Sufity z oświetleniem LED: wygodne i oszczędne

Sufity z oświetleniem LED: wygodne i oszczędne

12 October 2017Lampy LED wiszące ekonomiczny, bezpieczny, bardzo trwały, łatwy w obsłudzeŚwiatła LED wisiorek opłacalne, bezpieczne, mają wysoką wytrzymałość, łatwy do ekspluatatsiiOsveschenie biura, mieszkania lub domu - nie jest ostatni punkt w projekcie. I to nawet nie w tej samej wysokiej jakości światła, choć jest to oczywiście główny wskaźnik, jest również atrakcyjny wygląd oraz szereg cech, które mogą mieć wpływ na rachunki za energię elektryczną.


Chociaż światła LED są stosunkowo nowe, udało im się wygrać niszę, i wiele innych opcji prasowe - te same żyrandole. Sufity z oświetleniem LED charakteryzuje się łatwością montażu i uniwersalność, która pozwala na zainstalowanie ich w sufitach każdego typu. Ponadto, mogą one być wykorzystane do odtworzenia dowolnego obrazu, który będzie tylko podkreślić indywidualność domu projektu.

Zalety oświetleniowym LED sufitowe

Lampy te mają wystarczająco szeroki zakres zastosowań.

zalety:

 • oświetlenie jakości;
 • zwartość;
 • Oszczędne zużycie energii;
 • Długa żywotność;
 • Brak hałasu podczas lamp grzejnych i eksploatacji.

Płaskie lampy sufitowe są idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeniach z niskimi sufitami, które zapewni nie tylko dodatkowy zasięg, ale również wizualnie zwiększyć pokojuPłaskie lampy sufitowe są idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeniach z niskimi sufitami, które zapewni nie tylko dodatkowy zasięg, ale również wizualnie zwiększyć pokoju


 Lampy sufitowe tego rodzaju są bardzo interesujące dla konsumentów i bardziej ze względu na płaską konstrukcję, która jest teraz w modzie. Jednak nie jest sam fason. W małych mieszkaniach, gdzie sufit jest dość niska, jest to szczególnie ważne.

podświetlenie LED można „naprawić” sytuację - wizualnie sufity będą wyższe.

Ważnym szczegółem jest fakt, że dane z obowiązującymi lampy w praktycznie każdym środowisku. Lampy mogą być obsługiwane nawet przez całą dobę, bez lęku, bo przegrzać lub zbyt dużo koszty energii elektrycznej.

Rodzaje LED oprawy na suficie

Oświetlenie takiego planu są różnego rodzaju.Gatunek:

 1. Wbudowany;
 2. Ukierunkowane. Stosuje się w przypadku, gdy trzeba oświetlić pewien obszar, czy na ulicy lub w pomieszczeniach zamkniętych. Lampa ta służy jako reflektor. Nadaje się do jasnych obszarach celnych, obszarów podmiejskich, wiejskich domów, okien, etc.
 3. Fałsz.

Nazwy pierwszych i trzecich punktów mówią same za siebie.

Uwydatnić zalety i wady łatwo usunąć za pomocą reflektorów LED, które tworzą atmosferą pomieszczenia Uwydatnić zalety i wady łatwo usunąć za pomocą reflektorów LED, które tworzą atmosferą pomieszczenia

Ogromny wybór władzy pomoże Ci w podjęciu właściwej jakości światła do ciebie. Jeśli chodzi o oszczędność energii elektrycznej, można zapomnieć o tym do tej pory, bardzo odpowiednim momencie, na zawsze.

Lampy można odebrać żadnych cech konstrukcyjnych stropu - wszystko jest na długi czas.

Tak że typ sufitu w domu, w tym przypadku nie odgrywa żadnej roli.

Rodzaje lamp do rodzaju stropu

wyróżnia się:

 • Armstrong. Jak wiadomo, maksymalna, a nie po prostu tarcia, która jest zamocowana do sufitu i dodaje paneli lub urządzeń, w tym przypadku, diody kwadratowe komórki. Według montażu znaczy mogą być wpuszczone, rzutnik, rzutnik i uniwersalne.
 • Dla listwowych sufitów. Taki strop składający się z listew z aluminium. Tu stosowane są lampy i punkt modułowe. Lampy użytku modułowe wykonane przez bardzo długi korytarzy biurowych.
 • sufit napinany. sufity nie mogą one wytrzymać temperatur powyżej 70 ° C, więc jest lampy LED są najlepsze rozwiązanie tego rodzaju stropu, w przeciwieństwie do, powiedzmy, ten sam atom fluorowca. Brak promieniowania UV i promieniowanie IR takich stropów roztwór śmiertelne. Ponadto światła te nie zawierają rtęci.
 • Do sufitów podwieszanych. oświetlenie LED dla tego typu sufitu - to bardzo dobre rozwiązanie. Można zrobić różne rodzaje oświetlenia. E jak to zależy od wyboru LED i sterownika (jeśli kolorowe diody LED). Oświetlenie może być wylana być kolorowe, itp Dodatkowo, lampa może być zarówno obrotowe i nieobrotowe.
 • griljato sufit. Pułap ten jest strukturą kumulatywne płyt siatki, które są łatwe do mocowania osprzętu. Modułowa lampy LED może być używany, który wygląda bardzo podobnie do oświetlenie sufitowe Armstrong.

Nie zaleca się zwiększenie obciążenia na sufitach regałowych ze względu na duże przedmioty, więc najlepszym rozwiązaniem konstrukcja - downlight LED Nie zaleca się zwiększenie obciążenia na sufitach regałowych ze względu na duże przedmioty, więc najlepszym rozwiązaniem konstrukcja - downlight LED


Dioda LED świeci na suficie - najbardziej efektywny opcją oświetlenia, a najbardziej obowiązującym obecnie. Przynajmniej w terenie jest teraz naprawione.

Podświetlenie LED na suficie: tanie i smaczne

Podświetlenie LED na suficie jest obecnie szeroko stosowane w mieszkaniach i domach. Łapówki także to, co można zrobić z rękami.

Rodzaje podświetleniem LED:

 1. Ogólne. zamontowany sufit wbudowanym oświetleniem lub wisiorek zamontowany.
 2. Target (lokalne). Ten kierunkowe oświetlenie dla danego obszaru.
 3. Projektant. To światło zapewnia komfort, wygodę oświetlić pomieszczenie. Najbardziej popularne urządzenie jej oświetlenie jest bardzo popularny oświetlenie wzdłuż konturu (obwodowej). Ten problem rozwiązuje się za pomocą taśmy LED.

Taśma LED jest tani, jego żarówki zużywają bardzo mało energii. Taśma jest tak proste, jak podłączenie do, a sama roślina.


Presets dla takiego pokrycia można kupić w sklepach.

Zestaw będzie kosztował niedroga, obwód jest załączony.

Wybór lamp LED sufitowe (wideo)

Profil sufitowy LED

Różne rodzaje taśm LED umożliwiają podkreślenie Kanałowe, to lepiej zrobić w parę z akcesorium, którego profil jest o nazwie LED.

Jakościowej podświetlenie LED, specjalnego profilu aluminiowego.

Profil ten zapewnia możliwość podkreślenia wszędzie, czy to sufit, wnęka w ścianie, schody, itd. Profil spełnia kilka funkcji.

Przypisywanie profili:

 • Aby dokonać instalacji jakość oświetlenia, ponieważ jego powierzchnia jest czysta i gładka. W profilu można łatwo zamontować taśmę.
 • Pracować w trybie grzejnika, aby zapobiec przegrzaniu taśmy. Czynnik ten pomaga przedłużyć żywotność taśmy LED.
 • Dokonywanie bardziej estetyczne oświetlenie, kiedy obecność ekranów, dyfuzory.
 • To upraszcza tworzenie różnych dekorów, w wyniku, wnętrze staje się wyjątkowy.

Biorąc pod uwagę korzyści wynikające z wbudowanych profili aluminiowych stosowanych w montażu lamp LED, mogą zapewnić bezpieczne oświetlenie sufitowe lub drabiny w nocyBiorąc pod uwagę korzyści wynikające z wbudowanych profili aluminiowych stosowanych w montażu lamp LED, mogą zapewnić bezpieczne oświetlenie sufitowe lub drabiny w nocy

profile mocujące mogą być różne.

Profile są dostępne w różnych wersjach:

 1. Rogu. Z reguły są one wyposażone w odczepiane soczewki.
 2. Embedded. Używane, gdy jest to niezbędne do połączenia płyt wiórowych i płyt kartonowo-gipsowych. Taśma jest zamontowany w miejsce związku.
 3. Wpuszczany. Dostępne w krawędzi, która obejmuje nierównych powierzchniach w miejscu rowka.
 4. Fałsz. Można zamontować na każdej powierzchni. Profil może być zamocowany śrubami lub sklejone.

Ponadto, profil LED może być w postaci skrzyni lub listwy z otworami. To proste urządzenie znacznie ułatwia instalację oświetlenia.

Poprawnie zainstalować pasek LED: proste zasady

taśma LED przyklejony na suchej, odtłuszczonej, płaskiej powierzchni, bez występów, w kontakcie z którą taśma może być prowadzone brokenfooted lub uszkodzeniu.

Przed rozpoczęciem montażu trzeba usuwać warstwę ochronną z tyłu taśmy. Taśma powinna być naniesiona warstwa kleju na powierzchni styku, a następnie sprasowywać z użyciem niewielkiej siły z mocowania w tym miejscu na kilka sekund.

Umiejętne gospodarz łatwo montuje taśmy LED, ze względu na swoją specyfikę i stosując się do pewnych zasadUmiejętne gospodarz łatwo montuje taśmy LED, ze względu na swoją specyfikę i stosując się do pewnych zasad

Promień pękanie taśmy LED nie powinien być mniejszy niż 2 cm, aby uniknąć jej uszkodzenia.

Przy montażu konieczne jest, aby wziąć pod uwagę następujące elementy:

 • Aby zabezpieczyć taśmę przed uszkodzeniem;
 • W przypadku podłączenia do spełnienia wymogów bezpieczeństwa elektrycznego;
 • Ważne jest, aby przestrzegać biegunowości podczas łączenia;
 • Przy wyborze źródła energii, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę margines mocy 25 procent;
 • Jeżeli powierzchnia styku taśmy LED metalu, a następnie w wymaga uszczelkę instalacji.

Należy pamiętać, że taśma LED należy montować celowo bo z obszarów oświetlenia zależy nie tylko od jakości oświetlenia, ale również spektakularny projekt pokoju. Kierunek oświetlenia zależy bardzo wiele, i aby uniknąć irytujących zmian, należy wziąć pod uwagę wszystkie naraz.

Na przykład zaokrąglenie zakrzywionych powierzchni lepsze naklejek prostopadłą do sufitu. Łatwiej jest utrzymać promienie i nie łamią torach taśm LED.

Ponadto, niewłaściwy wybór kierunku światła ujawni wszystkie wady sufitu, aż do prochu, a nawet odciski palców. Jeśli taśma jest zbyt blisko sufitu „jeść” strumienia świetlnego sufitu. Najprawdopodobniej przed kleju powinna trochę poeksperymentować, aby uniknąć irytujących błędów.

Instalacja świateł LED (wideo)

Podsumowując. Chciałbym podsumować to, co zostało powiedziane. Te oprawy są przeznaczone na każdej konstrukcji stropu. Czy chcesz mieć możliwość, aby ich montaż własnych rąk, ponieważ nie jest tak skomplikowane. Zestaw do światła - więc zaoszczędzić sporo pieniędzy na wynajętych specjalistów pracy. Połączenie nie spowoduje zbyt wiele trudności. I wreszcie, aby zweryfikować doskonała konstrukcja tego typu oświetlenia wystarczy spojrzeć zdjęć i materiałów wideo. Że do czasu stwierdzenia właściwości technicznych, więc o ogólnie stałych zawodowców! W ogóle, bez dalszej zwłoki, konieczne jest, aby zastanowić się nad tym wszystkim, wszystko trzeba kupić i zabrać się do pracy!

konstrukcja sufitu z podświetleniem LED (zdjęcie wewnątrz)

1 5e6e50a5a29f77219e15f457cc6ab6c4175ddaa6 36 7c48a6161a178a7179e51be34fb15a52 8c75be0cec44f0fb487b14e03ef5e6a6 113a10c31574enl 15107 618 5252 14026509282

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 + = 95

map