Talimatlar: Nasıl boşanma olmadan tavan lateks boya badana

Talimatlar: Nasıl boşanma olmadan tavan lateks boya badana

12 October 2017Lateks boya - tavan bitirme için yaygın ve popüler bir malzemeLateks boya - potolkaVodoemulsionnaya kat boya için yaygın ve popüler bir malzeme suyun korkmayan farklı. Bu anlamda, daha iyi fiyat segmentinde bir şey bulmak zordur. aşağıdaki gibi Vodoemulsionku çalışır: bu, su molekülleri çok hızlı bir şekilde buharlaşır yüzey üzerinde duran ve bir polimerik tabaka katılaşır. Bu resim faydalıdır ve su bazlı boyalar kompozisyonu çabuk kurumasını olduğunu, boya soyulabilir ve hiçbir koku gelmez.


elleri ile tavan lateks boya badana: nereden başlayacağınızı

Bu İhtiyacınız kapsama aynı tür olduğundan emin olun. yüksek mukavemetli, dayanıklılık ve yerel onarım tavan, kolay bakım yapma yeteneği: lateks olarak aşağıdaki avantajları boyar.

Sen mat veya parlak boya, akrilik veya lateks seçebilirsiniz.

Eğer tavan lateks boya badana başlamadan önce, iyice tavan kaplaması temizlemek gerekirEğer tavan lateks boya badana başlamadan önce, iyice tavan kaplaması temizlemek gerekir

hazırlık çalışmaları

  • Tavan döşeme önceki tabakayı çıkarın - eski boya veya badana ve lekeleri izleri. onarım uzun zamandır olsaydı, tüm eski sıva vurmaya doğru olacaktır.
  • Sözde "zayıf nokta," yeniden otshtukaturte yüzey uzaklaştırılmasından sonra - derin hizalama için gereklidir.
  • Macun hizalama bitiriyor, daha az iki kat, iki veya daha fazla aşamada yapılır, ancak değildir. Her katman, iyice kuruması gerekir, çünkü macun her katman arasındaki fark - bir günden daha az.
  • Bu yüzey zımparalama izlemektedir. Bununla bağlantılı olarak size boşanma kaçınarak, boya olanak veren yumuşak olacaktır. Özel bir mala kullanın, zımpara dairesel bir hareketle gerçekleştirilir.

Yüzey boya hazırladıktan sonra zor olmayacaktır. Pürüzsüz, temiz, pürüzsüz - o badana önünde tavan olması gereken budur.

Hazırlık ve tavan lateks boya boyama (video)

tavan badana Sprey: ne olması gerektiğini

Bir manuel püskürtme tabancası alabilir - Bu tip cihazların en kolay ve hızlı olmayacak onlarla çalışmak. o kompresörler pompalanan olarak maruz olarak basınçlı hava alır kullanılmış giderek pnömatik tabancası. bir örnek kaplama ve diğer hız - bir sonucu olarak.


fiyat soru bu kadar kısıtlı değilseniz, bir elektrik silahı satın alabilirsiniz - bu, hızlı, basit ve etkili. düzeni aşağıdaki gibidir: Pompa görme altında namlu uygulama için çözelti girer gelen ve bir damlama sonra meme boyunca harekete oluşturur.

büyük ölçüde Sprey basitleştirmek ve tavan kapağı boyama sürecini hızlandırmakbüyük ölçüde Sprey basitleştirmek ve tavan kapağı boyama sürecini hızlandırmak

Araçlar, küçük olsa da, ama iyi akış kontrolü yanı sıra püskürtme hızı bileşimi için ayarlanabilir meme ve cihazlar ile donatılmış.

Silah hakkın tavan boyamak için nasıl

Öncelikle kendinize çözüm hazırlamalıyız. sistem yapışmasına neden olmayacak şekilde çözelti, yapışkan veya kalın olmamalıdır. Yani her zaman karıştırarak kadar pişirin. Eğer boya veya badana büyük miktarda kullanılan inşaat mikser gerekiyorsa.tavanın modern tasarım Hatta alternatif yöntemler onarım klasik yöntem olarak badana boya iptal etmez.

Silah sistemi tıkayabilir etmemek için, düzgün boya solüsyonu (badana) hazırlamak için önemlidirSilah sistemi tıkayabilir etmemek için, düzgün boya solüsyonu (badana) hazırlamak için önemlidir

Talimatlar adım adım:

  • Pompayı hazırlanması. Kilitleme mekanizması kapalı olmalıdır ki burada depo yükleme bardağı badana, içinde. üzerinde salıncak pompa, badana emme hortumundan çıkarın. Çift vuruş sadece 15, daha sonra çözüme kol alt ve çalışma basıncını yaratmak için ücretsiz olun.
  • sprey düzenlenmesi. püskürtme ne olur nokta, ayarlayın. Eski duvar kağıdı parçası üzerinde, örneğin, bunu yapın.
  • Boyama. Tüm şartlar yerine getirildiği emin olarak Boya ve badana ihtiyacı - sıcaklık değil 15 derecenin altındadır ve nem% 55 üzerindedir. Beyazlatmak sonra düzgün kurumasına gerekiyor ve ikinci ince, mat olacak, bazı açıyla, birinci tabaka kalınlığında olmalıdır gerekir.

Bir solunum cihazı, eldiven ve koruyucu gözlük kesinlikle çalışın.

Nasıl badanalı üzerinde tavan lateks boya boyamak için: talimat

badana üzerinde boyamak için tavsiye edilmez ne ile başlamalıdır. Teorik olarak, bu yapılabilir ve bu kadar çok yapıyoruz, ama sadece badana ince ve dayanıklı bir tabaka. Eğer boyama söylüyorsan, yıkama ve süpürme badanalı katman gösteri maloestetichnoe edecektir.

Tavan lateks boya işlemeden önce, astar yüzey kalitesi olmalıdır, böylece astar kurutunTavan lateks boya işlemeden önce, astar yüzey kalitesi olmalıdır, böylece astar kurutun

Yüzey Hazırlama:

  • Kaplama hazırlanmış yüzey kalitesi Emilen;
  • iyice kurumasını ilk kat, daha sonra bir test izin ver - nazikçe kolayca tahrip edilirse, o zaman (bu durumda o tebeşir katmanı kaldırmak için gereklidir) boyamak için daha iyi değil, yuzeysel;
  • asal yüzey vodoemulsionkoy olamaz boyama zaman, boyanın kendisi astar çözümdür.

badana tabakası güçlü olursa, boya iyi ve dayanıklı kalır.

Tavan lateks boya (video) aklamak için nasıl


tabaka kalın olmayan alt-ve yeterince dayanıklı değil sadece alt tabaka üstündeki tavan mümkündür boyayın. Eğer emaye ya da yağlı boya kullanacağız, badana üzerinde uygulamak daha iyi değil - bu durumda katman çekmek zorunda olacak tebeşir.

İyi onarım!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − = 89

map