Stylowa niszowych płyt gipsowo-kartonowych: 6 rodzajów

Stylowa niszowych płyt gipsowo-kartonowych: 6 rodzajów

12 October 2017



Nisza z płyt kartonowo-gipsowych w pokoju - to świetny sposób na przechowywanie rzeczyNisza z płyt kartonowo-gipsowych w pokoju - to świetny sposób na przechowywanie vescheyFormirovanie niszy płyt kartonowo-gipsowych na ścianie - jest to okazja, aby zmienić wygląd pokoju prawie nie do poznania. Jest to metoda dekoracji nie są rzadkością we wnętrzu, ponieważ ma wiele pozytywnych cech. Przy takim wgłębieniu może zwiększyć przestrzeń wizualnie tworzyć dodatkową objętość dekoracji Dom oryginalny wystrój, ukrywania widocznych wad pomieszczenia, na przykład, nierówności ściany.


Funkcjonalny znaczenie niszy w ścianie gipsowo-kartonowych

Wbudowane w niszach w ścianie, można tworzyć własne ręce i zrealizować najbardziej oryginalne pomysły. Warto zauważyć, że to właśnie dzięki niszy można całkowicie zmienić geometrię przestrzeni pomieszczenia, tworząc element nie na zwykłej płyty gipsowo-kartonowej ściany. Dość często niszowych stworzony wyłącznie w celu dekorowania pokoju, aby uczynić go bardziej dynamiczny i nowoczesny.

Nisza nie można ustawić tylko dla wystroju pomieszczenia, ale nadal nieść ładunek i funkcjonalnyNisza nie można ustawić tylko dla wystroju pomieszczenia, ale nadal nieść ładunek i funkcjonalny

W odniesieniu do obciążenia funkcjonalnego, nisza może być ustawiony na:

 • TV;
 • książki sklep;
 • Powstawanie Ścianki;
 • instalacja akwarium;
 • karnisze;
 • Wystrój.

Charakterystyka wnętrza, albo jak zrobić niszę płyt kartonowo-gipsowych

Prowadzenie wykończenie płyt gipsowo-kartonowych nisz wykonywanych przez dekoracyjnego materiału budowlanego.


Barwa wybrana w zależności od:

 • Osobiste preferencje właścicieli domów;
 • przestrzeń wnętrza;
 • rozwiązań projektowych.

Jasne odcienie w przeciwieństwie wyglądał bardzo interesujący z ciemności, tworząc tym samym efekt 3D. Lekki odcień powinien być dominujący w wystroju i trzymając cięcia półki ze względu na ciemny kolor - jest pogłębienie i wizualizacja wnętrza. Nadmierna ciemnego koloru ciemnieje otwór w pomieszczeniu i znacznie zepsuć wnętrza.

Niszowych płyt gipsowo-kartonowych będzie wyglądać elegancko w prawie każdym wnętrzuNiszowych płyt gipsowo-kartonowych będzie wyglądać elegancko w prawie każdym wnętrzu



Jeśli zorganizować panel mozaiki nisza płyty gipsowo-kartonowe, będzie uzyskać nowy wygląd i stylowy wygląd. Nie mniej interesujące wygląda dekoracji szkła, kamienia naturalnego lub sztucznego.

Jeśli mieszkańcy domu lubił malarstwa i sztuki, które konwencjonalnego niszy gk mogą mieć rzeczywisty obraz, który zostanie umieszczony obraz krajobrazu lub jakąkolwiek inną kompozycję. Przy odpowiednim podejściu może być doskonałym miejscem do przechowywania książek, płyt CD i stare płyty winylowe i podobne akcesoria.

Niszowych płyt gipsowo-kartonowych z rękami pod półką

Bez względu na to, czego potrzebujesz, aby stworzyć rodzaje niszowych (kątowe lub liniowe) należy zawsze stosować krok po kroku instrukcje, które pomogą wykonywać pracę sprawnie, jak to możliwe i wolne od wad.

Budowa wnęce wykonanej za pomocą:

 • klej;
 • Rama metalowa.

Pierwsza opcja wymaga użycia wysokiej jakości roztworu kleju, który jest specjalnie zakupione do GCR arkuszy w materiałach budowlanych sklep.

W niszy regeneracji płyt kartonowo-gipsowych trzeba będzie klej i metalową ramęW niszy regeneracji płyt kartonowo-gipsowych trzeba będzie klej i metalową ramę

W drugim przypadku, trzeba zainstalować wytrzymałą ramę z profilu metalowego, który wymaga stopniowo i kompetentny pracy:

 1. Konieczne jest przeprowadzenie znaczników na ścianach wnęki, sufitu i podłogi. To jest do oznaczania instalacji i profili szyn rack zostanie przeprowadzona.
 2. Przed wyruszeniem na zakup materiałów potrzebnych do produkcji dokładnych szacunków liczba arkuszy profili GCR różnych typów i przeznaczenia dla prętów zbrojenia konstrukcji, a nawet śrub.
 3. To musi być sporządzone oraz schemat montażu. Obwód powinien być idealnie dokładnie przeniesiony do pokrycia ścian, sufitu i podłogi. W zależności od celu, w jakim będzie używany przez niszy, na przykład, do dekoracji lub do umieszczania obiektów, trzeba wybrać profile o określonej grubości i usztywnione.
 4. Rama montażowa z profili metalowych prowadzi się za pomocą specjalnych urządzeń - wieszaków i śrub. Po pierwsze, profil prowadzący są ustawione, a następnie stojak. Rack koniecznie hartowane pręty, jeśli projekt zostanie wykorzystany pod półkami, a drzwi zostaną zamontowane.
 5. Po zainstalowaniu rama, możliwe jest zamontowanie płyt gipsowo-kartonowych. Należy zauważyć, że instalacja jest przeprowadzana do profili rack za pomocą uniwersalnego rodzaju śrub, które są odpowiednie dla dwóch rodzajów tkanin. Spoiny są wyrównywane za pomocą specjalnej konstrukcji wzmacniającej efekt shpaklyuyut taśmy i wyrównać z arkuszami.
 6. Na koniec końca przeprowadza się stosując kit, wygładzające i barwienia, jeśli potrzeba specyficznego koloru.

Nisze - to świetny sposób na minimalnym koszcie, a do przeprowadzenia transformacji wewnętrznej przestrzeni bez zbytniego zabrudzenia. Do jego powstania, nie potrzebują umiejętności zawodowych lub specjalnego sprzętu. Wystarczająco wielkie pragnienie, aby trzymać zmiana pokoju, śrubokręt i wymaganej ilości materiału.


Szafa w niszy płyt kartonowo-gipsowych

Jeżeli układ jest już obecny nisza w pokoju, który w większości przypadków jest to duży problem dla gospodarstw domowych, jak ona nieregularnym kształcie i niewielkich rozmiarów, jest możliwe, aby wyposażyć swój gk podszewkę i mieć rzeczywisty szafie.

To będzie:

 • kompaktowy;
 • pojemny;
 • Piękne patrzeć.

Szafa w niszy suchej zabudowy przestronne, ale wnętrze wygląda bardzo kompaktowySzafa w niszy suchej zabudowy przestronne, ale wnętrze wygląda bardzo kompaktowy

Obudowę można wykonać w postaci komory z drzwiami przesuwnymi, ale konstrukcja bazowa musi być dokładnie metalowe ramy i płyty gipsowo-kartonowe. Z tych materiałów można utworzyć wiele sekcji, które służą jako doskonałe miejsce do przechowywania rzeczy, przedmioty i coś jeszcze dusza zapragnie. Jeśli ta wnęka jest wykonana w kuchni, można wyposażyć go w ramach Skarbu Państwa, jeżeli w korytarzu, potem garderobę.


Szczególnie ważne jest to, że pokój powinien być wygodny, funkcjonalny i dobrze oświetlone, co można osiągnąć poprzez ułożenie okablowania Oprawy punkt.

Jak zrobić wbudowane szafy wykonane z płyt gipsowo-kartonowych

W celu zaprojektowania pokoju gdzie znajduje się szafa, wpuszczone w niszy z płyty gipsowo-kartonowej, nie traci jej właściwego rodzaju, wysokiej jakości wykończenie mają być przeprowadzone. Należy zauważyć, że nie jest konieczne stosowanie ultra modne Materiały wykończeniowe, których koszt jest czasami po prostu przewraca.

Początkowo, jako wystrój gabinetu, można wybrać:

 • Powłoka lustro na drzwi przesuwnych;
 • Montaż półki wzdłuż krawędzi konstrukcji, która pozwoli wizualnie zwiększyć przestrzeń;
 • Oświetlenie i lepiej, a typ neon-kolorowe diody LED.

Wbudowane szafy z płyty gipsowo-kartonowej mogą być ozdobione drzwi lustra lub podświetlenieWbudowane szafy z płyty gipsowo-kartonowej mogą być ozdobione drzwi lustra lub podświetlenie

Jeśli chcesz, aby niszę, a jego wystrój wyłącznie w ciemnych kolorach, wtedy konieczne jest ozdobić go z dużą ilością małych reflektorów. To będzie stworzenie niektórych galaktyk w domu. Jeśli chodzi o pokój z mebla, możliwe jest, aby utworzyć w jej ściany akcent, który umniejsza szafki z niszy. Może to być ściana z oryginalną powłoką, na przykład dużych i układ dekoracyjnego wykończenia kominkiem.

Gdzie lepiej zrobić garderoba z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Urządzenie nisza w pokoju było bardzo atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych ścian lub innymi słowy, zestaw słuchawkowy, który był używany do przechowywania różnych elementów wewnętrznych.

Ten oryginalny kompozycja może być wyposażony w:

 • Na ścianie, gdzie w oknach;
 • W przestrzeni sypialni;
 • W pokoju, gdzie na ścianie telewizor.

Wbudowany w szafie jest najlepiej wyposażona w sypialni lub w haliWbudowany w szafie jest najlepiej wyposażona w sypialni lub w hali

Jak to się robi? Piękny niszowe mogą być tworzone, i przy pomocy specjalistów, a własnymi rękami, ale głównym celem niszy - jest stworzenie pogłębienia wizualnej w ścianie. W większości przypadków, szczelina do ukrycia gzyms dla zasłon i narzut tworząc efekt płynącego bezpośrednio na suficie powłoki. Jest to bardzo korzystne, aby wyposażyć niszę pod półkami w pokojach dziecięcych, unikając w ten sposób trwałe zaburzenia, aby zrobić miejsce w nowoczesnym stylu. Głównym problemem takich pomieszczeń - to Szafy z drzwiami stale otwarte i niszowych, i rozwiązać problem, a zastąpi przestarzałą konstrukcję szafek.

Bardzo elegancko pasuje do niszowych płyt kartonowo-gipsowych w sypialni nad łóżkiem, zwłaszcza jeśli zbliżamy się do projektowania i dekoracji najbardziej kompetentnie.

Konstrukcja ta zastąpi Stolik, szafki, a nawet zawieszonych półkach. Zapewnienie kawałek oświetlenia mebli, nie tylko można przekształcić go, ale również podkreślić rozwiązania projektowego.

Jak płyt gipsowo-kartonowych niszę (wideo)

Nisze mogą być instalowane w korytarzach i nie powinny być zbyt duże dla tego korytarza. Formowanie elementów wewnętrznych tworzył dla celów ekspansji przestrzeni i usunąć niepotrzebne meble, że to zaśmiecanie.

Przykłady nisz gipsowo-kartonowych (wnętrza zdjęcia)

18 57dc408a-2bc5-444b-9688-3ce1ea0b4d05full 3087c8f4d02b09a529b5b734714120ca 1kojevnikov-5 19042900 62954 1611851nishi-IZ-gipsokartona-foto 1462575966maxresdefault bb8622b54e6dcb69555c8346d804212ca1267 big01

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 47 =

map