Sufity napinane w apartamentach: 6 najlepszych opcji

Sufity napinane w apartamentach: 6 najlepszych opcji

12 October 2017Sufity napinane są idealne dla pięknej i wyrafinowanej dekoracji sufitu w mieszkaniuSufity napinane są idealne dla pięknej i wyrafinowanej dekoracji sufitu w mieszkaniu Prawie każdy sufit nie jest pozbawiona pewnych wad. płyta gipsowa, na przykład, nawet doświadczony rzemieślnik kit, który korzystał z bardzo drogich materiałów, to małe wady: jest głównie przejawia się w oświetleniu bocznym - wtedy widać błąd, którego po prostu nie można się pozbyć. Wytężając sufit jest pozbawione jakiegokolwiek rodzaju zaburzeń widzenia, dlatego, sufity w mieszkaniach - złoty opcja na pięknym, estetycznym wykończeniem.


Ponadto, ten typ powłoki ma inne użyteczne właściwości: może być ukryta pod wstęgi materiału kanałów wentylacyjnych, przewody instalacji elektrycznych, itp

Jak ustalić pułapy: instalację własnymi rękami

Więc postanowiłem zamontować sufity na własną rękę, to znaczy, własnymi rękami.

Aby piśmienny montażu sufitów podwieszanych, trzeba odpowiednie narzędzie do pracy.

Przed rozpoczęciem pracy z sufitów napinanych jest niezbędne do przygotowania niezbędnych narzędzi, aby sprawdzić jego serwisowaniaPrzed rozpoczęciem pracy z sufitów napinanych jest niezbędne do przygotowania niezbędnych narzędzi, aby sprawdzić jego serwisowania

Niektóre narzędzia, oczywiście, mieć każdy szanujący się gospodarz, ale dla zawieszonej instalacji sufitów to może nie wystarczyć.


Więc, niezbędne narzędzia i łączniki:

 • młot udarowo-obrotowy (udaru);
 • Poziom. Bardzo pożądany poziom laserowa, do oznaczania maksymalnej precyzji.
 • Kołki wymagany rozmiar i ilość.
 • Nóż farby.
 • Łopatka (łopatki).

Jak wiesz, nie układa się bez drabiny.

Przed zakupem szmatki, konieczne jest, aby pomiar pomieszczenia, które jest, aby zmierzyć jego obwód. Po tym zakupione składniki, na podstawie pomiarów dokonanych. Jeśli zdecydujesz się umieścić materiału PVC, trzeba opalarki, butli z gazem, w celu rozgrzania pokój.Podwieszany sufit w mieszkaniu: plusy i minusy tego wyboru

Jak zwykle, każdy rodzaj wykończenia ma swoje wady i zalety.

Najważniejsze, że plusy przewyższają minusy - że sukces każdej imprezy!

Podwieszany sufit, jak pokazuje praktyka, ma dużo Polaków, bardzo niewielu wad.

Sufity napinane nie tylko świetnie wyglądają, ale będzie służyć więcej niż jeden rokSufity napinane nie tylko świetnie wyglądają, ale będzie służyć więcej niż jeden rok

plusy:

 1. Nienaganna wygląd;
 2. Może być zainstalowany i połączony wielopoziomowych sufitów;
 3. Minimalna wysokość sufitu strata, po instalacji;
 4. Odporność na wilgoć;
 5. Konstrukcja niedrogi;
 6. trwałość;
 7. Nie trzeba być pomalowane;
 8. czystość środowiska.

Jak widać, korzyści obfitują.

Wady:

 • Kruchość powłoki. Szanse są uszkodzone przez ostre przedmioty, nawet podczas gry dla dzieci.
 • Jeśli sufit jest zainstalowany nieprawidłowo, to nie będzie trzymać wodę.

Zatem, 8: 2, "plus" - ołowiu!


Jak są sufity w mieszkaniu: w zależności od rodzaju tkaniny

Wybór sufitów podwieszanych, w zależności od ich rodzaju, jest wystarczająca.

Sufity satynowe są dzisiaj bardzo popularne, ponieważ są one odpowiednie do każdego wnętrzaSufity satynowe są dzisiaj bardzo popularne, ponieważ są one odpowiednie do każdego wnętrza

rodzaje:

 1. Połysk (Lac). Sufit powiększa wielkość pokoju, co jest bardzo ważne, ponieważ obudowa z niskimi sufitami obfitują oraz błyszczącego sufitu będzie ci pomóc, jeśli sufit baza w mieszkaniu zbyt mała. Jest to efekt odbicia.
 2. Matt. Takie stropy są klasyki, nawet konserwatyzm. Ten rodzaj sufitu różni się lekko chropowatą powierzchnię i tworzy wrażenie perfekcyjnie pomalowane sufity. Absolutnie żadnego efektu odbicia. Tańsze niż błyszczące.
 3. Satin. Łączy w sobie najlepsze strony matowego i błyszczącego sufitu. Wygląda lepiej niż na mat. To odbija światło. Pułap ten jest idealny do sypialni.

Satyna sufit nadaje się do każdego pomieszczenia końca.


Błyszczący sufit daje lekkość pokoju i niepowtarzalny urok. Pokój wygląda bardziej przestronne, skutecznie ukrywając niedoskonałości małych pomieszczeń.

Sufity satynowe są bardzo ciekawe, i pod różnymi źródłami światła wyglądać inaczej.

Sufity napinane we wnętrzu mieszkania: zachęcanie różnorodność

Odmiana sufity czasami przynosi przyszłość swojego właściciela do zadyszki, zwłaszcza gdyby długo badali źródeł informacji, takich jak zdjęcia, a także zdjęcia i wideo materiałów.

Odnowiony apartament - to, oczywiście, zakres działań, w których ważne jest absolutnie wszystko. Ale, widzisz, sufit, zwłaszcza napięcie - jest to specjalna część naprawy, pewnego skórkę. Dlatego coraz więcej ludzi go zainstalować podwieszane sufity.

Sufity napinane są zróżnicowane i pomoże stworzyć dowolny wystrój w pokojuSufity napinane są zróżnicowane i pomoże stworzyć dowolny wystrój w pokoju

Różnorodność typów sufitów podwieszanych pozwalają odtworzyć cokolwiek wnętrze.

Sędzia dla siebie:

 • Sufity naciągane za pomocą druku, przez które mogą żyć w bardzo unikalnym wnętrzu w luksusowych studiach;
 • Stretch sufity 3D, którego piękno jest po prostu niesamowite, a nawet fascynujące;
 • 3d-efekt, który symuluje gwiaździste niebo;
 • Tylko matowe i błyszczące, jak satyna.

Tak więc prawdziwie królewski wybór, zachęcając wszystkich domów.

Przygotowana struktura zawieszonego urządzenia sufitów

Gdy jest obecność w gotowej konstrukcji, praca instalatora znacznie łatwiejsze i zwiększa szybkość naprawy znacznie.

Zakończeniu budowy wynaleziono w celu znacznego uproszczenia urządzenia sufitowego rozciągnięcia.

Gotowy projekt na suficie rozciąganie znacznie upraszcza i przyspiesza pracę instalatora samego procesu naprawyGotowy projekt na suficie rozciąganie znacznie upraszcza i przyspiesza pracę instalatora samego procesu naprawy

Zakup gotowy projekt, to znacznie upraszcza proces naprawy, jak również poprawę jego jakości.

Wymagane do budowy:

 1. Profil dla etapu transformacji;
 2. Konstrukcje o utajonej podświetlenie;
 3. Struktury dla związków;
 4. Profile do zakrzywionych struktur, ze szczególnym nadpilami. Profile te znacznie zaoszczędzić czas poprzez eliminację wykańczania zrobić domowy profil, używając „młynki”.

Te standardowe serii popytu zwłaszcza jeśli chodzi o wielopoziomowe sufity i stropy, konstruktywnie, szczególnie trudne.

Środki bezpieczeństwa podczas montażu sufitów podwieszanych z nowoczesnym

Lest jakiejkolwiek nieprawidłowości podczas montażu sufitów podwieszanych, nie zapomnij o bezpieczeństwo i wdrożyć go rygorystycznie podczas tych prac.

Jest to niezbędne do pracy, w wyniku czego zostały przeprowadzone w celu oceny „5” w systemie pięć punktów, a czynniki ujemne podczas trwającej pracy nie stało.

Przed rozpoczęciem pracy przy butli gazowej należy dokładnie zbadać i zachować szczególną ostrożność podczas pracy z gazemPrzed rozpoczęciem pracy przy butli gazowej należy dokładnie zbadać i zachować szczególną ostrożność podczas pracy z gazem

Naprawy wykonywane w celu dalszej eksploatacji domów w swoim domu, dał mu radość, a nie dać się zranić i udać się do szpitala.

Szczególna uwaga powinna być skupiona na najbardziej niebezpiecznej części pracy.

Musimy jednak zawsze uważać, aby chronić się przed najbardziej niepożądanymi konsekwencjami.

Jeśli zorganizować pułapu PVC:

 • Dokładnie sprawdź butlę z gazem przed operacją. Konieczne jest, aby sprawdzić datę ważności, datę produkcji i datę następnej kalibracji. Zawór musi niezawodnie utrzymać gaz. W zimie nie powinno się przewozić butli z gazem do miejsca pracy, jeśli jest ona uzupełniana! Nie można wykluczyć po wybuchu, kiedy balon osiągnie temperaturę pokojową!
 • Przyłącza węży muszą być absolutnie niezawodne.
 • W każdym razie, jest to niemożliwe, aby zbudować własne węże! Węże nie powinien być zbyt długi, a nie muszą mieć widocznych uszkodzeń.
 • Odległość pomiędzy pistoletem grzejnym i cylindra musi być co najmniej 1,5 m.

Trzeba usunąć nadmiar z pokoju, aby uniknąć obrażeń i zapobiec pożarowi.

Montaż sufitów naciąganych (wideo)

Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na następujące. Sufity podwieszane w małym mieszkaniu - najbardziej praktycznym rozwiązaniem wykończenia. Za nim jest bardzo łatwe w pielęgnacji - dość prosty przetrzeć szmatką. Do życia - i miał znaczny sufit napinany - nie pamiętam nawet pewnego rodzaju malarstwa, ponieważ tkanina napięcie zachowuje swój pierwotny, świeży wygląd przez wiele lat. Ponadto, sufit podwieszany - dobre zabezpieczenie przed wyciekami, które można rozmieścić swoich sąsiadów powyżej, a nie stracisz swoje własne meble i elementy dekoracyjne. Jednym słowem - stałe plusy! Zdecyduj się, a umieszczone w jego sufitów mieszkań.

Sufity napinane w mieszkaniach (foto)

1-1 3 3-1 452 14c93219bdafae3b1289d24-2 35 2951-1 114 201409106008305 91905716

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 56 = 60

map