir. Tek-katlı kağıt duvar kağıdı nem, kir ve aşınmaya karşı değil, bu onarım hızlı değersiz hale gelecektir. ve bu tür materyallerin tercih etmek, dubleks kağıt duvar kağıdı almalıyım, bunlar uzun sürecek.

2017 yılında dairenin koridor için duvar kağıtları: Modern duvar kağıdı çeşitleri

duvar kağıdı lehine ana faktör elbette, daha çevre dostu kaplama malzemeleri bulmak zor, toksik ve saflık değildir vardır. Bu duvar kağıtları nefes Ayrıca, hava iyi dolaşmasına izin verir. Kağıt duvar kağıdı üzerine, her şey moda neyi duvar kağıdı kaplama kumaşlar bu yıl açıktır ve? daha ayrıntılı biçimde bu sorunu inceleyelim.Kağıt duvar kağıdı bütçe tamiri için idealdir ancak amaç gerçekten klas koridor almak için ise, duvar kağıdı daha modern türlerine dikkat etmelidirKağıt duvar kağıdı bütçe tamiri için idealdir ancak amaç gerçekten klas koridor almak için ise, duvar kağıdı daha modern türlerine dikkat etmelidir

2017 yılında Tasarımcılar duvar kağıdı aşağıdaki türden iç kısmında kullanılması önerilir.

Vinil ve dokunmamış

Pahalı Malzeme, ancak tam olarak maliyeti haklı. Mekanik hasarlara karşı dayanıklı, sağlam ve güvenilir bir duvar kağıdı Bu tür. Vinil ve solmaz polar, temizlik iyi cevap verir. renkler ve dokular bolluğu mümkün moda fikirleri gerçekleştirmek için yapmak. aralık renk ile oynamak ve salonun tasarımı değişen, duvarları yeniden boyamak için fırsat vermek boya yeni öğeler içermektedir. duvar kağıdı bu tip kullanımı ile gerçekleştirilen onarımlar yıllarca sürecektir.

Cı-vinil ve dokunmamış duvar kağıdı ile gerçekten gelişmiş bir iç oluşturabilirCı-vinil ve dokunmamış duvar kağıdı ile gerçekten gelişmiş bir iç oluşturabilir

fiberglas duvar kağıdı

Onlar dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu gibi, koridor için uygundur. duvar kağıdı bu tür desenleri ve çizimleri ile durum böyle değil gerçeğine rağmen, stil ve hi-tech, klasik, modern ya da avangard bir çok ilginç tasarım oluşturabilirsiniz. Bu duvar ayrıca ıslak temizleme faydası olmaz tolere boyanabilir.

Ana artı fiberglas duvar kağıdı kolayca boyanabilir olmasıdırAna artı fiberglas duvar kağıdı kolayca boyanabilir olmasıdır

doğal duvar kağıdı

ipek bazında son madde, bambu, çevresel nedenlerden dolayı seçilen. Ancak, bu tür malzemeler uzun sürecek.

Doğal duvar kağıtları, çevre dostu, ama onların dayanıklılık çok arzulanan bırakırDoğal duvar kağıtları, çevre dostu, ama onların dayanıklılık çok arzulanan bırakır


duvar

Eğer bir şık, aydınlık iç mekan olmak için, hazır Mural tercih vermek mümkündür.

Bugün, pazar sahneleri zengin bir seçim sunar, ayrıca kendi özgün tasarım salonu doldurarak sipariş için bu duvar kağıtları yapabilirsiniz.

resim, istek üzerine, herhangi biri olabilir, çünkü Duvar, bir fikrin hayata sağlayacakresim, istek üzerine, herhangi biri olabilir, çünkü Duvar, bir fikrin hayata sağlayacak

iç koridor Reklam sıvı duvar

isteyenler ev müsait sıvı duvar kağıdı koridorda bir tasarım oluşturmak için. kaplama malzemesi Bu tür bir flaster olarak uygulanır. Eğer en karışık tasarımları ve desenleri oluşturabilir bu modern malzemeler sayesinde, en uzak yerlere ulaşabilir. Hatta tek renkli sıvı duvar kağıdı lüks ve zarif görünüyor.

Buna ek olarak, bu duvar, aşağıdaki çalışma özelliklerine sahiptir:


 • anti-statik;
 • dayanıklılık;
 • Ses koruma;
 • Isı yalıtımı;
 • Çevre dostu;
 • Dayanıklılık.

Sıvı duvar kağıdı, bir sıva olarak uygulanır ve bir çok avantaj vardırSıvı duvar kağıdı, bir sıva olarak uygulanır ve bir çok avantaj vardır

sorumlu olduğu duvar kağıdı alan otel, birçok faktörü dikkate alınması gerekmektedir. Örneğin, büyük pencereli lobide varsa, UV ışığına karşı dirençli bir malzeme seçmek gerektiğini ve bir aile evcil hayvan varsa, bir dayanıklı koruyucu bir tabaka ile duvar kağıdı seçmek zorunda.

renk düzeni için koridor fikirleri Duvar Kağıdı

Renk seçimi - irdelenmesi gereken bir diğer konudur. Bazı sıkı ölçütler paleti seçimi Hakkında nedeniyle salonun büyüklüğü ve aydınlatma ve sette farklı olabilir gibi, yok. Karanlık koridorda ise, duvar kağıtları mümkün olduğunca kolay olmalıdır. Çok uyumlu şeftali, kişisel, bej tonları. Dinamik iç çizimleri veya daha koyu desenleri yapmak. koridor iyice yanıyorsa, o zaman burada tasarım kararları ile oynamak için hemen her renk uygun olacaktır mümkündür.

koridor çalışma iyi parlak duvar kağıdı daraltmak içinkoridor çalışma iyi parlak duvar kağıdı daraltmak için

Ancak, zaman dikkate alınmalıdır ve salonun büyüklüğü, tasarımcılar duvar kağıdı renklerini seçerken birkaç kural dikkate tavsiye:

 1. dar alan ışık duvar kağıdı sorunu daha iyidir. Soğuk ağartılmış renkler görsel alanı artırmak için yardımcı olacaktır.
 2. sıcak tonlar daha iyi değil her yerde sopa duvar kağıdı, fakat sadece genel iç küçük bir vurgu yapmak.
 3. Koridor bir özel boyut ise, renkleri birleştirmek için en iyisidir. Örneğin, nişlerde görsel pokleit duvar açık mavi bir olmak duvar erteleyebilir. etki boş alan olduğunu.

Renk seçimi acele etmemelidir. Uzmanlar ayrıca başka bir tonu kombinasyonunu belirlemek için yardımcı olan özel gökkuşağı renkleri kullanmayı öneriyoruz.

koridorda Şık tasarım duvar kağıdı: 2017 Eğilimler

Tasarım 2017 soğuk ışık renk kullanımı ile karakterize edilir. üslup yönü Provence stilini seçilmiş ise, sıcak renkler kullanabilirsiniz. Bugün, tasarımcılar genellikle parlak renkler ile oynamak için fırsat verir bir çatı stili kullanın.

koridorun kaydı giderek duvar kağıdı genellikle taş gibi doğal yüzeyler, taklit loft tarzı, kullanılan İçinkoridorun kaydı giderek duvar kağıdı genellikle taş gibi doğal yüzeyler, taklit loft tarzı, kullanılan İçin

Bu stil imitasyon taş duvarlar gibi renkleri bir arada bulunabilir kaplı:

 • gri;
 • beyaz;
 • Kahverengi.

klasikleri de bordo, mavi, yeşil tonları tercih için. Harmony iki renkte fazla kullanacaktır.

Koridorda duvar kağıdı (video)

Eğer tasarım düşünmek önce, Süsleme malzemeleri doğru seçim düşünmek gerekir. Güvenilir ve dayanıklı olacak, kolayca temizlenmesi yıllarca sürecek bu duvar kağıtları seçmek önemlidir. Dikkatle seçim kuralları takip, el ilginç şık bir tasarıma oluşturabilirsiniz.

koridorda Tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

7 027 32-45 126 1139350 tasarım koridora 37-48 dizajn-prixozhej-i koridora dlya-koridora ensuiterasch

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =

map