Szalony Patchwork: najbardziej chaotyczny patchwork

Szalony Patchwork: najbardziej chaotyczny patchwork

12 October 2017techniką patchwork pozwala na tworzenie różnych elementów gotowych produktów tkanin, wpływając na jego oryginalność i pięknoTechnologia pozwala stworzyć mozaikę różnych kawałków wyrobów gotowych tkanin, wpływając na jego oryginalność i krasotoyKreyzi patchwork - najciekawsze odmianę patchworku, co oznacza brak jakiegokolwiek postępowania w tworzeniu gotowego materiału. Oznacza to, że klapki są wykorzystywane nieregularnym kształcie, a wszystkie one są zasadniczo różnią się od siebie zarówno o rodzaju tkaniny i jej tekstury. Zachowane tylko ten sam krój i krawat.


Patchwork: crazy-kołdra dla needlewomen

Kołdrę (czyli pikowania) - technika wytwarzania kompozycji kawałków. Szycie i dziewiarstwo nazywany jest patchwork. Oznacza to, że ze swej natury jest to szwy patchwork. Istnieje około 150 różnych technik Szachownica, które różnią się między sobą formy i wzory skrzydełkami podstawowych, które otrzymuje się w końcu.

Szalony kołdra technika może być używana do szycia całkowicie różnych produktów, począwszy od poszewki na poduszki, kończąc swetry, sukienki lub banalnych serwetki.

Podstawa zwariowany patchwork - jest:

 • abstrakcji;
 • brak porządku;
 • używać żadnych poprawek, które mogą być zszyte w zasadzie;
 • no wzór regularnym kształcie.

Rzecz jest wykonana w stylu Crazy-kołdra, zawsze nieprzewidywalne, wygląda jasno i oryginalne, uzupełnione o akcesoria modyRzecz jest wykonana w stylu Crazy-kołdra, zawsze nieprzewidywalne, wygląda jasno i oryginalne, uzupełnione o akcesoria mody

Nawiasem mówiąc, założyciel Crazy-patchwork można słusznie nazwać Kristin Charsinoff. Ten styl jest używany w tworzeniu niespotykaną urodą obrazów, które zostały rozciągnięte na tradycyjnym płótnie z ozdobną drewnianą ramą. Ale jej głównym „trick” było połączenie różnych stylów hafty - zarówno zachodnie i wschodnie, a nawet słowiańskich.


Oczywiście, że każdy system dla crazy-patchwork nie jest tworzony. Stworzenie zaczyna z warunkowym projektu. Ale w większości przypadków można to zrobić bez niego - po prostu na powierzchni klapy na zawiasach i metoda wyboru podjął już decyzję w jaki sposób będą one wiążące.

technika crazy-patchwork: Master Class

Jak dziwne i śmieszne dźwięki, ale główny ideologii szalonym patchworku - wszystko, co musisz zrobić szybko i bez wahania. Dlatego ten styl szycie odbywa się wystarczająco szybko. Oczywiście, niektórzy z artystów przylegają do pewnego schematu lub porządku, ale to tylko oni wiedzą.

A w szalone tzw maskowania stawów. W tym celu, stawy z: 1. wstążki;
 2. akcesoria dekoracyjne;
 3. kręcone szwy (nogi kaczki, kozy, łańcuch, warkocz);
 4. warkocz;
 5. koraliki.

Główną cechą technologii-crazy patchwork uważane ozdobne szwy przy ręcznym montażem klap: kozy, łańcuch, nogi kaczkaGłówną cechą technologii-crazy patchwork uważane ozdobne szwy przy ręcznym montażem klap: kozy, łańcuch, nogi kaczka

Dozwolone i łączenie szwów. Stąd też pochodzi sama nazwa sztuki szalona - brak zasad i wykorzystania różnych materiałów w produkcie.

Klapki rozmiar na ogół bez znaczenia. Odpowiednie jako 100 x 100 cm, lub 10 na 10 cm, nie wspominając o nieregularnym kształcie płatów. Oczywiście, w warunkach ekstremalnych, zbyt wiele nie powinien iść tak daleko, stosując się do zasad tworzenia określonego produktu (czy to tylko przykrywka, koc, skarpety lub ręczniki). Oznacza to, że musi on utrzymać ustaloną technologię kształt, aby spełniać swoją dekoracyjną.

Tkanka cięcia crazy-patchwork

Umownie, wszystkie takie same tekstury lub gęstość materiału powinny być wykorzystywane w crazy patchwork. Pożądany geometryczne kształty (jeśli planujesz utworzyć cięcie „od zera”) są zdefiniowane szkic. Głównie inwersje owalne lub niektóre przejścia nie są wykorzystywane.

musimy stworzyć szalony patchwork:

 • samą strukturę (korzystnie len, jedwab i ich syntetyczne analogi);
 • akcesoria do maskowania szczelin;
 • Nici (stosowane do szycia);
 • szpilki;
 • krawiec nożyczkami i nożem;
 • maszyna do szycia;
 • żelaza (wygładzania łatki przed sieciowaniem).

Z konwencjonalnych narzędzi szycia i tkaniny skrawki, które są zawsze pod ręką w każdej szwaczka, można stworzyć prawdziwe arcydzieło patchworkuZ konwencjonalnych narzędzi szycia i tkaniny skrawki, które są zawsze pod ręką w każdej szwaczka, można stworzyć prawdziwe arcydzieło patchworku

należy zacząć od najprostszych elementów. A to - serwetki, które nie wymagają nawet wstępny schemat.

tkaniny patchwork, które mogą być montowane na zwykłym papierze. Oznacza to, że nałożony kawałki są oznaczone planowanych miejsc dla nich. Podobna technika jest używana do dziania, ale tutaj jest używany jako podstawa gotowej tkaniny z tego samego pudełka. Na nim są przyszyte prosty gwint (może być komórka, ale z reguły, aby prostą pionową, które są przymocowane za pomocą szpilek).

Aby stać się mistrzem zwariowanej patchworku nie trzeba podejmować żadnych klasę mistrzowską. Na tyle, aby móc marzyć i tworzyć niezwykły skład surowcowy. Musimy tylko nauczyć się szyć (lub mazać) łaty i dodać do wszystkich tych pięknych ozdób dowolnych materiałów.


Szalony kołdra dla początkujących (wideo)

Ozdoby w stylu crazy-kołdra

Ale ozdoby crazy-patchwork pojawiła się stosunkowo niedawno. I zostały one przeniesione do szycia budynku! W tym stylu we Włoszech często umieścić kostki brukowej. Wygląda to bardzo atrakcyjne.

Co do szycia, żeby stworzyć najlepszą ornament tkaniny bawełnianej małych klapek, a następnie czystą cięcia. Ich połączenie jest wykonane za pomocą sworzni, po czym drugi (z tyłu) klapy są rozciągane i do przedniej krawędzi styków. Przez to drugi związek klapy są następnie odciąć nadmiar materiału na pierwszej części wstęgi całkowicie płasko do tej powierzchni (w którym klapki rozkłada się).

Szyć wszystkie płótna zaleca dekoracyjny szew lub zamknąć go „kacze nogi”. Ale w tym przypadku nie można dokładnie przeliczyć! Gotowy produkt jest dowolna kombinacja tkanin będzie niezwykle atrakcyjny dzięki unikalnej kombinacji kilku części.

Niektóre próbki wzorce stosowane w patchworkuNiektóre próbki wzorce stosowane w patchworku


Gotowe projekty mogą być urządzone:

 1. Taśmy kręcone;
 2. taśmy;
 3. tylko zaostrzone wzdłuż szwu z pięknymi wstążkami, nawet jeśli to tylko polietylen;
 4. Pozostałości z drugiej klapy cięcia kawałków tkaniny.

Zbierz krejzi bloki sieciowania

Pomimo faktu, że nie istnieją żadne programy w crazy-patchwork nie jest używany, istnieje cała kategoria artystów, którzy uparcie wierzą, że klapki montażowe muszą być wykonywane na danej techniki. W zasadzie, jest to częściowo prawda. Na przykład, aby połączyć małe i duże łaty - nie jest najlepszym rozwiązaniem, jak również tekstury.

Tak więc, jeśli ktoś woli trzymać się pewnych technik, możemy tylko wspomnieć:

 • Odpowiednia kombinacja kolorów;
 • Koronka może być łączony z konwencjonalnymi tkanin;
 • Nie powinny być stosowane w jednym produkcie klapy prawidłowe i regularny kształt;
 • biorąc pod uwagę gęstość materiału nie jest konieczne;
 • Linia może być różne;
 • Krawędź może być dostosowany w czasie sieciowania.

Wykonaj plaster na podłożu jest także możliwe, chociaż eksperci w patchworku, że reguła często ignorowany, tworząc tkaninę bez podkładki.

Panele technika kuchnia szalony (wideo)

W większości przypadków, wielowarstwowa cały produkt z jednym twarzy. Zwykłe „szkic” jest organizowane wspólnie przez tradycyjnych kołków lub szorstkiej szyte szwem. Jeżeli klapki nie są wstępnie krotnie w odpowiednim kształcie, dodatkowa krawędź prostu odcięte. 

Szalony Patchwork (foto)

0edc095731a35aorig 4e89f874d464 6AWTj40AAs 15628 15628h 226131-05e61-46322319-m750x740-u98b25 226131-5b89e-48784161 - ubd40e 246687-4adf1-56390712-m750x740-ud0e95 74286305largePillowFull 321738365

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 83 =

map