Stworzyć miniaturową haftować: 8 zalecenia dla systemów

Stworzyć miniaturową haftować: 8 zalecenia dla systemów

12 October 2017Muliną w mini formacie łatwo ozdobić ściany salonu, lub jakiejkolwiek części garderobyMuliną w mini formacie łatwo ozdobić ściany salonu, lub jakakolwiek część garderobaMiniatyurnye schemat krzyża ściegu będą odpowiednie do uzupełnienia ubrania lub wnętrza. Małe obrazy można tchnąć nowe życie w starą szafę, poduszki, narzuty i inne atrybuty. Haft wykonany krzyż, to jest najprostszym sposobem, aby ozdobić wnętrze mieszkania lub szafy. W początkowej fazie, można użyć gotowych obwód w czasie, aby stworzyć własne, unikalne kompozycje.


Drobny haft krzyżykowy: odpowiednim dodatkiem do każdej rzeczy

Zdarza się, że do realizacji pewnych pomysłów, trzeba użyć miniaturek lub innych małych elementów. Narysuj nowy plan może być z gotowych rysunków. Ale nie zawsze okazuje się, aby znaleźć to, czego potrzebujemy. W tym przypadku konieczne jest, aby angażować się w ich własnych wykresów. Doświadczony przydatny mieć w swoim arsenale małych rysunków, które są odpowiednie dla każdego projektu. Dla początkujących w tej kwestii jest bardziej skomplikowana.

W rzeczywistości, krzyż haftować może być cokolwiek:

 • czajniki;
 • zwierząt;
 • owoce;
 • krajobrazy;
 • Dzika róża;
 • naczynia;
 • odznaczenia;
 • Bohaterów kreskówek.

Miniaturowe zwierzęta haftem lub postacie z kreskówek i bajek idealnie nadają się do projektowania ubrań dla dzieciMiniaturowe zwierzęta haftem lub postacie z kreskówek i bajek idealnie nadają się do projektowania ubrań dla dzieci

Naprawdę wiele odmian. Wybierz najlepszy możliwy obraz w ramach każdej części garderoby lub mebel. Ludzie z dobrze rozwiniętej wyobraźni nie będzie trudno wymyślić własnego jasny obraz. Jest to bardzo interesujące, przyjemne i pożyteczne zajęcie. Cross Stitch pozwala tworzyć ciekawe kompozycje. Jeśli dom ma małe dzieci, płaty bajki mogą być ładne dekoracje z kurtki, spodnie, a nawet plecak.


Zalety małych rysunków partii. Można je pobrać w Internecie lub nabyć w specjalnym sklepie dla rzemiosła. Ważne: zaleca się dla początkujących, aby rozpocząć pracę ze specjalnej tkaniny z przezroczystymi kwadratami. Jak można zdobyć doświadczenie, można przejść do wspólnego konturu.

Cross Stitch - nadprądowy: główne atrybuty

Zacznij każdą pracę wymaga pewnego treningu. W przypadku haftu, musisz kupić wszystkie wymagane atrybuty. Pozwoli to uprościć proces tworzenia obrazu i uczynić go jak najbardziej przyjemny.

Aby rozpocząć, należy zakupić następujące akcesoria: • schemat;
 • wątku;
 • nożyczki;
 • Tamborku (jeśli to konieczne).

techniki haftowania najlepiej wyszkolonych za pomocą lnianej lub bawełnianej tkaniny posiadające trwały splottechniki haftowania najlepiej wyszkolonych za pomocą lnianej lub bawełnianej tkaniny posiadające trwały splot

nadprądowy można kupić w każdym sklepie dla robótek. Dużo ciekawych odmian znajdujących się w Internecie. Od tej części szkolenia nie powinno być żadnych problemów. Jednak w przypadku zakupu gotowego schematu, będzie łatwiej. Jest to zazwyczaj prawidłowo uformowana na tkaninie. Jeśli masz do ozdobienia odzieży lub innych atrybutów, preferowane do gotowego schematu przedstawionego na papierze lub zdjęcie. W tym przypadku będzie musiał nosić swój własny wzór na tkaninie. Dla początkujących, ta praca może być trudne.

Mamy haftować na specjalnym płótnie, który opiera się na placach, w celu uproszczenia procesu formowania krzyże. Jeśli to konieczne, wystrój dowolnego atrybutu, który jest niezbędny do pracy ze zwykłym szmatką. Wymaga to starannego i prawidłowego przeniesienia wzoru tworząc mały krzyż.

Haftowane obrazy będą wyglądać skuteczny przy użyciu nici do szycia. Różnią się one w różnych odcieniach, który pozwala stworzyć ciekawą i barwną kompozycję. Nożyczki i obręcz służyć jako dodatkowe elementy.

master class na miniaturowy poprzecznych ściegów

Haft małych obrazów nie jest niczym trudnym. Wręcz przeciwnie, jest to najlepszy i najszybszy sposób, aby całkowicie opanować sztukę szycia. Małe figurki nie zajmują dużo czasu, a jego wykonanie nie jest uważane za złożone. Jest to najlepszy sposób, aby nauczyć się szyć, zwłaszcza w dzieciństwie i okresie dojrzewania. Duże rysunki i malowidła trwać długo. Miniatury są łatwe do wykonania.

Wybór tematu ściegiem krzyżykowym - ważny etap przed rozpoczęciem pracy. Jeśli wybrany program za pomocą prostego wzoru, trzeba przygotować nici o różnych kolorach, a także zakupić zestaw haftemWybór tematu ściegiem krzyżykowym - ważny etap przed rozpoczęciem pracy. Jeśli wybrany program za pomocą prostego wzoru, trzeba przygotować nici o różnych kolorach, a także zakupić zestaw haftem

Przed rozpoczęciem należy przygotować program, można go pobrać za darmo w internecie lub kupić w sklepie rzemieślniczych. Następnie wytwarza się wszystkie atrybuty wymienione powyżej. Dla początkującego dopasować zwykłe postacie, na przykład banan. Haftować to proste, zwykle 1-2 kolor jest używany podczas operacji.

Najważniejszą rzeczą jest, aby znać technikę haftu krzyżykiem.

Przy prawidłowym ustawieniu:


 • Haft zaczyna się od prawej do lewej iz powrotem;
 • Na spodniej stronie utworzonej w połowie przekroju;
 • Na froncie - nawet przekroczyć.

Można go stosować w postaci pojedynczej nici, a kilka z jego dodatkami. To wszystko zależy od specyfiki obrazu. Pod koniec pracy, zaleca się prać i prasować tkaniny. Pozwoli to na płótno, aby odświeżyć i przetestować siłę nabytą przez wątek.

Drobny haft krzyżykowy: Torby lawendy (wideo)

Zgodnie z tą zasadą, można tworzyć rysunki, obrazy, nawet święta. Jest całkiem możliwe, aby podnieść ciekawy program na każdą okazję i imprezy.

Przykłady Miniaturowy ściegu: Schemat (zdjęcie)

0b88f374d0370orig 015cc70b91e770orig 1 57b2a47c013fe 5oSiu9p8Vk 454f47610465 977 88766 1721388 3204466


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 77 = 80

map