Szafy w salonie w ścianie: idealne rozwiązanie dla wygodnego domu

Szafy w salonie w ścianie: idealne rozwiązanie dla wygodnego domu

12 October 2017Piękna szafa w ścianie pomogą uczynić salon stylowy i praktycznyPiękna szafa w ścianie pomogą uczynić salon stylowy i praktichnoyOriginalnye, piękne szafy pomoże ukryć przed oczami odzieży, książek, przyborów, sprzętu i innych. W prawidłowo umieszczone i zamontowane wewnątrz obudowy zawiera prawie wszystko, więc zrozumiałe jest, dlaczego coraz więcej osób woli model ten meble. Szafy są równie korzystne dla Chruszczowa i mieszkań w nowym budynku.


Piękno i przestrzenność: szafy w salonie

Duże stylowe szafy są piękne fasady, która jest głównym widoczna część mebli, a często jest to najbardziej atrakcyjny obszar. Przezroczyste lub zawiasach elewacje lustro z designerskich ozdób są naprawdę dekoracja w pokoju.

Ozdobić wnętrze pokoju gościnnym, można skorzystać z piękną szafę z lustrzanymi drzwiami przesuwnymiOzdobić wnętrze pokoju gościnnym, można skorzystać z piękną szafę z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi

drzwi szafy mogą być najbardziej niezwykły design:

 • Szkło matowe;
 • Połysk wyposażone w modele;
 • Karbowany szkła;
 • Z PhotoPrint;
 • Lustro z witrażami i innych.

Meble, rozmieszczone w małym pokoju, urządzone w stylu minimalistycznym - jest to idealne rozwiązanie, które pozwala na inteligentne umieścić rzeczy w tym samym czasie, aby wyeliminować miejsca bałaganu. Ważną cechą coupe szafy, która jest zainstalowana w salonie wzdłuż ścian, to jego zawartość wewnętrzny.


Wewnątrz bar może pomieścić, galeria zdjęć, przedział dla sztuki współczesnej, półki na książki, wszystkie rodzaje pudełek na akcesoria, biżuteria, metalowych koszy.

Wszystko to zawartość będzie ukryta przed wzrokiem ciekawskich, a nie najmniej, z prochu. Aby osiągnąć jednolity obraz wnętrza, można ozdobić element klapy tapety stosowane w konstrukcji ścian. Nadaje się we wnętrzu będzie mieć telewizor, umieszczoną w specjalnej niszy. Jest funkcjonalny i praktyczny. Gdy szafa może pomóc stworzyć harmonijną przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu.

Życie z szafą: zalety i wady

Tworzą wewnętrzne powinny być poprawne. Szafa we wnętrzu pomieszczenia - jest to niezwykła decyzja, jak w salonie nie jest zazwyczaj przeznaczona do przechowywania. Ale apartamenty dla Chruszczowa - jest dość miejscowego rozwiązanie. Po tym wszystkim, jesteśmy kształtowania wnętrza zależy od wygody i komfortu w przyszłości. Według zasad zamieszczonych na ubrania pozwoli zachować cenne centymetry, bez uszczerbku dla pokoju. Wszystkie względu na wewnętrznym wypełnieniem.

Model w małym pomieszczeniu może pomieścić wiele rzeczy: • Odzież;
 • buty;
 • odkurzacza;
 • jazda na nartach;
 • snowboarding;
 • torby;
 • Czapki i inne.

Do salonu jest lepiej wybrać mały rozmiar kompaktowy ale wystarczająco pojemną szafę prostokątny kształtDo salonu jest lepiej wybrać mały rozmiar kompaktowy ale wystarczająco pojemną szafę prostokątny kształt

Oznacza to, że szafa jest pełna przechowywania i szafa w jednym. Rozwiązanie to będzie w mieszkaniu w porządku.

Co więcej, dziś istnieją opcje dla mebli, które obejmuje szereg systemów do przechowywania:

 1. Bryuchnitsy;
 2. Wysuwany pręt;
 3. kosze;
 4. półki;
 5. Gniazda na akcesoria.

Systemy te tworzą porządek wewnątrz przestronne szafy. Szafa może być zbudowanie kina domowego, można zorganizować swój komputer. Wbudowany w biurku komputer w szafie byłoby to świetna alternatywa do biura. Inna opcja - wbudowany w łóżko. Łóżko ze specjalnym mechanizmem podnoszenia konstrukcji - to ergonomiczne, mobilne sposobem zapewnienia dodatkowego miejsca do spania.

Szafa, usytuowany wzdłuż ściany w głównym pomieszczeniu domu będzie dobrodziejstwem dla małych przestrzeniach. Zalety konstrukcji mebli jest wiele, ale istnieje kilka wad. Na przykład, system przesuwny stałej pracy bardzo szybko zużywają się. Ale i to można szybko wymienić, zwracając się do producentów mebli mistrz.

Trwałość da instalację szafy na całkowicie płaskiej podłogi i zgodności technologii szafie montażowej. Inną wadą względne - to dodatkowe wydatki na oświetlenie. Szafa powinna zdecydowanie zamontować zaawansowany system oświetlenia. Szacując liczbę plusów i minusów, to jest, oczywiście, szafa - idealne rozwiązanie dla nowoczesnej rodziny. Jeśli jakość mebli zająć, będzie stać na dziesięciolecia.

Funkcjonalna szafa we wnętrzu salonu: Umieszczenie zdjęcia

Zakwaterowanie opcje nie są tak bardzo. Zanim wybierzesz miejsce instalacji obudowy, konieczne jest określenie funkcjonalności. Jeśli pomieszczenie nie jest szeroka publiczność, to lepiej zorganizować szafę w ścianie czołowej naprzeciwko okna. Ta opcja jest idealne do pomieszczeń w drzwiach, które nie są umieszczone na ścianie, a dalsze 0,7 - 0,8 m.


Oryginalny szafa może stworzyć w salonie przytulny i harmonijnej atmosferzeOryginalny szafa może stworzyć w salonie przytulny i harmonijnej atmosferze

To daje możliwość umieszczenia szafy modułowej ściany do ściany, która będzie tworzyć:

 • Przytulność;
 • komfort;
 • Harmony.

Opcje mogą być różne. Kolejna świetna lokalizacja - wzdłuż najdłuższej ścianie. W tym przypadku, aby zrekompensować utracone miejsca, aby dokonać właściwego drzwi lustro.

To wizualnie wcisnąć ściany. Pomieszczenia mogą być trójkątne lub promień. Szafa narożna „kradnie” miejsce jednego z rogów, ale harmonijnie pasować do wnętrza.

Duża szafa w salonie: jak zrobić meble niewidoczny

Ukryj szafa może być na etapie remontu. Można go trzykrotnie w niszy, na całej długości jednej ze ścian. Będzie to miało żadnego wpływu na konfigurację pokojowej zatem modelu i nie będzie odstawać od ściany. Drugi punkt - to elewacje meble.


Wybierz projekt Szafa powinna być oparta na cechach wnętrza salonuWybierz projekt Szafa powinna być oparta na cechach wnętrza salonu

Spłuczka szafa byłoby, gdyby w dekoracji fasad nie zostaną wykorzystane dalej:

 • Elementy dekoracyjne;
 • okładziny;
 • Okap.

Dekorowanie powinien być jak ściana. Bardzo ważne jest, aby trzymać się jednego koloru w dekoracji i projektowania elewacji. Szafa w dekoracji sali, można zorganizować to tak, że nie koliduje z żadnym przestrzeni wewnętrznej, ani jego przestrzeni. A nawet wręcz przeciwnie, sprawi, że pokój bardziej wygodne i ergonomiczne.

Stylowa szafa w salonie: zdjęcia i opcje projektowe

Hala jest główny pokój w domu. Luksusowe lub tanie szafy od producenta, aby pomóc w tworzeniu unikalnego stylu, trendów we wnętrzu pomieszczeń. Nie każdy pokój jest stylowy, wygodny i harmonijny. Aby osiągnąć doskonały rezultat projektanci zaleca się stosowanie w projektowaniu szafy pokoju.

Ponadto, specjaliści polecam modelu zamawiania na poszczególnych rozmiarach, niż zakup zakończeniu meble.

Dalsze szafa udekorować może być piękne rysunki lub wzoryDalsze szafa udekorować może być piękne rysunki lub wzory

Dla nowoczesnego salonu jest zalecane, aby wybrać ubrania, ozdobione drogich, ekskluzywnych materiałów, które odzwierciedlają osobowość właścicieli domu.

Doskonałe rozwiązanie jako dekoracja - to jest:

 1. grawerowania laserowego;
 2. decoracryl;
 3. Egzotyczne rattanu;
 4. bambus;
 5. malowidła;
 6. Piaskowania lub klasyczny witraż.

Prawidłowo dobrane wystrój zademonstruje dobrego smaku i dekoracji salonu w tym samym czasie. Ważne jest, aby nie iść zbyt daleko w wyścigu na celu umieścić wszystkie najdroższe na wyświetlaczu, konieczne jest, aby obserwować harmonii, wszystko powinno być z umiarem. Kiedy wystrój zbyt wiele - jest wskaźnikiem złego smaku, i nigdy nie był w trendzie. Aby stworzyć niepowtarzalny, stylowy, ergonomiczny i że bardzo ważne jest wnętrze organiczny, konieczne jest, aby posiadać wiedzę, więc to będzie dobre, jeśli rodzina będzie korzystać z usług profesjonalnego projektanta. Specjalista precyzyjnie, aby uniknąć błędów, pomoc porady i plan projektu, zgodnie z życzeniem klienta.

Marka, stylowe szafy w salonie: style

Wybierz szafie w salonie nie jest tak łatwo. Projektanci oferują kilka praktycznych porad, które pomogą Ci wybrać małą lub przed przestronną szafę.

Wybierając szafę do pokoju, pamiętaj, aby sprawdzić jakość, użyteczność i podstawową funkcjonalnośćWybierając szafę do pokoju, pamiętaj, aby sprawdzić jakość, użyteczność i podstawową funkcjonalność

Plusy działalności zalecamy stosować się do zestawu reguł dla różnych stylów:

 1. Minimalizm. Szafa dla tego kierunku stylistycznego - idealny jako minimalizm nie tolerują żadnych dodatków. W tym przypadku, eksperci zalecają, aby zamówić szafę w ścianie, która ukrycia telewizora i innego sprzętu, jak również rzeczy, półki, itp
 2. Sala w stylu etno kierunku, mogą być wyposażone w drzwi przesuwnych, wykonane z bambusa lub rattanu. Ten wystrój podkreśli kolor styl projektowania i pomyślnie przejdzie szafa wnętrze kompozycje w głównym pomieszczeniu w domu.
 3. Japoński styl. Szafa dzięki jego drzwiami przesuwnymi, jest bardzo podobna do japońskiej odsunięte od siebie przegrodami. Oriental kolor nakłada się na elewacji doda wiśniowe kwiaty.
 4. Provence i kraju. Wydaje się, że nie mogą być powszechne w nowoczesnych szafę i styl rustykalny kierunkach. I nie, ten styl jest preferowany przez wielu ludzi dzisiaj. Wystarczy, aby świadomie dokonać stare fasady i szafa doskonale pasuje do wnętrza.

Przestronna szafa w salonie w ścianie (wideo)

Szafa może być korzystne umieszczenie pomieszczenia, umieszczony w zupełnie dowolnym stylistycznej kierunku. Najważniejsze, aby przestrzegać zasad i nie przesadzaj. Szafa - projekt mebli, który ma wiele więcej zalet niż wad, bo to jest jej miłość i lojalnych konsumentów. A biorąc pod uwagę trendy w modzie mebli, popularność tego typu mebli tylko wzrośnie. Szafy na wielkie apartamenty, które zdobyć młodych rodzin, jak i dla starych Chruszczowa, różne deficytu metrów kwadratowych.

Projekt w szafy w salonie (Zdjęcia we wnętrzach)

230 2691-53db322aeb7da 9769-1401182011 6147-1381486773 00862734n1 0871100c-8d77-3b41-b882-cb6b8e1219e7 1434521801cinetto3 C205001G-5581 DIZAYN-gostinoy-tak-shkafom-kupe-shkaf - Kijów-wiskoza-Obolonskiy DIZAYN-korpusnogo-shkafa-kupe-shkaf - Kijów-wiskoza-Obolonskiy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 46 =

map