tapety samoprzylepne: 3 najlepsze odmiany

tapety samoprzylepne: 3 najlepsze odmiany

12 October 2017Samoprzylepne tapety są bardzo popularne wśród kupujących, ponieważ mają one szeroką gamę na rynku oraz doskonałej jakościSamoprzylepne tapety są bardzo popularne wśród kupujących, ponieważ mają one szeroką gamę na rynku i doskonałej jakości, jak wiele lat temu, teraz tapeta jest nadal najbardziej popularnym sposobem dekoracji ścian w każdym pomieszczeniu. Teraz jednak zakres jest tak wysoka, że ​​wśród różnych trudno jest dokonać właściwego wyboru prawa tapety. Tło Istnieją różne rodzaje i typy, które różnią się nie tylko pod względem wyglądu i ogólnej konstrukcji, ale również właściwości techniczne i cechy. Samoprzylepne tapety są w oddzielnej grupie podgatunek tapety.


Samoprzylepna folia tapety i jego jakość

Początkowo tego typu tapety stosowane do dekoracji łazienki lub kuchni, na przykład, pod cegłą. Ale dziś, ze względu na poprawę produkcji, stało się możliwe stosowanie samoprzylepnej folii do dekoracji wszelkich pomieszczeń.

film jest wyjątkowy, może to być przyklejone na ścianach i na meblach.

Samoprzylepna tapeta jest bardzo łatwy pokleit swoje ręce bez udziału ekspertówSamoprzylepna tapeta jest bardzo łatwy pokleit swoje ręce bez udziału ekspertów

Film może działać jako główny pokryciem dekoracyjnym lub być wykorzystywane do tworzenia element dekoracyjny.

Aby poradzić sobie z samoprzylepnej tapety może posiadać, więc wykończenia wnętrza tego materiału nie koniecznie wezwać pomocy specjalnie wyszkolonych rzemieślników. Ważne jest, aby pamiętać, że tapeta będzie wyglądać lepiej, jeśli ściany są wstępnie ustawione i wolne od różnych wad.


Oprócz łatwości instalacji Warto również zauważyć, oraz łatwość demontażu materiału. Usuń tapeta jest tak proste jak przyklejania. Nie powinny one być zwilżony wodą i zeskrobać za pomocą skrobaka. Każdy zespół przyklejony tylko spadając całą listwę, co znacznie skraca czas prac remontowych.

Tapety ścienne, samoprzylepne - tego typu rzeczy

Tapeta kleju jest materiał złej stronie, która jest pokryta podkładem samoprzylepną i folią ochronną, która może być zerwana pastę tapety na ścianę bez użycia kleju. Na zewnętrznej stronie tapety mogą być różne.

folia PVC ma doskonałą trwałość i używać go głównie do meblifolia PVC ma doskonałą trwałość i używać go głównie do mebli

Najbardziej powszechnym materiałem do przodu tapety są następujące przykłady: 1. folia PVC. Awers przedstawia matowe lub błyszczące wykończenie. Film ten doskonale rozszerza i ma wysoką wytrzymałość. Ale materiał ten najlepiej nadaje się do mebli. Rolki mogą być w różnych kolorach, z których każdy może być monochromatyczna lub koloru konstrukcja może być także rysunek lub imitacji.
 2. Satine. Klej satyna tapeta może być również nazwa tkanki. Charakterystyczną cechą tych tapet jest ich uroda i wygląd. Materiał ten jest najczęściej stosowany przy tworzeniu photowall. Taki materiał może być łatwo wykorzystane do ściany w pomieszczeniu.
 3. Cork. Cork tapety poprawia wygląd tkaniny. Charakterystyczną cechą tapeta jest izolacji akustycznej i cieplnej. Tapety klej korek wosk mają dodatkową warstwę, co znacznie poprawia ich życie.

Duża różnorodność wzorów umożliwia zastosowanie tych tapet do różnych powierzchni, a każdym pomieszczeniu.

Jak urządzić wnętrze: samoprzylepny meble tapety

Wszechstronność tapeta jest to, że może on być stosowany nie tylko do ścian dekoracyjnych, ale również do mebli. Folia samoprzylepna i tapety mają wiele zalet.

tapety samoprzylepne mogą być wykorzystywane do dekoracji meblitapety samoprzylepne mogą być wykorzystywane do dekoracji mebli

Korzystanie z filmu mogą osiągnąć następujące cele:

 • Dokonywanie powierzchni roboczej. Folia samoprzylepna mogą być wykorzystywane w celach ochronnych. To może pomóc chronić powierzchnię blatu parapecie, na stole w kuchni lub komputera. Dzięki powierzchni folii może być chroniony przed zarysowaniami i rozdrabniania, szybsze zużycie.
 • Odbudowa. Jeśli obszar roboczy został uszkodzony, a jego wygląd jest biedny, film powróci meble utracone piękno i atrakcyjność. Po wybraniu żądanego zabarwienia można wykonać prace konserwatorskie ze stołem, szafą, drzwi i innych mebli.
 • Chronić meble przed promieniami UV. Aby chronić pokój z dodatkowym uderzony przez promienie UV, folia może być zatrzymany do okna.
 • Dekorowanie. Korzystanie z filmu, to jest możliwe, aby zmienić każdy mebel do gustu.

Na przykład, prosty stolik może zostać zmieniony za pomocą prostego filmu.

Używamy folię odpowiednio: porady i wskazówki

Przylegającą do tapet służył jak najdłużej i dobrze ze swoich zadań, ważne jest, aby przestrzegać zasad funkcjonowania i użytkowania folii.

Folia samoprzylepna, aby służyć Ci dłużej trzeba oczyścić ściany wszystkich uprzednio zdeponowanych materiałówFolia samoprzylepna, aby służyć Ci dłużej trzeba oczyścić ściany wszystkich uprzednio zdeponowanych materiałów


Kluczowe zalecenia:

 • Przed użyciem klej do tapet, konieczne jest w celu przygotowania powierzchni po czyszczeniu z kurzu i brudu;
 • Jeśli powierzchnia jest porowata lub szorstka, to musi być zagruntowane;
 • Powierzchnia stosowanie powinno być idealnie drewniane lub lakierowane;
 • Podczas cięcia Bonded kawałek, nie zapomnij zostawić margines kilku centymetrów;
 • Podczas cięcia pewien wzorzec, cięcie folii lepiej na przedniej stronie.

W obecności symulacji na tapetę, trzeba przeciąć taśmę w szwach.

Czy to możliwe, aby przykleić folię samoprzylepną na tapecie

Samoprzylepna tapet może być absolutnie każdej powierzchni. Do remontu lub modyfikowane. Charakterystyczną cechą filmu jest to, że nie boi się wody, to łatwo przesuwać w przypadku skażenia dla niej.

Folia samoprzylepna można przykleić zarówno na czyszczonej powierzchni ścian, a już naklejane tapetyFolia samoprzylepna można przykleić zarówno na czyszczonej powierzchni ścian, a już naklejane tapety


Udekoruj z samoprzylepnej folii może być zupełnie inna nawierzchnia. Czy to drzwi, szafa, okno, drzwi lub ściany. Film jest dobrze zamocowany na tapecie, więc postanowił ozdobić foliowego tapetę, nie można usunąć ze ściany, a tuż nad nimi, aby wkleić żądany element dekoracyjny. Ale w tym przypadku lepiej jest użyć do klejenia małych dekoracyjnych elementów.

Folia samoprzylepna nie jest konieczne do klejenia na teksturą lub tłoczone tapety, a także tynki dekoracyjne lub błyszczącej powierzchni folii będzie powtarzany każdego kształtu i chropowatość powierzchni.

Często ozdobione występuje klej do tapet w jednej części pokoju. Na przykład za pomocą klejącej zdjęć tapety, można ozdobić jedną ze ścian. Jest to dobra opcja wykończenia pokoju dziecka. Na przykład, izrisoval dzieci tapetę można uszczelnić górną część folii samoprzylepnej będzie nie tylko piękny, ale także praktyczne, bo następnym razem, gdy dziecko po raz kolejny izrisuet filmu, może to być łatwe do mycia.

Jak przykleić naklejki własnymi rękami (wideo)

Samoprzylepna tapeta istniał przez długi czas, ale ich popularność rośnie tylko raz w roku. Aby wyjaśnić ten fakt jest bardzo prosta, ponieważ produkcja nie jest na swoim miejscu i utworzyć nowy klej do tapet wygląd i jakość nie jest gorsza od innych materiałów wykończeniowych. Korzystanie z tych tapet, można całkowicie umeblować dowolne pomieszczenie, preferując nie tylko kuchni lub Łazienka, ale również wykorzystując je do naprawy przedszkola, sypialnia, pokój dzienny i innych pomieszczeń.

Samoprzylepne tapety (zdjęcia)

0c6ecc2ebf94f4658e43f4c6d843965f 1-56 3 17ds 36f74c70838cd7de426cf424a0a4ed4a 49a915e014f2c1793f46093f152a0f11 47 71image001 100oboiruD054int 136374

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 + = 38

map