Tasarım kararları: Yatak odasında duvar kağıdı seçin ne

Tasarım kararları: Yatak odasında duvar kağıdı seçin ne

12 October 2017yatak odası için iyi seçilmiş duvar kağıdı sıcaklık, konfor ve uyum ortamı yaratabilirsinizsıcaklık, konfor ortamı yaratabilirsiniz yatak odası için duvar kağıdı iyi seçilmiş ve garmoniiMnogie uygun dinlenme ve iyi bir uyku için elverişli en rahat alan oluşturmak için yatak odasında duvar kağıdı seçmek için hangi hakkında çok düşünüyorum. Şık, rahat ve güzel: evde yatak odası, hem de herhangi bir oda olmak zorunda çünkü ek olarak, bu koyar ve diğer nesneler.


Yatak odası yeterince geniş değilse, PEM

oschyu özel tasarım teknikleri büyük ölçüde bir yatak odası görsel alanı genişletebilirsiniz.

Modern stili: yatak odası için duvar kağıdı seçin ne

yatak odası düzenlemesi de doğru farklı tarzlarda yapılan odanın düzenlenmesi için uygundur duvar kağıdı, seçebilmek için gereklidir. Klasik sürümler için en iyi renk ve tarzda tutulmalıdır düz duvar kağıdı uygundur.

Yaygın kullanılan ve duvar kağıdı arkadaşı, örneğin, iki duvarlarda, floristik tarzda sürekli duvar kağıdı yapıştırmak için gereken diğer ikisi ise - çizgili duvar kağıdı. Kombine duvar kağıdı belli çeşitli iç, ana şey doğru renk ve stil kombinasyonu seçmek için yapabilirsiniz.


Modern stil genellikle benzersiz, güzel ve lüks bakmak kombine duvar kağıtları kullanılmaktadırModern stil genellikle benzersiz, güzel ve lüks bakmak kombine duvar kağıtları kullanılmaktadır

İlginç ve popüler çözüm, tek aksan duvar oluşturmaktır. Bu durumda, renkli desenler ile parlak duvar kağıdı, tercihen yatağın kafasında, bir duvar ayrıldıktan vurgu adrestir.

gerisi kendiliğinden renkli yatak odası duvarları ise, duvarlar güzel bir desen veya güzel takı ile duvar kağıdı seçin parlak aksanı yaratmak. Yatakta takviyeli tekstil yatak odasında duvar Ton aksanı. Böyle bir resepsiyon tamamen duvarın tamamı veya sadece onurunu tespit edilebilir ile, ancak bu durumda sınır özel pervaz, şeritler veya süpürgelik vasıtasıyla tespit etmek gereklidir. Bazı durumlarda, duvarın üzerinde yapıştırılır duvar kağıdı, ve tavan sistemlerinde kullanılır. Bu çözüm, düşük tavanlı yatak odası için mükemmel ve görsel tavan yükseltmek için yardımcı olur.

Seçim: Duvar kağıdı yatak odası için daha uygundur ne

yatak odası düzenlemesi azından odasında konfor sağlamak için çok önemlidir, bu nedenle tam bir rahatlama ve sakin bir uyku katkıda bulunacak duvar kağıdı, rengini seçmek gerekir. Ne olursa olsun duvar taban renk seçimi, beyaz, açık gri, krem ​​ve nötr tonlarla kombine edilebilir.mavi ve mavi mükemmel sakin ve rahatlatıcı çeşitli tonları. Lacivert renkler de çok daha iyi ve daha hızlı uyku katkıda oda daha karanlık donatmak yatak odası, olun.

Yatak odasında Yeşil duvar kağıdı her zihinsel ve psikolojik yükü sonrasında kaliteli dinlenme teşvik edecektir. duvar kağıdı Böyle bir renk zihinsel emek, doktor ve öğretmenlerin insanlar için idealdir.

Yaptığınız zaman bir yatak odası duvar kağıdı boyutunu dikkate almalıdır. koyu olabilir - Örneğin, küçük bir odada açık renkler, geniş içinde kullanmak daha iyidirYaptığınız zaman bir yatak odası duvar kağıdı boyutunu dikkate almalıdır. koyu olabilir - Örneğin, küçük bir odada açık renkler, geniş içinde kullanmak daha iyidir

Gri ve bej rengi nötrdür. Onlar gerçekten dinlenmek değil, ama zorlayarak değildir. oda yeterince soğuk ve onun pencereleri kuzey tarafında bulunuyorsa, o bej tercih ve krem ​​tonları vermek en iyisidir. Güneşin tarafında ise, yatak odası biraz daha soğuk olmasına yardımcı olacaktır gri tonları seçmek en iyisidir. kahverengi tonlarında yapılmış duvar kağıdı ile yatak odası salonunda sıcaklık ve rahatlık ekleyebilir. Siyah Yatak odasında kendi avantajları ve dezavantajları vardır, ama genel olarak bu renk tam gevşeme teşvik etmektedir. Ne olursa olsun ek süs siyah duvar kağıdı, onların yardımıyla, sadece gerçekten lüks rafine iç oluşturabilirsiniz.

Bu yatak odası için duvar kağıtları en iyi koleksiyon

Yatak odası eşsiz bir hale getirmek için, doğru güzel bir desen ile duvar kağıdı seçmek gerekir.

o desen duvar kağıdı ayarlar Bu çok önemlidir:

  • Stil ve görüntü;
  • tesislerinde dinamikleri;
  • Mood ve sakin.

duvar kağıdı kombine renklerin doğru seçim ile şık, modern ve konforlu bir odaya sahip olacakduvar kağıdı kombine renklerin doğru seçim ile şık, modern ve konforlu bir odaya sahip olacak

Resim duvar kağıdı önemli ölçüde genel algı alanı donatmak etkileyebilir. Orijinal yatak odası için duvar kağıtları çiçekli - çok hafif romantik bir ortam yaratmak için yardımcı olacak mükemmel bir tasarım çözümü,. duvar kağıdı bu sürümü kadınlar için daha uygundur ve erkekler hep bu iç yatak memnun değildir çünkü Ancak, çiçek motifli pokleit duvar kağıdı önce, malzeme ve gölge türünü belirlemek için gereklidir. Eğer yatak odasında eril ve dişil denge isterseniz, tartan, düz veya çizgili sürümleri ile çiçek motifli duvar kağıdı birleştirmek gerekir. Yatak odasında Çiçek duvar kağıdı bir bağbozumu tarzı çerçeveli ise, onu tarzını vurgulamak için yardımcı olacaktır.


bir kafes ya da şerit halinde yatak odasında duvar kağıdı yatak odası erkeksi özelliklerin getirmek, böylece aile yatak odası yenilenme, bir tek renkli kaplama ile birleştirerek, kutuda duvar kağıdı asmak gerekir.

Ne iyi yatak odasında duvar kağıdı tutkal: En iyi seçenek

Şu anda, her türlü malzemenin yapılmış farklı renklerin yatak odası için duvar kağıdı büyük bir seçim var. Duvar kağıdı seçimi çok büyük olmasına rağmen, bu odada duvarın üzerinden yapıştırmak için en makul olacaktır duvar kağıdı 4 ana tipte belirtmeliyim.

Dokumasız, kumaş, kağıt ve vinil - genellikle odasında duvarları süslemek için kullanılan en yaygın ve popüler duvar kağıtları, vardırDokumasız, kumaş, kağıt ve vinil - genellikle odasında duvarları süslemek için kullanılan en yaygın ve popüler duvar kağıtları, vardır

Bu seçenekler şunlardır:


  • Kağıt duvar;
  • Vinil düzenlemeleri;
  • Polar türleri;
  • Duvar kağıdı doku temelinde yaptı.

Duvar kağıdı Bu tür Her yatak odası için en uygun olanı belirlemek için, bu nedenle, kendi avantajları ve dezavantajları vardır, ayrı ayrı her tür dikkate almak gerekir. En basit ve en güvenli duvar kağıdı - Kağıt. Tüm belirgin basitliğine rağmen, bunlar bir renk çok farklı paleti vardır.

onlar duvar panelleri mevcut kusurları gizlemeye yardımcı olan bir yoğun malzemeden imal edilmiştir, çünkü Vinil duvar kağıdı çok iyidir. duvar kağıdı vinil biraz daha pahalı olmayan dokuma, ancak kesinlikle sağlığa zararlı değildir. Böyle bir durumda, çok kolay bir güzel kişiselleştirilmiş yatak odası tasarım oluşturmak çünkü çok ilginç ve etkili bir çözüm, boya dokunmamış duvar kağıdı.

Nasıl yatak odasında duvar kağıdı seçmek için: özellikler

küçük ölçekli daire gibi bir sorun ile çok sayıda bulunmaktadır. yatak odası, küçük bir alana yaparken önemli rol kendisine duvar kağıdı renk ve doku oynar. Farklı duvar kağıdı seçenekleri Modern koleksiyonu tüm hayallerini ve arzularını gerçeğe dönüştürmeye yardım.

Duvar kağıdı Parlak renk görsel olarak yatak odası boyutunu artırmak yapabiliyorDuvar kağıdı Parlak renk görsel olarak yatak odası boyutunu artırmak yapabiliyor

Herhangi mat duvar kağıdı tamamen ışığı emer ve daha yakından ve kasvetli yer açmak, bu yüzden gerekli olan küçük yatak odası duvarları pastel renklerde üretilen parlak duvar kağıdı süslemek için olduğunu hatırlamak önemlidir.

görsel İçinde her kalmak ve dinlenme alanı büyütmek ve yeniden kullanılabilir hangi bir başka yolu mümkün olduğunca rahat duvar kağıdı farklı tonlarının bir kombinasyonudur.

İpucu: yatak odası için duvar kağıdı nasıl seçilir (video)

Yatak odasında kalmak mümkün olduğu kadar rahat hale getirmek için, ayrıca renk perdeler, tekstil ve mobilya en uygun seçmek gerekir. Bu başarısız sahibiyseniz, tasarımcı tavsiye kulak gerekir. O yatak odası rahat olması önemlidir.

yatak odası için tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

1-1- 1- 1-50- 7a951813992351a53e473ebee7673201f064dajpgsrz1600160085220501200-- 8-- 720503- 729469- 1350 1920x1080resizeinterior67971332525531- 2136-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − = 41

map