streç tavandan suyun tahliye iyi nasıl harcamak

streç tavandan suyun tahliye iyi nasıl harcamak

12 October 2017olağanüstü nitelikleri sayesinde asma tavan su oturma odasına nüfuz ve önemli hasar izin vermezolağanüstü nitelikleri sayesinde, tavan su oturma odasına nüfuz ve kolayca su oldukça önemli miktarda dayanacak önemli uronNatyazhnoy tavan indirebilmek için izin vermez asılıdır ve yırtılmaz. Sel kumaş için olumsuz sonuçlar doğurmadan çıkarmak çok kolay olabilir. PVC film gergin eğer çıkan kabarcık, her türlü sonuçtan olmadan birleştirmek çok kolay olabilir. Ancak, kesikler bırakmadan nazikçe fazla suyu tahliye etmek gerekiyor.


web bütünlüğünü bozmadan streç tavandan dren olarak

kumaş dokusunun kullanılırsa, o zaman, su lekeleri kurutulduktan sonra bir sabit ve hafif bir arka plan üzerinde, özellikle güçlü bir fark kalabilir.

Uzmanlar su yollarını boşaltılır:

 • sırt kenarı gevşemiş baget ile;
 • aydınlatma ünitesi için yapılan delikten.

ağ-yapının sonunda bir ısı tabancası ve tesviye oluşturulan kıvrımlar kullanılarak ısıtılır.

Sen kıracak çünkü suyun ağırlığı altında kendinizi bir delinme yapmaya ve içinden suyu tahliye etmek gerek kalmaz ve resimler bir streç tavan değiştirilmesini yapmak zorundayız.

bir su sızıntısı olması durumunda, hiçbir onarım zarar görmesini önlemek amacıyla, germe tavan bağımsız olarak yapılmalıdırbir su sızıntısı olması durumunda, hiçbir onarım zarar görmesini önlemek amacıyla, germe tavan bağımsız olarak yapılmalıdır


apartmanlarda modern insanın yaşam sürekli genellikle bu veya diğer sorunların ana faili olan komşuları ile kesişir. Oldukça sık vakalar ve sel vardır. kiracı için dolayısıyla büyük bir sel tehdidi üst katlar yağmur ön duvardan delik sürü, tıkanmış kanalizasyon ve korumasız olan harap çatı bulunmaktadır.

PVC film gibi niteliklere sahip olmasına rağmen:

 • Su tutma yeteneği;
 • Su malzeme tarafından değildir;
 • Tuval 100 litre su kadar dayanabilir;
 • kumaş suyun ağırlığı altında uzanan ve merkezi içinde topladığı bir.

Oysa sel sonrası, aynı zamanda hatta bazen tamamen yenilenmek şımarık ve onarım ihtiyacı olan ve. çatı akması, o zaman temiz su tekrarlanması gerektiği gibi olursa asma tavan su birikmesine sarkma olduğunda ne yapacağını bilmek gerekir neden olmasıdır.aksi takdirde kısa devreye neden olabileceğinden ve sonuçları çok daha vahim olacağı için streç tavan sel olduğunda, hemen tüm ışıkları kesmek gereklidir.

sızıntı ortadan kaldırılması başlangıcı bir elektrik kesintisi yapmak gerekir önce, kısa devreleri önlemek içinsızıntı ortadan kaldırılması başlangıcı bir elektrik kesintisi yapmak gerekir önce, kısa devreleri önlemek için

Sonra sorunu çözmek için streç tavan kurulumu yapan şirket, çağırmanız gerekir. Kural olarak, uzmanlar saati etrafında aramaya gelebilir. Bunlar hızlı bir şekilde, sorun ölçüde değerlendirmek su tahliye ve pürüzsüz ve orijinal şeklini aldı olmak için kumaş kuru mümkün olacaktır.

streç tavandan suyun tahliye uzmanların gelmeden önce kendi

Eğer komşular veya çatı sızıntıları doldurduktan ve asma tavan suyun ağırlığı altında sarkık, hemen sorunu gidermek için ustaları çağırmalıdır. Ancak, bir uzmana ulaşmak her zaman mümkün değildir ve durumda ustanın gelişinden önce kendi başlarına su dökmek için bilmek gereklidir. Bu çok önemlidir, çünkü her ne kadar kumaş ve farklı güç ve dayanıklılık, ama her zaman özellikle büyük miktarlarda su tutamam hepsi aynı.

Çok iyi, tavan tanımlanan delikler lambaları veya avize olması gibi. Bu durumda, armatür kaldırmak ve suyu tahliye etmek alt konteyner yerine gerekecektir. Bütün tuval, o zaman hortum içine itmek ve suyu çıkarmak için, bir bez ile zıpkın alanı olsun maskeleme bandı çıkarmanız gerekir.

Ellerinizle gerginlik tavan problemini ortadan kaldırmak, maskeleme bandı kullanarak yaralanan siteyi kapsayacak ve temel tasarım maç için yama boya boyamakEllerinizle gerginlik tavan problemini ortadan kaldırmak, maskeleme bandı kullanarak yaralanan siteyi kapsayacak ve temel tasarım maç için yama boya boyamak

suyun uzaklaştırılması için prosedür biraz zaman alabilir, ancak kurumaya odadan ve web için tamamen zararsızdır olacaktır.

PVC film baskı altında çok su kademeli olarak gerilmiş ve sıvının çıkarılmasını geciktirmez gerek yüzden orijinal şeklini kaybeder olduğunu hatırlamak önemlidir.

su boşaltıldıktan sonra nihai filmin küf ortaya çıkmasını önlemek, ve ancak ondan sonra doldurmak için buharlaştırılarak kapının ve örtüşme arasındaki boşluğa herhangi bir değişiklik olmadan bir süre filmi terk etmek için arzu edilen bir durumdur.


Web suyu tahliye etmek kesilirse, o zaman bir kumaş seçeneği durumda bir yama empoze veya naylon iplik dikmek gereklidir ve PVC filmi durumunda tavan renk tonu tonda yerde bir kesim kumaş bandı ve bir kalem kapatmak için gereklidir. Hasar çok büyük değilse, tamamen bütün çatıyı değiştirmek zorunda.

asma tavan sular ne olur ne kadar çabuk sorunu çözmek için

Ne yazık ki, komşular veya çatı sızıntıları sular altında eğer bir asma tavan su alabilirsiniz olur. Bu durum acil bir durum ve yetkili, berrak önceden tasarlanmış işlem yapılmasını gerektirir.

sel meydana gelmişse, aşağıdakileri yapmanız gerekir:


 • elektrik devre dışı bırakın;
 • su kaynağını ortadan kaldırmak daha fazla gelen;
 • biriken suyu tahliye;
 • Tavan alanı kurutun;
 • baget tuval yeniden sıkın.

özel hortumlar ve lambalar için yapılan delikler vasıtasıyla daha iyi suyu boşaltın. mobilya ve diğer iç öğelere sızıntı ve hasar görmesini önlemek için termokoltso yere özel bir drenaj yüklemek için önceden gerekir. su daha hızlı aktığını Yani belli bir negatif basınç hava hortumu ucu su toplamak için bir kap içine düştü oluşturmanız gerekir. Sen en yaygın tıbbi armut kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Germe yapısı çıkarma sıvısı özel tankına su taşıyıcı halka çekme ve boşaltma açıklıklar gömülü gömme yoluyla gerçekleştirilmektedirGerme yapısı çıkarma sıvısı özel tankına su taşıyıcı halka çekme ve boşaltma açıklıklar gömülü gömme yoluyla gerçekleştirilmektedir

kalıp olasılığını önlemek için, filmin altında boşluk tercihen sadece birkaç gün içinde iyice kuru olmalıdır. Sonra düzensizlikler bırakmadan, filmi ısıtmak ve tekrar çekin mümkün olacak uzmanları çağırmanız gerekir. Tüm adımlar tamamlandığında Sadece, sen aydınlatma armatürleri kurulumuna devam edebilirsiniz.

Tavandan su boşaltma işlemi sırasında hatalar ne olabilir

gerginlik tavan sel olduğunda, pek çok düzgün ve hızlı bir şekilde tahliye bilen ve ne tür bir durumda yapılacak yok, neden tuval üzerine ve bazı durumlarda kötü yansıtan hataların çok sayıda onun tamamen yenilenmek zorunda izin verir.

Tavan su ile akınına uğradı, sonra her durumda mümkün değildir:

 • Pierce web tahliye edilecek;
 • avizeler için deliklere doğru su götürmek için;
 • Su her yöne yayılacak ve kaldırmak zor olacak çünkü, mevcut fonların yardımı ile balonu yumuşatmak için.

tavan su ayırmak için işlem (video)

Bunları önlemek dikkatlice benzer hataları işlemekle ve gelen hatırlamakta yarar var. Suya dayanıklı asma tavanlar çok diğer kaplama malzemeleri ile karşılaştırıldığında onların bariz bir avantajdır. Böyle bir kaplama su zarar çevresini ve şeyleri aşağı akmasına izin vermeyecektir. İlk bakışta suyun tahliye oldukça zaman alıcı bir görev gibi görünüyor, ama doğru yaklaşım ile nispeten hızlı ve kolay yapılabilir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 66

map