Sufity w sypialni: 7 wspaniałych pomysłów

Sufity w sypialni: 7 wspaniałych pomysłów

12 October 2017Sufit w sypialni - to ważny element dekoracji, które mogą być ładowane w godzinach porannych i mieć pozytywny nastrój roboczySufit w sypialni - to ważny element dekoracji, które mogą w dodatnim ładunkiem rano i dać pracę nastroenieKto może powiedzieć, dobrze, że dobrze, o tym mówić, bo w sypialni, my naprawdę nie patrzeć w sufit, bo jesteśmy już tam sen. Tak, to prawda, ale nie do końca. Oczywiście, pół godziny przed pójściem do łóżka i pierwszych minut po porannym wake-up, widzimy sufitu. Nawet w tym krótkim czasie, chcąc nie chcąc, badania na „dach” naszej sypialni, może źle wpływać na normalne pójściem do łóżka, albo rano, nastrój pracy.


Tak więc, sufit w sypialni - to nie tylko ważny element wnętrza, ale również, w pewnym sensie, stymulantem naszego dobra, lub odwrotnie, zły nastrój.

Co lepiej zrobić sufit w sypialni: sprawa gustu i budżetu

Dokonywanie pułapu sypialni, może być tak różne, że trudno wybrać.

Opcje są różne: konstrukcja sufitu, kolor - czarny jak szara jak zielony i biały. Można malować w kolorze niebieskim i różowym, a jeśli nie, w liliowy. Powłoka, jak widać, może być cokolwiek. Ponadto, sufit może być błyszcząca i matowa.

Malowanie nie zawsze może być klasyczny - to dość oczywiste.

Przy wyborze sufit w sypialni powinny uwzględniać różne parametry.


Sufity wykonane w ciemnych kolorach, harmonijny wygląd w jasnych sypialni z dużymi oknamiSufity wykonane w ciemnych kolorach, harmonijny wygląd w jasnych sypialni z dużymi oknami

Opcje:

 • Kolor. Każda osoba preferuje pewne kolory, a to pozytywnie odbija się na jego stanie. W każdym razie lepiej wybrać miękkie kolory.
 • Prostota konstrukcji. W małej sypialni z niskim sufitem, proste wzory wyglądają bardziej korzystne.
 • Duże okno w sypialni. Pozwala to na korzystanie z ciemnych kolorach, a to co zwrócić sufit.
 • Materiały. Teraz zrobić sufit niczym, dlatego konieczne jest śledzenie czystości środowiska, jak to możliwe.
 • Oświetlenie. Lampy umieszczone tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

To - podstawowe parametry, które muszą być brane pod uwagę.Sufity w sypialni i salonie: Wymagania ogólne

W nowoczesnym salonie sufit podana jest bardzo ważną rolę.

Każdy okres czasu charakteryzują się stylów. Jest teraz w modzie, powiedzmy, w kierunku odległych lat 20., na przykład, od ubiegłego wieku.

Sufit w naszych czasach jest przypisany dużo więcej funkcji niż tylko przeciętnym zasięgu i lokalizacji opraw oświetleniowych. Sufit, a ponadto może być podzielony na strefy. Na przykład, w dużym prostokątnym salonie wymaga specjalnego rozmieszczenia opraw oświetleniowych. Ponadto, aby ukryć komunikat.

Sufity, stare dekoracje - trend w modzie w sztuce projektowaniaSufity, stare dekoracje - trend w modzie w sztuce projektowania

Przykłady podsufitce oraz salonu:

 1. Podwieszany sufit;
 2. Panele drewniane z belek;
 3. Konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych;
 4. Sztukaterie.

Co do lamp, wszystko jest tworzone w odniesieniu do tej przestrzeni.

Różowa sypialnia: biały sufit i różowe

Różowa sypialnia - piękne, delikatne wnętrze dla niektórych, ale niewiele jest do zaakceptowania i nie jest interesujące - dla innych.

Jednak nie ma księgowania smaków, jak sprawa jest niewdzięczna. Co sufitów lepiej - to jak pytanie, kto jest ważniejszy, słonia lub hipopotama. Pomysły są bardzo zróżnicowane.

Różowy kolor jest uważany za kobietą, a nie na próżno. Jednak czysty różowy sypialnia nie jest dla wszystkich, a to jest bezpośrednio zależny od wieku życia.


W sypialni, zaprojektowane w podobnym stylu, różowy sufit piękny wygląd i eleganckiW sypialni, zaprojektowane w podobnym stylu, różowy sufit piękny wygląd i elegancki

więcej:

 • Różowa sypialnia najlepiej nadaje się dla małych dziewczynek. Niektóre monotonia różu można „rozcieńczyć” dywan.
 • Dla starszych dziewczynek, można połączyć kilka kolorów.
 • Wykończenie sufitu i ściany kilku odcieniach różu, garnitur, nie mogłoby być lepsze dla dziewczynki.
 • Różowy wystrój do sypialni jest najlepsza dla nowożeńców.

Jak widać, remont sypialnia, malowane w kolorze różowym, idealne dla wielu.

Strop: drewniany - a przytulniejszego sypialnia

Ludzie od niepamiętnych czasów cenione drewno jako budynek i materiałów wykończeniowych, trwałość, estetykę i naturalność.


Drewniane powierzchni dać sto punktów do wszelkich nowoczesnych materiałów.

Tak, drzewo ma szereg zalet, do których i są często wybierane, o czym świadczy wiele opinii konsumentów.

Drewno i dziś pozostaje najlepszym materiałem na suficie w sypialniDrewno i dziś pozostaje najlepszym materiałem na suficie w sypialni

Zalety drewna:

 1. Nie ma żadnych szkodliwych substancji;
 2. Powierzchnia nie wymaga nasycanie syntetycznych;
 3. trwały;
 4. To „na żywo”, czyli materiał naturalny;
 5. Łatwy w procesie;
 6. estetycznie;
 7. Drewniany strop wielki „sąsiedztwo” z innymi materiałami;
 8. Niskie przewodnictwo cieplne.

Wszystkie te korzyści stanowić podstawę do stropu drewnianego urządzenia, choć z jakiegoś powodu, wielu wierzy, że drewniany strop ma zastosowanie jedynie w kraju lub w pokojach w stylu loftu.

Dokonywanie sufit w sypialni: wszystko dla komfortu i relaksu

Podstawową zasadą sypialni - komfort i spokój. Co do sufitu, z pewnością odgrywać kluczową rolę w ogólnej wnętrza.

Głównym celem podczas dokonywania sypialni - aby zrobić miejsce na odpoczynek, tak aby było przytulne i wygodne do spania, i po prostu relaks.

Obecnie istnieje wiele wariantów dekoracji wnętrz.

Duża ilość światła punktowe na suficie sprawia, że ​​wnętrze sypialni bardziej wygodne i funkcjonalneDuża ilość światła punktowe na suficie sprawia, że ​​wnętrze sypialni bardziej wygodne i funkcjonalne

opcje:

 • Sufit podwieszany. Opcja ta nie jest najtańszy, ale do zaakceptowania, bardzo atrakcyjny wygląd. Szeroka gama kolorów pozwala zorganizować pułapów dowolnym kolorze i odcieniu.
 • Płyty gipsowo-kartonowe. Jest to bardzo często, jako opcja niedrogiego i estetycznej.
 • Drzewo. Drewno w dzisiejszych czasach luksusem. Co do zasady, to zaaranżował wnętrze wyspy, gdzie drzewa są wykończone tylko fragmenty.
 • Malowanie. Stosuje się tylko wtedy, gdy poziom bez wad sufitu. Kolor jest pożądana nie agresywne, spokojnych barwach.
 • Tapetowanie. Tapety można stosować w różnych kolorach i postaciach, połączenie. Niepożądane jest użycie więcej niż 3 kolory tapety.
 • Płytki z pianki. Jedna z najtańszych opcji, ale nie jest to najbardziej modne.

Nie jest konieczne, aby usunąć z ksiąg oświetlenie, które również odgrywają kluczową rolę. Odpowiedni żyrandol w małej sypialni. I w połączeniu z reflektorami, na przykład, świecznik można stosować w większej pomieszczenia. Nie kolidują z kinkiety i lampy stół na szafkami.

Sufity dwupoziomowe: suplementacja dla Twojej wygody

dwupoziomowe sufity w sypialni należy zorganizować w przypadku, gdy wysokość sufitu pozwala.

W pokoju z wysokim sufitem, można zorganizować i wielopoziomowe sufity - pokój korzystają tylko z tego.

Wszystko to, oczywiście, musi odbywać się w dość dużej sypialni.

Wielopoziomowe sufity można tylko wyposażyć sypialnię z wystarczającą wysokość sufituWielopoziomowe sufity można tylko wyposażyć sypialnię z wystarczającą wysokość sufitu

Zastosowanie sufitów wielopoziomowych:

 1. Piętrowe sufity pokój zmieni się nie do poznania, jeśli taki cel istnieje;
 2. Sufity trzypoziomowy może osiągnąć najbardziej niesamowite zmiany w projekcie. Huśtawki, skośna płaszczyzna, wbudowany w świetle pod kątem ostrym, a także opierając się na suficie wykonane w jakikolwiek sposób, dopóki drukowanie z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości.

Na pewno nie ostatnia rola w projektowaniu każdego projektu sufitu odgrywa podświetlenia. To, nawiasem mówiąc, jest aktywnie wykorzystywana dla sypialni zagospodarowania przestrzennego. Przy odpowiednim urządzeniu, sufit dwupoziomowy, gdy prawidłowo dobrane oświetlenie może osiągnąć skupienie się na każdym meblu uległa poprawie, tak wiele razy, wnętrze.

projekt sufit w sypialni (wideo)

Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na następujące. Jaki będzie sufit w sypialni, nie rozwiąże nikogo oprócz ciebie. A co zrobi lepiej, oczywiście, ty decydujesz. I jak zawsze, w tym trudnym wyborze artykułów pomocy, zdjęć i materiałów wideo. To pomoże Ci wybrać projekt na suficie, kolor, materiał, rodzaj oświetlenia i oświetlenia ogólnego, jak również inne opcje, które są najbardziej odpowiednie dla danego sufitu w sypialni. Ty - zwolennikiem klasycznego wnętrza, a być może - innowacyjny, na przykład, w stylu high-tech.

Sufity w sypialni (foto)

18201601251290917735 2-17659-48-5553--1-828x552 83 1477 2013-05-23korpusnaya-mebel-dlya-spalni1 1445084642dizayn-Bolszoj-spalnoy projekty-of-fałszywych sufitu-Design-idee-for-sypialni-920x690 doschatyy-podvesnoy-Potolok-v-spalnyu gallery361401 glyancevyepotolki2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 3

map