Sufity napinane ze wzoru: 6 niesamowite pomysły

Sufity napinane ze wzoru: 6 niesamowite pomysły

12 October 2017Jest to na pewno powiedzieć, że gładka powierzchnia sufitu stretch jest najlepiej nadaje się do stosowania oryginalnego zdjęciaJest to na pewno powiedzieć, że gładka powierzchnia sufitu stretch jest najlepiej nadaje się do stosowania oryginalnych stropów risunkaNatyazhnye z rysunku - to nie tylko prymitywny wzór. Idealnie gładka powierzchnia plafonów przypominające płótna malarza, i to jest dobre miejsce do badania sugerują, piękny obraz, a jeśli nie, to zdjęcie. Najnowsze technologie pozwalają nam w pełni dowolnego wzoru: nawet z kwiatami, nawet z wzorami.


Oczywiście, aby zrozumieć, w jaki sposób różnorodność może być dekoracji sufitu, to najlepiej, aby zobaczyć próbki, w celu zaprojektowania swojego mieszkania i obraz na suficie daje przyjemność w nadchodzących latach. Oczywiście, nie na miejscu do obejrzenia zdjęć i filmów.

Sufity podwieszane: obraz może być dowolny

zdjęcia sufitowe wahają się teraz po prostu ogromne. Istnieją specjalne katalogi sztuki na ten temat.

Tysiące zdjęć z katalogu do Państwa dyspozycji, a każdy z nich w zależności od życzenia mogą być we wnętrzu swojego mieszkania.

Tematy wzór może być dowolna, ale najlepiej jest szukać sufity z jasnego obrazu, lub odwrotnie, rozgwieżdżone nieboTematy wzór może być dowolna, ale najlepiej jest szukać sufity z jasnego obrazu, lub odwrotnie, rozgwieżdżone niebo


Najbardziej popularna wersja z obrazka:

 • Deszcz, jakby odciśnięte w słoneczny dzień, niebo i gałęzie drzew;
 • Wszechświat z wizerunkiem gwiazd i planet;
 • Ocean otchłań, pływające w nim wieloryby, rekiny i wiele ryb;
 • Zwierząt egzotycznych ();
 • Ptaki, owady;
 • Kwiaty są w formie kilku małych pączków, jak również pojedyncze, duże;
 • Abstrakcją.

Ponadto Twój pokój może być ozdobione różnego rodzaju ozdoby, które można również znaleźć w specjalnych katalogach. Kwiat w próg może być korzystnie połączona, na przykład, w niektórych ornamentami.

Liczby na sufitów: unikalna konstrukcja

Niezależnie od faktu, że pułapy mają wiele zalet, które są rozgrywane w końcu, kluczową rolę w wyborze wykończenia sufitu, z nadrukiem fotograficznym korzyści te znacznie wzrosły.Zastosowanie druku stał się prawdziwym przełomem w konstrukcji sufitów podwieszanych.

drukowanie zdjęć jest stosowany do różnego rodzaju sufitów napinanych.

Rysunek będzie wyglądać świetnie zarówno na płótnie matowym, a błyszczącyRysunek będzie wyglądać świetnie zarówno na płótnie matowym, a błyszczący

Rodzaje stropów:

 1. mat;
 2. błyszczący;
 3. przezroczyste;
 4. Satin.

Jest to projekt i stworzyć niepowtarzalny design. Przy pomocy różnych rysunkach mogą optycznie zwiększenia wielkości sali, która w rzeczywistości nie był stosowany.

Naklejki sufitowe: zmienić wygląd pokoju

Często lubią radykalnie zmienić wygląd swojego mieszkania.

Szare wnętrze, niestety, nie pozostawia wiele mieszkań nie ma od lat, a nawet dziesięcioleci.

Nudny wnętrze nikt szczęśliwy, a on może nawet przez lata, mają depresyjny wpływ na gospodarstwa domowe.

W ostatnich latach moda jest mocno winylu stylizacji, z których można zastosować etykiety dać stylowy różnych powierzchniach.


Sufity podwieszane z wzorem może znacznie przekształcić pokój. Na przykład motyw błękitne niebo idealny do niskich pomieszczeńSufity podwieszane z wzorem może znacznie przekształcić pokój. Na przykład motyw błękitne niebo idealny do niskich pomieszczeń

Powierzchnie te są następujące:

 • ściany;
 • Meble;
 • szyby;
 • drzwi;
 • Sufity podwieszane;
 • Dachówka.

Naklejki (naklejki), istnieje wielka różnorodność. Różne elementy mające na celu zwiększenie do wnętrza mogą być monochromatycznego folii i kolorze.

Mogą być umieszczone w określonej kolejności, od ścisłego przewidziane dla producentów i chaotyczny jak chcieli kvartirovladelets. Pocięte na kawałki, a może, z własnej inicjatywy, jak zasugerował swojej intuicji.


Wszelkie styl skorzystają z tej innowacji tylko. Oraz w celu odświeżenia wnętrza, nie koniecznie wymyślić dużą skalę naprawy własnych domów - wystarczy kupić i umieścić te obrazy.

sufity artystyczne: druk czyni cuda

Sufit artystyczny, zwłaszcza folia PCW, lub inny rodzaj elastycznego sufitu z artystycznego wizerunku. Najciekawsze sufity, oczywiście, z drukowania zdjęć.

Obrazek do drukowania zdjęć może być bardzo różny, jednak należy wziąć pod uwagę przy pewnych zasad.

Sufity napinane ze zdjęciem drukarskiej szczególnie imponujący wyglądSufity napinane ze zdjęciem drukarskiej szczególnie imponujący wygląd

przepisy:

 1. Obraz musi być zgodne z wymiarami sufitu;
 2. Obraz musi być doskonałej jakości. Odbywa się to w celu zwiększenia próbki po obraz nie traci swój wygląd.

Obraz może być stosowany w dowolnym miejscu, w dół do albumu lub czasopisma.

Szczególne wymagania dla farb. Muszą być nieszkodliwe i odporne na wilgoć. Te zdjęcia mogą być stosowane w kuchniach, łazienkach, basenach itp Powłoki te są ekologiczne rozpuszczalnikowe farby drukarskie, są szeroko stosowane w nowoczesnych drukowania. Brakuje im taki niezdrowy składnik jak ołów.

Jednakże, zastosowanie i farby fluorescencyjne. Pułap ten biały dzień, a wieczorem staje się kolor - to pojawia się obraz. Farby te są również nieszkodliwy dla ludzi.

Napinane sufity z kolorów: wiele opcji do projektowania

Coraz częściej zaczęli stosować sufity z drukowaniem sztuki fotograficznej.

Obraz może być cokolwiek, od Wieży Eiffla na zdjęciu z ukochanym kotem.

Oczywiście, to nie wyczerpuje wszystkich możliwości nowoczesnej fotografii.

Kwiat tematem jest również bardzo popularny w projektowaniu sufitów napinanychKwiat tematem jest również bardzo popularny w projektowaniu sufitów napinanych

Najczęściej powtarzające się wzory:

 • Pochmurne niebo;
 • kosmos;
 • abstrakcyjne;
 • Kwiaty.

Tak, to kwiaty zajmują ogromną niszę w ogólnej wnętrza globalnej. Pojedyncze pąki i całość kompozycji. Lilie, róże, stokrotki, chryzantemy ... To nie ma sensu, aby wyświetlić listę wszystkich rodzajów kolorów, to najlepiej, aby zbadać go na własne oczy w katalogu. Mogą one obejmować dużą część przestrzeni sufitu, ale tylko niektóre fragmenty mogą narożniki, na przykład.

Jak wybrać etykiety: wszystko jest dobre z umiarem

Wybór naklejek winylowych jest tak wielka, że ​​nie jest tak łatwo wybrać odpowiedni dla siebie.

Do waszej uwagi ogromna masa rozmaitych rozwiązań, które mogą sprawić, że Twoje wnętrze wyjątkowy.

Teraz bardzo popularne właśnie te naklejki, które świecić. dekoracji absolutnie żadnej powierzchni, a nie koniecznie tylko do sufitu podwieszanego.

Bardzo modne teraz sufitów „gwiaździste niebo”. Jednakże, naklejki, gwiazdy - to nie wszystko.

Najpopularniejsze naklejek w formie gwiazdek symulować gwiaździste nieboNajpopularniejsze naklejek w formie gwiazdek symulować gwiaździste niebo

Rodzaje elementów dekoracyjnych:

 1. Kapryśne kwiaty;
 2. motyle;
 3. abstrakcyjne;
 4. projektowanie graficzne.

Świecące naklejki są dość przystępne i dają bardzo oryginalny, niezwykły widok na suficie. Stretch sufitu - całkiem odpowiedni materiał dla takich wytwórni, a te etykiety okazją do podniesienia pułapu bardzo małe pieniądze.

Zdjęcie naklejki są jeszcze bardziej oryginalny sufit. Są one wykonane z najcieńszej folii, która daje całkowicie przylegającego do powierzchni sufitu. Naklejki można zamówić na własnych warunkach, lub wybierając żądany obraz.

Korzyści naklejki: są jasne

winylowe naklejki, jak już wspomniano, udekorować i przekształcić nawet najbardziej szarą, Lean, wnętrze.

naklejki kleju nie wymaga specjalnych umiejętności i narzędzi, wiedzy lub specjalnych.

naklejki Klej nie wymaga więcej wysiłku niż przyklejania etykiet z gumy do żucia. Jest to wystarczające, aby usunąć folię ochronną, aby dołączyć etykietę do powierzchni i wygładzenie materiału o wydaleniu pęcherzyków.

Z naklejek winylowych, można szybko i bez zbędnych kosztów finansowych do dekoracji sufitu podwieszanegoZ naklejek winylowych, można szybko i bez zbędnych kosztów finansowych do dekoracji sufitu podwieszanego

Zalety naklejek winylu:

 • Mogą być myte wodą z mydłem;
 • Jeśli naklejka zmęczony, następnie ogrzaniu suszarką do włosów, może być łatwo usunięty i zastąpiony przez inny;
 • Naklejki mają żadnego STROYMARKET;
 • Są dość tanie;
 • Ich wybór jest ogromny;
 • Są bardzo twórczy. Można udekorować pokój jak długi czas i tymczasowo. Teraz w trakcie gratulacje z okazji jubileuszu w postaci naklejki z niektóre ważne dla bohatera informacji dnia.
 • Wszechstronność. Są one przyklejone do niemal każdej powierzchni.
 • Prawidłowy wybór etykiet każdego wnętrza skorzystają.
 • Naklejką winylu można zamaskować wad sufitowych, co jest szczególnie ważne dla rozpinanego sufitu, znamienny tym, że folia jest bardzo „wrażliwe”.

Więc ka już rozumieć, naklejki - bardzo praktyczne, fit, piękne i tanie rzeczy, które można ozdobić swój dom bez wiele ten kosztach.

Sufity naciągane (wideo)

Podsumowując, należy podsumować to, co zostało powiedziane. Czasy malowane lub bielone w białych sufitów dawno minęły. Pojawiają się nowe trendy, dzięki nowoczesnej technologii. Supernova wspaniałe cechy wnętrza, dostarczyć nam sufitów obrazu. Ze względu na drukowanie wielu najdziksze fantazje stają się rzeczywistością dzisiaj. Ledwie człowiek z odległych 60-70s, można sobie nawet wyobrazić w mojej sypialni rozgwieżdżonym niebem ... Jednak czasy się zmieniają, a często na lepsze. I będzie uzbrojony w specjalnym katalogu w stanie zrobić w domu zupełnie niewiarygodną wnętrza, dzięki drukowaniu zdjęć.

Przykłady sufitów podwieszanych z wzorem (zdjęcie)

3 10 233natyazhnye potolki-s-fotopech 4 618natyazhnyepotolkisrisunkom 2943040 284179884w640h6402 284179991w640h640potphoto58 14020587994 444-1024x683

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map