Tasarımcı duvar kağıdı seçimi 7 ilkeleri

Tasarımcı duvar kağıdı seçimi 7 ilkeleri

12 October 2017Moda trendleri tüketicilere her yıl sunuyoruz duvar kağıdı üreticileri üzerine damgasını vuruyor tüm yeni renkler ve tasarımlarduvar kağıdı yıl üreticileri baskılı Moda trendleri tüketicilere tüm yeni renk ve tasarım resheniyaModa değişikliklerini ve hayatımızı değiştirir sunuyoruz. Şimdi sıra moda şık bir şey istiyorum, ölçeklerin yeterince çeşit değildir. Bu gerekliliğin Çözüm sadece moda trendleri izliyor olmayan markalar, çeşitli tasarımcıların işidir, ama aynı zamanda pratik nedenlerden dolayı, henüz sadece zevk meselesi değil, aynı zamanda malzemeyi kullanma yeteneği yoktur.


Karanlık oda için duvar kağıdı tasarım

Deneyimli bir tasarımcı duvar kağıdı iç genel resme nasıl görüneceğini modeline gezinmek için zor olmayacaktır, ama aşık, en çok nasıl görüneceğini anlamaya, bir rulo dağıtmak gerekir. aksi olarak çıkıyor pratikte Sonuçta, duvar kağıdı nedeniyle levha-by-tabakanın dağılımına kabinde onlara bakmak ve etkisinin arttırılmasıdır ederken gibi olabilir, bir baskı ve şimdi etkisiyle baskılar oldukça farklıdır.

kötü aydınlatılmış odalar bitirme zaman görsel tesislerinde sınırlarını genişletmek olduğunu ışık duvar kağıdı seçmek için arzu edilirkötü aydınlatılmış odalar bitirme zaman görsel tesislerinde sınırlarını genişletmek olduğunu ışık duvar kağıdı seçmek için arzu edilir

Eğer profesyonellerin tavsiye bazı izlerseniz, bu iş tamamen uygulanabilir olacaktır:

 1. oda karanlık ve daha hafif hale getirerek, onu geliştirmek istiyorsanız, o ışığı yansıtır ve yoğunluğunu artıracak hafif tonlarda tercih vermek makul.
 2. hatta küçük parlayan benekler fayda sağlayabilir ve daha fazla ışık yansıtır, doku ve baskılar hakkında konuşan.
 3. Biz tek odalı daire bahsedecek olursak görsel alanı büyütmek için, parlak renkler en uygun olacak tercih ve ek olarak.

bir stüdyo dairede Duvar kağıdı: tasarım fikirleri ve bunların uygulanması

part-ve oturma odası ve yatak odası oda için doğru bir duvar kağıdı seçmek için - görev kolay değildir. oda sadece yaşanabilir ve güzel, ama aynı zamanda rahat hale getirmek için birçok faktör dikkate gerekecek.


Farklı renkler duvar kağıdı kullanımının fonksiyonel alanları içine büyük bir oda bölerFarklı renkler duvar kağıdı kullanımının fonksiyonel alanları içine büyük bir oda böler

Duvarlar dikkat, durum ne olursa olsun çekmek. duvarların dikkatini aktarmak mümkün değil, görünüm kaçınılmaz odanın köşelerini mücadele etmeye çalışacak. Nedenle bir stüdyo daire için duvar kağıdı seçerken son derece dikkatli olmak gerekir.

seçeneklerin çok sayıda: • Parlak dokulu kağıdı oda aydınlık ve havadar yapacak;
 • Kombine duvarlar - Farklı baskılar duvar kağıdı üniforma doku rutin önlemek ve iç ana alanları belirlemek yardımcı olacaktır;
 • Duvar kağıtları ve mat renkli duvar kağıdı alan yanılsama yaratmak ve çeşitliliği ve lezzeti getirecektir.

bir stüdyo daire için duvar kağıdı seçerken, genellikle büyük misafir odası daraltır ise bu seçenek, daha büyük bir boşluk duygusu yaratır, karakteristik küçük figür ile tasarım durmaktadır.

Bugüne kadar çok popüler dört duvarlardan birine ve diğer duvarlarda düz duvar kağıdı kullanımına ilişkin parlak desenli duvar kağıdı kullanmak. Bu yaklaşımla, çok sık sık onların mobilya duvar kağıdı kalıptır. tasarımcılar tek bir baskı ile duvar kağıtları ve tekstil seçmek istenir çünkü. Bu özel bir cazibe vardır.

malzemeyi ve özelliklerini: duvar kağıdı nasıl seçilir

renk ve desen ek olarak, kağıt, bir sıvı, cam, dokuma olmayan, vinil ve vb gibi farklı duvar dokusu arasında olan

materyal bahsedersek, duvar kağıdı iyi görünüyordu gerçeği düşünmek, iyi yapıştırılmış ve geri çekildi asla edilmiştir. Nedenle onların özelliklerine girmek için gereklidir.

Veya dokunmamış duvar kağıdı tabanı ile duvar kağıdı dokunmamış, diğer türlerine göre çok daha kolay ve hızlı yapıştırılmış.

kolaylığı çıkartmalar duvar kağıdı At onların vakıf kalitesini etkileyebilir. Genellikle duvar kağıdı seçimi, alıcı kağıttan daha uzun bir servis ömrü ile duvar kağıdı lehine seçerek kendi dış özellikleri ve pratiklik özen olur.

Sıvı duvar kağıdı hem klasik hem de geleceğe iç oluşturmak için de eşit ölçüde uygulanabilecektirSıvı duvar kağıdı hem klasik hem de geleceğe iç oluşturmak için de eşit ölçüde uygulanabilecektir

onlar en cesur tasarım fikirleri somutlaştırmak için izin çünkü Sıvı duvar kağıdı iyidir. Bu dekoratif malzeme duvarlardan birinin dekorasyon için kullanılan ve tüm odanın kaydı için yapılabilir. Sıvı kağıt kaplanması yöntemi, belirli bir beceri gerektirir ve duvarlar pro uygulanır, bu malzemenin seçilmesi durumunda, bu daha iyidir.


Çok yaratıcı odası, "Boyama altına" özel duvar kağıdı seçimi dekorasyon sürecini açabilirsiniz. Bu tek renk sınırlı olmayacak mümkün kılar, ve daire tamamen benzersiz bir mimari tasarım oluşturmak.

Ayrıca yararlı bilgiler ve duvar kağıdı teknik özellikleri sitemize herhangi doku duvar kağıdı geniş bir seçki bulunabilir.

Zest iç: nasıl bir duvar tasarım duvar oluşturmak için

çok varyasyon ve birbirlerine renkler farklı dokular kombinasyonları vardır.

Duvar - Modern ve popüler bir seçenek duvarlarDuvar - Modern ve popüler bir seçenek duvarlar

İşte duvar kağıdı tasarım teknikleriyle duvarların en muhteşem şunlardır:


 • deri gibi kompleks dokuları, (ör, taklit timsah), grafiti, yeniden kullanımı ile;
 • Metalik duvar kullanılması;
 • Izole etmek ve PhotoWall yoluyla olabilir arzu edilen bir boşluk zenginleştirmek;
 • kalıplama ve duvar çerçevesi ile iç boyama oluşturuluyor.

Duvar kağıdı farklı şekillerde kombine edilebilir: dikey, yatay, bir niş içinde, odadaki ana alanları vurgulamak.

renk varyantları

Sıcak dar ise soğuk renkler görsel alanı büyütmek unutulmamalıdır.

Koyu sıcak renkler geniş ve iyi aydınlatılmış odalarda kullanılması tavsiye dolayısıyla görsel dar alan, duvar kağıdıKoyu sıcak renkler geniş ve iyi aydınlatılmış odalarda kullanılması tavsiye dolayısıyla görsel dar alan, duvar kağıdı

küçük yerleşim yerlerinde duvar kağıdı seçiminde Çok yaygın renkler şunlardır:

 1. Gri ve bej - oda geniş ve daha parlak görünmesi evrensel renk;
 2. siyah - güvenilir bir renk bölgeleri içine alan şeklini ve bölme vurgulamak için, ancak aşırı durumunu uyanma için elverişli değildir;
 3. beyaz - dinlenme durumuna katkıda bulunur, saf beyaz renkli nadiren büyük miktarlarda kullanılır;
 4. kırmızı, iç uygulamadaki siyah benzer, ancak siyah karşı ve bu nedenle nadiren yatak kullanılan yerine, çok güçlü bir etkiye sahiptir.

fırsatların bol, tek hayal etmek vardır, ama uygun bir malzeme kesinlikle yoktur.

Hangi tarz seçmek için

menzil her zevke ve herhangi bir tarzda, geniş:

 • Yüksek teknoloji ürünü - Çok pratik, yüksek trafik ile binanın onarımı için başta tercih;
 • klasisizm - Bir zaman testine kazan-kazan;
 • Pop-art - trendy, pratik, kullanışlı, yaratıcı potansiyelini açığa ve renklerin seçiminde özgürlüğün tadını olanak sağlar;
 • etnik -, egzotik bir atmosfer yaratmak için alışılmadık şeylerin yaşamını dolduracak ve en cesur fantezileri gerçekleştirmek mümkün kılar.

Ne olursa olsun tesislerinde amacı, iç duvar kağıdı vurguyu vermek ve onun tarzı vurgulamakNe olursa olsun tesislerinde amacı, iç duvar kağıdı vurguyu vermek ve onun tarzı vurgulamak

Duvar kağıdı, stil onaylayan önemli bir rol üstlenmesi mümkün iç başka bir şey gibi. ekonomik olarak tamir için bütçesini dağıtmak izin verin. Japon tarzı bir oda barok stili seçme veya oluşturma, duvar kağıtları, bütün sorunun% 50'sinden fazlasını çözecek zaten yalnız. Bu malzeme bu tür taklit duvar resimleri ve Yunan süs, Romanesk ve Rönesans gibi Epoch'tan bir iç oluşturmak için vazgeçilmezdir.

Dairelerin Tasarım ve duvar kağıdı kendi seçimi

çıplak gözle görülebilecek şekilde Bazen onarım amacı düzensiz oda, duvarlar ve köşeleri, olur. Böyle durumlarda çözümlere kolay yolu ile gelip gereklidir.

Duvar kağıtları, nedeniyle özelliklerine, hatalar inşaatçılar düzeltilmesi için ideal bir araçtır.

Ince tasarımı nedeniyle, herhangi bir geometrik kusurları dikkatini aktarmak mümkün kağıdı. Dokulu duvar kağıdı herhangi istenen etkiyi yaratmak mümkün. Dokulu duvar kağıdı, örneğin, bir tuğla altında, en alışılmadık fikirleri uygulamak için yardımcı olacaktır.

duvarları için modern duvar: iç tasarım çözümleri

Tasarımcı tasarımcı bir el vardı desenine duvar kağıdı, doku ve tasarım kabul. sanatsal kısmını gerçekleştirmek için, ihtiyaçları, zevkleri ve geçmişi bilmemiz gerekir. Ve sadece bilmek, ama üretim ve malzeme taşıma zaman alır olarak da ileriyi düşünme. Sadece duvar kağıdı arasına çok satan oluşturmak için bir sanatçı olmak değil, bir profesyonel olmak gerekir, bir harf ile bir tasarımcı olmak gerekir.

Tasarımcı duvar kağıdı en zengin ve lüks bir iç mekan yaratmak için kullanmıştırTasarımcı duvar kağıdı en zengin ve lüks bir iç mekan yaratmak için kullanmıştır

 büyük üreticilerin Çünkü olası satışların olduğu kadar yapmak ve sadece en iyi değerlendirmeleri almayı ünlü iç tasarımcılar işe çekti.

Başka tasarımcı duvar kağıdı ayıran en önemli şey - temel eğilimleri ile özellikleri, bazı kuru üzüm yanı sıra alaka varlığı, uyum olduğunu. Bunun kanıtı, tasarımcı ihtiyacı eserleri benzersizliğini doğrulamak için.

biz hoş desen üzerinde, fikir hareket etmelidir, çünkü dairenin iç duvar kağıdı, çok önemli bir rolü gerçekleştirmek. Onarım tamamlandıktan sonra Çoğu zaman, onlar ancak istenen fonksiyon figürü, bu bir hata fark favori seçmek başlar. Ne rafta güzel görünüyordu, bu iç için uygun değildi, bu yüzden bir bütün olarak tasarım düşünmelisiniz.

yazlık veya ülke evinde bir oda için duvar kağıtları

duvar kağıdı ülkede, yıllardır kendi orijinal tazeliğini korumak iyi donanımlı daireler, aksine bazen birkaç yıl içinde onarım yapmak zorundayız. nedeni, nem ve kuruluğu, ya da diğer durumlarda olduğu. Bir duvar kağıdı seçerken, solmaya ve temizlenmesi kolay değildir, neme karşı daha dirençli olanlar tercih vermek gereklidir.

tatil evinde bir oda Provence tarzında uygundur duvar kağıdı vermek içintatil evinde bir oda Provence tarzında uygundur duvar kağıdı vermek için

Ama tasarım için olduğu gibi, tam tersine seçim, çok daha geniştir. Provence stili ve tüm standartları göz ardı ederek en iyimser, olumlu fikirleri uygulamak için yeteneği vardır uygundur ve. Renkler ışık kullanmak en iyisidir, süsleme parlak veya çok parlak olabilir. Her şey hayatın kutlama bir atmosfer yaratmak zorundadır. Zaman küçük süs ve çiçekler tercih verecektir. beyaz duvarlar bırakarak iken değil: uzay daha soğuk ve ıssız yapmak oldukça olduğunu. o boşluk hissi yaratır ve görünümü odası içeriğini dikkate eğilimi nedeniyle Beyaz duvarlar olumlu, mobilya vurgulamak. Güzel duvar kağıdı kolayca sıradan bir durumdan dikkatleri ve odada renkli atmosferini doldurun.

Modern duvar kağıdı tasarımı (video)

duvar kağıdı basit bir değişiklik tanınmayacak oda değiştirmek mümkün değildir. Aynı derecede önemli bir seçim iyi ruh ile yapılır ve konfor ve kendi konfor atmosferi eksik değil!

Tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

12663200420151014071 0e5339929a76eba8uJ5IhQWSiOyose5b 2 4-411komarwinniethepooh 4 1g 9 123 1280x720-seçme-the-best-yatak-renkleri-ev-tasarımlar 2012-02-1311-12-35547779857

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 53

map