sosu için mobilya seçmek için: oda ekipmanlarının tuzaklar

sosu için mobilya seçmek için: oda ekipmanlarının tuzaklar

12 October 2017Soyunma odası - depolamak giysileri, iç çamaşırı ve aksesuarlar için mükemmel bir yerSoyunma odası - depolamak giysi, keten ve aksessuarovGarderobnaya için mükemmel bir yer - bu iç çamaşırı, giysi, ayakkabı ve çeşitli aksesuarlar saklayabilirsiniz bunun ayrı bir oda veya parçasıdır. Diğer bir deyişle, bu girebilir ve kolay doğru olanı seçmek için büyük bir dolap vardır. Soyunma odası aynı anda elektrikli süpürge depolamak için yerinde, ütü masası ve misafirler için bir yedek yatak çarşafları olarak hizmet edebilir.


Nasıl giyinme odası donatmak için: Önemli nüansları

İdeal pansuman genel anket gizlenmiş ayrı bir oda vardır. Rafları, raflar, çekmeceler ve nişler yerden tavana kadar tüm duvarları işgal, bu yüzden çok fazla giysi ve ayakkabılar için boş alan. mevsimlik giyim, küvetli dolaptan - - Nedeniyle soyunma odasına, gereksiz hantal mobilya, koridorun odanın geri kalanını serbest bırakabilirsiniz kurutma makinesi ve ütü masası dan. giyinme odası tasarımı - kolay değildir, ancak bazı çaba koyarak, mümkün olan en iyi şekilde oda sağlayabilir.

bölücüler ile alt çekmeceler de ev tekstili, iç çamaşırı ve küçük aksesuarların saklanması için uygundurbölücüler ile alt çekmeceler de ev tekstili, iç çamaşırı ve küçük aksesuarların saklanması için uygundur

tasarlarken sizin gelecekteki soyunma odasında şeyi nasıl ayarlayacağını iyi bilmek önemlidir.

Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, ekipman giyinme odası seçildi.

Ancak, takip edilmelidir standart şartlar ve koşullar vardır:


 1. alt sıra ayakkabı için özel olarak kullanılır. alt raflarda ayakkabı, çizme, tüm aile üyelerinin çizme yerleştirilir. Sen ayakkabılar için özel destekleri kullanabilirsiniz, ancak her zamanki raflarda ayarlayabilirsiniz.
 2. Orta bölge - soyunma odasında en çok kullanılan. Bu çok sayıda raflar, çubuklar ve çekmeceler oluşmaktadır. düzgünce elbiseler, takım elbise, pantolon ve ceket asmak olabilir çubuklar üzerinde, iç çamaşırı, çorap, tayt ve çorap - kutular içinde rahat kıyafet, yatak ve çantalar, raflarda yerleştirilemez. Ayrıca orta bölgesinde daha fazla yer kaplar üst giyim için bir bölme ile donatılabilir.
 3. Üst kademe şapkalar, eşarplar için kullanılan ve nadiren giysiler kullanılır. uzay üst bölgesinde verimli kullanılması gerekir - raflar yüksek ve derin olması gerekmez. İyi bir seçenek doğru şeyler sürülebilen bu bölge çekmeceli ekipman, olacaktır. En yüksek basamakta misafirler için yedek nevresim saklayabilir.
 4. giyinme odası tasarlarken Oldukça önemli bir faktör - malzeme hangi dolapları ve raflar yaptı. En popüler ve dayanıklı olan ve doğal bir ağaç olmaya devam etmektedir. Herhangi bir kapalı ahşap ürünlerinde güzel görünmek ve herhangi bir tasarım uygun. plastik veya cam raflar Metal konstrüksiyon çok daha ucuz, ama her zaman değil onun görünümünü soyunma odasına içine sığacak.

Eğer raf ve çekmeceler üzerinde eşyalarını yerleştirmek istedikleri gibi giyinme odasına büyük avantajı yapabilirsiniz olmasıdır. dolap alanı gereksiz bir çok şey gizlemek ve dairenize bir soluk yapmamızı sağlar.

Bir vestiyer tezgah ihtiyaç mı

Belki bir giyinme odası bankın denince akla gelen ilk şey - bir okul ya da hastane banklar soyunma odalarının tezgah? Ancak okul dolaplar ve kurumların benzer türleri sadece mobilya bu parça kaldı. modern ev soyunma odasında odanın ortasında duran bir bank fazlaca bulunan. uzay boşluğu izin veriyorsa - neden olmasın? Bu düşük bir ağırlığa sahiptir, istediğiniz yere taşımak kolay olabilir. Temelde soyunma odasında konfor ve sıcak bir atmosfer oluşturmak için kullanılır tezgahları. üst raf ulaşmak zordur eğer tezgah, merdivenin bir tür olarak kullanılabilir. Standart tezgah 400 mm'lik bir yüksekliğe sahiptir, ancak uzunluğu değişebilir - 600 mm, 1000 mm, 1200 mm ya da 1500 mm.

Yumuşak kabarık sadece oturup bir fırsat değil, aynı zamanda soyunma odasına iç çeşitlendirmektedir olmazYumuşak kabarık sadece oturup bir fırsat değil, aynı zamanda soyunma odasına iç çeşitlendirmektedir olmazAlan küçük bir giyinme odası ise, sevgili eşi bir akşam kendiniz için uygun bir elbise arıyor iken de rahatça oturup edilebilir küçük ottoman, satın alabilirsiniz.

Bench sosu zorunlu nitelik değil, ama onun varlığı odanın görüntüsü daha rahat ve eksiksiz yapar.

sosu için aksesuarlar: dolum dolapları belirleyen

Ayrı bir giyinme odası - raflar, dolaplar ve aynalar seti. Geniş dolap, tabii ki uygun olur, ancak belirli bileşenleri gerektiren farklı şeylerle doldurulabilir soyunma giysi ek olarak.

Beyaz küçük bir giyinme odası daha büyük ve daha parlak yapılmışBeyaz küçük bir giyinme odası daha büyük ve daha parlak yapılmış

Müşterinin isteğine bağlı olarak, bir giyinme odası, farklı bileşenler donatabilirsiniz:

 1. Tam boy ayna - iyi bir giyinme önemli bir özellik. Nadir kadın tam büyümede yeni bir elbise içinde eğlenmeye istemiyor.
 2. Ayakkabı rafları. Özel raflar ayakkabı veya bot bir çift için tasarlanmıştır, ortak rafta daha çiftler halinde ayakkabılarını tutmak için çok daha kolaydır.
 3. Galstuchnitsy - bağları, kumaş bantlar ve atkılar için küçük bir askı;
 4. Pantografi - Üst üste gelen elbise askısı h aşağı çekme sağlayan bir tutamak ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihaz ile, yerin bir çok kaydedebilirsiniz.
 5. giyim küçük öğeleri saklamak için uygundur şeffaf plastik kapak ile Kutular;
 6. Bench veya osmanlı.

kıyafet, yatak, genel battaniye ve yastık, bir ayakkabının kutuları, vb - İstenirse kabine farklı farklı şeyler için yükseklikleri raflar ile doldurulabilir

ekipmanı ne Giyinme edilmelidir

Bir yerde ev giysileri içinde tüm bilgileri saklayabilir bir giyinme odası avantajı. Bu odalar iki tipe ayrılır - entegre ve ayrı. serbest soyunma odaları ayırmak için yüksek raf destekleri, raf ve çekmece ile donatılmış bir küçük bir oda, tahsis edilmiştir. oturma odası ya da kreş, yerleşik bir sargının oluşturulması dolap ve çekmeceli sandıklar, - Entegre giyinme ana salonunda boş alan tahsisi içerir.

Dahili bir yatak odasında bulunan dolapları veya sandıklar, tutucular düzenlemesinin en pratik uygulama küçük daireler aprelenmesi içinDahili bir yatak odasında bulunan dolapları veya sandıklar, tutucular düzenlemesinin en pratik uygulama küçük daireler aprelenmesi için

aşağıdaki gibi Gübreleme ekipmanları bulunabilir:


 1. Bir duvar boyunca. tüm giysiler aynı satırda ve birkaç adım kullanılabilirliği görülen nedeni uygundur.
 2. Paralel duvarları boyunca. Yani erkek ve kadın giyim veya yetişkin ve çocuk yerleştirebilirsiniz. Bu yapılandırma Soyunma ekipman dairede iki oda bağlamak uzun koridorlar, görülebilir.
 3. "U" şeklinde - Ayrı bir odada tam dolap. Çok karlı seçenek, çoğu durumlarda etkili bir şekilde odanın bir alanı kapsayacak çünkü.
 4. "D" -şekilli. Yeri ekipman sadece maksimum açı eğer olabilir.

Eğer ayrı bir giyinme odası donatmak önce, oda onarım yapmak duvarları güçlendirmek ve sağlam bir renkte onları boyamak arzu edilir. Ana vurgu mobilya olacak, bu yüzden parlak çiçek duvar kağıdı çekmek için görünmüyor! 

soyunma odasında aydınlatma: ne kadar ışık

sosu düzenlenmesinde de oda pencereye ek olarak aydınlatılacak nasıl dikkate alınması gerekmektedir. En basit ve en yaygın varyant - tavanda spot. Ayrıca arka ışık çekmeceler ve askıları donatabilirsiniz. Oda büyük ve yüksek tavanlı, birden fazla tonları ile güzel bir klasik avize seçebilirsiniz. Aydınlatma soyunma odasında önemli bir rol oynar. O aklanmış ve ütülenir olduğundan emin olun, giysiler içinde iyi kendilerini dikkate edebilmek için çok önemlidir.

aydınlatma soyunma odasına için sık sık tavan armatürleri kullanmakaydınlatma soyunma odasına için sık sık tavan armatürleri kullanmak

Eğer "L" şeklinde klozet gelişmemiş varsa, iyi parlak ve hafif raflar olmalıdır storonu.Svet tarafa döndürülebilir mandal özel armatürleri, yararlanabilir.

Bir ayna gerekli varsa aydınlatmalı ile donatmak için!

pansuman için aksesuarlar olmalıdır neler

Giyinme odası için yüksek kaliteli aksesuarları seçmek için çok önemlidir. Ucuz sabitleme kancaları ve askılar kısa ömürlü, böylece bir dolum Alman gardırop ve İtalyan firmaları tercih etmelisiniz. dolapları Dolum sahibi ve onun ihtiyaçlarına istekli bağlıdır. giyim türüne bağlı olarak kabinede yer alacak, ağır kış kıyafetlerini özel parantez ile donatılmış dolap, farklı şeyler depolama için ayakkabı, bryuchnitsami için raflar ve hücreleri durun. Askılar şeylerin ağırlığı altında sarkmadı¤ı kaliteli metalden yapılmış olması gerekir.


bağları ve kemerler depolanması için kliplerle özel askı satın alınabilirbağları ve kemerler depolanması için kliplerle özel askı satın alınabilir

Bir eşin kısa ise, senin giysileri için özel bir asansör soyunma donatmak için olasılığını göz önünde bulundurun.

mobilya imalatı: mobilya ile bir giyinme odası

Eğer ideal bir giyinme sahibi olmak istiyorsanız - bunu kendiniz tasarlayabilir gerekiyor!

Gömme dolap çok eğlenceli ve aynı zamanda oldukça karmaşık bir konudur:

 1. raflar, askı ve nerede yer alacak - gardırop geleceği kaba bir çizim yapmak için gerekli sorularına göre. o Giyinme ekipman alınacaktır nasıl düşünün.
 2. İç dizaynı ile uygun olarak mobilya yapılacak olan malzeme seçmek gereklidir - yüksek kaliteli, ama pahalı ahşap veya ucuz, ama kısa süreli yonga;
 3. Özellikle dikkat aksesuar ödenir. Yüksek kalitede olmalıdır.
 4.  mobilya tasarlarken nerede yerleşik ışıkları yerleştirmek için dikkate almak gerekir;
 5. Ayrıca, ışığa ek olarak, odanın havalandırma kıyafetlerin nerede depolandığını. kırmak değil şeyleri yapmak için, bir giyinme odaya temiz hava sağlamak gerekir. Bu havalandırma içine hava esecek bir egzoz fanı aracılığıyla oda havalandırma yoluyla düzenlenebilir. En kolay yolu - sadece daha sık penceresini açın.

Soyunma Odası: Kendi ellerini Tasarım (video)

Biraz çaba ile, odanızın için ideal iyi bir giyinme odası oluşturabilirsiniz. yeni bir mobilya parçası sayesinde, senin evinde karmaşık hale eski dolapları, sandıklar ve diğer mobilya kurtulabilirsiniz. Şimdi mobilya dolap sistemlerinin bütün setleri ile gelip. Böyle setleri mal olacak Ekipmanları çok ucuz, ama buna değer değildir.

giyinme odası düzenlemek için nasıl örnekleri (fotoğraf iç)

63 62 64 152 162 182 202 222 282 232

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2

map