Tapety dla kuchni: 9 Główne problemy

Tapety dla kuchni: 9 Główne problemy

12 October 2017Tapeta - funkcjonalny materiał, który pomaga stworzyć w kuchni przytulną, domową atmosferęTapeta - funkcjonalny materiał, który pomaga stworzyć w kuchni przytulną, domową atmosferuChto najważniejszej rzeczy - do wyboru tapety, które można usunąć lub nawet umyć że nie chłoną zapachów, które nie są niezgodne z tapetą korytarzu, a które nie muszą wypuszczać cząsteczki kurzu. Są to wszystkie idee praktyczność, która jest najważniejsza dla ścian kuchennych. Ale dlatego, że chcą i tapety były piękne. I, oczywiście, że naprawa była możliwa budżet. W tym przypadku można przeglądać katalogi, gdzie pełna chwała oferowanych najnowszą kolekcję, a następnie wyświetlić coś podobnego, ale w bardziej przystępnej cenie. W przeciwnym razie, wklejając kosztuje ładny grosz, a do naprawy ekonomiczny nie jest dopuszczalne.


Tapeta w kuchni, zdjęcie na mieszkanie: co doradzić zalety

Poszedł do sklepu i, początkowo, oczy rozchodzą. Następnie można obegat całe miasto i twierdzą, że nic nie nadaje. Ale projekt kuchni - ważna rzecz, bo starannie wybrać. I wklejanie ściany był sukcesem, nie ignoruj ​​następującą radę.

Porady dla Wybór tapety do kuchni:

 • Tapety papierowe - to nie jest gotowanie opcje wyraźnie, nawet naśladując tapety (płytka, na cegły i drewna), jeśli są one wykonane z papieru, klejenie nie jest to konieczne, będzie musiał zmienić szybko;
 • tapety akrylowe - nie jest najlepszym wyborem, jeśli odważą się przenieść nad kuchnią, widać wkrótce how zdeformowany wzory wystające - nawet przez tarcie i dotyk te tapety są łatwo psujących się;
 • Tapety powinny być odporne na blaknięcie, ale powinny one być przyklejane lub wyblakłe zdjęcia będą denerwujących Cię do następnej naprawy i wklej specjalne nalepki ozdobne - nie jest najlepszym rozwiązaniem, aby pokryć wyblakłą tapetę;
 • Tapeta powinien być odporny na wilgoć i temperaturę;
 • Tapety nie pochłaniają zapachów, jest głównym wymogiem.

Specjaliści nie zalecają, aby wkleić papieru tapety do kuchni, bo jest krótkotrwałe i niepraktyczne materiał nie toleruje wysokiej wilgotnościSpecjaliści nie zalecają, aby wkleić papieru tapety do kuchni, bo jest krótkotrwałe i niepraktyczne materiał nie toleruje wysokiej wilgotności

Jeśli tapeta na przykład włóknina, mogą być pomalowane. I to jest bardzo praktyczne, farba jest tańsze niż nowe tapety, a proces naprawy nie zajmie tyle energii.


Rodzaje tapet do kuchni: co jest w modzie

Głowa nie może przyjść tylko jeden, ale aż kilka pomysłów na jaki rodzaj tapet jest jeszcze lepiej zostać przeanalizowane w kuchni. Niektórzy wolą wziąć tapety do malowania, inni naliczenia gęsty, podobny do tapety tekstury fartuch w obszarze roboczym. Tapeta nie posiada kolor w połączeniu z pakietem, ale fakturalnie być blisko.

Rozważyć opcje Tapety na szczegółach kuchni.

impregnowanego papieru

Ten tapety, impregnowane związkiem wodoodpornym. Są one niedrogie, mokro nie boi, ale to będzie trwało kilka lat i tak. Dno może być zastąpiony na panelu na tapecie były tylko w górnych dwóch trzecich ściany.Papier z małą warstwą winylu

Zazwyczaj próbki tapety z wzorami „tematu kuchni”, czajniki, owoce, jagody, łyżka. Te cienkie i gładkie tapety można pokleit tylko na ścianach płaskich.

Specjalne naczynia

Są one przeznaczone do kuchni, sprawiają, że ich działanie wilgoci winylu. Zgodnie z ogólną zasadą, ma również odporne na działanie wody wzory. Ale mają słabe punkty - winylowa jest łatwo zarysować.

konwencjonalny winylu

Wybór drukuje szerszy, co ważniejsze, spojrzeć na gęstość powłoki.

Główną wadą winylu tapety - konieczność naklejania powłoki idealnie dopasowane ściankiGłówną wadą winylu tapety - konieczność naklejania powłoki idealnie dopasowane ścianki

Przesunąć palcem, jeśli powłoka jest jak gąbka, prozhimaetsya, średnia gęstość tapety brakuje. Sprężysty winylu nie jest porysowana i trwać bardzo długo. Tapety mogą być czyszczone.

Vinyl pomalować

5-7 razy w tym tapetę można przemalować. Są one sprzedawane tylko duże rolki 25 m długości, a to nie zawsze jest wygodne. Te tapety może być papier winylu i winylu kojarzenia.

Jest oczywiste, że istnieje możliwość wyboru, konieczne jest jedynie, aby zdecydować, co Ci odpowiada bardziej.

Kolekcja tapet dla kuchni: czy podjąć tapety z katalogu

Oczywiście, ta opcja będzie jeśli cena odpowiada swoje umiejętności. W katalogu, aby wybrać tapetę jest łatwiejsze w tym sensie, że widać wyraźnie, jak tapeta będzie wyglądać we wnętrzu, a może w tym przykładzie i wyposażyć swoją kuchnię.


Jeśli jesteś zainteresowany świeżych zbiorów, spojrzeć na tapecie z nadrukiem kollograficheskoy. Kollografiya - jest stosunkowo nową techniką druku, który łączy na jednym płótnie odcieniach srebra, miedzi i złota. Ta technika pozwala na tworzenie tapet elitarną klasę, która będzie oglądany przez efekt pracy ręcznej.

Czy muszę powiesić tapety zestawu kuchennego: ekspertyzy

Jeśli chcesz zapisać, a następnie sklejenie z zestawu słuchawkowego nie jest konieczne. Ale w zasadzie, to lepiej, aby usunąć wszystkie szafki, pchnięcie i wklej na wszystkich ścianach, jak oczekiwano. Po pierwsze, jest to rozsądne podejście - nagle trzeba zmienić zestaw słuchawkowy lub inne zmiany będą miały wpływ na kuchnię. Po drugie, nedokleyka pod pewnym kątem widać. A wygląda to tak, oczywiście, nie jest atrakcyjny.

Połączenie tapetę pomoże zmienić wewnętrzną przestrzeń wizualnie podzielenie przestrzeni kuchennej na kilka funkcjonalnych obszarówPołączenie tapetę pomoże zmienić wewnętrzną przestrzeń wizualnie podzielenie przestrzeni kuchennej na kilka funkcjonalnych obszarów

Poprzez tą logiką i szafki w przedpokoju tapety nie mogą być klejone, ale czy to prawda? W skrócie, lepszej otuchy niż oszczędności z pewnymi obawami.


Jak pokleit tapetę pomalować kuchnię i czy klej

W niektórych przypadkach, bezwzględnie konieczne, aby usunąć starą farbę. Tapety w tej sytuacji, albo po prostu nie są przyklejone lub odstąpić od ściany wystarczająco szybko.

Całkowite usunięcie farby jest konieczne, jeżeli:

 • Ściany są wykończone kreda albo wapno mycia;
 • Farba jest stosowana od dawna, że ​​złuszcza się i tracą swoją strukturę;
 • Odpady farb od ściany;
 • Jeśli tapeta jest lekka i cienka i ciemnej ściany.

Jeśli zamierzasz powiesić tapety na vodoemulsionku, trzeba najpierw oczyścić obszary kit i problemowych. Następnie, powierzchnię należy oczyścić. Po tym, zastosowanie podkładu akrylowego, czekasz wyschnie. Cóż, wtedy kleite tapety, kleje, użyj jednego, który został zaprojektowany specjalnie dla tego rodzaju tapety.

Jak ozdobić ściany w kuchni: farby lub tapety

Jeśli chodzi o szkolenia, ściana pod tapetą jest znacznie łatwiejsze niż przygotowanie pod farbą. Gdy Usuń stare wykładziny, tapety, po prostu proshpaklevat, otynkowane i zagruntować.

Jeśli konieczne stało się zastosowanie tapety na farb lateksowych, konieczne jest, aby zmyć warstwa jest powlekanie natryskowe przy użyciu zwykłej wodyJeśli konieczne stało się zastosowanie tapety na farb lateksowych, konieczne jest, aby zmyć warstwa jest powlekanie natryskowe przy użyciu zwykłej wody

Przez barwienie pierwsze karby, wgniecenia i pęknięcia są uszczelnione tynku lub wypełniacz w akrylowego, szczeliną wypełnioną specjalnej zaprawy. Farba nie ukrywa drobne defekty ścian, jak robią to tapeta.

Tapety przyjazne dla środowiska i praktyczne do czyszczenia lakieru. Ale estetyka i tam, i nie jest to możliwe, aby osiągnąć te same doskonałe rezultaty.

Tapety dla kuchni, salonu: Jaki powinien być

W tym przypadku lepiej jest połączyć tapetę. Ale to nie znaczy, że dwa bardzo różne rodzaje tapet zostanie przeznaczona pod taki pokój. Tapety powinny być pewne wspólne cechy - kolor lub teksturę.

Być może przyjrzeć się bliżej tych opcji:

 • Tapeta w kuchni bardziej gęste i ciemne, a w salonie - trochę lżejsze, ale bardziej czuły;
 • Tapety z tego samego koloru i tam i tam, ale w tej samej strefie one gładkie, a drugi - z nadrukiem;
 • Tapeta w kuchni z symulowane - na przykład białej cegły, aw salonie w podobnych kolorach, ale z wzorem, lub odwrotnie, monochromatyczny.

I pytanie jest, gdzie zacząć tapetowanie, zawsze jedna odpowiedź - zacznij od okna, po sprawdzeniu i oznakowania pionowego płaskość nie zginać pas.

tapety winylowe naklejki kuchnia

Dekoracyjne naklejki wykonane projektowanie pokoju, w tym kuchnię, bardziej interesujące. I nie ma nic łatwiejszego niż naprawić je na ścianie.

Dekoracyjne naklejki winylowe dywersyfikacji wnętrze kuchni, aby go interesujące i unikalneDekoracyjne naklejki winylowe dywersyfikacji wnętrze kuchni, aby go interesujące i unikalne

Co to jest - te naklejki winylowe? Jest cienką, elastyczną plenochka, który łatwo przywiera do każdej gładkiej powierzchni. Przytrzymaj go przez długi czas, dobrze umyte, a po usunięciu nie pozostawiają śladów.

Unikaj kilka naprawdę bardzo żałosnych scen w kuchni, będzie to wyglądać bardziej organiczne naklejki z humorem i ironią, stworzyć nastrój.

Stylowe pomysły na kuchennym tapety: Ważne pojęcia

Aby nie zgubić się w różnych opcji opartych na pewnych podstawowych zasad dotyczących wyboru tapety.

Zasady doboru tapetę:

 • Jasne kolory nie będą dobrze wymieszać na tapecie, a jeśli nie ma światła wstawki, połączenie będzie szczerze awaria;
 • Połączenie światła i ciemności, ma znaczenie tylko w tworzeniu naciskiem, ale w tle zakończy to po prostu cięcie oko;
 • Jeśli wybrałeś ciemną tapetę dekoracyjnego lub wzór na nich powinny być pastelowe kolory;
 • W przypadku robienia zdjęć z kolorowych tapet, to harmonijne jasne kolory są akcesoria w kuchni, to zrównoważyć ogólną kompozycję.

I nie zapomnij - stylistyczna zgodności nie został odwołany.

Opcje na tapecie w kuchni (wideo)

Walka ze stereotypami, poszukaj naczynia ciekawych kolorach i druków, nie skąpić na jakości tapety, eksperyment z łączenia. I wtedy kuchnia będzie jeszcze bardziej się ulubionym miejscem spotkań domowych, partii herbaty i intymnych rozmów.

Dobry wybór!

Tapety dla kuchni (zdjęcia)

oboi-kuchnia-002jpgoriginal oboi-kuchnia-005jpgoriginal oboi-kuchnia-003jpgoriginal oboi-kuchnia-011jpgoriginal oboi-kuchnia-006jpgoriginal oboi-kuchnia-014jpgoriginal oboi-kuchnia-016jpgoriginal oboi-kuchnia-019jpgoriginal oboi-kuchnia-020jpgoriginal oboi-kuchnia-021jpgoriginal

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 46 = 51

map