Tasarım rahat odalar: iki yatak odası bölgeleri, fotoğraflar

Tasarım rahat odalar: iki yatak odası bölgeleri, fotoğraflar

12 October 2017Bir yatak odasına odası ve ofis alanı ayrılması tasarımı bölge sağlarBir yatak odası ve ofis imar içine odanın ayrılması tasarımı iki bölgeye prostranstvoRazdelit yatak odası tasarımı çeşitli nedenlerle gerekli olabilir verir. Örneğin, hem de alım için, dinlenmek için bir yer ayırmak istiyorum. Her öğenin yerde olmalıdır, çünkü İmar, projenin ön hazırlık olmadan uygulanması mümkün değildir. ikiye odanın ayrılması temel amacı, olması sadece bir duvara veya bir ekranla donatılmış değil, ama sıcak ve konutlara ve ziyaretçileri açısından hem rahat kalması gerektiğidir.


imar yatak odaları

Bir proje oluşturmak için teknik dondu yatak odası veya salon uygulamak yanı sıra parçaların her birinin tam fonksiyonel görevi koymak gerekir. Büyük uzay küçük boyutlara sahip odalar hakkında söylenemez fikirlerini ve mobilya düzenlemesi yürütmek için çok daha kolaydır. En önemli şey - bazen bu tanınmayacak oda değiştirmek mümkün doğru çözüm, ne olabilir, çünkü o, deneme korkmuyor.

İmar yatak odaları farklı amaçlar için oda kullanımına izinİmar yatak odaları farklı amaçlar için oda kullanımına izin

bölünme yatak odası yakalamak, özel gereksinimlere göre yönlendirilmelidir - gevşeme ve uyku konforu yaratılmasıdır:

 1. iki bölüme istenmeyen ayırma alanı, alan en az 14 m2 ise.
 2. rahatsızlık vermeden iki kesiminde tam olarak yararlanmak olacaktır 1: Tasarımcılar bu 1'lik bir oranda olabilir yatak odası ya da bir stüdyo dairede bir oda bölmek inanıyoruz.
 3. Eğer uyku ve çalışma için yatak odası alanı üzerinde paylaşmak isterseniz, yatakta kadarıyla aydınlatma cihazları, masaüstü ve bilgisayardan olmalıdır.

bir stüdyo dairede uyku alanı ayırmak için nasıl

Evde yatak odası ve oturma odası paylaşmak planlıyorsanız, aslen değerinde ödeme dikkat yeterince basittir duvar kağıdı ile bitirmek için. Güzel bitirme malzemeleri yıllarca hizmet edecek ve düzgün görüşlerini memnun edecektir.


bir stüdyo dairede alan uyku duvarların temel gölge ile birlikte olacak başka bir renk duvar kağıdı seçebilirsinizbir stüdyo dairede alan uyku duvarların temel gölge ile birlikte olacak başka bir renk duvar kağıdı seçebilirsiniz

Duvar kağıdı seçimi ile ilgili olarak, sen seçmelisiniz:

 • güzel;
 • kalitesi;
 • Ucuz değil.

Bu ürünler gerçekten beklentileri kadar canlı mümkün olacak, ama ana şey onlar oda tarzı geldiğini. anda renkte ve doku hem de duvar kağıdı farklı birleştirmek çok popüler. Üç farklı tonları kullanmak mümkündür, ancak koşuluyla birbirleriyle çelişmeyen söyledi. Genellikle, satış salonunda tek tip kompozisyon ve uyum kurma imkanı birkaç türün duvar toplanan setleri, bulunabilir.O kendini bir bitirme işlemi yapmak için sadece kalabilmeleri için onları satın almak çok karlı.

Özellikler imar

İki bölgenin odanın işlevsel amacı kendiniz oluşturulabilir, sadece imar özelliklerini incelemek:

 1. Parlak renklerin iki tane kullanmak tavsiye edilmez.
 2. Kontrast renkler uygulamak tavsiye edilmez.
 3. Bir bölge için büyük bir duvar kağıdı kullanmak gerekli değildir.

yatak odasında iç kısmında beyaz ve kahverengi renk kombinasyonu çok asil görünüyoryatak odasında iç kısmında beyaz ve kahverengi renk kombinasyonu çok asil görünüyor

alan doğal bölünme duvar bej ve açık kahverengi veya san, turuncu, yeşil ve açık yeşil ve bu gibi kullanmaktır. Zor Değil kompozisyon araya getirmek için, sadece odanın atmosferini hissetmek ve iç yaratılmadan önce kurtulmak istediğini anlıyoruz. tasarım tavsiyeler, hem de kendi tercihlerini Katlanabilir, iki parça halinde bile oda gerçekten cazip olacaktır.

Fonksiyonel imar yatak odaları

basit bir sorun olmaktan uzak olur - Nedeniyle dairelerin çoğunda genellikle kişisel dolap, yatak odası, oturma odası ve incelemek için yeterli alanınız yok olmasından. Odada çok fazla rahatsızlık ve karışıklığı önlemek yatak odasında düzenlemesi doğru fonksiyonel bölgeleri ile mümkündür. Eğer çalışma ve yatacak bir yer birleştirmek istiyorsanız bile, o zaman gerçek olur gerçekleştirmek ve böylece yatağın üzerinde dururken çalışma alanının aydınlatma tahriş meydana gelmeyeceği konusunda.

Yatak odasında Mini ofis - genellikle evde çalışmaları ile ilgilenen kişiler için çok uygun bir çözümdürYatak odasında Mini ofis - genellikle evde çalışmaları ile ilgilenen kişiler için çok uygun bir çözümdür

uzay tasarımcıların doğru tahsisi için tavsiye edilir:

 • oda gerektirecektir tüm eylem, tarif edilecek nerede bir listesini yapın;
 • En önemli olanları işaretleyin;
 • Bunlardan biri tercihini verin ve bu yapılabilir zaman iç çizim eğimi.

Bir odada ve çalışma ve dinlenme gerekli ise başka deyişle, iki alan eşit olmalı ve kişi daha fazla zaman çalışmaya eğer, çalışma ve kendini geliştirme ve rekreasyon alanında bir kanepe olabilir hiç yerine yatağın odasında büyük bir rol oynamaz, katlanabilir gerekirse.


Bu rahat ve doğal bir ortamda çalışmalarına odaklanmak için çok daha iyi olur, çünkü bir kanepe, hatta bir yatak ile birlikte mini kabine varlığı, insanların yeni nesil birçok organize etmek oldu.

oturma odası ve yatak odası ayrılması

iki parça halinde bölünmüş Odası, bazen bir küçük odaya göre daha cazip bakabilirsiniz. Neden? tasarım ve bakım bireysel olarak gerçekleştirilmiştir çünkü. Şimdi uzay bölümü tarafından gerçekleştirilir yollar, dekorasyon ve ürünleri, bir sürü karşılayabilir.

oturma odası ve yatak ayrılması bir odada, sadece dinlenmek, aynı zamanda ziyaretçi elde etmek mümkün kılaroturma odası ve yatak ayrılması bir odada, sadece dinlenmek, aynı zamanda ziyaretçi elde etmek mümkün kılar

Örneğin:

 • alçıpan;
 • Yeşil çit;
 • Şömine.

Yeşil çit doğal ve bitki örtüsü severler tarafından takdir. Bu birbirinden odanın bir bölümünü ayıran çok yeşil ekran dikilmiş dar saksı oluşur. Pota kurulumu sadece odanın, fakat sadece enine çizgi küçük bir alan üzerinde olmaması gerektiğini belirtmek gerekir.


Bu durumda, oda havası, hafif olacak ve önemlidir onun alanı gizlemek olmaz.

Bazı tasarımcılar şömineli odası bölgeye aktarmak tercih ederim. Bir şömine genellikle büyük bir baca ile özel bir evde yüklü olan bu karıştırmayın. Aslında, biz oldukça güvenli olduğunu ve en önemlisi uygun fiyatlı olarak kabul edilir elektrikli şömine, bahsediyoruz. Odanın ortasında bir şömine koymak görsel iki bölüme ayrılabilir. Ancak bazı tasarımlar odasında ısı vermesi olabilir ve ek bir ısıtma olacaktır çünkü.

oda bölme Olağandışı yollar

rahat olmadığı ve çekici değil, ama böyle bitirir en popüler olan - Bazı iki alanda bir oda inanıyoruz. Poluperegorodki ve podyum inşa etmek modadır.

nişlerin Poluperegorodka - çok sıradışı ve pratik çözümnişlerin Poluperegorodka - çok sıradışı ve pratik çözüm

iç Bu tip ürünler birçok değerlere sahip:

 1. Onlar odanın bir dekorasyon olarak hizmet ve daha şık ve modern olun.
 2. Onlar alan zonlu.
 3. Onlar giysi ve küçük aksesuarlar için bölmeleri olarak kullanılabilir.

Birisi oda cazip hale ve sinir bozucu dolapları ve rafları kurtulacaksınız çok fonksiyonlu ve çok yönlü ekranlar kazanılmasını vazgeçebileceğini öne olası değildir. Yanı sıra çiçekler, figürler, bardak ve fotoğraflarla tencere düzenlenmesinde için uyku alanına ve resepsiyonda oda bölen göreviyle mükemmel bir iş Poluperegorodki.

iki bölgeye yatak odası (video) bölmek için nasıl

Yani evin sahibine ve sıcak bir atmosfer ve konfor yaratmak için seçenekler yüz binlerce olduğu anlamına gelir onun hayal, gelen bağlıdır nasıl süslemeleri var. Bu poluperegorodka yerine tam daha uzayın kısmi ayrılması olduğunu hatırlamak önemlidir.

İmar yatak odası (fotoğraf)

2b2640e77baa3f35c076d4f60125c5bb 2 4rVT2p4Hbj0 6a04d5 7e018adc7ef3bd649a096f0cbda44ff3 24 2013-10-15204337 2016-02-3-56b2490580d5d 1452841407kvartira-3 1419322134zonirovanie8

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 + = 28

map