Sufit paint roller 7 sztuczki od zawodowców

Sufit paint roller 7 sztuczki od zawodowców

12 October 2017Prawidłowy wybór rolki malowania sufitu pozwoli na osiągnięcie najwyższej jakości wynikówPrawidłowy wybór malowania wałkiem sufit pozwoli osiągnąć najwyższą jakość rezultataEst wiele różnych sposobów przekształcenia powierzchni sufitu. Jedną z takich metod jest malowanie sufitu. Roller - doskonałym narzędziem do pracy. Jednakże, istnieje kilka specjalnych sztuczek, które sprawią, że malowanie wałkiem sufit Bole łatwy i skuteczny. Jeśli chcesz zobaczyć doskonały wynik z malowania wałkiem, a następnie przeczytać poniżej!


Jaki powinien być wałek do malowania sufitu

Nie każda rolka jest odpowiednia do malowania sufitu. Wynika to ze względu na specyfikę powierzchni: na dużym obszarze, zapotrzebowanie na gładkiej i poziomu zabrudzenia, niewygodne powierzchni lokalizacji. Należy również skupić się na potrzebę przygotowania przed malowaniem. Konieczne jest, aby dokładnie wyrównać, otynkowany i zagruntowane sufitu.

Zamiast wyrównującego sufit może sufit gipsowo-kartonowej. Przed nałożeniem farby też zaleca się stosowanie warstwy podkładowej na doskonały płaskość sufitu i lepszej przyczepności.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy wybrać szeroki sufitem wałki malarskieAby uzyskać najlepsze wyniki, należy wybrać szeroki sufitem wałki malarskie

Jeśli porównamy z wałkiem pędzlem, możliwe jest, aby wykryć znaczącą zaletą pierwszego do drugiego:

 • Szczotki, bez względu na to, jak dobrze może to być, nie pozostawia plam i smug na powierzchni malowanej. Z rolki jest to możliwe, aby tego uniknąć.
 •  Roller absorbuje farbę, co oszczędza czas w porównaniu z pędzla, który musi zanurzyć się farby znacznie częściej.
 • Roller maluje większą powierzchnię niż pędzlem z tym samym poborze mocy. 
 • Ze specjalnym długim uchwytem do użytku w postaci rolki narzędzia jest znacznie bardziej wygodne niż malowanie pędzlem, co nie jest możliwe bez drabiny.

Jeśli mówimy o cechach wałka do malowania sufitu, zalecenie tutaj jest dość prosta. Dla doskonałych rezultatów, należy użyć wałka z włosiem z naturalnego futra. wartość ma również długość drzemki. Wybierz wysokiej stos, który pochłania więcej farby.


Co wałek do malowania farba lateksowa sufit

Farby lateksowe - jest to bardzo popularny wybór na plafonu. Ta farba jest tania, posiada szeroką paletę barw, przyjazne dla środowiska jest liderem, szybko schnie i jest łatwa do zastosowania.

farba lateksowa jest kilka typów, z których każdy ma różnic funkcjonalnych:

 1. vodoemulsionku minerał rzadko wykorzystywane do dekoracji wnętrz. Dziedziczenie tego rodzaju farby - elewacji.
 2. Krzemian farba nie nadaje się do pomieszczeń mokrych, ale mimo wszystko do dekoracji wnętrz może być używany.
 3. Akryl vodoemulsionku bardzo odporne na działanie różnych typów. Ale nadal nie zaleca się stosowania tego typu farby do łazienek.
 4. Vodoemulsionku na bazie silikonu jest odpowiedni dla każdego rodzaju pomieszczenia. Farba wygląda drogie i piękne. Jego wartość jest wyższa niż w przypadku innych rodzajów vodoemulsionok, ale warto: trwałość takich farb jest wyższa niż w przypadku jakiegokolwiek innego koloru, nie blakną na słońcu, nie odkształcają się od wilgoci i zimna.

Tak więc, wybór farby zależy od przeznaczenia pomieszczeń. Co do wałka, a następnie do wszystkich tych rodzajów kolorów będzie odpowiadał ten sam wałek. Zatrzymać swój wybór na wałek z rączką, dość szeroki z długim naturalnego włosia. Wałek z długim włosiem naturalnym stanie wchłonąć dużo farby i równomiernie rozprowadzić ją na całej powierzchniWałek z długim włosiem naturalnym stanie wchłonąć dużo farby i równomiernie rozprowadzić ją na całej powierzchni

W zestawie z wałkiem zaleca się zakupić specjalną tackę - farby. Jest to wygodne do użycia farbę na wałku, co zmniejszy prawdopodobieństwo rozwodu na suficie.

Jak malować wałkiem farbę lateksową sufit

Jeśli wybierzesz poprawną roll i wszystkie podobne produkty, kolor sufitu nie będzie trudne dla ciebie.

Poniższe oświadczenie stworzy niezbędne podstawą do złożenia procesu barwienia rolka sufit farba lateksowa:

 • Najpierw musimy całkowicie wyrównać sufit i zagruntować ją. Wybierz sposób wyrównania na smak, torebki i inne okoliczności.
 • Przystąpić do malowania na całkowicie suchą i czystą sufitu. Zacznij na rogu obok okna. W przypadku mniejszych prac, korzystać z dogodnego szczotki.
 • Po kątach i okolicy w pobliżu listwy obsługiwane pędzlem, można przystąpić do pracy z wałkiem.
 • DIP rolki w misce z farbą, toczą się żeber kuwety malarskiej, a następnie przystąpić do stosowania materiału w kierunku z dala od okna, przeciwległej ścianie.
 • Czekać do całkowitego wyschnięcia (około 10 godzin).
 • Druga warstwa farby drukarskiej nanosi się w kierunku prostopadłym do pierwszego. Po wysuszeniu i czekania.
 • Ostatnia warstwa jest taki sam jak pierwszy. Staraj się pracować na słońcu, aby docenić gładkość nakładania farby. W przypadku tworzenia się smug lub skrzep ślizgowego pustego walca ze stanu techniki; Wałek powinien absorbować nadmiar barwnika.

Prawidłowe wykonanie malowanie farbą lateksową sufit daje doskonałe rezultatyPrawidłowe wykonanie malowanie farbą lateksową sufit daje doskonałe rezultaty

Suche farba lepiej w nocy bez wpływem wilgoci, ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.

sufity pomalowane farbą akrylową wałkiem

Farba akrylowa - to nie jest tanie, ale korzyści, które akrylowego w stosunku do innych materiałów, spełni wszystkie koszty.

Akryl ma następujące zalety, które określają jego wartość:

 1. Farba akrylowa jest łatwo poradzić sobie z pęknięć, małych nieprawidłowości w suficie.
 2. Czas nie zmienia się ani kolor lub stan lakieru.
 3. Akrylowy nie boi wilgoci.
 4. Farba będzie zachowywać się nawet na suficie w kuchni: akryl obojętny na zmiany temperatury.
 5. Farba akrylowa jest nieszkodliwy, bezwonny, całkowicie bezpieczny, nawet dla dzieci i zwierząt.
 6. Farba akrylowa schnie szybko, nieco ciemniejące przez momentu całkowitego wyschnięcia.
 7. Za cenę farbą akrylową jest bardzo demokratyczny.
 8. Ilość kolorów akrylowych po prostu niewyobrażalne. Każdy znajdzie odcień, który mu odpowiada.

Farba akrylowa wystarczy umieścić na suficie w dwóch warstwach, a to jest znacznie przekształconaFarba akrylowa wystarczy umieścić na suficie w dwóch warstwach, a to jest znacznie przekształcona


Sam proces malowania nie różni się od zwykłej farby farbą lateksową. Wybierz jakości materiałów i wykonać sufit tak. Jak chciałbyś, żeby go zobaczyć!

Staraj się być oszczędny farbą akrylową. Rozwałkować rolkę trochę dłużej niż zwykle, tak że warstwa farby powstała możliwie cienkie i dokładne. Proces suszenia jest przyspieszane ze zmniejszeniem grubości warstwy.

malarstwo wałek do malowania sufitu (wideo)

Podsumowując ustaleń, możemy z całą pewnością powiedzieć, że rolka potrzebne, a nawet konieczne do malowania sufitu! Wybierz to nie jest trudne. Naturalne wałek jakościowy pozwalają pomalować sufit z niezrównane rezultaty. Poziom barwiących sufitu i ścian jakościowo w zależności od wyboru wałka. Ponadto, dobre wygodne poduszki przyjemny w użyciu. Dokonać wyboru pod względem koloru i tekstury i dobrze dobranej rolki przełoży pomysłów w rzeczywistość!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 9

map