Stylowy wystrój: nisza z płyt gipsowo-kartonowych w salonie, zdjęcie

Stylowy wystrój: nisza z płyt gipsowo-kartonowych w salonie, zdjęcie

12 October 2017Nisze we wnętrzu salonu są bardzo popularneNisze we wnętrzu salonu są bardzo populyarnostyuNishi we wnętrzach mieszkaniowych są używane przez dłuższy czas. Kiedy urządzony dom arystokratów, ale teraz nawet najbardziej skromny projekt może się pochwalić. Udana oświetlenie, maskowanie defektów ścian, dodatkowe półki - wszystkich ważnych funkcji nowoczesnych nisz.


Wnętrze salonu z niszy: różnorodność nisz

Niszowych płyt gipsowo-kartonowych można dołączyć do prawie każdej ścianie, czy ceglanych murów, betonu lub gipsu. I praktycznie każdy może ozdobić wnętrze tej niszy.

Niszy płyt gipsowo-kartonowych może być dołączony do dowolnej ścianki całkowicieNiszy płyt gipsowo-kartonowych może być dołączony do dowolnej ścianki całkowicie

konstrukcje gipsowo-kartonowe są zwykle dzieli się na:

 • Pozioma. Są one wykorzystywane do krótkich ścianek, z dopuszczalnym mieszanką długi i niski mebli.
 • Pionowy. Te nisze trzeba wyposażyć obok masywnej szafy, okna.
 • Podłoga. W nich można umieścić doniczki z roślinami, drewna i porcelany figurek. Wysokość takich konstrukcji podłogowych rzadko przekracza 0,8 m, a następnie połączyć je z poziomymi wgłębieniami lub schodkowe sufitów gipsowo-kartonowych.

I dzieli się na niszach w zależności od zastosowania: funkcjonalność są przeznaczone do montażu mebli, sprzętu audio, grzejniki, różne przedmioty gospodarstwa domowego. Dekoracyjne nisze służyć do pozycji pamiątki, obrazy, wazony, obrazy. Oni sami są dekoracji.


Niszowych płyt gipsowo-kartonowych w hali: Device Technology

Sam proces budowy niszowych składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest konstrukcja ramowa. Można powiedzieć, szkielet metalowy, który jest zmontowany z przenoszenia i prowadzenia profili. Wszystkie z nich są połączone śrubami. Do tej ramy dopasowanie do pomieszczenia, profile prowadzące muszą być stosowane do podłogi i sufitu, będą ustalenia kształtu wnęki. A jednak są one przymocowane do ściany - i będzie to określić ilość nisz. Są one opisane ołówkiem. Po prowadnice razmetochki przymocowany do podstawy.

Pierwszym krokiem w instalacji suchej zabudowy niszy jest ustalenie ramPierwszym krokiem w instalacji suchej zabudowy niszy jest ustalenie ram

Aby utworzyć strukturę złożonej konfiguracji, trzeba zgiąć profil metalowy z żądanym promieniem krzywizny. Wcześniej cięć przy szczegółów interwałowych pyatisantimetrovym. Każda witryna trzeba bezpiecznie. To właśnie na tym etapie przemyślane oświetlenie i przewody układa się na punktowe.Poszycie niszowych płyt gipsowych

Poszycie GFC zapewnia kilka niuansów. Montaż płyt gipsowo-kartonowych arkuszy, należy unikać dużych luk, w szczególności - na rogu stawów wewnętrznych. I nawet po tradycyjnym klejem uszczelniającym lub wypełniacza, takie kąty krakingu.

Na powierzchniach zakrzywionych, można użyć cienkiej płyty gk na suficie. Dzieje się tak dlatego, że arkusze odporne na wilgoć lub ścienne zginać trudniejsze. Aby ułatwić gięcie, nie jest konieczne do mokrych płyt kartonowo-gipsowych - wręcz przeciwnie, staje się kruchy i pęka jeszcze. Bardziej racjonalnym rozwiązaniem byłoby starannie pęknięcia materiału, a następnie kit szczeliny technologicznej.

Do bocznych powierzchni cienkiej płyty gipsowe mogą być stosowane, gdyż nie nastąpi obciążenieDo bocznych powierzchni cienkiej płyty gipsowe mogą być stosowane, gdyż nie nastąpi obciążenie

Cóż, nie możemy mówić o procesie kitu. Początkowo wszystkie stawy są uszczelniane serpyanku i specjalnego kleju. Kit o łukowatej powierzchni zamontowany perforowane narożniki, znanym kontrashultsy. Gdy szwy suche, umieszczone nakładki kit.

Warianty dekoracyjne masy nisz

Oryginalność mogą być obecne na tym etapie. Dokładnie jak ozdobić niszę, w zależności od preferencji, gustów, ulubione przykłady tego projektu. Nie tylko standardowe opcje.

Wygląd ściany gipsowo-kartonowe zależy od preferencji gospodarstw domowychWygląd ściany gipsowo-kartonowe zależy od preferencji gospodarstw domowych

Wykończenia nisze:   

 • Malowanie w tonie ze ścianą - oświetlenie jest obowiązkowa dla podkreślenia;
 • Tynki dekoracyjne - tworzy efekt przestrzenny wytwarzany przez zastosowanie kilku warstw jeszcze;
 • Naklejka z obrazem - i to jest opcja budżet, co jest dobre dla pięknej okolicy bagietki z poliuretanu i barwienia stoki pasujące do ściany lub ramy;
 • Teksturowane tapety i tkaniny, tłoczone płyty gipsowe, bambus, linkrust - wszystko przyklejone na specjalnej technologii.

Cóż, może twój pomysł będzie oryginalne wykończenie. Czasami jest on używany i mozaiki dekoracyjne i naturalnych materiałów, a nawet wyświetlanie muszle możliwe. Krótko mówiąc, nie ma żadnych ograniczeń.


Wybór niszy dla Twojego wnętrza

Istnieje dość znaczące niuanse, które wpływają na wykonanie danej niszy w salonie. Należy zwrócić uwagę na nich i dla tych, którzy wybrali standardowego rozwiązania i postanowił być oryginalny. W każdym razie, słuchać rad mistrzów.

Wiele osób woli standardowe niszeWiele osób woli standardowe nisze

Jak wybrać niszę dla Twojego wnętrza:

 • Lokalizacja nisza. To ustawienie będzie mieć również wpływ na wybór materiału i właściwości materiałowych. Jeśli masz niszę pobliżu otworu drzwiowego lub okna, w partycjach, parametry mogą być różne.
 • Liczba wnęk. Jeśli wiele nisz, będą one wyglądać trudne dla małego salonu, a wszystko harmonijnie powinien wyglądać.
 • Integralność pomysłu projektowego. Jeśli instalacja jest nisza przeznaczona do dekoracji pokoju, pomyśl o tym, jak upewnić się, że zostały one nacisk we wnętrzu. Układ zewnętrzna powinna zmniejszać ewentualnych niedostatków pomieszczenia. To może być tak udane „bodźce” jak ozdobne wazony, kwiatów, rzeźb, obrazów płyt.
 • Celem funkcjonalne. Jeżeli wnęka jest włożony do dowolnej technologii, musi być większa samodzielność, nawet telewizor może być bardzo ciężki dla takiej struktury. I pamiętaj, aby zastanowić się nad czasem, gdzie się ukryć przewody z tego samego telewizora.

Myśleć i oświetlenie. Jeśli niszy znajduje się w pobliżu okna, światło i promienie słoneczne będą wystarczające. Ale sztuczne oświetlenie jest również konieczne, aby myśleć. Spot lampa, na przykład, będzie stworzyć efekt szafki i półki na książki może kłamać. Dobrze, jeśli lampa będzie w różnych kolorach, to świetnie się odświeżyć pokój.


Wybór niszy płyt kartonowo-gipsowych w salonie (wideo) 

Formularz nisza doskonale przemienia pokój. Jeśli pokój dzienny Niskie sufity, można dokonać pionowe wgłębienia, jest optycznie podnieść sufit. Podświetlony samej niszy rozszerzy efekt. I, oczywiście, zrobiła wykończenie nie powinien wyróżniać się z ogólnego wnętrza obrazu.

Niszy gibsokartona dla pokoju gościnnego (zdjęcia)

  1 Tracy-Murdock-Portfolio-wnętrza-asian-współczesnym przejściowy-pokój dzienny 1 stellazh-Iz-gipsokartona 3a788c818e5f9f43016c2b5f787a1d8c 3-5 1480/10 3o33e-4ecor-liAD3PinAD-ruAD55-34 ściana-435 1920x1440-Wnętrze chłodnej wentylatora sufitowego-in-the middle-of-salonie łączone 22905 466929

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − 48 =

map