Stylowa szafka-slide do sali: Istnieją odmiany

Stylowa szafka-slide do sali: Istnieją odmiany

12 October 2017Istnieje szeroka różnorodność wsuwa się do hali, różniących się kolorem, kształtem, cenę i materiał, z którego są wykonaneIstnieje szeroka gama preparatów do sali, różniących się kolorem, kształtem, cena i materiał, z którego są wykonane prawidłowo zagospodarowany szafka slide-in i hala slide-tier optymalizuje przestrzeń w pokoju. W zależności od konfiguracji, pochodzą one w kilku formach. Każdy z nich jest używany w bardzo konkretnym kierunku stylistycznego. W związku z tym, że nie należy spieszyć się z zakupem. Nie martw się o zmarnowanych funduszy pomoże analizę wnętrza sali i cech danego produktu.


Podnieś meble w hali: ściany i slajdy i zdjęcia swoich cech producentów

Niebezpieczne błędem jest wiara w nieomylność niektórych marek. Do salonu nie mają od czasu do czasu remontu poszczególnych składników roller coaster, konieczne jest, aby wiedzieć jak można o tym producenta. Powinna opierać się na opiniach klientów i konkretnych rezultatów. Jeżeli produkty firmy kupujący nie natknąć, należy odwiedzić sklep firmy.

Tutaj są różne rodzaje produktów gotowych. Staranne badanie będzie uzyskać ogólne pojęcie o tym, co zalety i wady może być potencjalny zakup.

Gdy slajdy wyborze należy zwrócić uwagę na jakość okućGdy slajdy wyborze należy zwrócić uwagę na jakość okuć

Ważne są następujące czynniki:

 1. Nadmierna ilość drobnych elementów złącznych - okazją do zwrócenia uwagi na produkty innej firmy. Podobnie trzeba zrobić po zakończeniu meble, „obejmują”.
 2. Łatwość otwierania i zamykania drzwi i szuflad.
 3. Obecność specyficznego zapachu farby lub lakieru - powód do rezygnacji z zakupu.
 4. Procent materiałów syntetycznych i naturalnych.
 5. Powłoki jakościowe różnych elementów.

Równie ważne jest ogólne doświadczenie slajdów produkcyjno-ściennych.


Zdjęcie slajdy w ścianach sali: parametry, aby wybrać

Proces selekcji nie jest łatwe, więc trzeba dać mu wystarczająco dużo czasu. Zaczyna się ze świadomością własnych potrzeb. Kolor, kształt, ilość półek, wysokość - to wszystko jest konieczne, aby myśleć przed pójściem do sklepu. Projektanci polecam trzymać się reguł, które mogą uprościć proces selekcji. Jeśli chodzi o klasyki, w tym przypadku ściana-slide muszą być wykonane z drewna.

Minimalizm, konstruktywizm, „techno” - eksperymenty są dozwolone, co do formy, i z kolorami. Ze względu na fakt, że sklepy meblowe w Rosji, Ukrainy i innych krajów WNP oferuje obecnie szeroką gamę produktów, użytkownik końcowy może wybrać współczynnik ceny i jakości.

To jest, aby wybrać się na wzgórze w pokoju kolor, który będzie wyróżniać się na tle ścianyTo jest, aby wybrać się na wzgórze w pokoju kolor, który będzie wyróżniać się na tle ścianyPrzeglądając katalogi, poniższe parametry powinny być oceniane:

 • Dostępne kolory;
 • Obecność specjalnej obróbki powierzchniowej;
 • Jako stosowanych okuć;
 • Dopuszcza się możliwość częściowych zmian w montażu na ścianie;
 • Jeśli chodzi o produkt wymiary pasują do pomieszczenia.

Zawieszone roller coaster w pokoju: korzyści i rodzaje

Minimalistów i tych, którzy po prostu nie chcą, aby wypełnić pokój z nadmiaru mebli, można „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”. W hali jest więc konieczne ściana z dużą ilością szafek, więc pozostaje poczucie lekkości. Do realizacji projektu tego rodzaju nie jest trudne, jeśli się niektórych projektantów rekomendacji. Otwiera listę zgodności takim neutralnym kolorze.

Na przykład, biała ściana uzupełnia czarną strukturę. Wyjaśnienie jest dość proste. Oko przyzwyczajone do kombinacji wymienionych kolorów, więc nie będą wydawać się niezwykłe.

Oprócz wspomnianej kombinacji, na liście pięknych kombinacjach oczu obejmują czerń i ugryziony czerwony, beżowy i piasku, i inne. Gdy wybór na korzyść konkretnego kolorowych slajdów wykonanych szafce, należy określić ustawienia dla tego produktu.

Suwnice slajdy doskonale pasują do wnętrza, wykonane w stylu nowoczesnym lub high-techSuwnice slajdy doskonale pasują do wnętrza, wykonane w stylu nowoczesnym lub high-tech

Każdy z nich ma wady i zalety, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu:

 1. montażowy w kształcie litery L jest reprezentowany przez trzy poszczególne segmenty nie są ze sobą połączone. Jeśli spojrzeć na projekt z zewnątrz, widać 2 litera „G”, wśród których jest środkowa część telewizora i półki. Sekcja górna i dolna jest używana do przechowywania.
 2. Minimalistyczna mody wykonania jest stojak półki, zajmując całą dolną część struktury. W zależności od rozwiązań stylistycznych nim od 4 do 8 szuflady. Umieszczony na górze telewizora, obok którego znajduje się wolna przestrzeń. Wieńczy kompozycję pobliżu szaf dołączonych do poziomu sufitu.

„Zero opcja” - pod wieloma względami jest podobny do powyższego, ale jest jedna zasadnicza różnica. Pierwszy poziom jest reprezentowany przez małe podium na którym stoi telewizor i system audio

Slajdy pod TV w pokoju: kolor i różnorodność

Dość często można usłyszeć od niezadowolenia klienta z zakupu mebli. Wydaje się, że wszystko jest idealne w ścianie. Książki, przedmioty dekoracyjne, telewizor plazmowy, i tak dalej doskonale umieszczone, ale wciąż czegoś brakuje. Przyczyną tego uczucia należy szukać w złym kolorze i odebrać nawet cienia.


Jadąc do sklepów, mieszkańcy zwracają większą uwagę na długość, szerokość i szeregu innych parametrów ściśle funkcjonalnych.

Suwnice slajdy mają pewne mocowanie, więc w stanie wytrzymać dowolny rozmiar telewizoraSuwnice slajdy mają pewne mocowanie, więc w stanie wytrzymać dowolny rozmiar telewizora

W celu umieszczenia w mieszkaniu naprawdę funkcjonalny element wnętrza, podobnie czujność musi okazywać szacunek dla swoich cech estetycznych.

a mianowicie:

 • Czarna ściana uzupełnia czerwony lub bordowy projekt;
 • Neutralny wygląda połączenie pastelowe tapety i preparaty beżowej ścianie;
 • W hali, podjęte w kanonach stylu klasycznym lepiej jest użyć strukturę drewna.

Niezależnie od kolorystyki, konieczne jest, aby wyeliminować nawet najmniejsze prawdopodobieństwo kontrastujących lub zbyt „krzykliwe” kombinacjach kolorystycznych.


Utworzyć stos do sali z rękami

Prezentowane w zakresie sieci handlowej nie zawsze spełniają wymagania klientów. Podczas gdy niektóre modele słabej konstrukcji, jest to niemożliwe, aby pasowały do ​​pomieszczenia ze względu na ostatnie niestandardowych rozmiarach. W rezultacie, wiele osób woli zrezygnować z wcześniej zaplanowanego zakupu. Pospiesz nie jest to konieczne, to zawsze jest to sytuacja może dosłownie przejąć.

Do pracy należy z góry do zakupu materiałów w wymaganej ilości. Przybysze lepiej wziąć z rezerwy na ewentualne błędy nie są zmuszeni do przerwania pracy przez długi czas.

Gdy decyzja, aby ich własny rollercoaster w pomieszczeniu powinna dokonać wstępnej rysunek na papierze i nabyć niezbędne materiałyGdy decyzja, aby ich własny rollercoaster w pomieszczeniu powinna dokonać wstępnej rysunek na papierze i nabyć niezbędne materiały

Niezależnie od parametrów przyszłych zjeżdżalniami dla hali, zakup musi spełniać następujące wymagania:

 • Pojemniki i poprzeczny drewna;
 • Dach i półki wykonane ze sklejki;
 • Drewniane półki i podszewka na dachu;
 • Boczne i tylne oparcie ściany;
 • Płyty nośne, z tyłu, u dołu i z boku;
 • Wkręty, śruby, nakrętki, nakrętki zabezpieczające, gwoździ i śrub;
 • Prowadnice rolkowe dla paneli szklanych;
 • Uchwyty do szuflad i drzwi.

Jeśli planujesz utworzyć własne ręce slajd, wyposażony w podświetlenie, następnie projekt jest uzupełniony przez transformator step-down, jednostkę sterującą oraz niezbędne kable. Podczas montażu należy zwrócić uwagę na prawidłową izolację przewodów. Pomoże to uniknąć zwarć. Bezpośredni montaż odbywa się na podstawie programu.

Jak wybrać wzgórzu w hali (wideo)

Nowicjusze nie powinni się obawiać możliwych błędów, bo zawsze istnieje możliwość, aby rozluźnić prawidłowo części stałej. Nagrodą dla sprawiedliwych dzieł będzie funkcjonalny ścianie slajd, który spotyka się z właścicielem mieszkania. W przeciwieństwie do wersji magazynu, który nie zawsze pasuje do istniejącego wnętrza, osobiście wykonana rama eliminuje potrzebę stosowania kolejnych modyfikacji.

slajdy konstrukcyjne do sali (zdjęcie w wewnętrzny)

0dXDqapMYu0enlenl 1 3-1 5aaec59784b585d74af26fccec9a 7 7eb337f5d38452848df7ec0f75303d16 9 37 510f93b6541f3-1 582ef64717129

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2

map