Super cross-stitch duży rozmiar: 3 wskazówki dla

Super cross-stitch duży rozmiar: 3 wskazówki dla

12 October 2017Dla wielkogabarytowych haft ścieg zazwyczaj podejmowane już doświadczył poręcznyDla dużej wielkości haftu krzyżykowego zazwyczaj podejmowane już doświadczenie krzyż rukodelnitsyVyshivka - to sztuka robótki, która wymaga dokładności, wytrwałości, spokoju, harmonii. Zrobić piękny haft jest dość trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o dużych płócien. Takie hafty wymaga doświadczenia, wiedzy i umiejętności, które nie są dostępne dla początkujących, i można kupić tylko przez doświadczenie. Haft duży krzyż oznacza, że ​​wszystkie niezbędne materiały do ​​pracy, zręcznych rąk, wytrwałości i opieki. W sklepach można kupić specjalne zestawy do haftu.


Cross-stitch wysokiej rozdzielczości: niezbędne materiały

Cross Stitch - rodzaj robótek, który zyskał szeroką popularność. Kobiety zwykle zapoznać się z tego rodzaju haftu jest jeszcze w szkole. Jednak nie wszystkie z nich mogą od razu przychodzą na myśl. Bardzo często występujące błędy w technice prac doprowadzić do tego, że szwaczka rezygnuje z połowy miejsc pracy.

Przed rozpoczęciem haftowania należy zaopatrzyć się w niezbędne materiałyPrzed rozpoczęciem haftowania należy zaopatrzyć się w niezbędne materiały

Krzyża ściegu, jak w każdej innej formie sztuki, za pomocą zestawu metod i technik, które sprawiają, że praca jest bardziej wydajna, łatwa i interesująca.

 Wielkoformatowe sugeruje, że przyczyną jest brane doświadczony przydać. Jeśli z dużym haftem podjęte początkujący, istnieje ryzyko niedokończonej pracy.

Materiały niezbędne do haftu:


 • List przewozowy płótno, co sprawia, że ​​proces haftowania wygodniejsze. Po zakończeniu pracy, nić jest usuwane z obszaru roboczego włókien ciągłych na podstawie wzoru podstawowego.
 • Nić, która wykonuje przeszycia. Najczęstszym rodzajem przędzy są uważane za „nici”. Najlepiej przed wykonaniem pracy doszli do przekonania, że ​​wątek nie zanikać. Aby to zrobić, trzeba je umyć.
 • Hoop - poręczne narzędzie do utrzymywania haft. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Chociaż wiele szwaczka nie wykorzystać je w swojej pracy.
 • Igły, które mają specjalną końcówkę tępy, aby zapobiec uszkodzeniu włókien bazowych haft.
 • Wzór układ może być umieszczony bezpośrednio na podłoże i może być sporządzone na osobnej kartce papieru.

Jeśli kupujesz bezpośrednio needlewoman cały zestaw do haftu, że nie muszą się martwić o dobór wątków, wykresów i fundamentów, a zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba.

Bardzo duże przekroje schematy ściegów: ogólny schemat pracy

Duży haft wiązać sporo pracy. Przed haftem schemat staje się igieł kobiety, na jej rozwój zatrudnia dużą liczbę projektantów, którzy nie mają prawa do popełniania błędów, w przeciwnym razie haft nie będą tłumaczone na język rzeczywistości.

Zastawić piękny haft - cierpliwości i wytrwałości szwaczkaZastawić piękny haft - cierpliwości i wytrwałości szwaczkaPrzybysze lepiej porzucić pomysł, aby rozpocząć z dużym haftem. To wymaga dużo wysiłku i czasu.

Jednak doświadczeni wykwalifikowani pracownicy muszą zdawać sobie sprawę z niuansów, które uczynią piękne i wysokiej jakości haftu kłopotów i nerwów.

Niuanse i techniki, które muszą być brane pod uwagę

 • Krawędzie płótnie trzeba szyć lub leczonych specjalnym klejem - to nie rozpadnie. Działanie to jest ważne, aby wykonać w przypadku specjalnym haftem duży rozmiar.
 • Aby podzielić płótno, które pomogą Ci zrozumieć duży obraz i nie popełniać błędy, które muszą zostać poprawione. Często plandeka jest podzielone na kwadraty o wielkości 10 na 10 przechodzi przecina. Układ może mydła, ołówka markera lub nici.
 • Włókna pre lepiej osobny dla siebie.

Przed rozpoczęciem lepiej tkaniny starannie wyprasowane. Musimy pracować w miejscu, z dobrym oświetleniem, ponieważ brak światła może niekorzystnie wpływać na zdrowie oczu.

Duży haft krzyżykowy tips

Ważne jest, aby rozpocząć pracę. Nieprofesjonalny igła kobiety będzie bardzo łatwo popełnić błąd, co komplikuje pracę z programem i haftu.

Uważa się, że haft powinien zacząć od środka, wtedy łatwiej było haftowaćUważa się, że haft powinien zacząć od środka, wtedy łatwiej było haftować

Dobra rada - wykonać dodatkową kopię wzoru drukowanej. Większość hafty wymaga dużo czasu na jego realizację, gdyż tylko system może się w ruinę.

Uważa się, że haft trzeba zacząć od środka. W ten sposób możemy uniknąć wielu problemów związanych z konsekwencjami dla obrazu.

Zalety haft od środka

 • rysunek zostanie wyraźnie się na tkaninie (warto zauważyć, że sama tkanina musi być przyjmowany z rezerwy na późniejsze prace projektowe);
 • zgodne z wzorcem w środku wygodny;
 • zwykle w środku jest główną częścią obrazu, więc natychmiast rozpocząć haft być interesująca (aby znaleźć kompromis, trzeba złożyć tkaniny i papier kilka razy w ciągu pół obwodu).

Jeśli zacznie haftować obraz w środku, to jest łatwiejsze do naśladowania wzórJeśli zacznie haftować obraz w środku, to jest łatwiejsze do naśladowania wzór

Niektóre kobiety igła jest wygodne, aby rozpocząć haft w prawym górnym rogu lub niższej. Tu wiele zależy od kierunku, w którym nałożone na siebie krzyże. Jednak najbardziej dogodną metodą jest podział pracy w kwadratów.


Jak haftować duży krzyż

Istnieje kilka odmian haftów: duży i mały krzyż. Uważa się, że im bardziej zręczny szwaczka, mniejsze wybiera dla siebie krzyże.

Cokolwiek nie krzyżują embroider, najważniejsze, że szwy były w tym samym kierunkuCokolwiek nie krzyżują embroider, najważniejsze, że szwy były w tym samym kierunku

Jednakże istnieją dwie główne metody haftem krzyża:

 • angielski;
 • Duński.

Dla każdego rodzaju krzyży, dużych i małych, jest jedna zasada - górne ściegi wymagane do wysłania w tym samym kierunku.


Zestawy do haftu krzyż dużej: korzyści

Zestawy dla dużych haftów mają szereg zalet w stosunku do klasycznych zestawów. Zestawy te są na pierwszy rzut oka droższe, jednak różnica między zakupem kilka małych zestawów i jeden duży nie jest bardzo duży.

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności, można bezpiecznie przejść do haftowania dużych płócienJeśli jesteś pewny swoich umiejętności, można bezpiecznie przejść do haftowania dużych płócien

Kupić dużo pracy dla liczone krzyż może być prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach lub zamówić przez Internet zestaw. Przy zakupie on-line trzeba zapoznać się z zestawem cech ostrożnie.

Istnieje wiele producentów, którzy oferują swoje produkty. Ulubione produkty można określić tylko empirycznie.

Korzyści przeszycia dużej wielkości:

 • Wysoka rozdzielczość zapewnia kompletne dzieło, które doskonale wpisują się w ogólną przestrzeń wnętrza.
 • Duży wybór utworów, które zawierają reprodukcje słynnych obrazów.
 • Okazja do praktyki pracy z dużych objętościach.

Jakiego rodzaju haftów do wyboru, każdy decyduje za siebie. Wybierz Obraz zależy wyłącznie od osobistych preferencji większości szwaczka.

Dużych i złożonych systemów dla krzyżykowym

Pojęcie „dużym haftem” dla każdego ma inne znaczenie. To zależy od doświadczonego przydać. Po tym wszystkim, dla niektórych przeciętnego pracy może wydawać duże jeśli wziąć pod uwagę, jak długo może iść na jednym dziele haftu.

W dużych systemach często może być przedstawiona, rodzaju zwierząt lub krajobrazyW dużych systemach często może być przedstawiona, rodzaju zwierząt lub krajobrazy

Wybierz rozmiar i złożoność systemu, biorąc pod uwagę konieczność posiadania umiejętności i doświadczenia. Nie angażuj się w haft ogromnym płótnie, jeśli szwy nie są jeszcze jasne, ale ręce nie są przeszkoleni.

Duży rozmiar haftu obejmować kompleksowe systemy, które nie mogą spełnić każde szwaczka.

Przykłady dużej wielkości z skomplikowanych wzorów haftowania

 • 100 do 162;
 • 128-159;
 • 130 do 130;
 • 142 92;
 • 153 80;
 • 273 69.5.

Schematy dla tych rozmiarów może być bardzo zróżnicowany. Postać może przedstawiać lub zwierzęce motywy kwiatowe motywy religijne lub reprodukcje obrazów znanych artystów.

Cross Stitch: Świetna robota

Działa świetnie do haftu są dobre, że na dużym płótnie można harmonijnie łączyć kolory, bawić się światłem i cieniem, tworząc naprawdę niesamowite dzieła.

Na dużym zdjęciu łączy w sobie różnorodność kolorów, co sprawia, że ​​jest to prawdziwe arcydziełoNa dużym zdjęciu łączy w sobie różnorodność kolorów, co sprawia, że ​​jest to prawdziwe arcydzieło

Wybierając wiele pracy należy wziąć pod uwagę, że to będzie kosztować dość drogie. Praca z tak dużych haftów mieć twardy czas, ale efekt tej pracy jest nie do przecenienia.

Duża praca może być wykonana z różnych powodów. To pozwala, aby wybrać obraz, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdego szwaczka.

Duże motywy haftu:

 • zwierzęce;
 • warzyw;
 • Zjawiska naturalne;
 • wspaniałe;
 • Wizerunki świętych;
 • Reprodukcje słynnych obrazów;
 • Zdjęcie.

Do przeprowadzenia wielkich dzieł dogodne kupić gotowe zestawy do piłki kolory nici.

Największy haft krzyżykowy świata

Co ciekawe, największy i najpiękniejszy w świecie haftu składa się z 628 296 ściegów, zawiera 1809 kolorów, a ona wzięła w haftu szwaczka 10 lat. Haft jest scena malowane Sykstyńskiej. Występował wielką pracę Lopianovski Joanna Roberts z Teksasu.

Największy obraz na świecie jest dziesięć lat haftowaneNajwiększy obraz na świecie jest dziesięć lat haftowane

Kobiety wykonywania pracy na poszczególnych kawałków tkaniny, później Zszywanie zakończone wraz pracę. Na tworzeniu swojego dzieła, pracowała w nocy. Ten przykład może zainspirować wiele kobiet do nowych osiągnięć.

Systemy do przekroju ściegu średnia wielkość

Muliną średniej wielkości nadaje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych igieł kobiet. Dla niektórych - jest to okazja, aby podnieść swój poziom, dla innych - aby uzyskać rękę do wykonywania bardziej złożonych zadań.

Gotowe prace średniej wielkości wyglądają bardzo atrakcyjneGotowe prace średniej wielkości wyglądają bardzo atrakcyjne

Średnia haft często zawierają od 10 do 42 odcieni. To sprawia, że ​​możliwe, aby nie zgubić się w kwiatach, ale ćwiczyć umiejętność prawidłowo ustawić akcenty kolorystyczne.

Średnia schemat zazwyczaj zawierają wizerunki zwierząt, roślin, scen bajki. Zakończone prace rustykalny wygląd i delikatny.

Przybliżona wielkość przeciętnych programów do haftu:

 • 117 do 154;
 • 124 do 166;
 • 109 do 126;
 • 160 90;
 • 145 do 174.

Każdy needlewoman powinien wybrać program koncentrujący się na naszych własnych doświadczeń i preferencji smakowych.

Przekrój szwy, wykres w dużych

Krzyż szwy - nie tylko hobby, ale również rodzajem arteterapii. To pozwala wypracować swoje własne lęki, pozbyć się niepewności na własnych umiejętnościach.

Zaletą dużych systemów do haftowania, które mogą być szczegółowe i jasno zbadać wszystkie niuanseZaletą dużych systemów do haftowania, które mogą być szczegółowe i jasno zbadać wszystkie niuanse

Program w postaci dużej pomocy w celu opracowania haftu. Systemy te pomagają nie brakuje części, które mogłyby wpłynąć na jakość haftu.

Z haftem program może działać w różny sposób. Znowu chodzi o osobiste preferencje. Ktoś cierpi rysunek bezpośrednio na płótnie, ktoś pracuje z systemem oddzielnie.

Zalety obwodu drukowanego w postaci dużych:

 • Łatwość użytkowania;
 • Dbałość o szczegóły;
 • Niski poziom zmęczenia oczu.

Krzyż szwy - sztuka, która rodzi wiele arcydzieł, które mogą być dumni z każdej szwaczka.

Cross-stitch duże (wideo)

Im więcej sztuczek i niuanse needlewoman wie, tym lepiej dla jej pracy, tym bardziej piękny haft na wynik końcowy. Nie bój się podjąć pracę z haftem dużych rozmiarów, ponieważ przezwyciężyć swoje lęki i lenistwo, aby pomóc rozwijać wolę i wytrwałość. Krzyż szwy - całe dzieło sztuki, które mogą być realizowane w pełni, dużym płótnie.

Haft duży krzyż (zdjęcia)

024fb43c14049eaf896de82dd13245aa 39cd1bdd16757dcba4b3667015a278e1 67 0110ab1966a70ef663fb45ff3f35cb32 1184bengalskijtigr 11111 502 14057-0b 30213 320623

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2

map