The BlogNapinane sufity - źródłem inspiracji w domu, umożliwiając właścicielowi sprawnie rozprowadzić strumień świetlny w małej wysokości obudowyNapinane sufity - źródłem inspiracji w domu, umożliwiając właścicielowi sprawnie rozprowadzić strumień świetlny w małym mieszkaniem vysotyKrasivye sufity z oświetleniem - to jest prawie to znak czasu. Nowoczesne wnętrze mieszkania sugeruje właśnie taki projekt, a już producenci tworzyć wersje, co można zrobić dla każdego smaku i nastroju. I nie tylko sufity single-level są wykorzystywane w nowoczesnym domu - struktura dwupiętrowy jest również bardzo popularne.


Rodzaje i budowa dwupoziomowych sufitów dla sali

Każdy wzór wielopoziomowego, że wnętrze bardziej wyrazisty, a wyrównanie sufit podwieszany jest wyjątek. Dwa poziomy - to urzeczywistnił ideę zagospodarowania przestrzeni.

W większości przypadków, dwupoziomowa odcinek sufit - jest ze sobą łączyć. suchej zabudowy Tj napinania plandeki.

Zwiększyć współczynnik odbicia, aby dodać wnętrzu świeżości, elegancji, sufity kreatywność pomocą różnych kolorachZwiększyć współczynnik odbicia, aby dodać wnętrzu świeżości, elegancji, sufity kreatywność pomocą różnych kolorach

Silny nacisk tutaj - kształt. Można wybrać projekt bardzo różne - ten sufit z wzoru (druk) i dwukolorowych stropy i sufity z oświetleniem, matowe i błyszczące sufitów.


Wielu producentów sprawiają, sufity, na podstawie szkiców klienta.

Jak wybrać sufity dwupoziomowe w hali

Próbki stropy wykazały, że są one odpowiednie w klasycznym ustawienia i nie średnia wnętrza.

Jak wybrać powłokę napięcia:

 • W klasycznym koloru wewnętrznych nie powinien być aktywny. spokojne pastelowe kolory są powszechnie stosowane - kremowy, biały, szary, efekt perłowy. Wygląda świetnie i szlachetną kości słoniowej.
 • Jeśli jesteś zwolennikiem stylu high-tech, uzupełniają może odzwierciedlać szmatki lub półprzezroczystą pokrywę z pięknym wzorem.
 • W przypadku stylów wnętrz, który jest szczególnie aktywny kolor, sufit nie powinny być bardzo jasne - czasami w biały sufit doskonale podkreśla jasność innych elementów wnętrza.

Drukowanie odbywa się na suficie, wypełni pokój niepowtarzalny smakDrukowanie odbywa się na suficie, wypełni pokój niepowtarzalny smakCzarny sufit jest bardzo elegancki, trzeba miejsca dla nich, że jest wiele metrów kwadratowych i krępowanie wnętrza kolor.

Sufity napinane z drukowania zdjęć na sali: jasny akcent

Sufit z drukowania zdjęć - jest to sufit sztuka. To samo w sobie jest jasne wnętrze akcenty.

Obraz na suficie zastosowano do urządzeń o wysokiej rozdzielczości. Użycie specjalnego tuszu wodoodporny. Ponieważ pułapy są zabezpieczone przed blaknięciem, nie palą, a jego właściwości, które były na początku, zachować przez długi czas.

Zdrowe i pociągając obraz tkaniny wyjątkowo nie pęka, a nawet ponowne zainstalowanie w sieci (na przykład przy przeprowadzce), nic w jakości obrazu nie zmieni.

Wybór koloru sufitu odcinek (wideo)

Żyrandole do sufitu rozciągają się na sali: oświetlenie

I umiejscowienie lamp i ich typ jest bardzo ważne, jeśli wybierzesz je na suficie stretch.

Porady przy wyborze oświetlenia:

 • Wstęga może być ogrzany powyżej 60 s-c, więc bezwzględnie konieczne, aby zachować pewną odległość żyrandole do sufitu. To zależy od odległości od rodzaju żyrandole.
 • Halogenowe i LED żarówki są w stanie połączyć się za pośrednictwem przekształtników energoelektronicznych. Urządzenia te są zakazane umieszczony w przestrzeni sufitu, bo nie ma wentylacji. Z powodu przegrzania, będą one rozkładają się szybko.
 • Załączyć żyrandoli i lamp w suficie rozmaitych sposobów. Ze względu na ich zakup instalacji do sufitu, instalator liczone miejscu nacięcia na światło, itp
 • Błyszcząca powierzchnia sufitu odzwierciedla do 80% światła, aby nie stosować do urządzeń oświetleniowych z lamp, które są skierowane do góry. Po tym wszystkim, będą one odzwierciedlone w płótnie, a następnie światło będzie bardzo dużo jaśniejsze.
 • Ciche same urządzenia pośrednie oświetlenie dać z odcieniami.
 • Zrezygnować z urządzeń o skomplikowanej przywiązania, jak może być traumatyczne i obrazy.

Lampy i żyrandole, zamontowany na suficie, pomagają rozwiązać wiele problemów związanych z wnętrzem - wzrost, podziały, upiększyć przestrzeń i podkreślić elegancję systemu napinającegoLampy i żyrandole, zamontowany na suficie, pomagają rozwiązać wiele problemów związanych z wnętrzem - wzrost, podziały, upiększyć przestrzeń i podkreślić elegancję systemu napinającego


W ogóle, do sufitów napinanych można użyć standardowych żyrandole, żyrandole, ciekawy wygląd, jak również z fanami żyrandol, do wbudowania lampy sufitowe, plafoniera i reflektory są już znane.

Sufitowa rozciągliwej satyny

Główną cechą satynową tkaniną w jego zdolności do częściowego odbijania światła padającego na suficie. W tym przypadku, odbicie światła jest miękki i cichy, a to tworzy wspaniałą atmosferę w salonie w prywatnym domu lub mieszkaniu.

Cóż, satyna, sufit jest nazywany, ponieważ gwinty są przeplecione malowidła sufitowe, jak również przędzy satynowe tkaniny.

To wpływa na tkaninę i rodzaj światła:

 • W świetle dziennym sufit ma kolor naturalny, bez ozdobę;
 • Jeśli mówimy o sztucznych źródeł światła, z jego malarstwa staje się jaśniejszy;
 • Zależy to od odbioru oraz kąt widzenia, ale także z kierunkiem przepływu światła.

Sufit z błyszczącej powierzchni - na wysokości mody, dzięki wyjątkowym właściwościom błyszczącą powierzchniąSufit z błyszczącej powierzchni - na wysokości mody, dzięki wyjątkowym właściwościom błyszczącą powierzchnią


Jeśli chodzi o paletę kolorów, tkanin satynowych ona jest spokojna i powściągliwa. Na sufitach, które muszą podkreślają wygodę, lub urządzić skromny pokój w wielkości, jest właściwym rozwiązaniem.

Błyszczące sufity i ich zalety

Są dość łatwe w pielęgnacji, można prać, antystatyczna, ukrywając projektowanie komunikacji.

Najbardziej popularne - jest biały z połyskiem sufit napinany. Światła malowanie zazwyczaj odzwierciedlają dużą ilość miejsca, a jest to również modny akcent.

Ponadto powłokę z białej wizualnie popycha ściany i sufit wizualnie, aby jeszcze wyższa. Dobrze, jeśli dodać odpowiedniego światła, efekty wizualne biały połysk może zdziałać cuda.

I wymyślić w opiece nad białym połysku nie trzeba - można po prostu przetrzeć wilgotną szmatką gąbką.

Sufity napinane we wnętrzu nowoczesny apartament (wideo)

Sufity napinane nie są szkodliwe dla zdrowia, są uniwersalne, trwałe, a urządzenie zajmuje tylko kilka godzin. Nowoczesne produkty są tak zróżnicowane, że zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Doskonały wybór!

sufit napinany projekt dla hali (wnętrze zdjęcia)

uAqjVHrhw 8 04178 8ab4081b5c7b286095044f71503ab767 10-1 10 14 27 072 478cd55f448fb0e39b92040a2854a578

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 − = 9