Spuszczanie wody z sufitu rozciągnięcia, jak najlepiej wydać

Spuszczanie wody z sufitu rozciągnięcia, jak najlepiej wydać

12 October 2017Dzięki jego wyjątkowych cech, podwieszany sufit nie pozwalają wodzie wnikać do salonu i wyrządzić znaczne szkodyDzięki jego wyjątkowych cech, podwieszany sufit nie pozwalają wodzie wnikać do salonu i wyrządzić istotną sufitu uronNatyazhnoy mógłby łatwo wytrzymać dość znaczną ilość wody i nie rozerwać. Powódź może być bardzo łatwy do usunięcia bez negatywnych konsekwencji dla tkaniny. Powstały pęcherzyk może być bardzo łatwo łączyć, bez żadnych konsekwencji, jeśli rozciągnięta folii PVC. Jednak trzeba spuścić nadmiar wody delikatnie, bez wychodzenia cięć.


Ponieważ odprowadzany z rozpinanego sufitu, bez zniszczenia integralności wstęgi

Jeżeli materiał stosuje się tkankę, może pozostać po wysuszeniu, plam szczególnie mocno zauważalna na jednolite i jasnym tle.

Eksperci osuszony kanalizacji:

 • Przez krawędzi środnika rozpięty podłużnymi;
 • Przez otwór wykonany dla jednostki oświetleniowej.

Na końcu wstęgi ogrzewa się przy użyciu opalarka i wyrównano uformowanych fałd.

Nigdy nie trzeba spróbować zrobić sobie nakłucie i spuścić wodę przez niego, bo pod ciężarem wody pęknie i obrazy muszą zrobić wymianę sufitu stretch.

W przypadku przecieku wody, bez naprawy powinny być prowadzone niezależnie od sufitu napięcia, w celu uniknięcia uszkodzeńW przypadku przecieku wody, bez naprawy powinny być prowadzone niezależnie od sufitu napięcia, w celu uniknięcia uszkodzeń


Życie współczesnego człowieka w budynkach mieszkalnych ciągle krzyżuje się z sąsiadami, którzy często są głównymi sprawcami tych lub innych problemów. Dość często zdarzają się przypadki i powodzie. Dla lokatorów górne piętra większego zagrożenia powodzią są zniszczony dach z dużą ilością otworów, zatkania kanalizacji i niezabezpieczony od ściany przedniej deszcz.

Pomimo faktu, że folia PVC posiada takie cechy jak:

 • Zdolność do zatrzymywania wody;
 • Woda nie jest absorbowana przez materiał;
 • Płótno są odporne na 100 litrów wody;
 • Tkanina jest rozciągnięta pod ciężarem wody i zbiera się go w środku.

Jednak po powodzi, ale także zepsute i wymaga naprawy, a czasem nawet całkowite zastąpienie. Jeśli dach przecieka, to zdarza się, że czysta woda musi być powtórzony, dlatego trzeba wiedzieć, co zrobić, gdy sufit podwieszony jest zwiotczenie z gromadzeniem wody.Podczas powodzi sufit napinany jest konieczne natychmiast odłączyć wszystkie światła, ponieważ w przeciwnym razie może to spowodować zwarcie i konsekwencje będą dużo bardziej tragiczna.

Przed początkiem eliminacji przecieków jest konieczne, aby awaria zasilania, aby zapobiec zwarciomPrzed początkiem eliminacji przecieków jest konieczne, aby awaria zasilania, aby zapobiec zwarciom

Następnie należy zadzwonić do firmy, która jest zaangażowana w montażu sufitów napinanych, aby rozwiązać problem. Co do zasady, eksperci mogą pochodzić zadzwonić przez całą dobę. Będą one w stanie szybko ocenić skalę problemu, spuścić wodę i osusz tkaninę, aby wygładzić i wziął swój pierwotny kształt.

Spuszczanie wody rozpinanego sufitu właścicielem przed przybyciem specjalistów

Jeśli wypełnione sąsiadów lub przecieków dachu i sufitu podwieszanego uginały się pod ciężarem wody, należy natychmiast wezwać rzemieślników do rozwiązania problemu. Jednak nie zawsze jest to możliwe, aby dotrzeć do specjalisty i w tym przypadku konieczne jest, aby wiedzieć, jak wlać wodę na własną rękę przed przybyciem pana. Jest to bardzo ważne, ponieważ mimo że tkanina i inna siła i wytrzymałość, ale mimo wszystko to nie zawsze może pomieścić wody, zwłaszcza w dużych ilościach.

Bardzo dobrze, kiedy w suficie ma otwory zdefiniowane lamp lub żyrandol. W tym przypadku trzeba usunąć oprawy i zastąpić dna pojemnika do spuszczania wody. Jeśli cały płótnie, następnie trzeba usunąć taśmę maskującą, aby uzyskać powierzchnię harpuna szmatką, aby pchnąć do węża i usunąć wodę.

Wyeliminowanie problemu sufitu napięcia ze swoimi rękami, pokrycie poszkodowaną stronę za pomocą taśmy maskującej i pomalować farbą poprawki, aby dopasować projekt podstawowyWyeliminowanie problemu sufitu napięcia ze swoimi rękami, pokrycie poszkodowaną stronę za pomocą taśmy maskującej i pomalować farbą poprawki, aby dopasować projekt podstawowy

Procedura usuwania wody może zająć trochę czasu, ale będzie opuścić pokój do sucha i jest całkowicie nieszkodliwy dla sieci.

Ważne jest, aby pamiętać, że pod presją folii PVC dużo wody jest stopniowo rozciągnięte i traci swój pierwotny kształt, dlatego nie trzeba opóźnić usunięcie cieczy.

Po spuszczeniu wody, pożądane jest pozostawienie folii przez pewien czas bez jakichkolwiek zmian w przestrzeni pomiędzy drzwiami odparowała i nakładają się na siebie, aby uniknąć pojawienia się pleśni i mączniaka, a dopiero następnie wypełnić ostateczną powłokę.


Jeżeli tkanina jest cięta, aby usunąć wodę, a w przypadku wariantu tkaniny jest konieczne nakładanie plastra lub szycie nicią nylonową, a w przypadku folii z PCW jest to konieczne w celu zamknięcia miejsce do cięcia taśmy tkaniny i ołówek tonu odcień sufitu. Jeżeli uszkodzenie jest bardzo duża, trzeba całkowicie zmienić cały dach.

Co jeśli zalany sufit podwieszany Jak szybko rozwiązać ten problem

Niestety, zdarza się, że sufit podwieszany może dostać wodę, jeśli zalane sąsiadów lub przecieki dachu. Ta sytuacja jest awaryjne i nakłada na właściwe, jasne wstępnie pomyślany działań.

Jeśli nastąpiła powódź, trzeba:


 • Wyłącz energię elektryczną;
 • Wchodzącej w celu wyeliminowania źródła wody;
 • Spuszczania wody zgromadzonej;
 • Osusz miejsca na suficie;
 • Ponownie dokręcić płótno na bagietką.

Lepiej odprowadzać wodę za pomocą specjalnych przewodów i otworów wykonanych dla lamp. Wstępnie potrzeby instalowania specjalnego drenaż termokoltso miejscu, aby uniknąć wycieku i uszkodzenia mebli i innych elementów wnętrza. Tak że woda płynęła szybciej trzeba stworzyć pewien negatywny koniec węża sprężonego powietrza spadła do pojemnika do zbierania wody. Można to zrobić za pomocą najczęściej gruszkę medycznej.

Usuwanie płynu ze struktury napinającego następuje przez otwory osadzone opraw, pociągnięcie pierścienia mocującego i spuszczania wody w specjalnym zbiornikuUsuwanie płynu ze struktury napinającego następuje przez otwory osadzone opraw, pociągnięcie pierścienia mocującego i spuszczania wody w specjalnym zbiorniku

W celu uniknięcia powstawania pleśni, przestrzeń pod folią może być całkowicie sucha, korzystnie w ciągu kilku dni. Następnie trzeba wezwać specjalistów, którzy będą w stanie podgrzać folię i wyciągnąć go ponownie, bez wychodzenia nieprawidłowości. Tylko wtedy, gdy wszystkie kroki zostały wykonane, można przystąpić do montażu opraw oświetleniowych.

Co może być błędy podczas spuszczania wody z sufitu

Kiedy zalewa sufit napięcia, wielu nie wie, jak prawidłowo i szybko opróżnić oraz co zrobić w takiej sytuacji, dlatego pozwalają na dużą liczbę błędów, co odzwierciedla źle na płótnie, aw niektórych przypadkach wymaga jej całkowitej wymiany.

Jeżeli pułap został zalany wodą, a następnie w każdym razie jest to niemożliwe:

 • Pierce wstęga być osuszony;
 • Do kierowania wody do otworów do żyrandoli;
 • Aby wygładzić bańkę z pomocą dostępnych środków, ponieważ woda będzie rozprzestrzeniać się we wszystkich kierunkach i trudno będzie usunąć.

Procedura usuwania wody z sufitem (film)

Warto pamiętać, od popełniania podobnych błędów i starannie ich unikać. Sufity wodoodporne zawieszony jest ich oczywistą zaletą w porównaniu z wielu innych materiałów wykończeniowych. Taka powłoka nie pozwoli, aby woda spływała szkodliwym swoje środowisko i rzeczy. Spuszczanie wody na pierwszy rzut oka wydaje się dość czasochłonne zadanie, ale może być przeprowadzone stosunkowo szybko i łatwo z właściwym podejściem.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − = 5

map