Stretch tavanlar 3d iç

Stretch tavanlar 3d iç

12 October 2017Toplu kompozisyon - iç çeşitlendirmek yardımcı olacak ilginç bir hünerToplu kompozisyon - intererDlya bitirme tavanlar çeşitlendirmek yardımcı olacak ilginç bir hüner giderek gerilen tuval kullanılmaktadır. Onlar farklı bir renk ve doku olabilir. PVC veya dokuların panellerden yapılmış Tavanlar. asma tavan 3 boyutlu tasarım olabilir süsleyin. Volumetrik kompozisyon senin içini çeşitlendirmek yardımcı olacak ilginç bir çözümdür. 3D resim oluşturmak için, tuval çekmek istediğiniz özel bir çerçeve yapmak gereklidir.


desenleri ile Stretch tavanlar elleriyle 3d

Kurulumu başlatmadan önce, doğru şarkıyı bulmak gerekir. Kendi tercihleri ​​ve tasarım üzerine yalın bir resim, içinde sürekli bir oda seçtiğinizde. çocuk takım elbise süper kahraman 3d çizime süslemek için. Herhangi soyutlama için ideal bir oturma odası, iç kısmında.

Kendi tercihleri ​​ve tasarım üzerine yalın bir resim seçtiğinizde hangi sürekli oda içindeKendi tercihleri ​​ve tasarım üzerine yalın bir resim seçtiğinizde hangi sürekli oda içinde

tabakasına uygulanması işlemi:

 1. Önce boya parlak renklerle duvar süslemeleri gerekir. Gelecekteki kompozisyonlar için bir arka plan olarak hizmet verecek.
 2. Bundan sonra, projektör tavana üzerine bir görüntü yansıtmak.
 3. Yuvarlak bileşimi konturları.
 4. Sonra görüntüyü boyayın.
 5. Islak bir sünger kullanarak gereksiz darbelerini çıkarın.

oluştururken Boya kuruduktan sonra, bitişik desen öğeleri boya. Ayrıca, tasarımcılar kompozisyonun ortasında arka plan kenarlarında daha açık yapmak için önerilir.

Tavanlar ve 3D baskı birleştirmek

Streç tavanlarda bir hacim etkisi yazdırma sıradışı ve güzel görünüyor. yayım imalatı adanmış yazıcı kullanarak gerçekleştirilir. Resim temaları oda tasarımı temelinde seçildi. Sadece boşluk veya manzara görüntü ile güzel tavan bak.


Sen dokulu kompozisyonu vermek için çerçeveyi sadece kullanmakla kalmayıp aydınlatma yapabilirsinizSen dokulu kompozisyonu vermek için çerçeveyi sadece kullanmakla kalmayıp aydınlatma yapabilirsiniz

yapılmış kumaş üzerinde olabilen bir 3D görüntü uygula:

 • Tekstil.
 • Parlak.
 • Saten.

Eğer fotoğraf baskı 3d oda büyük boyutu ile asma tavan yüklemeye planlıyorsanız, polyester sorunsuz tabakasına uygulanması tavsiye edilir. Bu dokulu bileşimleri yapmak için kullanılabilir çerçeve, aynı zamanda aydınlatma, sadece bulunmaktadır.Eğer gergin tuval ve alçıpan inşaat birleştirmek planlıyorsanız, görüntü daha çekici ve gerçekçi bakacağız.

germe bıçağı monte etmek 3 yolu vardır:

 1. Kama. Bu yöntem takozlar yardımıyla sabitleme yapısını içermektedir. Bu durumda, malzemenin kenarları şey işlemek için gerek yoktur.
 2. Harpoon. Bu yöntem en yaygın olanıdır. Zıpkın yöntem, alüminyum veya plastikten duvar profili giderilen fotoğraf baskısı kullanarak kancalar ile tespit ağları ihtiva eder.
 3. Shtapikovy. Bu yöntem, plastik veya alüminyumdan yapılmış özel raylar vasıtası ile duvara ağın eki ihtiva eder.

tavanların 3d şekiller

Hacimsel tavan oluşturmak için isteğe bağlı olarak yüzeye uygulanan bir baskı veya kalıp kullanmak. Özel bir tasarıma yüklemeyi seçebilirsiniz.

Belirli bir tasarıma seçerken odanın büyüklüğü ve web'in gücünü dikkate almak gerekir. Eğer tavan sıradışı yapılandırmayı yapmak istiyorsanız, tuval kama veya shtapikovym şekilde güçlendirmek için arzu edilir. Eğer bir zıpkın yöntemini kullanmaya karar verirsek, tavan sarkmaya neden olabilir.

rasyonel kullanımı dalgası odanız geniş boyutlara sahipserasyonel kullanımı dalgası odanız geniş boyutlara sahipse

Tavan şeklini alabilir:

 • Arch.
 • Koni.
 • Dalgalar.

Arch en yaygın şeklidir. Bu yöntem, duvar ve tavan arasında yumuşak geçişler bitirme üretilmesini sağlar. Böylece, 3D efekti elde etmek çıkıyor. kemer yarıçapı değişebilir ve oda büyüklüğüne bağlıdır. Eğer parlak tavan varsa bu formu önerilir. Arch, gölgelik bir tür oluşturmak için yardımcı odanın etrafında kurulu.

en basit koni şekli imal etmek. Bu yöntemde, koni tepesi üzerine uzanması lambadır. oda sütunları varsa koni ucu onlara karşı duracaktır böylece tasarımını ayarlayabilirsiniz.


Dalga tavanın en muhteşem şeklidir. Ancak, böyle bir tasarım çok zor hale getirmek için. rasyonel kullanımı dalgası odanız büyük bir boyuta sahip olmadığını. 3D efekti oluşturmak için, aydınlatma cihazlarının dalganın üst çerçeveleyebilirsiniz.

3d tavan montaj: adım adım kılavuzun

Eğer 3d tavan montajı yürütmek önce hazırlık yapmak gerekir. Her şeyden önce, odanın boyutlarını ölçmek için gereklidir. Bunun için lazer seviyesini kullanın.

Bir profili eklemek gereğini işaretleme sonra. Ne zaman seçme parçalar onun yüksekliğine dikkat. profil aydınlatma armatürleri montajını engel olmaması gerektiğini unutmayın.

Üç boyutlu kompozisyonların kullanımı herhangi bir tasarım fikirlerini hayata geçirme verirÜç boyutlu kompozisyonların kullanımı herhangi bir tasarım fikirlerini hayata geçirme verir

Montaj Algoritma Surround streç tavan:


 1. alçıpan kutularının sınırını işaretleyin.
 2. UD profilde işaretlemeyi düzeltin.
 3. direklere düzelt.
 4. teller yayıldı.
 5. Dikiş alçıpan kullanarak çerçeve aldı.
 6. Astar yüzeyi olun. Daha sonra sıva uygulayabilir.
 7. ışıklar için delikleri kesin.
 8. akrilik boyalar kullanarak tavan boyayın.
 9. İç kutu kalıp yüzeyine takın.
 10. gergin tuval düzelt.
 11. 45 derece odasında sıcak hava. Bunu yapmak için, bir ısı tabancası kullanın.
 12. ışıklar yükleyin.

3D etkisiyle Asma tavanlar (video)

Üç boyutlu kompozisyonların kullanımı herhangi bir tasarım fikirlerini hayata geçirme verir. bağımsız olmak veya fotoğraf yazıcı üzerinde görüntüyü yazdırabilirsiniz lüks kumaşı oluşturun. 3D çizimler modern tarzda veya klasik tasarlanmış olsa da, herhangi bir ev dekorasyon için uygundur. Eğer tavana bir resim başvurusu yapmak istemiyorsanız, bir çok düzeyli bir yapı yapabilirsiniz. Amacıyla o hacimsel kullanım neon ışıkları gibi yapmaya.

Stretch tavanlar 3d (fotoğraf)

3D2 3d1201505261015242160-1024x768 3dpotolok 3d-potolok-V-vannuyu 7 63af2bb6589140470112d51fe4c60279 41 411 55827ea562908 33898880rpl5nnngf9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 + = 91

map