Światło i dusza sypialnia w stylu country: 6 kierunków

Światło i dusza sypialnia w stylu country: 6 kierunków

12 October 2017Sprawiają, że sypialnia przytulny i atmosferyczne stylu country helpDokonaj sypialni przytulne i kameralne pomocy kantriBabushkin stylu dom w miejscowości, znane od dzieciństwa zapach ziół i specjalny smak - to jest coś, co jest tak blisko w stylu country. W rzeczywistości, ten styl etno-narodowy, więc mogą się różnić od kraju do kraju. Oraz w celu przemieszczania się z dala od miejskiej rzeczywistości, możemy przynieść trochę kraju, w jego sypialni.


wnętrze sypialnia w stylu kraju

W stylu country jest również nazywany wioskę, i nie bez powodu - to był typowy dla wsi tego stylu projektowania z uwzględnieniem wyłącznie naturalnych materiałów.

Co ciekawe, kraj ten otrzymał wiele różnych kierunkach, w zależności od pochodzenia etnicznego:

 • włoski;
 • niemiecki;
 • angielski;
 • Francuski (aka Provence);
 • USA;
 • Śniadanie (znany również jako Chalet).

Umeblować sypialnię w stylu country jest lepiej używać tylko naturalnych materiałów organicznych,Umeblować sypialnię w stylu country jest lepiej używać tylko naturalnych materiałów organicznych,

Interesujące jest to, że mimo wspólnych korzeni wsi, we wnętrzach nich zaczęła przynosić dane specyficzne dla danego kraju. Więc nie było wiele obszarów, z których niektóre stały się już odrębnego stylu, takie jak Prowansji. Do wnętrza sypialni było bardziej komfortowe, wystarczy przynieść stylu nutami kultury narodowej.


Rustykalny styl polega mety praktyczność, materiały naturalne, wygodne meble, naturalne odcienie i dużo światła.

projektowanie sypialni w stylu kraju

Podobnie jak w przypadku wszelkich innych stylów, kraj ma swoje charakterystyczne cechy.

Zwykle jest:

 • Zadowoleniem obecność pożaru;
 • Obfitość wyrobów włókienniczych;
 • Akcesoria wykonane własnymi rękami;
 • Kute meble żelaza;
 • dania proste;
 • Obecność nietypowych systemów przechowywania - skrzyń żelu;
 • Maksymalnie naturalnych materiałów.

Sypialnia kraj pasuje idealnie, ponieważ stworzy niepowtarzalną atmosferę komfortu. Nietypowo wyglądają różne pokrowce, obrusy i zasłony, które są wykonane w jednym stylu, koloru i z tego samego wzoru.

Specjalna komfort w sypialni w stylu kraju tworzy ciekawe i niezwykłe tkaninySpecjalna komfort w sypialni w stylu kraju tworzy ciekawe i niezwykłe tkaninyNajbardziej aktualny wystrój - dziane rzeczy z ich rąk. To może być nie tylko obrus koronki, a nawet wystrój dla kinkiety. Dostępność maty łóżko również mile widziane. motyw rustykalny dozwolone również. Rude łóżko, niezbędnym minimum materiałów wykończeniowych - wnętrze w stylu Dom w głębi lasu gotowy!

Jeśli w sypialni znajdują się elementy drewniane (belki na suficie, meble), faktura drewna nie trzeba chować się za farby. Wręcz przeciwnie, konieczne jest, aby podkreślić i atrakcją. Mały trick - belki na suficie mogą być wykonane z poliuretanu i tekstura drewna dodane za pomocą folii z nadrukiem fotograficznym. Tematem będzie i motywy kwiatowe. Kraj przynosi osoba bliżej natury, z powrotem do źródeł i korzeni. Dlatego wszystko, co jest charakterystyczne dla natury, będzie miejsce w kraju.

Sypialnia kraj: wybierz kolor

Ten styl charakteryzuje się masywne meble i wysokiej jakości, tak szerokie drewniane łóżko, idealny do wnętrza. Rodzaju powinien być tak prosty, jak na przykład, nieprawidłowości w suficie może być tylko dodatkowy nacisk, nie jest uciążliwe. Oczywiście, kominek w sypialni, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces na miejscu. Ale ogień na żywo może być i świece. Kilka dużych świec z wosku zamiast tradycyjnego oświetlenia elektrycznego sprawiają, że pokój jeszcze bardziej komfortowe, nawet przez pewien czas.

Schemat kolorów do sypialni w stylu country wybranego cicho. Nie zapominaj, że ten pokój jest zaprojektowany specjalnie dla rekreacji. Jednak styl nie oznacza obecność i liczebność jasnych kolorach.

Wręcz przeciwnie:

 • Pastelowe kolory;
 • Naturalne, naturalne odcienie;
 • Brak jasnych kolorach;
 • Neon i chromu jest usunięty;
 • Obecność drobnych wzorów i komórek.

Zaprojektować sypialnię w stylu rustykalnym projektantów zalecamy stosowanie miękkich pastelowych kolorachZaprojektować sypialnię w stylu rustykalnym projektantów zalecamy stosowanie miękkich pastelowych kolorach

Powszechnie stosowane pokrycie podłogowe podłogi. Jeśli jest, aby zrobić trochę ciemniejszy, trochę więcej światła meble będą wyglądać nieważkości. Witamy kontrast - jeśli do ściany zostały dobrane pastelowe kolory, meble powinny wybrać bardziej nasycone kolory. A jeśli ściany są ciemne, potem meble światło jest najlepszym miejscem.

Sam mebli jest również niezwykle proste - brak monogramy, ryciny i skomplikowane rysunki. Czyste linie, maksymalna funkcjonalność - to, co pasuje do stylu rustykalnym.

Tekstylia powinno być mnóstwo. Nawet zbyt wiele. Maty, serwetki, obrusy, zasłony, nawet baldachim. I wyciąganie pewnych obiektów powinna być taka sama, jak tapicerki krzeseł i obrus, serwetki i narzuty. Krzyż zachęcani haft i różne przedmioty wykonane w technice patchworku.


Zasłony powinny być lekkie, ciepłe odcienie, a całkowitą ochronę przed słońcem i prawie czarne odcienie dość charakterystyczne dla kraju. Wręcz przeciwnie, styl wiejski z domieszką Francji wyznacza romantyczny nastrój. Paweł też nie muszą być ignorowane. Można położyć dywan z wysokim stos, maty, krowa skóry. Zamiast podłogi z kamienia naturalnego, kraju pozwala na zastosowanie płytek ceramicznych. Jednak w sypialni kamiennej podłodze do niczego, i lepiej jest wybrać ciepłą odcień podłogi.

Unikalne mieszkanie w drewnianym domu w stylu country

W drewnianym domu wiejskim stylu to będzie odpowiednie dla wszystkich. Naturalne drewno, tak typowe dla tego stylu, bez zbędnych dekoracji.

Ale ściana nie musi opuścić drewna, ponieważ istnieje wiele opcji do wykańczania:

 • Dekoracyjny tynk;
 • tkanina;
 • Wkładki wykonane z kamienia lub cegły;
 • Wklejenie tapety z prostym wzorem;
 • Łącząc różne rodzaje wykończeń.

Dodatkowo można urządzić sypialnię dekoracyjnego wykończenia i ogniskoDodatkowo można urządzić sypialnię dekoracyjnego wykończenia i ognisko


Najczęściej wykonane z cegły lub kamienia wkładki były w pobliżu kominka. Dom kraj jest zawsze na miejscu, a wnętrze w stylu kraju po prostu wymaga, aby przynieść żywym ogniem w pokoju. Sufit też trzeba zwrócić uwagę - w większości ozdobione jego belek. Ale musimy być bardzo ostrożni, ponieważ położenie belek można wizualnie zmienić postrzeganie pomieszczenia. W, można użyć tynk dekoracyjny jako alternatywa - to wygląda teksturowane sufit jest nie mniejsza niż estetyczne i piękne.

W stylu country jest prawie całkowicie eliminuje stosowanie szkła we wnętrzu. Jedyny wyjątek - nie jest zbyt duże lustro w drewnianej ramie lub wikliny.

Warto również zrezygnować z wbudowanych mebli. Trend - zestaw sypialnia, zebrane z tym samym stylu i koloru obiektów. Czasami meble dać dotyk antyku specjalnie sostarivaya go sztucznie.

Centralnym tematem sypialni - łóżko. Najkorzystniej, aby wybrać model z dużym drewnem. Dodaj kolor do pomocy piękną pokryte motywami roślinnymi lub dzianiny.

Making sypialnia w stylu rustykalnym (wideo)

W sypialni w stylu kraju będzie doskonałym rynkiem zbytu dla tych, którzy, nawet pośród współczesnych miast dąży do jedności z naturą. Ten styl jest najbardziej sprzyjającą ciszy i spokoju, a także komfortowy wypoczynek po ciężkiej dni roboczych.

projektowanie sypialni w stylu kraju (zdjęcia wewnątrz)

1-1 3-1 4-1 17 19 52 123-3 187 250 5513

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 + = 23

map