The BlogSufity napinane PVC dziesięcioleci z powodzeniem wykorzystywane do dekoracji wnętrzSufity napinane PVC dla kilku dziesięcioleci z powodzeniem wykorzystywane do dekoracji pomieszczeń Historii sufitów wykracza daleko z powrotem do antyku, zaczęli organizować się w starożytnym Rzymie. Jednak PCV sufity napinane, oczywiście, pojawił się w Europie w latach 60-tych ubiegłego wieku. W naszym kraju - trochę później, jednak i w tym czasie to wykończenie sufitu sprawdził się doskonale jako nieskazitelny wygląd i trwałe, stosunkowo niedrogie powłoki. Powłoka ta pozwala w pełni realizować najśmielsze fantazje projekt, który jest z powodzeniem stosowane w projektowaniu różnorodnych dziedzinach.


PVC Film do sufitów podwieszonych: wybierz sufit

Sufit folii winylu można wytwarzać nie tylko w różnych rozmiarach, ale także w całkowicie indywidualne konfiguracji.

Film może być z różnych fakturach: matowy, błyszczący, satyna.

Wskazaliśmy najbardziej interesujących i popularnych tekstur.

Błyszczący sufit PVC pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie i daje poczucie przestronnościBłyszczący sufit PVC pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie i daje poczucie przestronności

mieszkają:


 • Sufity połysku. To właśnie z tego matki, pod względem wzornictwa, jest możliwe do osiągnięcia najbardziej interesujące efekty, biorąc pod uwagę także gamę kolorów. Niemal lustrzanym odbiciem na powierzchni sufitu jest szczególnie interesujące dla konsumenta. To, nawiasem mówiąc, przyczynia się do wzrostu pokoju wizualnej stosowany tylko taką tkaninę.
 • Sufity matowe. Są to klasyczne jeden. Pułap ten doskonale wpisuje się w każdym środowisku „bez zwracania uwagi na siebie” - to znaczy, że nie jest nacisk na suficie i mebli, różnych elementów dekoracyjnych. Na taki dach może być bez odblasków. Kolorystyka bramki.
 • Sufity satyny. W dużym stopniu przypominają matowe sufit, ale w tym przypadku ulga, bardziej gładka, a dzięki właściwościom odbijania światła, sufit wygląda idealnie biały. Ta struktura daje efekt światła odblaskowe, przy czym wstęga ma odcień perłowy.

Biorąc pod uwagę wszystkie te cechy, oczywiście, istnieje mnóstwo do wyboru, biorąc pod uwagę swój indywidualny smak.

Korzyści wynikające z rozciągania nowoczesny PVC sufitu: są oczywiste

Przed wyborem materiału do sufitów podwieszanych, powinny być szczegółowe badanie ich właściwości.

Oczywiście, absolutnie wszystko sprawa ma swoje zalety i wady. Konieczne jest jedynie, aby wybrać ten, który będzie posiadać większość parametrów.

Zalety sufitów naciąganych są oczywiste, choćby dlatego, że sprawdził się w czasie, i to jest dość duża. Nie tracą swój pierwotny wygląd całej usługi.Zalety PVC sufitów napinanych są oczywiste: wyglądają świetnie, są łatwe do czyszczenia i bardzo wytrzymałaZalety PVC sufitów napinanych są oczywiste: wyglądają świetnie, są łatwe do czyszczenia i bardzo wytrzymała

zalety:

 1. Łatwe do czyszczenia: nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi i materiałów czyszczących;
 2. Bardzo długa żywotność - 10 lat;
 3. Z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. W łazienkach, saun, basenów, itp.
 4. Straty tak niskie jak wysokość pomieszczenia - 3 cm.;
 5. Bogata kolorystyka może zaspokoić wszelkie potrzeby klientów, wybierając tkaninę dla swojej unikalnej wnętrza;
 6. Niskie koszty Matki w internecie;
 7. Proste usuwanie i nowa instalacja, jeśli to konieczne. Czasami istnieje potrzeba komunikacji pereprokladke: instalacja elektryczna, wentylacja, rury wodne, itd.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, możemy bezpiecznie dokonać wyboru pod względem materialnym rozciągnięte płótna.

PCV odcinek stropu: optymalna temperatura dla operacji

Optymalny zakres temperatury pracy sufitów podwieszanych wynosi od +10 do + 40 ° C

To właśnie w tych przypadkach, tkanina napięcie zachowuje swoją spójność i elastyczność.

Przy niższych temperaturach, materiał staje się twardszy i pęknięcia, zarówno utrata właściwości estetyczne i wydajności.

Sufity napinane z PVC mają dość szeroki zakres temperatur stosowania, jednak ustawienie wbudowane lampki, należy pamiętać, że mogą one również ogrzewać tkaninySufity napinane z PVC mają dość szeroki zakres temperatur stosowania, jednak ustawienie wbudowane lampki, należy pamiętać, że mogą one również ogrzewać tkaniny

Maksymalna według zerowej temperatury - 100 ° C, jednak w praktyce Wskaźniki powinny być znacznie niższe z następujących powodów:


 • Ciepło zawsze dąży do góry, co oznacza, że ​​temperatura w górnej części pomieszczenia jest zawsze większe niż, na przykład, w środkowej jego części;
 • Lampy sufitowe, w zależności od parametrów konstrukcyjnych może także nieznacznie zwiększyć, temp sposób operacyjny - 5-50 ° C, doprowadza się do 5 stopni w obydwu kierunkach.

Oczywiście, zakres temperatur jest bardzo nadaje się do domu, a nawet z dużym marginesem, dzięki czemu coraz większa liczba konsumentów preferują ten rodzaj dekoracji sufitu w domach i mieszkaniach.

Montaż sufitów PVC: Dokonaj wyboru

Istnieją różne sposoby montażu sufitu napięcia.

Po przeanalizowaniu materiałów na ten temat, w formie artykułów, zdjęć i materiałów wideo, można uzyskać lepsze wyobrażenie na ten temat.

Montaż sufitów napinanych jest całkiem możliwe, aby zrobić z rękami, bez zatrudniania specjalistów.

Istnieje kilka głównych typów sufitu PVC montażowe są jednak najbardziej popularnym harpun i shtapikovyIstnieje kilka głównych typów sufitu PVC montażowe są jednak najbardziej popularnym harpun i shtapikovy


metody montażu:

 1. Harpun. Ta instalacja proizvoditsyas użyciu harpuna obrzeża, który jest przyspawany do sieci. Harpun kilka systemów, chociaż zastosowanie wyłącznie do jednego systemu występuje ze wszystkich dostępnych. Musimy pamiętać, że w tym celu wszystko sprawnie, musimy dokładne, staranne pomiary.
 2. "Clothespin". Nadaje się do sufitów podwieszanych, w których stosuje szwu tkaniny. Należy zauważyć, że system ten nie jest najtańszy, ale ten projekt jest rzadko używany. Obecny rozwój odbywa się w celu zapewnienia, że ​​instalacja może działać nawet laika, ale jednak ta metoda nie zyskała szerokie zastosowanie.
 3. V. W przypadku instalacji przy użyciu klina, który jest wprowadzony do profilu i posiada tkaninę. Metoda ma zastosowanie przede wszystkim do wysokiej wilgotności. System jest dość drogie, ale również bardzo wysokiej jakości.
 4. Shtapikovy. Metoda opiera się na prostej zasadzie. Listwy przyszybowej włożony w specjalnym profilu wykonany z metalu i posiada bardzo bezpiecznie w sieci. Ta metoda jest sposobem na budżet, a zatem jest szeroko stosowane. Jedynym minusem jest tylko to częsty demontaż takiego systemu nie można zrobić, więc jeśli twoi sąsiedzi są na górze często wypełnić, należy zastanowić się, czy nie skorzystać z tej metody.

Należy zauważyć, podsumowując, że metoda shtapikovy montażu i harpuny są najbardziej dotyczy.

Aby ukryć szczelinę pomiędzy sufitem a ścianą, jest stosowany dekoracyjną wkładki, które umieszcza się w profilu.

Montaż sufitu PVC: wszystko w porządku

Montaż sufitów nie znosi pośpiechu i niespójność.

Do pracy musi być traktowana poważnie, więc nie zmienia ani psuć Płótno naciągnięte na blejtram.

Prawidłowa instalacja jest kluczem do dobrej jakości pracy.

Zgodnie z ogólną zasadą, montaż sufitów podwieszanych zaangażowany firmę do instalacji, jednak jeśli chcesz, możesz naprawić sufit PVC i niezależnieZgodnie z ogólną zasadą, montaż sufitów podwieszanych zaangażowany firmę do instalacji, jednak jeśli chcesz, możesz naprawić sufit PVC i niezależnie

Procedura instalacji:

 • Wstęga jest zamocowany kątami od kąta podstawy, a następnie, po przekątnej. Kąty ogrzewa się opalarką. Dla lepszego zrozumienia procesu, konieczne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcjami dostarczonymi.
 • Są przyłączone kątami „krokodyla” - zaciski specjalną uszczelką, co zapobiega naprężenie wstęgi przed uszkodzeniem.
 • Dalsze ogrzaniu folii z pierwszej (zasada) kąt „krokodyla” jest usuwany, i za pomocą ostrza, które prowadzą do obrzeża rowek, wstęga jest wkręcona podłużnymi.
 • Wystarczy zamocować inne kąty. Proces ten jest, co do zasady, jest prosty, ale praca jest nieco komplikuje koniec procesu i bez asystenta mieć proste - kwestia ta powinna być brana pod uwagę z góry.
 • Ponadto zamontowana za pomocą prostego ostrza.

Krok po kroku instrukcje lepiej zrozumiały, jeśli nadal odkrywać pomocniczy obraz na opakowaniu.

Zamiast jakichkolwiek otworów rozpinanego sufitu zamontowany pierścień z tworzywa sztucznego, w celu zapobiegania dalszemu rozprzestrzenianiu się suficie folia, w czasie pracy, jak i do celów dekoracyjnych.

I warto zwrócić uwagę na jedną innowację, że jeśli nie stały się domów szał, jest prawdopodobne, że wkrótce może stać. To - dekoracja ścienna folii PVC. Wzorzyste folia przymocowana do ściany, z powodzeniem zastępując tym samym stare dobre mural.

Producenci filmów: wybrać odpowiedni

Producenci folii PCV bardzo i zrozumieć, że obfitość, która zapewnia nam na rynku budowlanym, w postaci folii w rolkach - jest niezwykle trudne.

z pewnością można zaoszczędzić na marki, ale często, tani folii PVC jest złej jakości, a to jest, oczywiście, nie bez udziału chińskiego producenta. Żywotność suficie rozciąganie, co do zasady - 10-15years. Przynajmniej twierdzi większość producentów.

Oczywiście, chińskie towary jest wszechobecny, i trudno jest się poruszać. Jednak opinie konsumentów mówić o różnych rzeczach. Niektórzy mówią, że w ogóle nie jest konieczne, aby komunikować się z chińskich towarów, inni twierdzą, że nie jest produktem wysokiej jakości.

Niestety, bardzo często dają słabe jakości towarów dla pierwszej klasy europejskiej. Jak mógł zrozumieć to wszystko?

Przy wyborze sufit napinany PVC lepiej jest zwrócić uwagę na dobrze znanych marekPrzy wyborze sufit napinany PVC lepiej jest zwrócić uwagę na dobrze znanych marek

Jakość zależy od:

 1. Producent. Oczywiście, lepiej jest używać normalnej marki, na przykład niemieckiego Lackfolie firmy. Oczywiście takie sufity będzie kosztować znacznie droższe, ale będzie trwał dłużej.
 2. Jest bardzo pożądane, aby poznać skład zakupionego materiału.
 3. Jest to niezbędne w celu uwzględnienia tego parametru, jak grubość folii.
 4. Bezpieczeństwo ekologiczne. Oczywiście, każdy certyfikat można zrobić, co jest nie do odróżnienia od obecnej. Ale przede wszystkim, niektóre chińskie firmy produkować tkaniny z silnym, dosłownie odstraszający zapach. Tak więc, zanim kupisz segment lub rolki, należy przynajmniej do tej rady, choć zapoznania się z opisem tego produktu, nadal nie zaszkodzi.

Oczywiście, nikt nie chce dopłacać, a także kupić tanie towary o niskiej jakości - trzeba tak zwany „złoty środek”, jak zresztą w każdym przypadku.

Najczęściej zadawane nie lepiej byłoby zamontować sufit panelami z tworzywa sztucznego? Po tym wszystkim, plastiku, prawdopodobnie bielsze trwałe. Oczywiście, z tworzyw sztucznych jest używany przez dłuższy czas, ale być może jest to bardziej odpowiednie w łazience lub na balkonie, chociaż łazienki, opcja ta już dawno przeżyła jego użyteczność jako anachronizm. Dodatkowo, tworzywo sztuczne ma wysoki stopień zagrożenia pożarowego - tak, że wnioski nasuwają się same.

Uczenie sufity: wszystko, co musisz o nich wiedzieć (wideo)

Podsumowując, należy dodać następujące. PVC napinane sufity - to nie tylko genialny filmowy w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, a szeroka gama kolorów i odcieni, które mogą być zarówno matowe i błyszczące, a także o fakturze satyny. Tekstury satyna, w szczególności służyć imitacja Bole drogie i sufit, co bardzo ważne, sufit będzie idealny, aby utrzymać wilgoć, który posłuży się w dobrej pozycji w przypadku wycieku z powyższych sąsiadów. folia PVC pozwoli Ci zrealizować wszystkie swoje plany projektowe, które można sobie wyobrazić. Jeśli chodzi o trwałość PVC sufitów napinanych, pozycja ta nie jest również pozostawione bez opieki - takie ubezpieczenie jest długa. Więc dokonać ostatecznego wyboru, i podbić szczyt suficie!

Wzornictwo sufitów PVC (foto)

1-1 2pvh 3-1 3-2 5c174231acbdfd85365cc9712918069 6 09 1605-520 3 21da54e25827d02af4f56e0c0866867d765d4156

Leave a Comment

Your email address will not be published.

91 − = 86