Stare metody z nowymi technologiami - farba lateksowa do ścian i sufitów

Stare metody z nowymi technologiami – farba lateksowa do ścian i sufitów

12 October 2017Malarstwo jest jedną z najprostszych i najbardziej popularnych sposobów, aby zaprojektować sufitMalarstwo jest jedną z najprostszych i najbardziej popularnych sposobów projektowania potolkaEsli napraw należy zrobić własnymi rękami, i wskazane jest, aby nie wydawać pieniądze na drogich materiałach specjalnych, jedną z opcji konstrukcyjnych samego sufitu - malarstwo. A może po prostu chcesz zaktualizować stary kolor, bez zmiany zasady konstrukcji stropu. W każdym razie trzeba malować. I piękne zdarza się tylko wtedy, gdy farba prawidłowo.


Charakterystyka farby na bazie wody na suficie

Vodoemulsionku - tak nazywają tę farbę ludzi, choć właściwie mówiąc, konieczne jest, aby nazwać to farby wodne. Wzór ten mówi. Faktem jest, że w tej części główne składniki barwnika i pigmentu są rozproszone w ośrodku wodnym to taki stan, gdy zaczyna być przetwarzane stabilną emulsję.

Rozproszone, jeśli chodzi łatwiejsze, a następnie - wprowadzony. Jest to bardzo ważny punkt, aby zrozumieć, że jako część tuszu nie rozpuszcza składniki, po prostu umieścić w nowym środowisku dla nich.

Lepiej byłoby zrozumiałe, jeśli tusz zbadać pod mikroskopem. Więc widać bardzo drobne cząsteczki polimerów, będą tkwić w wodzie. Ale gdy jest to niezbędne do zastosowania emulsji do wód powierzchniowych jest po prostu wyparowuje, a folia polimerowa jest formowana.

farba lateksowa jest najczęściej używane do malowania sufitówfarba lateksowa jest najczęściej używane do malowania sufitów

To technologia. Nawiasem mówiąc, jeśli farba nie wyschła, ręce można umyć, łatwo zmyć. Więc z powierzchni. Jeśli zastosowane, a natychmiast zmyć, żadnych problemów, ale wtedy film będzie ciężka.


Malowanie farbą lateksową pułap starej farby: Czy tak piękne

Tak, tak, ale taki kolor nie będzie jakość. Zawsze należy usunąć starą wykończenie. Powłoka pozostaje tylko w przypadku instalacji zawieszonych struktur, ale nie oznacza malować przemalować na szczyt, to znaczy - aby oczyścić i pomalować ponownie.

Usunięcie starej powłoki:

 • Starej powłoki chłonąć duże ilości wody, stosowanie tej rolki pianki;
 • Ponownie leczenie wody jest następne 20 minut dla usunięcia wilgoci do poziomu oraz nasączone sufitu;
 • Następnie bardzo należy dokonać pochylenia do spęcznioną Warstwę wodną utworzone pęcherze, a następnie starej farby emulsyjnej wypada bardzo dobrze a powierzchniach łopatki.

Preparat do malowania sufitu (film)Następnie trzeba umyć sufit, a jeśli potrzebuje poziomowania, należy wyrównać. Odbywa się to zazwyczaj kit. trzeba powierzchnię należy zagruntować. I odbywa się to z farbą, która jest stosowana w postaci cienkiej warstwy. Farba powinna być podana do wyschnięcia na powierzchnię nie obrane kit.

Jak malować farbą lateksową sufit bez rozwodu

Wiele osób uważa, że ​​nie ma nic łatwiejszego niż rozpuszczają farbę i po prostu zastosować go do sufitu. Ale pozwala na dobre wybarwienia i niuanse, takie jak, na przykład, kierunek strumienia świetlnego. Bo czasami widzimy tego rodzaju malowanego sufitu, ale barwienie jakiś nierówny, a rozwody zdarzyć, jeśli farba próbuje się zacierać.

Dla jakości plafonu jest konieczne, aby dokonać właściwego wyboru narzędziDla jakości plafonu jest konieczne, aby dokonać właściwego wyboru narzędzi

Właściwa technologia malowania:

 • Malowanie powinno się rozpocząć dopiero od naroży i połączeń między sufitem a ścianą. Pierwszy malowany w najdalszy kąt w stosunku do drzwi. Pędzel pół moczyć w farbie, trochę wycisnąć, przechodzą na całym obwodzie.
 • Po tych krokach, będziesz mieć pewność, że późniejsze barwienie punkty połączenia sufitu i ścian i narożników nie będą zepsute;
 • Głównym malowanie odbywa się za pomocą wałka, a zastosowanie powinno być w trzech setach. Pierwszy fragment farby powinno odbywać się w równoległych promieni światła padającego. Po drugie - prostopadle do nich. Trzeci zawsze powinny być umieszczone w oknie.

Następnie barwieniu są wykonywane tylko z poprzedniej warstwy, które całkowicie wysuszone.

Biała farba lateksowa do sufitów: jak wybrać

Często pojawia się pytanie - jak wybrać farbę? Nie będzie źle studiować farb ocenił pamiętać tych producentów, którzy pociągów i ich jakość zyskały dobrą reputację. I przeczytać o kolorach.

Obecnie istnieje szeroka gama farb wodorozcieńczalnych na suficieObecnie istnieje szeroka gama farb wodorozcieńczalnych na suficie


Co vodoemulsionkoy lepiej pomalować sufit:

 • tex - idealny do malowania sufitu z wysoką wilgotnością powietrza, jest to pomieszczenie, w którym znajduje się wanna lub piec automatycznie do tej kategorii;
 • ekspert - jest uważana za jedną z najlepszych białej farby do sufitów;
 • śnieg - specyfikacje techniczne bardzo dobre w tym segmencie cenowym;
 • Ceresit - produkuje różne rodzaje materiałów, wśród nich wielki farby krzemianowe;
 • Tikkurilla - bardzo trwałe, zmywalne farby, malowany sufit zapewnia łatwy opieki;
 • aureola - również dobry zmywalne farby w przystępnej cenie.

To, oczywiście, nie wszystkie marki. Koszty segmentu opcjonalne i cena, doświadczenie z różnych marek.

Colera do farb na bazie wody

Kohler dla vodoemulsionku - to jedyna droga do malowania powierzchni nie jest biała farba i wykorzystać inny kolor.

Colera jest dostępny w różnej konsystencji:


 • Ciecz barwnika;
 • proszek;
 • Makaron.

Aby zmienić bazie wody kolor farby jest prosty sposób - aby dodać rozmówcówAby zmienić bazie wody kolor farby jest prosty sposób - aby dodać rozmówców

Kohler - substancja barwy, która jest dodawana do farby w niewielkich ilościach. Nie więcej niż 20% w stosunku. W skład tych farb są organiczne i nieorganiczne. Naturalne jaśniejsze, ale szybko znikają, a stosunkowo szybko, trzeba będzie ponownie pomalować sufit.

Przy wyborze koloru, użyć specjalnego schemat kolorów, który będzie obecny w sklepie. Farby i mieszanie kolorów jest konieczna tylko przed złożeniem wniosku, a nie z góry. I co bardzo ważne - cała objętość ugniatać raz, ponieważ w celu uzyskania precyzyjnej kolor to będzie bardzo trudne.

Modne kolory we wnętrzu 2016

I, oczywiście, to nie znaczy, że dla co kolory i odcienie we wnętrzu dzisiaj trzeba polować.

akcenty kolorystyczne w tym roku:

 • kolory ziemi - brązowy i zielony, trzeba odpocząć, są one uważane za najbardziej naturalny na dłuższy pobyt w pokoju;
 • Białe i jego odmiany - modny kolor asceza, która też przy okazji, możesz być zmęczony, należy rozcieńczyć szczegółami;
 • Z niebieskiego na zielony - i można to zrobić i blade odcienie i pozwalają dużo jasność, kolor morza dzisiaj w szczególny zaszczyt.

malowanie sufitu farbą lateksową z ich rąk (wideo)

Czerwony - kolor luksusu, a jeśli jest we wnętrzu, to zostanie ona połączona z drogiej naprawy. Brak tanie imitacje! Żółty - kolor kompromisu, często podświadomie postrzegana jako symbol tani, ponieważ wyrusza bardzo oryginalnych akcesoriów. I wreszcie, nie zapomnij o trendach w modzie, takich jak sufit edinotsvetnye i podłogi.

Udane transformacje!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 3

map