Szafa w sypialni płyt gipsowo-kartonowych: jak zrobić tanie i łatwe

Szafa w sypialni płyt gipsowo-kartonowych: jak zrobić tanie i łatwe

12 October 2017Szybko i niedrogo zbudować garderobę w sypialni, można korzystać z płyt kartonowo-gipsowychSzybko i niedrogo zbudować garderobę w sypialni, można użyć atrybutu gipsokartonaNeotemlemym sypialnia (o ile, oczywiście, jego rozmiar to pozwala), zawsze była szafa. Przez cały czas patrzył różne i mają różne rozmiary - od kompaktowych do ogromnej komory w ścianie. Nie tak dawno temu stały się powszechne w naszych różnych typów zmian domów i mieszkań, a sypialnia nie jest wyjątkiem.


Jaki jest szafa w sypialni

Wymiana szafy w sypialni pełny garderoba można zaoszczędzić dużo miejsca nie tylko sypialni, ale także od strony korytarza i innych pomieszczeń. Dressing - przestrzeń wielofunkcyjna, rodzaj pomieszczenie, w którym można przechowywać wiele rzeczy.

Nawet niewielka garderoba w sypialni, nie tylko ukryć ubrania i inne rzeczy, ale również znacznie zaoszczędzić miejsce w pokojuNawet niewielka garderoba w sypialni, nie tylko ukryć ubrania i inne rzeczy, ale również znacznie zaoszczędzić miejsce w pokoju

a mianowicie:

 • odzież;
 • bielizna;
 • akcesoria łazienkowe;
 • kosmetyki;
 • buty;
 • odzież na zewnątrz;
 • torby;
 • Kosmetyki i tak dalej.

W wielu mieszkaniach nie ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania tego samego spisu chemii gospodarczej i innych artykułów gospodarstwa domowego, więc często to wszystko mieści się w garderobie.


Wielu marzy o takim malutkim pokoju, ale nie każdy może budować. Z płyt gipsowo-kartonowych jest całkiem możliwe, aby uczynić swoje ręce inwestując minimum kosztów.

Tak więc, od czego zacząć budowę szafą gk w swojej sypialni?

Sporządzanie toaletka płyt gipsowo-kartonowych

Przede wszystkim ważne jest, aby określić dla siebie przyszłe wymiary opatrunku, jego kształt i pełnię. Od tego wyboru lokalizacji i kolejnych etapów będzie uzależnione. Jednocześnie nie należy zapominać o tym samym sypialni, garderoby na wynik nie ma dużo przestrzeni. Kształt opatrunek może być kwadratowy, trójkątny lub prostokątny, w dużej obudowy w ścianie.

Przy opracowywaniu koncepcji projektu sypialni, ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce dla przyszłego szafa.

Zrób opatrunek gipsowy może być ich własne ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem o jego projekt i zdobyć niezbędne materiały i narzędzia do pracyZrób opatrunek gipsowy może być ich własne ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem o jego projekt i zdobyć niezbędne materiały i narzędzia do pracyAby wybrać odpowiedni rozmiar ubrania, ważne jest, aby podjąć decyzję w sprawie jej powołania jest. Może być używany tylko do przechowywania, jak szafka lub jako garderoba.

Jak wybrać rozmiar garderoby:

 • Jeżeli opatrunek jest planowany tylko przechowywania, z dala od elewacji do ściany może wynosić od 0,5 do 1,2 m;
 • W przypadku opatrunku, jego szerokość powinna być mniejsza niż 1,5 m.

Najprostszym rozwiązaniem - jest w kształcie kwadratu opatrunek. To wszystko i szybki dostęp, i nie ma miejsca dla ruchu. Ten opatrunek może być wyposażony w lustro i toaletka.

Rysunek wszystkich półkach, wsporniki i szuflad do przechowywania należy dokonać z góry, dzięki czemu można zaoszczędzić na stojakach i przymocować wszelkie prawa do partycji ramki.

Przy sporządzaniu planu garderobę istnieje specyficzny algorytm: Każdy pokój planuje, zgodnie z ich potrzebami i preferencjami. Ale przed zakupem materiałów i rozpoczęciem montażu pożądane jest, aby mieć szczegółowy rysunek z wymiarami i parametrami. Pomoże to zaoszczędzić na finansach i nie popełniać błędów podczas budowy.

Bandaż z płyt gipsowo-kartonowych z rękami: Narzędzia i materiały

Na budowę opatrunku będzie potrzebował zestaw narzędzi do pracy z płyt gipsowo-kartonowych, a także w zależności od nadzienia opatrunku szpatułki, młotek, wiertarka, nożyczki metalowe, bułgarski, etc., mogą wymagać różnych materiałów. Jeśli wszystkie odcinki są na zamówienie, odpowiednio, tylko trzeba wyposażyć pokój dla nich.

Narzędzia i wysokiej jakości materiały sprawiają, że garderobę piękne i trwałeNarzędzia i wysokiej jakości materiały sprawiają, że garderobę piękne i trwałe

Na budowę sali będą musiały:


 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • profili drewnianych lub metalowych;
 • elementów mocujących (śrub, kołków, etc.);
 • Podłogi;
 • listwy;
 • drut aluminiowy do przewodów;
 • Przełączniki, Obudowy i wkłady (zgodnie z projektem);
 • Tapeta (lepiej wziąć bardziej chropowaty wygląd);
 • Kit (uniwersalny lub start i meta);
 • Primer.

Jeżeli zawartość garderoby planowane jest, aby z materiałów złomu (OSB reszty izolację podłogi, stare meble, etc ..) Brakujące materiały są ustalane indywidualnie.

Jak zrobić opatrunek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych z rękami: Etapy

Aby rozpocząć wykonywanie oznaczeń na ścianie, zgodnie z rysunkiem: zostanie ona zamontowana na profilu. Przyłącza się za pomocą taśmy nośnej kołki. To musi być ustawiony dokładnie na poziom, jak to będzie zależeć od jakości montażu. Profil rowków nośnikiem kładzie się stojak - później będzie nieruchomych półek poprzeczki szuflady i inne układy magazynowania (za pomocą śruby).

Płyty gipsowo-kartonowych trzeba wyciąć na rysunku, tak aby miały odpowiedni rozmiar i kształt.

Ponadto, garderoba z płyt gipsowo-kartonowych mogą być ozdobione wstawkami lustro, które optycznie powiększają przestrzeń w sypialniPonadto, garderoba z płyt gipsowo-kartonowych mogą być ozdobione wstawkami lustro, które optycznie powiększają przestrzeń w sypialni

GCR jest zamocowany wewnątrz ramy za pomocą śrub. Należy to zrobić ostrożnie, aby nie naciskać materiał. Advance powinien rozważyć wszystkie komunikaty (dressing może przejść rur grzewczych, instalacji elektrycznej, etc.).


Dalsze działania są wykonywane przez następującego algorytmu:

 1. W przypadku urządzenia do izolacji akustycznej, w opatrunku, zewnętrzna strona osnowy układa się wełnę mineralną, polistyren lub inne materiały ogrzewania.
 2. Również opatrunek wymaga okablowania. Para placówek oraz liczbę otworów do oświetlenia w pomieszczeniu są niezbędne. Okablowanie jest określone na podstawie suchej zabudowy, armatury i podtynkowe do materiału łatwo.
 3. Kolejny etap - osnowa poza poszycie z płyt gipsowo-kartonowych. Kiedy poszycia ramkę raz konieczne jest, aby wziąć pod uwagę lokalizację drzwi, elementów dekoracyjnych i innych przedmiotów na ścianie GCR.
 4. Dalej - Montaż drzwi. Do zaprawiania prostokątnym lub trójkątnym kształcie byłby najlepszym COUPE drzwi, kwadratowy pokojowe mogą być rozdzielone i drzwi rozwieranych. Aby zapisać się na montaż drzwi, szerokość otworu może być montowany plastikową półkę i powiesić swoje tekstylia.
 5. Ostatni etap polega uszczelniania powierzchni płyt gipsowo-kartonowych i przygotowania do wykończenia.

Pod względem konstrukcji byłoby dobrym rozwiązaniem, aby nie dostarczyć garderobę o ogólnym tle sypialni i umieścić swoje ściany, jak i pokoju. Taki proces przejdzie organicznie opatrunku do przestrzeni wewnętrznej oraz zwiększenie Wizualnie (jeśli to konieczne).

Jak zainstalować garderobę w sypialni z płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Zaprojektowany i zmontowany opatrunek gipsowa siebie, można zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. Sekcja przechowywania mogą być wykonane na zamówienie w specjalnym projekcie, ale jest to bardziej opłaca się zbierać projekt z własnych rąk, przy użyciu materiałów ze starej szafy. Projekt, eksperyment, wykorzystywać swoją wiedzę i wyobraźnię, a także informacje z Internetu. Najważniejsze - nie bój się, i będzie sukces!

Przykłady opatrunku wykonane z płyt gipsowo-kartonowych z rękami (zdjęcie)

14-2 8dizaynspalnisgarderobnoy 23s-copy-1024x683 131 14-4 1259-1 310 1920x1080resizeinterior48205851416942467 2139 5655

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map