stil şık perişan benzersiz yatak odası: nazik bir romantizm

stil şık perişan benzersiz yatak odası: nazik bir romantizm

12 October 2017Şık perişan tarzı bir ülke ve Barok gibi, stil ve trendleri bir birleşimidirBarok az insan alışılmadık tarzı "şık perişan" görünmek bir ülke olarak ve şık perişan stil, stil ve trendleri bir birleşimidir. iç Onun karakteristik özellikler her zaman tanınabilir. Bir şehir apartmanda tarzı Chebbi şık yatak odası - tüm Oluşan renk ile kırsal yaşamda gerçek bir daldırma. Basit ve kişiliksiz tarzı minimalizm dayalı ise, dikkate değer bir şey yok ve bazı renkler ve mobilya sıkı kullanımına dayanmaktadır, o zaman bu tasarım yönü övünmeye hakkı vardır.


stil Chebbi-chic yatak odası: romantizm lehine bir seçim

yönü İngiltere'de kökleri vardır. O 80'lerde ortaya çıktığını oldu ve bu güne kadar büyük ilgi görüyor. adı kendisi için konuşur: İngilizce kelime "Perişan" - yıpranmış ve "şık" - bir parlaklık verir. O iki tam tersi kavramları gibi görünüyor, ancak birbirini mükemmel tamamlayan ve inanılmaz kontrast yaratarak, iç yankılanıyor.

Birçok kişi sevgisini paylaşma "perişan lüks." Aşınmış ve bugünün standartlarına mobilya ile biraz demode, eski fotoğraflar, birçok aksesuar (battaniye, yastık, halı, resimler, kolye) - nasıl yaptığını romantik ve kırsal büyükannesinin rahat evin anımsatan hepsi! Yatak odasında Kolay ihmal ve görünür bozukluk - tarzı şık perişan bir hile!

tarzı Chebbi şık yapılan yatak odası, olarak, çoğunlukla beyaz ve pembe rengin hakimtarzı Chebbi şık yapılan yatak odası, olarak, çoğunlukla beyaz ve pembe rengin hakim

pire adresinden satın alabilirsiniz bağbozumu öğeler pazarlamaktadır. elleri ile küçük dönüşümler yardımıyla yeni renklerle oynamak ve mükemmel bir odanın görünümünü tamamlayacak!

Son yıllarda, bu tarz tavan dönüşümü için kullanılmıştır. Bu pencerelerin bir sürü ve parlak güneş ışığı altında bütün boğulmuş, proje özellikle renkli görünüyor çatı altında vardı. Tavan arasında bir yatak yapma, oda sıcak olduğundan emin olun. yastık, battaniye ve halı bolluğuna rağmen, henüz düzgün ısıtma önemli bir rol oynar düşünülmüş.


Eski püskü şık tarzı ile yatak odası tasarımı: temelleri

Bilindiği gibi, her alanda bile renkler ve dokular kullanımında kendine özgü farklılıkları vardır. Neyse ki, hiçbir se yasaklar perişan ve istedikleri gibi odayı donatabilirsiniz. Tek bir kurala uyması gerekir: tüm öğeleri belirli bir romantizm taşımak zorundadır.

stil perişan şık içinde enkarnasyon yatak odası vurgular:

  1. Sadece ışık tonları. Zemin, duvar, tavan, perde, mobilya, aksesuar: Bütün odasında yumuşak pastel renk olmalıdır. hakim gölgeler gibi: bej, nane, mavi, pembe, mor, şeftali.
  2. Tavan beyaz olmalıdır.
  3. hatlarında yok saldırganlık. Sadece düz ve kavisli şekiller.
  4. Duvarlar olabilir ya çiçek motifleri veya renkli dikey çizgiler altında boyalı ve duvar kağıdı kendinden renkli.
  5. Zemin ahşap olmalıdır.

Chebbi şık de yüksek ahşap yatak uygun tarzda yatak odası, beyaza boyanmışChebbi şık de yüksek ahşap yatak uygun tarzda yatak odası, beyaza boyanmışstil Eski püskü şık donanımlı oda, bu hoş. Nesnelerin bolluk odasında bakmak ve tüm ayrıntılara dikkat kolaylaştırır. Eğer her yerde bakmak ve her yerde, ne görmek! Çoğu zaman, pek çok "toz toplayıcılar" diye nitelendirerek nedeniyle nesnelerin çok sayıda kullanımına bu tarz terk. Shabby tarafından yapılan odasında, sen temizlik fazla vakit geçirmek gerekir: Yani ne olduğudur.

Soğuk minimalizm daha yatkın değilseniz, stil Chebbi şık yatak odası - Bu seçenek değildir. çiçekler, narin tonları bolluğu ve "yük" iç kısımları odanın çeşitli, ama çok ustaca bazı kırsal romantizm döndüğünü bunu.

Yansıma perişan şık iç yatak odası

stil, son bir yüzyıl yankıları rağmen, henüz tasarımcıları iyi çalışılmaktadır. Eski dikkatsiz şimdi moda, nedenle iç yatak için uygun bir bulmak umuduyla eski bit pazarlarında geçmesi gerekli değildir. mağazalar, modern mobilya öğeleri bir yeri vardır, ama 80'lerin bir yankı ile.

Yatak odası iç ayrıntılara gerçekten romantik ve sevgi sayesinde:

  1. En eski ürün! Tablolar ve 80-90-ler heykelleri iç büyük bir dekorasyon olacak ve bazı eski lezzet getirecektir.
  2. Tekstil her yerde. Halılar, halı, battaniye, birkaç tür, sayısız yastıklar, tığ işi veya dikili oyuncaklar, minder mobilya. Daha iyi, daha fazla.
  3. Çiçek motifleri. Onlar duvar kağıdı, yatak, resimler ve çok daha fazlası yansıtılmalıdır. Bir seçenek olarak - eğer "Oymacılık" tekniği kendi masa veya sandalye çiçek süsler dekore edebilirsiniz.
  4. çekmeceli bir göğüs gibi büyük sandıklar? Tabii ki, evet!

tarzı şık perişan bir yatak odası için bir zemin kaplama uygundur ahşap zemin kahverengi renk olduğu içintarzı şık perişan bir yatak odası için bir zemin kaplama uygundur ahşap zemin kahverengi renk olduğu için

Bu arada, yatak olarak, belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Perişan tarzı sadece doğal malzemeler kullanmak olduğundan, kuşe metalden yapılmış olması izin verdi. Büyük bir yatak başlığı ile süslü tasarımlar sadece odanın ilkbahar görünüm vurgulamaktadır.

Daha iyi yatak çarşafları iki seçenek seçmek için: saf beyaz veya çiçek desenleri ile ya.

Bireysel dikkat detay. Battaniye ve yastıklar sayısız verilmektedir, bu nedenle bu yatak kazanan hissedecek "Prenses ve Bezelye".

elleri ile yapılmış romantik oda iç ekleyin. ayna boya boyamak ve orada hangi nedeniyle, özel bir kompozisyon uygulamak, ahşap çerçeve içinde muhafaza edilebilir "anlık yaşlanma." ön kaplama çatlak ve görünür çatlak oluşumu başlar.


oluşturmak için korkmayın. Kendi elleri aksesuarları alan oluşturmak için çok basittir. Yatağa yastık veya oyuncak bir çift diker, favori tonlarında çiçek bir vazo için normal ve normaldi zadekoriruyte. tasarım hayal gücünüzü sınırlamaz.

Şık perişan yatak odası: Bu tasarım ilgi

Erkekler çiçek motifleri yapılmış, odasında biraz rahatsız. o köyde bir babaannenin evini andıran gerçeğine rağmen, bu hale gelen kolaydır. Her yerde çiçek ve fırfır, bu yüzden kızlar tarafından sevilen. Kesin kararın - çiftler böyle bir tasarım kullanmak ancak karşılıklı rıza durumunda mümkündür ve iç adamın fotoğrafları görselleştirmek için.

Yatak odası, çok genç kızlar gibi-Eski püskü şık tarzda yürütülürYatak odası, çok genç kızlar gibi-Eski püskü şık tarzda yürütülür

Bir kız ya da kadın için Chebbi-şık mükemmel bir tarzda yatak odası. romantizm ve hassasiyet Little severler bu tasarımını takdir edecektir. tekstil çok sayıda güzel nesnelerin kombinasyonu bütün gün pozitif enerji ile tahsil edilir. Bir zevk, minimalizm oda kasvetli ve karamsar tasarım tasarımda değil - bir odada uyanmak.

tarzı şık perişan şık yatak odası (video)


Şık perişan - bu eski bir modernlik olduğunu. Vurgu görünüşe, yıpranmış şeyler ve çirkin nesneler, üzerinde, bu atmak zamanıdır olduğunu. Neyse ki, herhangi bir eski şey yeni renklerle ışıltı edip odayı dekore alacağı stili Chebbi aksesuar olarak kullanılabilir.

tarzında yatak odası iç Chebbi şık (fotoğraf örnekler)

---- 54-8 1322718022002 a82f1f498295d45a0b5c0a9aa00951ca b- IMG344925e89081 şato-stüdyo-öncesi mart-2011-002 Dizayn-spalni-v-stile-Provans-svoimi-rukami-sozdanie-chuda-02 dizajn-spaljni-v-stile-shebbi-shik-2016-foto-121048 Şık-romantik-yatak-tasarım-ile-perdeler fonstolaru-236572

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3

map