The BlogNiemiecki tapety we wnętrzu - to styl i bezpieczeństwo podyktowane najwyższej jakości i przyjazności dla środowiskaNiemiecki tapety we wnętrzu - to styl i bezpieczeństwo podyktowane najwyższej jakości i materiałów ekologichnostyuOtdelochny wykonany w Niemczech jest znak jakości RAL i tapety są uważane za wysokiej jakości, spełniające wszystkie wymagania i standardy. Znak ten daje niezależną instytucję etykietowania, który znajduje się w Niemczech, jest on przypisany tylko do jednego produktu, który został przetestowany, posiada najwyższą jakość.


Tapety z Niemiec są oddychające, pochłaniają wilgoć i jest nietoksyczny, że jest całkowicie bezpieczne zarówno dla ludzi i dla zwierząt. Nad rozwojem styl pracy najbardziej znanych projektantów na świecie, więc niemieckie materiały wykończeniowe do ścian są zawsze w trendzie.

German style: niemiecki tapety we wnętrzu

Niemiecki styl we wnętrzu domu jest wybrany ludzi praktycznych i racjonalnych. Ten kierunek stylistyczny brzydzi pretensjonalność i krach z elementami dekoracyjnymi. Jednak elementy zwykłej przytulności stylu niemieckim nie jest obcy.

Producenci tapet niemiecki mają swoje zalety, a są one następujące:

 1. bezpieczeństwa;
 2. Przyjazne dla środowiska;
 3. odporność na ścieranie;
 4. niezawodność;
 5. trwałość;
 6. atrakcyjność wizualną;
 7. Bogactwo wyboru;
 8. indywidualność;
 9. Kreatywność.

Kolory tapecie jest spokojny, ciepłe kolory z jasnymi akcentami. Najbardziej popularne odzież na ścianach - to tapeta.


Papier tapety w pastelowych kolorach z nadrukowanym wzorem są najbardziej popularnych niemieckich producentówPapier tapety w pastelowych kolorach z nadrukowanym wzorem są najbardziej popularnych niemieckich producentów

Niemcy są bogatym wyborem tapety, na przykład:

 • Papier dupleksu;
 • satyna;
 • strukturalny;
 • sitodruk;
 • Spienionego winylu.

Tapety, które zdobią dom, wyróżnia trwałość, niezawodność i urody. Włóknina odporna na działanie promieni ultrafioletowych tapety, nie blakną i pozostanie jak nowa przez wiele lat.Najbardziej popularne są papier, tłoczone tapety pokryte wzór ulgi.

Materiał jest produkowany przy użyciu papieru wysokiej klasy, wykonany w Niemczech, Belgii i Francji. Wnętrze tej tapety wyglądają bardzo korzystne nie tylko udekorować pokój, ale również pomóc wady ściennych ukryć. Tapety nadają się do każdego pomieszczenia, kuchnia, pomieszczenie dla, dla dziecka w pokoju, sypialni czy przedpokoju. Odmiana wrażenie tapety, ściana obejmujące udekorować pokój dzienny, kuchnia kwiatowy print Quicken i geometryczny wzór idealny do pracy w stylu antycznym.

Wysokiej jakości tapety Niemcy

Niemiecki tapety są w pełni zgodne z surowymi standardami jakości. niemieckie produkty są zawsze doceniane za ich jakość, jak w produkcji tapet jest brany pod uwagę każdy szczegół, praca jest wykonywana z dokładnym obliczeniu i odpowiedzialnego podejścia do procesu. Pomimo wysokiej ceny materiałów wykończeniowych na ścianach tapety są zawsze popytu, więc ich koszt jest w pełni uzasadnione.

Ze względu na duży zakres niemieckiego tapety jest jednym z najbardziej popularnych materiałów wykończeniowych, niezależnie od rodzaju i przeznaczenia pomieszczeńZe względu na duży zakres niemieckiego tapety jest jednym z najbardziej popularnych materiałów wykończeniowych, niezależnie od rodzaju i przeznaczenia pomieszczeń

Nowoczesne tapety są produkowane z zastosowaniem najnowszych technologii i są:

 • bezpieczny;
 • rafinowany;
 • trwały;
 • Odmiana.

Wśród bogactwo wyboru można znaleźć obrazy ozdobić każde pomieszczenie w domu. Szeroka gama pozwala obrócić dom w przytulne, piękne gniazdo.

Dom niemieckiego Tapeta

Dom niemieckiej tapety - to firma, która od wielu lat dostarcza rosyjskich konsumentów z wysokiej jakości tapety wykonane w Niemczech. Zakres znanej firmy, można znaleźć całą gamę tapet, różnych kolorów, tekstur, grafik, rysunków i wzorów. Koszt końcowej powłoki jest również inna, to zależy od tego, jakiego rodzaju tapety woli konsumenta.

Dom niemieckiej tapety - firma od dawna znane konsumentom i oferuje szeroki zakres wysokiej jakości i stylowych materiałów dekoracyjnychDom niemieckiej tapety - firma od dawna znane konsumentom i oferuje szeroki zakres wysokiej jakości i stylowych materiałów dekoracyjnych


W Domu Niemieckiego tapetę można kupić następujące rodzaje tapicerki, wykładzin ściennych:

 1. papier;
 2. winyl;
 3. tekstylia;
 4. Runo.

Dom niemieckiej tapety - to solidna firma, która pomaga sporządzić każde pomieszczenie. Na półkach można znaleźć wiarygodne stanowcze tapety do kuchni, sypialni, dzieci, salon, korytarz, a nawet w łazience.

Owczarek niemiecki - tapeta z Niemiec

Mural „owczarek niemiecki” - jest doskonałym rozwiązaniem konstrukcja ściany, dla miłośników tej pięknej rasy psów. Ten elegancki, odwieczne, solidna skała starożytności ceniona nie tylko brutalny człowiek, ale także rafinowane, by stać się kochającym i wyższość kobiet. Mural we wnętrzu dzisiaj są coraz częściej stosowane, i to jest zrozumiałe.

Obraz Owczarek niemiecki jest często głównym firma działka photowall RaschObraz Owczarek niemiecki jest często głównym firma działka photowall Rasch


Zalety produktu

Ten rodzaj tkaniny ma następujące zalety:

 1. Różnorodność tematów;
 2. Stosunkowo niski koszt;
 3. Łatwość klejenia;
 4. trwałość;
 5. piękności;

Z pomocą fototapet, każdy może zmienić swoje wnętrze i sprawiają, że przestrzeń pokoju indywidualność, ekskluzywność, uroku.

Jak przykleić tapety z Niemiec

Nie ma nic skomplikowanego przyklejania zdjęć tapety. Zapisać na załogę konserwacji połączeń i każdy może, ponieważ pokleit tapety na własną rękę można łatwo wykonać wszystkie najważniejsze powoli i kierując się zasadami.

Z własnym klejenie photowall konieczne przeprowadzenie szeregu zasad, które pozwoli osiągnąć najlepsze rezultatyZ własnym klejenie photowall konieczne przeprowadzenie szeregu zasad, które pozwoli osiągnąć najlepsze rezultaty

Na kij photowall potrzebie:

 1. tapety;
 2. Linijka, ołówek, taśma miernicza;
 3. Nóż piśmienne;
 4. Suchą szmatką;
 5. Drabinki.

Glina dobiera się w zależności od rodzaju fototapet. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni klej. Rozwody kleju według instrukcji na opakowaniu. Po wszystkie narzędzia i materiały są gotowe, konieczne jest, aby przygotować się do ściany. Ściana musi być dobrze oczyszczone, można nawet użyć odkurzacza. Mural tapety klej nie być. Gdy ściana jest gotowa, można rozpocząć klejenie. Wszystkie obrazy są photowall białą krawędź, należy starannie wyciąć. Ponadto konieczne jest, aby ściana pionowy układ. Płeć powinny być wyłożone i umieścić ją zakrytą tapety.

Następnie konieczne jest zastosowanie kleju na ściany i tapety. Tapeta pozostawić na 10 minut, a następnie malowanie na płótnie wklejane na ścianie.

Klej jest lepiej lewej do prawej. Konieczne jest zastosowanie nakładania drugi pasek, dzięki czemu obraz jest wyrównany i było gładkie. Po sklejeniu się na powierzchni każdego z pasm muszą być poddane szczególnej wałka tapetowania. Po walcowaniu, konieczne jest zidentyfikowanie szczelinę wyrównującą i cięcia taśmy od góry do dołu, tak więc staw starannie i cicho. Ta operacja jest konieczna, aby pomieścić wszystkie noże. Najważniejsze jest to, aby nie popełnić błąd z postacią i dobrze wyrównanym tkaniny, posiadający wydalona powietrze i nadmiar kleju. Nadmiar powinien zostać odcięty od listwy przypodłogowe.

Tapeta niemieckich producentów we wnętrzu (wideo)

Konkludując, jak tapeta po wklejony nanosi się na warstwę ochronną na powierzchni ściany, które dają ochronę przed działaniem wilgoci i promieniowania ultrafioletowego. Tak po prostu może być wklejony tapety. Aby poradzić sobie z tak ciekawej pracy, a nawet puszki początkującego.

Niemiecki tapety (zdjęcia)

11 00-2 78ae19266b0ecd91ebd11f0bc28f6ef5 45 1000grace1605interior 3738-extra-51776 11119 5664dd957c31b 549005 939921

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + = 18