tamir arifesinde beş ipucu: koridorda bir ayna ile şifonyer

tamir arifesinde beş ipucu: koridorda bir ayna ile şifonyer

12 October 2017salonda atmosferi büyüklüğü ve düzeni bağlıdırsalonda atmosfer büyüklüğü ve koridorda durum hakkında planirovkiEst birçok köklü görüşleri bağlı olacaktır. Tabii ki, çok yapılandırılmasına bağlıdır, ancak standart çözümlere alternatiflerin seçiminde dolaşmak için izin vermeyen bir koridor olsa bile hala var. Eğer dar koridor aynalı dolap veya ayna ekler ile bir kabine kurmak istemiyorsanız, kefalet raf veya ayna ile kabine olabilir. Ve bu bariyeri varyasyonları o kadar çoktur - en ucuz standardından, sınıf ve kuru üzüm, lüks ve çok beklenmedik bir görünüm olmadan.


koridorda bir ayna dolabı nasıl seçilir

başparmak obuvnitsy, standart tablolar veya çekmeceli köşe dolapları - Tercih dolapları ne tür karar verin. Bu çok önemlidir, pek çok yeni model ve hepsi iç farklı bir görünüme sahip. ne bu seçim bağlıdır mı?

Eğer salon için bir stant satın almadan önce, sürüm ve işlevselliğini belirlenmesi gerekirEğer salon için bir stant satın almadan önce, sürüm ve işlevselliğini belirlenmesi gerekir

ilk ve en önemli - eğer varsa uzaydan. küçük giriş holü açılış menteşeli kapılar ile hantal kabine "çekme" olası değildir. Böyle bir salon için ayna keyfi büyük olabilir, çünkü onun yansıtıcı özelliği sayesinde, görsel alanını artırmak, ancak koridorda tek mobilya yalnızca büyük kabine budur.

İkinci nokta - bitirmek. Küçük bir koridor ışık, hatta belki de beyaz duvarlar, tavan ve zemin çok hafif ise, olabildiğince aynı tonların büyük kabine göze. Ama koşulu ile - büyük değil sanat ve gerçekten ferah.

Eh, seçim için bir başka önemli kriter - stili. Tumba biçimsel olarak oda karıştırılabilecektir. Basitçe söylemek gerekirse, eğer iç "uygun" değil yüksek teknoloji monogramlar, loft şifonyer veya komidin ile koridorda sen duvar kağıdı.


Bir ayna dolap koridor ile Beyaz

her şeyden önce Beyaz arkadaşlar beyaz. Bu odadaki diğer renkler içeri olamaz anlamına gelmez, ancak ceviz ve wenge beyaz renge bağlarsanız, "tatsız" salata sosu tasarlayacak. Başka bir beyaz tahta tonları ile bağlanıyorsanız, gölge bu bir izin verir (ve sadece mobilya değil, aynı zamanda dekorasyon ilgilidir değil).

Ana şey - onların seçiminde doğru seçimler yapmak: aynalı Beyaz şifonyer şık iç bakacağızAna şey - onların seçiminde doğru seçimler yapmak: aynalı Beyaz şifonyer şık iç bakacağız

ayna ile hangi koridorda takım elbise beyaz şifonyer: • Parlak koridorda, hassas renklerde yapılır;
 • beyaz duvar kağıdı beyaz çizim kenar (pervaz, pervazlar, vs.) salonu, içinde;
 • parlak beyaz aksesuarlar (zemin lamba, lamba, tabure vs.) Koridorda

Siyah beyaz taş tezgah ve ayna çok siyah kenar veya zıt unsur Ama eğer, o da oldukça kabul edilebilir. denge için geniş bir siyah fotoğraf çerçevesi gibi bir kaide üzerinde koyun. Böyle bir durumda, duvar kağıdı, nötr olabilir - gri renkli, örneğin, kakao geçmesini.

Nasıl dolap ayna salonu seçmek için

Çoğu zaman dehliz büyük bir ayna için seçilmiş - evet, bir kişinin tüm büyüme kendinizi görebilirsiniz zaman. Bu mekanın görsel genişleme nadir koridor önlemek çünkü doğru ayarı da olmasıdır. Basit çözümler halen daha ilginç bir seçim - standart bir dikdörtgen sürümüne ihtiyacınız yüzden ister Ama düşünüyorum.

koridorda ayna seçiminde tercih ürünün verilir ya da dikdörtgen şeklinde, insan büyüme ilekoridorda ayna seçiminde tercih ürünün verilir ya da dikdörtgen şeklinde, insan büyüme ile

salonda aynalar Türleri:

 • bulut;
 • eşkenar dörtgen;
 • sekiz;
 • Bir adamın Siluet;
 • eğimli kenarları olan dikdörtgen ayna;
 • Asimetrik ovaldir.

Bir moda olarak bireysel siparişler için ayna olarak kullanılmalıdır. sadece keman orkestrası, ama aynı zamanda oda, mobilya boyunca ve böylece elemanların üzerinde ayna ekler bir sürü - Ve bazen giriş salonunda masalarda ayna aynalı iç vardır Böyle bakım ve iç uzun sürer açıktır, ama estetik an sevindirdi.

İskandinav tarzı bir ayna ile koridorda kaideler

İskandinav tarzı günümüzde en çok tercih edilenlerden biri olduğundan, koridorlar kaide temasının seçimini etkileyemez. Genellikle, her zaman değil koridorda bir İskandinav kabine yoktur. Yana bu tarz eğimli ve mizah ve ilginç, ama bir gövde, retro masa ya da sadece raf olabilir yerine koridorda tabloları, mutlaka abartılı kararlar yapar.

İskandinav tarzı salon her zaman mevcut kabine değildirİskandinav tarzı salon her zaman mevcut kabine değildir


Sadece bir tavır isterseniz, aşağıda açık raf mobilya formları uzatılabilir. küçük şeylerin saklanması için genellikle yerleştirilen hasır sepet bulunmaktadır. Bu aynı boyutta olan aydınlık ve kısa (genellikle beyaz) kabin, genellikle kare, kutular olabilir. Beyaz duvarlar, ışık zemin, onun yanında beyaz ferah dolap ve parlak patchwork kilim - favori tarzı çözümlerinden biri.

Eski şeylerin ikinci ömrü: eski taş dekor

istifleme ve tüketim toplumunun ahlaksızlıkları vardır ve bu gitmeli - Orada birçok modern kavramlar Buna göre, vardır. Yani, canlandırmak, süslemek için, eski dışarı atma ve dönüştürmeye. aklımızda olan bu konuyu yaklaşım eğer, o şey, herhangi keşfedilen daha iyi dönüşebilir.

Yapay yaşlı kaide - tarzı Chebbi şık içinde salonun en iyi dekorasyonYapay yaşlı kaide - tarzı Chebbi şık içinde salonun en iyi dekorasyon

Eski kabine dönüştürebilir nasıl:


 • En kötü ihtimalle - dekoratif kağıt, ucuz ve neşeli ile bitti yapıştırın, ancak dikkatle şeyi yaparsanız, çok güzel bir olsun;
 • ; Pastel tamamen Sovyet mobilya, özellikle düz beyaz dönüşümü - yağdan arındırmak, oje çıkarıp yeniden boyamak
 • dekorasyon duvar kağıdı ile boyama birleştirin - duvar kağıdı yapıştırma masaları ve koltuklar lekeli eklemler cephelerine üzerinde;
 • Kabine yapay yaşlı olabilir - özel (tabii ki, herkesin yaşayan seçeneği için değil, ama eski ruhu sizin için ilginç ve bunu destekleyen eğer, belki, sadece yeni mobilya yok kaydetmek ve antik abartılı Perişan-şık tarzda sunduğu örneklere bakın malzemeler) operasyon mağazaları ve zanaat piyasalarda bulunabilir.

Son olarak, dekupaj - çaba ve özeni, yanı sıra bazı sanatsal beceriler gerektiren bir süreç. Ama burada başka bir tek nüsha olmak böyle sofistike şeyi satın alabilirsiniz? işin birkaç gün ve sizi mutlu ve misafirlerinizi etkilemek uzun zaman iç gelince unsuru haline eski donuk başucu dönüş.

Seçimler koridorda bir ayna (video) dresser

koridorda bir ayna ile masa Başucu - Bir seçenek, sık pratik ve anlaşılır. cesur kararlar, ifade, iç meseleleriyle uğraşan ve sonuçtan memnun olacak biraz mizah korkmayın, bir seçenek değil yeniden tanımla.

Başarılı bir seçim!

Bir ayna ile salonda kaidelere örnekleri (fotoğraf iç)

xxl22e2c9aa591a694a5ae7663401da14ad 4pIyKhdVBHCLoIa 6 61f567ff8ce9661ef4168fa3c5c7318e 17 89ea45ec2b9da169da6e294b2196a4c3 1212 6433 1300-1300-prixojaia-lubava-3 4000-veya

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 − = 56

map