Sypialnia w japońskim stylu: atmosfera Wschodu własnymi rękami

Sypialnia w japońskim stylu: atmosfera Wschodu własnymi rękami

12 October 2017Sypialnia w stylu japońskim zawiera minimum dekoracji i wygląda lakonicznieSypialnia w stylu japońskim zawiera minimum dekoracji i wygląda lakonicznie Sypialnia - jest to najbardziej przytulne i atmosfery pomieszczenia w domu. Szczególną uwagę należy zwrócić na właściwą organizację przestrzeni. Poprzez wprowadzenie w najdrobniejszych szczegółach może drastycznie zmienić wygląd pomieszczenia. Kierunek Wschód może poprawić energię w pomieszczeniu, w którym człowiek odnajduje swoje zbawienie po ciężkim dniu pracy. To właśnie w tym pomieszczeniu można w pełni odpocząć i zrelaksować ciało i duszę.


projekt sypialnia w stylu japońskim: ważne punkty

wschodnia filozofia ma na celu zjednoczenie duszy z natury. To, co leży u podstaw japońskiego minimalizmu są aktywnie realizowane we wnętrzu. Tylko kilka podstawowych kolorów, proste i nieskomplikowane kształty i materiały naturalne - tak można krótko opisać ten kierunek projektowania.

Aby umówić się na mieszkanie w tradycyjnym japońskim stylu, trzeba naprawdę kochają kulturę tego kraju. Dokonując pokój z ich rąk nie trzeba polegać wyłącznie na zdjęciach, ważne jest, aby rozważyć pewne zasady.

Jako ozdoba do sypialni japońskiego stylu malowidła tematyczne są idealnymi i malowane fanówJako ozdoba do sypialni japońskiego stylu malowidła tematyczne są idealnymi i malowane fanów

Kluczowe aspekty charakteryzujące japoński styl w sypialni:


  1. W sercu kierunku wschodnim jest minimalizm. Przejawia się to w kombinacji kolorów mebli, korzystanie z akcesoriów. Negatywna energia zgromadzona w sali, pozostanie tam ze względu na dużą liczbę przedmiotów. Więc uniknąć bałaganu w pokoju.
  2. Funkcjonalność sypialni. Konieczne jest, aby poprawnie wpisać meble pokój (łóżko, szafa, lustro, szafki nocne - to minimum konieczne), tak że przestrzeń została zapchane. Jeśli jest to niemożliwe, aby umieścić żądany organiczny projekt zamienia przeciążony i w rezultacie, nie jest naruszeniem pierwszej pozycji na liście.
  3. Harmonia z naturą. Priorytetem użycia wyłącznie z naturalnych materiałów. Na poziomie podświadomości, naturalne kolory i tekstury przyczynić się do pełnej jedności z ciałem i duszą.
  4. Szybka transformacja pokoju. Jak wiadomo, japońskie domy posiadają unikalną cechę: są one niczym domek z kart, składają się z paneli, łatwo transponowane do innej lokalizacji. W rzeczywistości, jeden pokój może być przekształcona w kilku innych. Jest to zasada powinna być stosowana w mieszkaniach miejskich.

W odniesieniu do ostatniego punktu, o dramatycznych zmian w przestrzeni, jak w japońskich domach i może być mowy. Ale jest to świetna alternatywa - zastosowanie przesuwnych drzwi wewnętrzne i partycji. Są one wykorzystywane do stref przestrzeni i idealnie wyznaczają przestrzeń.

Brak kolorowe kwiaty w pokoju z stylu japońskim. Jasne i krzykliwe kolory niekorzystnie wpływać na zdrowie człowieka, nie dając naprawdę odpocząć i cieszyć się z pokoju. Tylko łagodne, spokojne, pastelowe kolory.

Sypialnia w stylu japońskim: zalecenia dla kończąc zdjęcie ilustracyjnych

Każdy projekt pokój obejmuje zewnętrzne poszycie z trzech elementów: podłogi, ściany i sufit. Odpowiednia kombinacja materiałów i kolorów sprawia, że ​​jest możliwe, aby wnętrze ekskluzywne widok wybranego stylu.

Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie tapety z wizerunkiem wiśni w sypialni, wykonany w stylu japońskimDoskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie tapety z wizerunkiem wiśni w sypialni, wykonany w stylu japońskimPo ukończeniu obiekty stosować się do następujących zasad:

  1. Podłoga powinna być wykonana z drewna. W takim przypadku, jeśli fundusze nie pozwalają na korzystanie z materiałów naturalnych, linoleum kolorze z imitacji drewna.
  2. Ścianki wykonane są z powietrza i światła, dzięki instalacji zasłony z papieru ryżowego. W rzeczywistym wykorzystaniu takich materiałów nie jest możliwe ze względu na wydajność mieszkań (zmiany temperatury), więc są one doskonale zastąpić obrazu Mural bambusa lub boazerią. Nowoczesne rozwiązanie - przetwarzanie przez ściereczką monochromatycznym ściany.
  3. Sufit musi być całkowicie płaskie i gładkie. Aby osiągnąć ten efekt, można korzystać z sufitu stretch. Nowoczesne technologie pozwalają na zastosowanie obraz płótno. W szczególności nadaje się do sypialni Zdjęcie odpowiadającej wschodniej tematu do max odtworzyć wnętrze sypialni.

Jeśli zastosujemy się do wszystkich powyższych warunków, a następnie stosując odpowiednie akcesoria i meble uzyskać bardzo romantycznej sypialni, które nigdy nie będą się nudzić dwie kochające serca.

Aby nie zaśmiecać stoły, dostać stolik nocny. Jest to wygodne, aby znajdować się rzeczy, a on nie będzie wchodzić w drogę.

wnętrze sypialnia w stylu japońskim

Dbałość o oświetlenie. Sypialnia - miejsce dla prywatności i relaksu, a tym samym nadmierną ilość światła nie jest w tym przypadku. Jeśli pokój ten jest używany jako salonie, to należy rozważyć oddzielnego pokrycia, realizowany za pomocą przełącznika.

Sypialnia w japońskim stylu jest idealnym miejscem na niskim łóżku bez nógSypialnia w japońskim stylu jest idealnym miejscem na niskim łóżku bez nóg

Jeśli chodzi o meble, powinny być funkcjonalne, ale jednocześnie nie pretensjonalne i proste. Od japońskiego spać na podłodze w małym materacu (futon), a nowoczesny design znajduje odzwierciedlenie. Niskie łóżko bez nóg idealnie pasować do wnętrza. Kilka stoliki i mała szafka - co jest potrzebne do wygodnego życia? Warto zauważyć, że meble powinny być proste formy i naturalne drewno.

Projektanci starają się dokładnie odtworzyć sypialnia w stylu japońskim w rosyjskich mieszkań, uciekać zainstalować specjalną konstrukcję - platforma, na której umieszczony jest materac. Wizualnie wydaje się, że łóżko jest na podłodze.

Jeśli wszystko rejestracji podlega ścisłym wykorzystaniu wyłącznie naturalnych materiałów, dotyczy to również wybór zasłon. Pełnią ochronną sal, zakamarkach ukrywa się przed wzrokiem ciekawskich w każdej chwili. Zasłony powinny być odporne na światło, ale zgodny z ogólnym wzorem i być w jednym kolorze ścian i sufitu.

Photo Sypialnia w stylu japońskim z rękami: Wschód atmosfera w mieszkaniu

W każdym projekcie, przywiązuje się wielką wagę do szczegółów. Na przykład, dodać niezbędne atrybuty, podkreślając kulturę orientalną podczas dokonywania sypialnia w stylu japońskim. To może być wentylator, miecze i sztylety, mocowane na ścianie, talizmany i statuetek, duże lalki na półkach. Nawet pościel można kupić w odpowiedniej dziedzinie z wizerunkiem bohaterów.


Japoński styl doskonale nadaje się do małych sypialni, ponieważ wiąże się z zastosowaniem minimalnej ilości mebliJapoński styl doskonale nadaje się do małych sypialni, ponieważ wiąże się z zastosowaniem minimalnej ilości mebli

Urzeczywistniającym sypialnia w stylu japońskim, nie zapomnij dodać w szczegółach pokoju, takie jak:

  1. Mały sztuczny wodospad lub akwarium. Woda - symbol wpływów podaży pieniądza, więc bardzo często te elementy można znaleźć nie tylko w orientalnym wzorem, ale sypialnie oraz z innego kierunku.
  2. rośliny doniczkowe. Zaleca się, aby kupić prezent, bonsai - bonsai. Ale niewiele osób może znaleźć czasu, aby dbać o tych roślinach, więc najlepiej jest zrobić zwykłe doniczkowe kwiaty.
  3. Zdjęcia z japońskich znaków. Pełny widok na zewnątrz pomieszczenia jest tworzony przez dodanie obrazu wiśni lub tradycyjnych znaków.

Akcesoria, które muszą być obecne w japońskich wnętrz - pachnące świece. Pozycja ta nie jest wymieniona w ogólnej liście, ponieważ nie każdy jest przyjemny aromatyczny. Ale rozprzestrzenia się zapach świec jest w stanie ukoić lub dostosować na romantyczny wieczór, w zależności od smaku.

Lekka sypialnia w stylu japońskim (wideo)


Japoński styl, choć nie ma wielu fanów, jest nadal używany do zamiany mieszkań Rosjan. Powody wyboru nie jest podane na korzyść sypialni projektowych, prosta - brak wymiarów dla realizacji pomysłów i wysokie koszty materiałów naturalnych. Mały pokój jest naprawdę nie nadaje się do stylu japońskim, ponieważ konstrukcja sugeruje, przestronność i swobodę.

projekt sypialnia w stylu japońskim (wnętrze zdjęcia)

18c9a4aa63a37287c68272b8c608c2ef-211914 113 377cbd024ad9e7aaa91797e640d0b6e1 1920x1080resizeinterior2282132475602036 1920x1080resizeinterior22901324626558 1920x1080resizeinterior45611329435279 1920x1080resizeinterior25223901384969732 1920x1080resizeinterior49791881418815070 1920x1080resizeinterior44545831413036744 1920x1080resizeinterior59218351428426898

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 71

map