Sufit na poddaszu: 5 dostępne pomysły

Sufit na poddaszu: 5 dostępne pomysły

12 October 2017styl loft polega na bardzo nietypowe na pierwszy rzut oka, połączenie prostoty i luksusustyl loft polega na bardzo nietypowe na pierwszy rzut oka, połączenie prostoty i luksusu w paradoksalnym połączeniu z poddaszem o powierzchni rozbieżnych i sprzecznych rzeczy. Łącząc szorstkie niezdarny wykończenie z eleganckiego wyrafinowania i minimalistycznej elegancji, prostoty związku z luksusem - przełamuje stereotypowe widzenie preferencji projektowania i zmuszeni do poszukiwania nowych sposobów na przytulne i znajome filarów we wnętrzu. Fundamentalną częścią w stylu loftovskom często nie są wyszukane wzory. Dotyczy to przede wszystkim, sufitów i ścian.


Główne cechy loftovskoy stylizacji

kierunek Loftovskoe nie sztucznie utworzone, ale ze względu na styl i sposób życia ludzi kreatywnych. Wielki Kryzys z lat 30. XX wieku., Ciosem dla przemysłowców i przedsiębiorców, doprowadziła do bankructwa większości fabryk. Opuszczony Amerykańska fabryka dysponuje przestronnymi sklepach stały się ulubionymi celami twórczych i wolnych ludzi, którzy lokale przemysłowe przekształcone żywych i studio produkcyjnym.

Loftovskaya styl tworzony jest za pomocą:

 1. Ściany szorstkie;
 2. Otwarta komunikacja;
 3. Wysokie sufity;
 4. Otwarta z minimalną liczbą przegród;
 5. Duże okna na piętrze;
 6. Mezzanino (mezzanino, który jest tworzony na parterze);
 7. Wymieszać elementy przemysłowe z antykami i nowoczesnej technologii.

Sufit w loft stylu - to przede wszystkim maksymalną łatwość wykończenia i otwartej komunikacjiSufit w loft stylu - to przede wszystkim maksymalną łatwość wykończenia i otwartej komunikacji

Prawdziwy loft składa się wyłącznie z terenów przemysłowych, które mają swoją historię, ale jest bezpiecznie można stylizować wnętrze pod tym kierunku z charakterystycznych elementów. Nowoczesne materiały pozwalają zrealizować marzenie o przestronnym poddaszem i buntowniczy, nawet w konwencjonalnym wielorodzinne.


Przestronny pokój, typowe poddaszem, tworzone poprzez łączenie maksymalne sąsiadujących pokojach. Efekt opuszczonej strefie przemysłowej grać przez beton i dobrze urządzone sufitu. Projektanci wnętrz na poddaszu wolą drewno, beton, metal.

strych sufit projekt urządzone w nowoczesnym stylu

Podstawowych wzorów poddasza - wzoru, takiego jak sufit i ściany, charakteryzuje się ograniczone, a raczej słabą zakresu kolorów. Białe i szare odcienie kolorów, brązowy i czarny, w obecności metalu lub chromu. Sufit loftovskoy stylizacji może być podstawowym elementem scenografii.

Strych do stylizacji sufitu, można użyć: 1. Powłoka betonowa;
 2. Płyty sufitowe z wzorami, które są wykorzystywane w biurach;
 3. Napięcie sufitów odpowiednią folią;
 4. siatka metalowa;
 5. Belki dekoracyjne wykończenia;
 6. metalowe ścianki rury i przewody rurowe, przemysłowe i komunikacyjne symulowanie.

Należy zauważyć, że styl loft najlepiej nadaje się do przestronnych pokoi z wysokimi sufitamiNależy zauważyć, że styl loft najlepiej nadaje się do przestronnych pokoi z wysokimi sufitami

Loftovskaya koncepcja polega otwarty układ, więc projekt stref jest wykończenie sufitu, na przykład belki.

wykończenia mur w układzie Może on być połączony z podwieszanych napięcie. Dla nowoczesnych konstrukcja poddasza odpowiedniego matowego i błyszczącej powłoki z PCV: białej folii, ciemnobrązowy, beżowy, taśmy stalowej, itd. Do odpowiednich technik druku większą oryginalność. Napinanie sufitowego układu stylizowany Cegła lub betonu doskonale pasują do strychu atmosfery.

Jedyną wadą konstrukcja poddasza powłoka sufitów naciąganych: strych styl wymaga otwarte przestrzenie i wysokie sufity, które nie zawsze spełniają standardy wielokondygnacyjnych mieszkań, oraz system napinania dodatkowo zmniejszyć wysokość sufitu.

Oryginalny strop strych styl

Najbardziej skutecznym sposobem na podkreślenie stylu powłok przemysłowych są konkretne. Beton jest uważane za uniwersalne, przyjazne dla środowiska i trwały materiał, który nadaje się do wypełniania sufit, tworzyć kolumny, meble i partycje. Jeżeli przed strop świadczy o początku remontu, teraz jest jedną z technik dekoracyjnych, które nabierają tempa.

Na suficie strych charakteryzuje Plastered powierzchnię, często nawet nagie betonuNa suficie strych charakteryzuje Plastered powierzchnię, często nawet nagie betonu

Warunki korzystania z betonu na suficie:

 • Umiar i dozowanie. Jeśli loftovskaya atmosfera tworzona jest w małym pomieszczeniu, pożądane jest użycie konkretnych fragmentów.
 • Zgodność ze ścian. Betonu drobnoziarnistego sufitów patrzeć odcieni ciepłych drewna, szkła, elementy wykończenia cegły.
 • Prawidłowa obsługa. Beton jest szorstki i zimny ascetyczny materiał, który wymaga starannej i subtelne podejście.

Jeżeli pomieszczenie jest nie więcej niż trzy metry wysokości beton wykładziny sufitowe powinny łączyć się z ciemnych ścian.

Prawidłowa konstrukcja poddasza materiału betonowego stropu

Jeśli strop jest „native” do pokoju, to jest polerowana i pokryta specjalnymi środkami. Jeżeli dom jest cegła, beton ponurość sufit może być symulowane.


Aby symulować użycie betonu:

 1. Micro cementu;
 2. Panel dekoracyjny;
 3. beton architektoniczny.

Z mikro-cement beton architektoniczny stworzy ten sam efekt jastrych z charakterystycznymi przejściami kolorów i przyjemnych „Suede” tekstur.

Przed nałożeniem symulujące betonowych płyt sufitowych muszą być przetwarzane przed barwieniem.

Surowy beton sufit wygląda estetycznie nieatrakcyjne, poza tym ze względu na nieprawidłowości robi się brudny i starzenie. Nowoczesne narzędzia pozwalają dokładnie przetworzyć beton, po którym powłoka staje marmurową gładkość i połysk.

sufit betonowy jest pożądane, aby szlifować i płaszcz ze specjalną kompozycjąsufit betonowy jest pożądane, aby szlifować i płaszcz ze specjalną kompozycją


Zalety polerowania strop jest:

 • Efektowny wygląd powierzchni, która przypomina sufitu marmuru lub polimeru;
 • Twardość i wytrzymałość powierzchni;
 • Możliwość korzystania z różnych kolorów do wykończenia powierzchni;
 • Przystępności metody przetwarzania.

Etapy polerowanie powierzchni betonu:

 1. frezowanie;
 2. szlifowanie;
 3. Stosowanie mieszanek specjalnych.

Na każdym etapie, użyć specjalnego narzędzia przetwarzania. frezarki są otwarte głębokich porów powierzchni betonu, wycięte przez duże napływy i uderzeniami, ale nie czyszczone faliste gradienty. Frezowania rowków pozostawia w betonie do głębokości 4 mm, które są usuwane przez szlifowanie.

Maszyna do mielenia z diamentu lub korundu pokrytej betonu usuwa się małą nierówności jest oczyszczona z mleczka powierzchni, co zapobiega przenikaniu polerowania powierzchni konkretnych mieszanin.

Pierwsze etapy prac prowadzonych suchego betonu. Do obróbki wykańczającej powierzchni pokrytej specjalną mieszaninę lakieru.

aranżacja wnętrza, w stylu loft (wideo)

motyw przemysłowy strych stiliziruetsya za pomocą Enigmy. Różnorodność zdjęć z potwierdzeniem wnętrz loftovskimi. Gruba i na zimno brutalnost naświetlone struktura połączona z miękkim mieszkania i ciepłych kolorów, tworząc atmosferę swobody i oryginalność. Twórczy charakter poprzez stylu loft ucieleśnieniem najbardziej oryginalnych pomysłów, zaakcentować i podkreślić, na pierwszy rzut oka, słabości i przekształcić je nie tylko zalety i nowe trendy w modzie. Dom w stylu wyzwanie polega na zdolności do łączenia przemysłowych części nierówne, tak aby stworzyć atmosferę wolności i czystości.

Konstrukcja sufitu na poddaszu (zdjęcia)

1-4 1-crazy-wygodny-skóra-kanapa 2 3 5-1 5 130 133 1403191973wg-loft-01 160

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 7 =

map