Slim wybór: malowanie we wnętrzu salonu

Slim wybór: malowanie we wnętrzu salonu

12 October 2017Poprawnie odebrać obraz w salonie staną się częścią wnętrza i doskonale podkreślają jego stylPoprawnie odebrać obraz w salonie staną się częścią wnętrza i doskonale podkreślają jego obraz stilKrasivye niemal w każdym wnętrzu wygląd organicznie. I ta zasada nie zmienia niestały modę, nacisk nowego stylu, itd. A w kuchni i sypialni i korytarzu powiesić obraz, a także w pokojach dziecięcych są często wybierane piękne zdjęcia (nie tylko tam powiesić plakaty), ale wyglądają bardziej ekologiczne w salonie.


Jaki obraz w salonie do wyboru: Wyposażenie pokoju

Obraz - to jest główny nacisk na ścianie, ponieważ, podobnie jak w post-sowieckiej tradycji dywan wieszak na ścianie, przyszedł globalnych zmian. To prawda, nie tylko nauczył się odebrać obraz wszystkich zasad. Złocone ramki, trochę śmieszny w swojej ofercie dla ekstrawagancji, co najmniej, niepewny wyglądał za małych mieszkaniach.

Jeśli nie wiesz co wybrać, zatrzymać w klasycznej wersji. Ten dyskretny drewniany lub biała ramka, obraz w stylu realizmu, pejzaże lub martwe natury. Jeśli krajobrazu, motywy swego powinno być, idealnie, blisko lub miejsce, gdzie mieszkasz, czy styl życia.

Jeśli chcesz powiesić obraz w salonie, należy wziąć pod uwagę nie tylko gustu, ale także kolory i styl pomieszczeniaJeśli chcesz powiesić obraz w salonie, należy wziąć pod uwagę nie tylko gustu, ale także kolory i styl pomieszczenia

Na przykład, rosyjski krajobraz wiosna będzie w zgodzie z klasycznym wnętrzu normalnego życia. Ale motywy afrykańskie w tym samym salonie będzie wyglądać niezręcznie. Inną rzeczą, jeśli sam pokój jest związana z estetyką Afryki. Ze skór dekoracyjnych tapet z góry, na przykład korków. Istnieją również dekoracyjny statuetochki, ozdoby stylu afrykańskim. Konstrukcja pomieszczenia powinny być w zgodzie ze wszystkim.

Malowanie na salonie w nowoczesnym stylu: jak wybrać

Nowoczesny styl jest zwykle rozumiana jako abstrakcji, ciekawy design, oryginalność, gra światła, kolorów, kształtów. Może to być, na pierwszy rzut oka nie bardzo jasne i zrozumiałe wybór - na przykład gałęzi drzewa, jak powiększonego szczegółu obrazu drzewa. Tylko fragment, ale z jakiegoś powodu przyciąga uwagę do niego. Często wybrany obraz w kilku ramkach, ale jeden obraz jest taki sam. Jakby obraz został pocięty na kilka części.


Bez względu na wynik teraz wybrać, należy pamiętać, że jest to niezbędne do prawidłowego umieszczeniaBez względu na wynik teraz wybrać, należy pamiętać, że jest to niezbędne do prawidłowego umieszczenia

Może być i prostokątną ramę, i plac i złamane, asymetryczny kształt. Nowoczesne malarstwo i nie posiada ramkę - i to jest więcej niż standardowy obraz olejny, a nie tylko zdjęcia, a nawet twierdzą, instalacji.

Jak wybrać obraz do salonu: wybór reprodukcji

Bardzo często w ostatnich czasach wiele wyborów nie ma tendencję do zdjęć nieznanego pochodzenia, w tym sensie, że autor jest nieznany, a do odtworzenia. Ale jeśli nie są dobrze zorientowani w tej dziedzinie nie może się obejść bez nich mówi.

Powielanie może chcesz, spójrz na następny.

W salonie znajduje się obraz średnich organicznie wyglądać nad sofą lub fotelamiW salonie znajduje się obraz średnich organicznie wyglądać nad sofą lub fotelamiChagall

Przepływ czystego liryczny wiersz w farbach. Na romantyczny, kochający przyjazne postacie i wyrazistość zdjęć, a nawet krowy latające po niebie i ludzie są kątowe i proste. Powielanie „nad miastem” będą ozdobą salonu, gdzie ludzie żyją, są podatne na elegancję prostoty i pogody ducha myślenia życzeniowego.

Na lekkie natur i marzycieli dobrze nadaje się reprodukcje Marca ChagallaNa lekkie natur i marzycieli dobrze nadaje się reprodukcje Marca Chagalla

Renoir

To nie jest po prostu mistrzem portretu kobiecego, osoba, widząc i doceniając piękno. Nie mógł znieść wulgarność, nie podoba po prostu tani i nauczał, aby zobaczyć, co chwyta życie i codzienne życie, nie ma pod tym wszystkim. Reprodukcje obrazów „spacer”, „Brodzik” i „Swing” będzie wielkim dekoracji jasny salon z zamiłowaniem do odrobiną gentility.

Dla tych, którzy widzą piękno w najzwyklejszych rzeczach, odpowiednie odwzorowanie RenoirDla tych, którzy widzą piękno w najzwyklejszych rzeczach, odpowiednie odwzorowanie Renoir

Matisse

Wielokrotnie zmieniła styl, sposób, technika, i nie wiadomo, jakie jest jego misja była lepsza, myślę, że jest geniuszem we wszystkich kierunkach. Poczuł moc koloru, kolor w swoich obrazach pulsować. „Radość Życia”, „The Red Room”, „Taniec” - są arcydziełami Matisse'a, którego reprodukcja znajdzie swoje miejsce w jasnych wnętrzach twórczych.

Reprodukcje Matisse doskonale podkreślają jasny i twórczego życiaReprodukcje Matisse doskonale podkreślają jasny i twórczego życia

Miłośnicy lekkich, czystych, łagodnych i radosnych wnętrz powinien spojrzeć na impresjonistów. Miłośnicy sztuki rosyjskiej i tym samym wnętrze z drewnianymi meblami i nieporęczne, masywne stoły, antyczny wystrój nie może odmówić reprodukcje Vasnetsov, Repin, Vrubel dobrze, jak te teksty i mistyki nie będą wymieniać na wesołość i jasnych obrazów i wystroju wnętrz.


Obrazy na płótnie w technologii i drukowania zdjęć fotograficznych

To nie jest obraz, a plakaty - nie mogą być przypisane do tych typów. Zwykle płaski reprodukcje, które nie są rozróżniane na podstawie intensywności koloru lub pędzlem, wszystko, co jest w obrazach oleju. Obraz, który jest wydrukowany na płótnie, dobrze wygląda tylko z daleka. Prace nie są wartość artystyczną, nadal jest to opcja dość tani wystrój.

Fot choć nie malujesz, ale świetnie wyglądają w dużym, jasnym salonieFot choć nie malujesz, ale świetnie wyglądają w dużym, jasnym salonie

A jeśli porzucić klasyczny obraz, to najlepiej skontaktować się z boku na zdjęciu. Jednak w świecie wielkiej liczby utalentowanych fotografów, których prace są, oczywiście, można ozdobić wnętrze i salonu, jak również.

Gdzie powiesić obraz

  • Nad kanapą - jest prawie zawsze piękne i zawsze właściwe;
  • Nad komodą - dekoracyjny zespół może zrobić zdjęcie, wazon z kwiatami, piękne figurki i statuetki;
  • Nad kominkiem - i wygląda bardzo przytulne i ekologicznymi;
  • Na pustej ścianie - i wtedy można zrobić całą galerię zdjęć.

Tak, kilka obrazów w tym samym pomieszczeniu - jest dobrym rozwiązaniem. Ale nie tylko podnieść dużo dobrej jakości pracy. Można to zrobić tylko w przypadku wyboru szereg pastele i akwarele, być może tego samego autora. Łączy kwiaty zazwyczaj jednej skali barw.

Malowidła we wnętrzu salonu (wideo)


To jest zawsze korzystna sytuacja - obraz w salonie. A może więcej niż jeden, to nie zawsze jest super, ale to jest zawsze odpowiedni do specjalnie we wnętrzu.

Miłego wyboru!

Malowidła w salonie (zdjęcia wewnątrz)

12 02 39 77C5323-AVE 1578fdf1ba0e 2016-02-9-56ba24610e24c 9287e5de43e11930ea8452ef8ce9e401 1396697909modulnaya-skazochnoe 3147615601621a1c7873b 160331154028185215fed6c751cddda307ed14a91f45

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 3

map