Stil özellikleri: ev, fotoğrafta bitirme oda

Stil özellikleri: ev, fotoğrafta bitirme oda

12 October 2017oda Dekorasyon, kural olarak, bu dairede iç tarzına bağlıdırSorumlu eylem - odası Dekorasyon, kural olarak, bu iç tarzı kvartireOtdelat oturma odası bağlıdır. Burada ve dinlenme iyi olmalı ve tabii ki, bir utanç değil, ziyaretçi elde etmek. Neyse ki, Döşeme seçenekleri çeşitlidir ve tercih iç tarzı gelişmeler belirleyecektir.


rustik tarzda oturma odası Dekorasyon

Bu tasarım ruhuna merhem gibi birçok içindir. Rustik tarzı ülkenin tarzı çok benzer, ama biz bu bir ve aynı olduğunu söylemek mümkün değil. Onarım ciddi, ama özellikle pahalı değil olacaktır. Dikkat çekici, bu tarzda odanın düzenlemesi bile sadece aksesuar bile, kendiniz için bazı şeyler varsa. Doğal malzemeler tercih edilir.

Odanızın rustik tarzda oturma odasında tamamlanması rahatlık ve sıcaklık katacakOdanızın rustik tarzda oturma odasında tamamlanması rahatlık ve sıcaklık katacak

oturma odasında tipik rustik tarzı hangisi:

 • Basitlik ve herhangi bir lüks yokluğu. Nötr renkler hücresi veya bitki motifleri, aynı zamanda tekstil ve döşeme bir şerit seyreltilebilir;
 • Mobilya selâmetle kullanılır, ancak iddialı değil, tercih ahşap kaplama gider;
 • oturma odası doğal taş ile süslü bir şömine, olabilir - bir tutam, sen elektrikli ısıtıcı kullanmak, ancak rustik tarzda dekore emin olabilir;
 • Zemin ahşap parke veya bir kayanın altında kiremitli olabilir.

Ülke stili veya rustik tarzı ve basit bir sıva yüzeyi lekelenmesi ve taş terbiye, cilt yapay yaşlı ahşap önermek ve hatta bazen astar. Ancak böyle bir hassas onarım maliyeti daha yüksek olacaktır.

İskandinav tarzı evde salonun İç dekorasyon

Dedikleri gibi İskandinav tarzı bizim enlemlerde, çok popüler. Ve bu anlaşılabilir bir durumdur - biz de sezon dışı çamurlu uzun süren bir kış, kısa yaz vardır. Ve tüm İskandinav iç konsepti yatırılır.


İskandinav iç odanızın daha hafif ve havadar yapacakİskandinav iç odanızın daha hafif ve havadar yapacak

oturma odasında tasarımında İskandinav tarzını Özellikleri:

 • ana renk - Beyaz. O içerideki olan hafiflik verir, iyi, iç sahibi - huzur psikolojik önemli bir duygu. Ama olmamalı aynı şeyi kipelno boşluk, sen pastel renkler, iyi, parlak renkler kullanılır yetersiz, ama son vuruş kullanabilirsiniz. vurgu Bir çok olmamalıdır.
 • kaplama malzemeleri Maksimum doğal olmalıdır. kürk, deri, doğal taş kullanımı tamamen bu yakınlık vurgusu, çünkü doğanın stiline yakındır. Eğer bunları kullanmak Yapay malzemeler maksimum olasılık doğal taklit etmelidir, aynıdır.
 • mobilya tercihen hafif ahşap. keten, deri, süet, pamuk - Döşeme da doğal malzemelerin, güzel olmalı. birbirleriyle uyum içinde iseniz, malzemeleri birleştirebilirsiniz.

Duvarlar ve zemin de parlak tercih edilir. tüm duvarla onlar eklenebilir veya binanın belirli bir bölümünü vurgulamak ve bu yüzden bu alanı imarlı oluyor - Genellikle iç ahşap paneller kullanılmaktadır. tatlı patchwork pes etmeyin yaşam odaya doğal sıcaklık ve konfor hissi verir düz kilim izler.Shabby Chic tarzında bir apartmanda bir yaşam kurma

Bağbozumunu, barok, retro, romantik tarzı - Eski püskü birçok bağlamak şık. Ve bir "perişan lüks" estetik son yıllarda çok şey zevk. Esansiyel o renktir.

Şık perişan - benzersiz ve kusursuz bir tasarım oluşturmak birkaç tarzların bir karışımıŞık perişan - benzersiz ve kusursuz bir tasarım oluşturmak birkaç tarzların bir karışımı

tarzı iletimi için kullanılır:

 • beyaz bütün tonları;
 • Bej hemen hemen tüm varyasyonlar;
 • Işık nane;
 • Soluk mavi;
 • krem;
 • Soluk pembe;
 • mor Soluk;
 • krem;
 • deniz köpüğü rengi.

Bu rattan asma bu tarz ve renksiz ışık ahşap ve hasır mobilyalar kullandı. Ayrıca patina ve renk ile ilgili dövme transfer etmek zordur. Cilası ve duvarlar kır tarzı motiflerin kullanılmasını önermek, sadece aristokrat solma renkler hakkında unutmayın.

Empire stili: bitirme odası

Ama bu eğilimin belirgin özelliği birkaç kültürlerin unsurların bir simbiyoz olduğunu. Bu klasik detayları ve lüks öğeler, Mısır tasarım motifleri uyum içinde kendini gösterir. Bu stil uygundur ve askeri sembollerin kullanımı kılıç, yaldızlı kask ve malzeme içindir.

Empire stilinin ana nitelikleri:

 • Dekore pervaz kolon;
 • pilastrolarla;
 • konsol;
 • yuvarlaklık olmadan Masif mobilya;
 • Pahalı zarif perdeler;
 • Yüksek saçaklar.

bunu bir renkli ve orijinal yapım Empire stili, birçok kültürün bir arada,bunu bir renkli ve orijinal yapım Empire stili, birçok kültürün bir arada,


Bu tarzda oturma odası düzenlemek için karar verirseniz, geçmişte niteliklerini ve büyüklüğünün mutlaka sembolleri ile dekore edilmelidir. renkler parlak renkler, tamamlayıcı lüks ve ciddiyet stili geçerli olacaktır.

Zorunlu süresi - güzel aynalar kullanımı. Bunlar herhangi bir yerde bulunabilir. anıtsal formlar, sıva, ince aksesuar ve dekor elementlerin varlığı, bronz elemanlarının kullanımı gibi böyle şeyleri kullanımını dikkate emin sıradan oturma odasında böyle bir stil uygularken. Mükemmel göstermektedirler tarzı lüks masif perdeler.

farklı tarzlarda oda (video) Dekorasyon

Eğer tarzı yaşam reenkarnasyon projeyi gerçekleştirmek varsa, güvenle kelimenin iyi anlamıyla "Kendi Tasarımcı ol" denebilir. Ve unutmayın birincil, ikincil ve moda stil söyledi. Ve ilgilendiren ve bitirir ve mobilya ve dekor.

Başarılı yenileme!


oturma odasının dekorasyonunda farklı stilleri (fotoğraf)

1-dizain-gostinoy 1-I 2dk 3fb507140c5b70d8600f508ac0b0 23 1071 795ad4f17a5fc72845e737cfc629e0de1 1920x1080resizeinterior10942401355223562 9211 20160118221327557

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 19 = 27

map