Tasarım, oluşturma ve cihaz giyinme odaları: tasarım ve fotoğraf

Tasarım, oluşturma ve cihaz giyinme odaları: tasarım ve fotoğraf

12 October 2017Soyunma apartmanda giysi saklamak için uygun ve pratik bir yerdirSoyunma rahatlıkla giysi, ayakkabı ve diğer şeyler yerleştirebilirsiniz tam giyinme odaları, yerleştirmek bazen mümkün apartmanda kvartireSovremennye giysi saklamak için uygun ve pratik bir yerdir. Bir giyinme odası, en uygun seçeneğin inşası önce seçebileceği Dairelerin ve evlerin birçoğu projeleri vardır.


Dolap: tasarım projeleri, iç fotoğraf

Onlar giysi, ayakkabı, herhangi bir öğe ve diğer aksesuarları koymak olabilir böylece İç giyinme odası, daire veya evin ya da diğer binaların genel tarzı ile uyumlu, hem de ihtiyaçlarını karşılamalıdır. en iyi seçeneği seçmek için, öncelikle ve çok fazla sorun olmadan bulunabilir doğru boyutları ile dahil işin örnekler, tasarım projelerinde, tüm bilgiler, bakmak ve iyi seçeneklerden bazıları almak gerekir.

Lütfen dolap yakından tanımak ve sizin için uygun seçim istediLütfen dolap yakından tanımak ve sizin için uygun seçim istedi

Ve aynı zamanda hesap diğer parametreler dikkate almalıdır:

 • renk ve genel tasarım ve odanın renk için giyinme tarzı seçmeler;
 • Dolaplar sargı işlevsel olabilir, ama aynı zamanda, küçük bir alanını kaplamalıdır, bir sargı tesislerinde girişine yakın yerleştirilmiş olması tercih edilir;
 • genel olarak soyunma planlanmış değildi, dolaptan bunu yapmak mümkündür ve depolama yoksa, odanın soyunma odasında her şeyi dikkate alınması gerekmektedir.

Oda sadece inşa edilmiştir ve hala bitirme gerçekleştirilmez ise, hazır çözümleri kullanarak, elleriyle giyinme odası yapmak mümkündür ve tasarım benzersiz olacaktır. Oda tüm dekore edilmiş ve bu durumda, iyi onarım yapılırsa Ancak, o belirli bir odada giyinme tasarlanmış, böylece onun insanların ihtiyaç alanlarına yanı sıra genel tarzı dayalı iyi bir tasarımcı danışmak en iyisidir .


Ne zaman akıllı tasarım veya seçeneklerin Dahası, en makbul birini seçebilir ve temelinde bu inşa etmek için bir giyinme odası bulunmaktadır.

Elbette, uygun malzemeleri satın alarak kendi elleriyle her şeyi yapabilir, ama bir kişi hiçbir yapının inşaat tecrübesi yoksa, hızlı ve doğru tüm gerekli hale getirmek için profesyonellere açmak için daha iyidir.

Cihaz giyinme odası: tasarım ve fotoğraf

Ne yazık ki, insanlar her zaman büyük bir alan daire ve evlerde yaşamaz, ve zemin alanı, bir giyinme-dolap yapmaya; bu durumda tam bir gömme dolap, yapmaya izin vermez.

-Dolabı Giyinme küçük bir alan için iyi bir çözüm olacaktır-Dolabı Giyinme küçük bir alan için iyi bir çözüm olacaktırBunu yapmak için, önce hesaplamalar ve böyle bir düzenlemenin planlamasında dikkate nüansları çok almalıdır:

 1. Kabine yüklü nerede, kabine özel bir proje üzerinde sipariş edilebilir odanın veya Nishcha bir köşe olabilir, odada bir mekan seçmelidir ama malzemelerin çeşitli kendiniz yapabilirsiniz.
 2. Aynı zamanda arka ışığını yapmak ve bir ayna için bir yer vermelidir, depolama, çekmeceler, raflar, raflar geliştirilmesi gerekmektedir.
 3. Bazı durumlarda, yerine tam soyunma odasına, sadece kapılar veya ekranı kaydırarak örtülebilir askı, raf ve depolama sistemleri yükleyebilirsiniz.

Çok az boşluk, bu özde, giyinme-davanın seçeneği düşünmek mümkün ise, uzatır ve raflar, dolaplar ve raflar oluşan depolama sistemini geri çekildiği bir dikdörtgen durumdur. Bu uzatır ve silindirler bu tasarım geri çekilir ve slayta sürgülü parçası kaydırmaya izin vermez set silindirler, çekme-out, yanlara, sağa ve sola eğin değil. Elbette bu tasarım bir çok şey karşılamak için izin vermez, ama bir küçük boyutlu oda için en uygun olacaktır.

Projelerin seçimi odası giyinme: fotoğraf ve fikirler

Kim soyunma iyi seçenek düzenlemesini seçebileceği aracılığıyla birçok soyunma odaları örneklerini yanı sıra çizimler ve açıklamaları, yanı sıra çeşitli düzenleri bulmak mümkün olmayacaktır. Bir kişinin hoşuna etmezse, bir giyinme odası en uygun yerleşim için, kendi şey ile gelip deneyebilirsiniz alan bilgilere bağlı. Hatta bulundu bilgilere dayalı bir proje seçemezsiniz veya planlama giyinme odası ile zorluk yaşıyorsanız, profesyonel tasarımcılar ve inşaatçılar bir başvurmalıdır.

mobilya ve inşaat alanlarında uzmanları yardımcı olmak apartmanda bir giyinme odası düzenleme ilemobilya ve inşaat alanlarında uzmanları yardımcı olmak apartmanda bir giyinme odası düzenleme ile

yani:

 1. tercihlerine dayanarak, profesyonel bir tasarımcı en iyi seçenek giyinme odası tasarlar.
 2. Arazinin küçük boyutuna istediğiniz seçeneği gerçekleştirmek her zaman mümkün değildir ve bu durumda profesyonel inşaatçılar ve mobilya üreticilerinin yardım çağırabiliriz.

Bir kişinin aracıyla çalışabilecek durumda ise, o en uygun giyinme projeyi geliştirebilir, ve inşaat kendiliğinden başlar. her şeyi doğru dürüst montaj ve tüm ayrıntıları ayarlayabilir ve ardından odanın bitiş olun, aydınlatma yürütmek için raflar, askı ve diğer ekipmanları yükleme Ayrıca küçük dolaplar üretimi için kullanılan farklı malzemeler hakkında bilgi bulabilirsiniz yanı sıra edebilirsiniz.

Biz soyunma odasına planı: Tasarım projelerini kendi elleriyle

Istediğiniz ve bu durumda yapmanız gereken şeyi seçmek için her zaman mümkün değildir soyunma odaları tasarımları çeşitliliğine rağmen, kendi gardırop tasarımı.


Kendi kendine giyinme tasarımın yardımcı aleti özel kurucularKendi kendine giyinme tasarımın yardımcı aleti özel kurucular

Bunu yapmak için, kendi elleriyle bir tasarım projesi yapmak için birçok yol vardır:

 1. iyi bilgisayarlar usta Bu insanlar, 3D dahil olmak üzere herhangi mobilya, banyo simüle etmek için kullanılabilir gerekli programı öğrenmek için çok sürmedi. Eğer giyinme odası yüklemek için plan ve nasıl görüneceğini programı, bkz alan simüle edebilirsiniz.
 2. elle, gardırop, diyagramlarÛn sayısız örneklere dayalı, istediğini çizebilirsiniz kötü bilgisayarlar usta olanlar, kendi soyunma odası tasarlamak gerekir.
 3. Eğer birbirlerine odanın şematik çizimini, heybetli figür, hem yaparsanız, bir giyinme odası için en uygun yer belirlemek mümkündür.

Bu bağımsız proje böyle devam Oda büyüklüğü, alan, boy, giyinme odası boyutları ve gibi hesap birçok faktör dikkate alacaktır. D. Ayrıca bağımsız zaten hesaba zaten bir kişidir böyle şeyler, giysi, alınacak projesi tarafından geliştirilen, bu herhangi biri olabilir sabit saklama sistemleri ya da hızlı bir şekilde yeniden inşa edilebilir herhangi bir mobil, modüler sistem.

Buna ek olarak, kendi geliştirdiği proje giyinme odası en uyumlu içine tüm binayı uyacaktır.

Özel bir evde giyinme odaları Özellikleri

başlangıçta yapmak planlanmış değildi bile özel bir evde yaşayan bu insanlar, giyinme odası düzenlemek için daha birçok fırsat vardır. Evin ortak bodrum ailelerin bir dizi inşa halinde konumu için, ev, tavan, bodrum, kazan dairesinde çamaşır odasında yardımcı imkanlarından yararlanabilir, tabii ki, diğer kiracılar sosu organizasyon kazan dairesinde çamaşır odası bir kısmını vermeyi kabul edeceğini sağladı.


binanın büyüklüğü izin verirsek, oldukça geniş bir giyinme odası olabilir. Değilse, kompakt bir giyinme odası yapabilirsiniz, ancak gerekirse boyutunu genişletmek edebilmek amacıyla bunu inşa etmek gereklidir.

bireysel özel evlerin sahipleri ekipman pansuman için daha fazla fırsat sağladıbireysel özel evlerin sahipleri ekipman pansuman için daha fazla fırsat sağladı

Evin zemin, o zaman en iyi giyinme yerleştirme küçük gömme dolap boyutunu tasarlamak için bir bodrum olacak, hesabın belirli parametrelere almalıdır.

yani:

 1. bodrum boyutları, uygun soyunma odasına yaklaşım, hem de onun içinde koydu tüm iletişim.
 2. hızlı bir ayarlama imkanı konaklama ve gerekirse sokak bodrum inme gelen, örneğin, bir dolap ve 2 çıkış boyutunu azaltmak için, tersine, genişletmek veya.
 3. şeylerden nem bozulacaktır olarak Soyunma, neme karşı izole edilmelidir.

Tek katlı evin bodrumunda pansuman su yalıtımı için tüm her şeyin en iyisini benzer yapıların meydana getirilmesi konusunda geniş deneyime sahip uzmanlar, başvurun.

Odalarda düzenlenmiş Özellikler pansuman,

yürütülmesi tasarım gardırop tüm oda ergonomi aracılığıyla düşünmek gerekir - bu kolaylık ve pratiklik olması gerekir. Neredeyse stokta bulunan tüm giysi ve ayakkabı koymak ve yeni şeylere stok terk edebilmek için Plan öyle olmalıdır.

giyinme odası olarak, yeni şeyler karşılamak için ilave alan kullanılabilirliğini sağlamak için arzu edilirgiyinme odası olarak, yeni şeyler karşılamak için ilave alan kullanılabilirliğini sağlamak için arzu edilir

Buna ek olarak, bir gardırop tasarımında bir dizi özellik vardır:

 1. Birçok giyinme odaları gibi Yeterli aydınlatma, hiçbir doğal ışık kaynaklarına sahip. eşit tüm alanı kaplayan, birkaç ışıklar koymak, daha iyi aydınlatma düşünmelisiniz.
 2. Havalandırma - hiçbir küf kokusu ve işler nem tarafından şımarık olmadığını, sen havalandırma sistemi düşünmelisiniz.

Klasik tarzda videolar giyinme odası (video)

Buna ek olarak, aynı pantolon için de geçerli, giysi, ayakkabı ve diğer şeyler, elbiseler, bluz, ceket ve yatay çubuk üzerinde asılı olması outerwear yerleştirerek düşünmelisiniz. Küçük öğeler: T-shirt, orta öğretim düzeyinde kutularda iç çamaşırı karıştırma. Ayakkabı, çanta ve işler açık alt raflara de karıştırın. Kapalı raflarda anda genellikle üst giyinme, bir şapka, eşarp ve benzeri de çözüldü. D.

Detaylar: soyunma odaları, tasarım projeleri (fotoğraf örnekler)

7 11 21 29 14 5 17 3 23 24

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 33 =

map